mizsetanya

mizsetanya adatlapja

Regisztráció2014.09.02
Utoljára itt2021.05.10

Kiváló 2014. szeptember 2.a párjával járt itt
Gyönyörű szobák,süppedős szőnyegek, igazi luxus ellátás, gyerekzsivaj nélkül! 21. századi wellnessrészleg,különleges szaunaszeánszok,magasan képzett személyzet, minden, ami a kényelmes magas színvonalú pihenéshez kell. . . . . . . ajánlom Mindenkinek! az étterem csúcsminőséget képvisel,és hozzátéve a hatalmas borkínálatot.
Kiváló 2014. szeptember 2.barátokkal járt itt
2014 júliusában elköltöttünk egy ebédet itt. lenyűgözött minket a séf minden "alkotása". egy hónap múlva már barátainkat is ide invitáltuk,a pincér az előzékeny asztalhozkisérés után a bor kiválasztásakor megjegyezte: Önök egy hónapja már jártak itt,és megmutatta az asztalt, ahol ültünk. . . az ételek most is lenyűgözőek voltak.
Kiváló 2015. november 15.barátokkal járt itt
Egy önkiszolgáló étterem, ahol szinte mindig van egy kis sorban állás, ami nem zavaró, hiszen ha egy hely jó, azt sokan felkeresik. . . azt ételek bőségesek, naponta 2 féle menüből , és többféle készételből lehet válogatni, és itt kapható a város legfinomabb és legszebben tálalt kávéja. . . . . :-)Mindenkinek csak ajánlani tudom :-)
Felhasználó fényképei:
Szarvas Fogadó étterme Kiskőrös -