Imola Hotel Platán Eger ★★★

Imola Hotel Platán Eger
3300 Eger, Csákány utca 7.

Imola Hotel Platán Eger a térképen

Imola Hotel Platán Eger értékelése:

3. helyezett a 165 egri szállás közül

Imola Hotel Platán Eger bemutatkozása

Az Imola Hotel Platán Eger szívében, a Termál Fürdő szomszédságában várja felnőtt vendégeit. A hotel igényesen berendezett szobákkal és wellness- illetve gyógyszolgáltatásokkal várja az idelátogatókat.

Imola Hotel Platán Eger képei

Imola Hotel Platán Eger

Imola Hotel Platán Eger vélemények

2019. októberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. október 4.
Csapatépítőn jártam Egerben kollégáimmal. A szálloda minden igényt kielégítő, elhelyezkedése a városközponthoz közeli, rövid sétával minden látnivaló kényelmesen elérhető. A szobák modern, stílusos berendezésük mellett makulátlanul tiszták. Teljes mértékben elégedettek voltunk a szolgáltatásokkal, a figyelmes, kedves és rugalmas, vendégbarát kiszolgálással.

Mobilról küldte. | 2019. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. július 5.
Gyönyörű, igényes, stílusos szálloda, végtelenül kedves és segítőkész személyzettel. A szobák tiszták, kényelmesek, szépen berendezettek és minden megvan bennük, ami szükséges. Az erkély is ideális méretű, kellemes kiülni. Az ételek mesések, a reggelinél bőséges a kínálat, a vacsora pedig mesteri. A wellness részleg is tökéletes, alkalmas a kikapcsolódásra, töltődésre, nem túlzsúfolt.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 19.
A hotel nagyon szép, a személyzet igazán kedves, segítőkész. A szobák tiszták, kényelmesek, a reggeli bőséges választékú, a vacsora menüválasztásos, nagyon finom és gyönyörűen van tálalva. Az étteremvezetővel nagyon jól elbeszélgettünk a borokról, ajánlott egy közeli pincészetet is, ahová elmentünk. A borválaszték is kiváló, kis pincészetekből válogattak inkább szerencsére.

2019. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. április 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Le a kalappal, a személyzet előtt! Nagyon tetszett minden, tisztaság( volt takarítóként találtam apróbb hibákat, amit mások ne vesznek észre :-) ), rend, csend, nyugalom jellemzi a hotelt! Az ételek szintén kiváló minőségűek, bár egy magyar hasára gondolva én változtatnék picit. . (az étlapon) hisz nem vagyunk egy mediterrán ország és őrizzük meg magyarságunk.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 31. - 1 látogató hasznosnak vélte
Udvarias, segítőkész személyzet, kényelmes, megfelelően berendezett lakosztály fogadott minket. A wellness tiszta, jól felszerelt. Jók a szaunák, és a medencék is elég nagyok, a víz kellemes hőmérsékletű. A menüválasztásos vacsorával tökéletesen elégedettek voltunk, minden étel láthatóan nagy odafigyeléssel, frissen készült. Az adagok nagyok és ízletesek voltak.

Mobilról küldte. | 2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 6.
Bejelentkezésnél nem vették figyrlembe, hogy csendes szobát kértem, hideg a wellness, a medencék hidegek, nem működött a finn szauna 4 napig, a wc-t csak wc kefe együttes használatával lehet használni, a masszőr szaktudása nulla!
Nem ajánlom senkinek!

Értékelt: 2018. november 27. - 2 látogató hasznosnak vélte
Csupán 2 éjszakás nyugodt pihenésre volt időnk ami tulajdonképpen teljesült is. A hotel nagyon rendben van, itt a 4* az valóban 4*, a személyzet nagyon kedves segítőkész, szoba ill. minden nagyon tiszta, jó illat mindenhol. A welness részleg is tökéletesen megfelelt nekünk. Sajnos kénytelen vagyok megírni azt is ami nagyon, de nagyon nem tetszett azaz a menüválasztásos vacsoráztatással járó tortúrát.

Értékelt: 2018. november 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Többször jártunk már itt.Amivel most nem igazán voltam elégedett az az étel választék és minőség a vacsoránál.Kicsit lehetne választékosabb az ételkínálat.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 15.
Különösen értékeltem a szakács választékos ízlését és szaktudását.Mind a 3 nap minden étkezés színvonala kifogástalan volt.
Evelin nevű masszőrnő is dicséretet érdemel.---Az első nap után a szemét nem került elvitelre, utána kértem a személyzetet és rendben volt.

Mobilról küldte. | 2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 30.
Szép környezet,nagyon finom ételek,jó, kedves kiszolgálás. A személyzet közvetlen és segitőkész.

Imola Hotel Platán
2 nap/1 éjszaka 28.500,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.19-ig
Imola Hotel Platán
3 nap/2 éjszaka 18.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
2 nap/1 éjszaka 14.750,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2020.02.29-ig
Hunguest Hotel Flóra
3 nap/2 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és élményfürdő használattal, átjárással a városi strandra
Érvényes: 2020.04.01-ig
Romantik Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.304 - 8.520,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.02.29-ig
Hotel Villa Völgy
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal
Érvényes: 2020.12.23-ig
Hotel Eger Ködmön
3 nap/2 éjszaka 12.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Hotel Eger & Park
3 nap/2 éjszaka 15.995,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal
Érvényes: 2020.01.02-ig
Park Hotel Minaret
3 nap/2 éjszaka 5.748,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Invest Vendégház
Érvényes: 2020.12.15-ig
Hotel Panoráma
2-3 éjszaka 12.233,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Imola Hotel Platán
3 nap/2 éjszaka 24.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, minigolffal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig

Szállodák Egerben és környékén
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
Hotel Villa Völgy Eger
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)
Pezsdítő wellness hétvége (min. 2 éj)
Kedvezményes szobaár nyugdíjasok részére (min. 2 éj)

EgerX