Imola Hotel Platán Eger ★★★

Imola Hotel Platán Eger
1. helyezett Eger

3300 Eger, Csákány utca 7.

Imola Hotel Platán Eger a térképen

Imola Hotel Platán Eger értékelése:

1. helyezett a 160 egri szállás közül

Imola Hotel Platán Eger bemutatkozása

Az Imola Hotel Platán Eger szívében, a Termál Fürdő szomszédságában várja felnőtt vendégeit. A hotel igényesen berendezett szobákkal és wellness- illetve gyógyszolgáltatásokkal várja az idelátogatókat.

Imola Hotel Platán Eger képei

Imola Hotel Platán Eger

Imola Hotel Platán Eger vélemények

Mobilról küldte. | 2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 21.
Kiszolgalas,tisztasag,kulonleges etelek , keszseges szemelyzet,ezt nevezem tokrletes kikapcsolodasnak.

Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 26.
Szuper volt a környezet a személyzet kedves segitö kész. Tiszták a szodák. A welness nagyon jó.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
10 éjszakát töltöttünk el 2018 augusztusában az Imola Hotel Platánban. Természetesen előtte elolvastuk az addigi értékeléseket, melyek alapján nagy elvárásokkal indultunk útnak. Maga a szálloda megjelenésében már kívülről mutatja a visszafogott eleganciát, mely az egész ottlétünkre rányomta jellegét.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 5.
Csodálatos és varázslatos vacsorák az ízek párosítása tökéletes volt. Tiszteletünk a séfnek. A személyzet kedves minden nap pozitív feltöltődés volt.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ketten utaztunk a párommal június végén Egerbe a szállodában foglaltunk szobát. A szálloda elhelyezkedése kiváló, a közelben található a vár, Dobó tér, stb. A városi strandra történő ingyenes átjárás nagyon szuper. A szobák tiszták, tágasak és kényelmesek, a felnőttbarát jellegnek köszönhetően a szálloda csendes, pihenésre nagyon alkalmas.
2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda modern de nagyon izléses,nem hivalkodó. A személyzet nagyon segitőkész. Külön köszönet az éttermi pincéreknek és a konyhai séfnek! ! A vacsoránál voltak gondjaink/ a férjem nem eszi meg a baromfi és vadhust/ amit Ők rögtön más étel elkészitésével megoldottak. Én személy szerint nem mertem ilyet kérni,de ők maguktól felajánlották-amiért külön köszönet jár.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon tetszett a személyzet és a kiszolgálás, pontos tájékoztatást kaptunk mondenről és nagyon kedvesek voltak. Egy aprócska negativumot tudok említeni, a wellness medencék lehetnének egy picit melegebbek. Ezt leszámítva fantasztikus 2 éjszakát töltöttünk a hotelben és Egerben.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
A hotel wellness részlege pazar, többféle medence és minden igényt kielégítő szaunavilág áll a vendégek rendelkezésére. A reggeli kiadós, a 3 fogásos vacsora pedig ízletes volt. Egyszerű berendezésű, kényelmes, modern és tágas szoba várt bennünket a belvárosban. A hotel csendes, teltház esetén sem volt érezhető a "tömeg".

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 20.
Fantasztikus, színvonalas hely!!! Kényelem, luxus, az ételek különlegesek, és finomak, minden elismerésem!!! Jövőre is szeretnénk menni már akkor a harmadik alkalommal!!! A nyugalom, és pihenés szigete kényeztetéssel!!! Köszönjük a személyzetnek is, hiszen kitűnő munkát végeznek!!!

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 10.
Négy nap,három éjszakát töltöttünk a hotelben.Az elmúlt néhány évben jó pár szállodában voltunk.Voltak jó és kevésbé jó élmények.De a Hotel Imola Platán messze magasan az összes felett áll!! Minden szempontból csak a legjobbakat tudom mondani róla!! Bátran ajánlom mindenkinek! Minden igényt kielégítő szolgáltatást nyújtanak!

Imola Hotel Platán
3 nap/2 éjszaka 19.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, masszázzsal, minigolffal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018.12.20-ig
Imola Hotel Platán
5 nap/4 éjszaka 25.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, borkóstolóval, ünnepi szobabekészítéssel, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.11.01. - 2018.11.05.
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
2-4 éjszaka 17.375,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, délutáni süteménnyel és forralt borral, karácsonyi vacsorával és műsorral, wellness-részleg használattal, belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.12.21. - 2018.12.27.
Hunguest Hotel Flóra
3 nap/2 éjszaka 15.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, ingyenes átjárással a városi strandra és élményfürdőbe
Érvényes: 2019.03.31-ig
Romantik Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.250,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, belépőjegyekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.02.28-ig
Hotel Villa Völgy
3-4 éjszaka 28.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával, sztárvendéggel,wellness részleg és fitneszterem használattal, szilveszteri programokkal
2018.12.29. - 2019.01.02.
Ködmön Wellness Hotel
3 nap/2 éjszaka 11.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018.12.21-ig
Hotel Eger & Park
3 nap/2 éjszaka 16.764 - 30.800,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal
Érvényes: 2019.04.30-ig
Park Hotel Minaret
4 nap/3 éjszaka 23.330,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, borkóstolással, szilveszteri gálavacsorával és mulatsággal, tűzijátékkal
2018.12.28. - 2019.01.02.
Invest Vendégház
3 nap/2 éjszaka 4.250 - 4.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.10.23-ig
Hotel Panoráma
4 nap/3 éjszaka 9.500 - 11.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.10.23-ig
Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2018.12.20-ig

Szállodák Eger környékén
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca
Miskolctapolcán, nem messze a világhírű Barlang-fürdőtől található a négycsillagos...
Téli szünet (min. 2 éj)
Akciós holiday (min. 2 éj)
Szuper Palota napok (min. 2 éj)

EgerX