Imola Hotel Platán Eger ★★★

Imola Hotel Platán Eger
3300 Eger, Csákány utca 7.

Imola Hotel Platán Eger a térképen

Imola Hotel Platán Eger értékelése:

3. helyezett a 166 egri szállás közül

Imola Hotel Platán Eger bemutatkozása

Az Imola Hotel Platán Eger szívében, a Termál Fürdő szomszédságában várja felnőtt vendégeit. A hotel igényesen berendezett szobákkal és wellness- illetve gyógyszolgáltatásokkal várja az idelátogatókat.

Imola Hotel Platán Eger képei

Imola Hotel Platán Eger

Imola Hotel Platán Eger vélemények

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 27.
Pihenésre, nyugalomra vágytunk, ezt megkaptuk itt, egy nagy problémánk volt: a Gourmet vacsora! Véleményem szerint (és az arcokat figyelve), a túlnyomó többség ennyi pénzért bőséges választékot, és mennyiséget vár el, nem tányérdíszt! Vagy előétel (1 fajta), vagy leves (1 fajta), ill. főfogás (2 fajta), és desszert (1 fajta)!

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 29.
Nagyon kellemes hetet töltöttük a szállodában. Jó élményekkel távoztunk. A személyzet kedves udvarias nagyon készségesek mindenben segítenek.
Talán az italárakat egy kissé túlzónak találtam, de nem csak a szeszes italok hanem az üdítőket főleg.

Javaslat: Az erkélyre kellene tenni egy ruha szárítót.
2020. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. július 20.
A lányaimmal voltam egy hétre a hotelben. Remek a wellnes rész, és nagy erénye a szállásnak, hogy a strandra át lehet menni a hotelből. Az étkezés nagyon finom volt, a szállás szintén szuper. A személyzet nagyon kedves volt így összességében nagyon elégedettek voltunk. Köszönjük.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 8.
A hotel modern, tiszta. A személyzet kedves. A szilveszteri bekészítés nagyon figyelemre méltó, igazán jól esett. Javasolnám az érintettnek, hogy a lakosztályba a hálóba is szereltethetne fel TV készüléket.
Az éttermi ellátásnál felháborítónak tartom, hogy speciális étrenden élőknek felár ellenében készítik el a kívánt ételt.

2019. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. január 4.
Karácsony előtt voltunk barátokkal. A fogadtatás, recepciós hölgyek még tanulhatnának a vendégfogadásból. Köszönés, szálló bemutatása és majd a búcsúzás nem volt tökéletes. Ezek utána a szálló tisztasága, a szoba felszereltsége és kényelme elfeledtette a morcosságot. Az ételek finomak , magas színvonalúak és változatosak. A személyzet udvarias, barátságos és segítő kész.

2019. októberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. október 4.
Csapatépítőn jártam Egerben kollégáimmal. A szálloda minden igényt kielégítő, elhelyezkedése a városközponthoz közeli, rövid sétával minden látnivaló kényelmesen elérhető. A szobák modern, stílusos berendezésük mellett makulátlanul tiszták. Teljes mértékben elégedettek voltunk a szolgáltatásokkal, a figyelmes, kedves és rugalmas, vendégbarát kiszolgálással.

Mobilról küldte. | 2019. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. július 5.
Gyönyörű, igényes, stílusos szálloda, végtelenül kedves és segítőkész személyzettel. A szobák tiszták, kényelmesek, szépen berendezettek és minden megvan bennük, ami szükséges. Az erkély is ideális méretű, kellemes kiülni. Az ételek mesések, a reggelinél bőséges a kínálat, a vacsora pedig mesteri. A wellness részleg is tökéletes, alkalmas a kikapcsolódásra, töltődésre, nem túlzsúfolt.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 19.
A hotel nagyon szép, a személyzet igazán kedves, segítőkész. A szobák tiszták, kényelmesek, a reggeli bőséges választékú, a vacsora menüválasztásos, nagyon finom és gyönyörűen van tálalva. Az étteremvezetővel nagyon jól elbeszélgettünk a borokról, ajánlott egy közeli pincészetet is, ahová elmentünk. A borválaszték is kiváló, kis pincészetekből válogattak inkább szerencsére.

2019. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. április 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Le a kalappal, a személyzet előtt! Nagyon tetszett minden, tisztaság( volt takarítóként találtam apróbb hibákat, amit mások ne vesznek észre :-) ), rend, csend, nyugalom jellemzi a hotelt! Az ételek szintén kiváló minőségűek, bár egy magyar hasára gondolva én változtatnék picit. . (az étlapon) hisz nem vagyunk egy mediterrán ország és őrizzük meg magyarságunk.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 31. - 1 látogató hasznosnak vélte
Udvarias, segítőkész személyzet, kényelmes, megfelelően berendezett lakosztály fogadott minket. A wellness tiszta, jól felszerelt. Jók a szaunák, és a medencék is elég nagyok, a víz kellemes hőmérsékletű. A menüválasztásos vacsorával tökéletesen elégedettek voltunk, minden étel láthatóan nagy odafigyeléssel, frissen készült. Az adagok nagyok és ízletesek voltak.

Imola Hotel Platán
3 nap/2 éjszaka 19.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Imola Hotel Platán
4 nap/3 éjszaka 19.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszpark használattal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.01. - 2020.12.23.
Hunguest Hotel Flóra
Érvényes: 2021.09.27-ig
Romantik Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.11.07-ig
Hotel Eger & Park
3 nap/2 éjszaka 16.939 - 28.143,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal
Érvényes: 2021.03.31-ig
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
3 nap/2 éjszaka 22.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, tárlatvezetés borkóstolóval ás pogácsával
Érvényes: 2021.02.28-ig
Park Hotel Minaret
2 nap/1 éjszaka 3.500 - 22.833,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.02.27-ig
Hotel Eger Ködmön
3 nap/2 éjszaka 13.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, kedvezményes belépőjegy vásárlási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.10.31-ig
Hotel Panoráma
2-3 éjszaka 13.067,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Hotel Villa Völgy
4 nap/3 éjszaka 31.883,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal
2020.12.29. - 2021.01.02.
Erika Vendégház
Érvényes: 2021.09.27-ig
Imola Hotel Platán
3 nap/2 éjszaka 19.800 - 22.800,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.23-ig

Szállodák Eger környékén
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár
Szilveszter, óév-búcsúztató (min. 3 éj)
Csodálatos ősz a Mátrában (min. 2 éj)
Tombol a nyár (1 éjtől)

EgerX