Imola Hotel Platán Eger ★★★

Imola Hotel Platán Eger
3300 Eger, Csákány utca 7.

Imola Hotel Platán Eger a térképen

Imola Hotel Platán Eger értékelése:

3. helyezett a 162 egri szállás közül

Imola Hotel Platán Eger bemutatkozása

Az Imola Hotel Platán Eger szívében, a Termál Fürdő szomszédságában várja felnőtt vendégeit. A hotel igényesen berendezett szobákkal és wellness- illetve gyógyszolgáltatásokkal várja az idelátogatókat.

Imola Hotel Platán Eger képei

Imola Hotel Platán Eger

Imola Hotel Platán Eger vélemények

Mobilról küldte. | 2019. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. július 5.
Gyönyörű, igényes, stílusos szálloda, végtelenül kedves és segítőkész személyzettel. A szobák tiszták, kényelmesek, szépen berendezettek és minden megvan bennük, ami szükséges. Az erkély is ideális méretű, kellemes kiülni. Az ételek mesések, a reggelinél bőséges a kínálat, a vacsora pedig mesteri. A wellness részleg is tökéletes, alkalmas a kikapcsolódásra, töltődésre, nem túlzsúfolt.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 19.
A hotel nagyon szép, a személyzet igazán kedves, segítőkész. A szobák tiszták, kényelmesek, a reggeli bőséges választékú, a vacsora menüválasztásos, nagyon finom és gyönyörűen van tálalva. Az étteremvezetővel nagyon jól elbeszélgettünk a borokról, ajánlott egy közeli pincészetet is, ahová elmentünk. A borválaszték is kiváló, kis pincészetekből válogattak inkább szerencsére.

2019. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. április 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Le a kalappal, a személyzet előtt! Nagyon tetszett minden, tisztaság( volt takarítóként találtam apróbb hibákat, amit mások ne vesznek észre :-) ), rend, csend, nyugalom jellemzi a hotelt! Az ételek szintén kiváló minőségűek, bár egy magyar hasára gondolva én változtatnék picit. . (az étlapon) hisz nem vagyunk egy mediterrán ország és őrizzük meg magyarságunk.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 31.
Udvarias, segítőkész személyzet, kényelmes, megfelelően berendezett lakosztály fogadott minket. A wellness tiszta, jól felszerelt. Jók a szaunák, és a medencék is elég nagyok, a víz kellemes hőmérsékletű. A menüválasztásos vacsorával tökéletesen elégedettek voltunk, minden étel láthatóan nagy odafigyeléssel, frissen készült. Az adagok nagyok és ízletesek voltak.

Mobilról küldte. | 2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 6.
Bejelentkezésnél nem vették figyrlembe, hogy csendes szobát kértem, hideg a wellness, a medencék hidegek, nem működött a finn szauna 4 napig, a wc-t csak wc kefe együttes használatával lehet használni, a masszőr szaktudása nulla!
Nem ajánlom senkinek!

Értékelt: 2018. november 27. - 2 látogató hasznosnak vélte
Csupán 2 éjszakás nyugodt pihenésre volt időnk ami tulajdonképpen teljesült is. A hotel nagyon rendben van, itt a 4* az valóban 4*, a személyzet nagyon kedves segítőkész, szoba ill. minden nagyon tiszta, jó illat mindenhol. A welness részleg is tökéletesen megfelelt nekünk. Sajnos kénytelen vagyok megírni azt is ami nagyon, de nagyon nem tetszett azaz a menüválasztásos vacsoráztatással járó tortúrát.

Értékelt: 2018. november 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Többször jártunk már itt.Amivel most nem igazán voltam elégedett az az étel választék és minőség a vacsoránál.Kicsit lehetne választékosabb az ételkínálat.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 15.
Különösen értékeltem a szakács választékos ízlését és szaktudását.Mind a 3 nap minden étkezés színvonala kifogástalan volt.
Evelin nevű masszőrnő is dicséretet érdemel.---Az első nap után a szemét nem került elvitelre, utána kértem a személyzetet és rendben volt.

Mobilról küldte. | 2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 30.
Szép környezet,nagyon finom ételek,jó, kedves kiszolgálás. A személyzet közvetlen és segitőkész.

Mobilról küldte. | 2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 21.
Kiszolgalas,tisztasag,kulonleges etelek , keszseges szemelyzet,ezt nevezem tokrletes kikapcsolodasnak.

Imola Hotel Platán
4 nap/3 éjszaka 18.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.09.30-ig
Imola Hotel Platán
3 nap/2 éjszaka 24.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, minigolffal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
3-4 éjszaka 26.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, elő-szilveszteri party-val, borkóstolással, szilveszteri mulatsággal, újévi koncerttel, fürdőköntös használattal, Beatles múzeum belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.02.
Hunguest Hotel Flóra
3 nap/2 éjszaka 13.500 Ft,- Ft/fő/éj ártól; félpanzióval, wellness-részleg és élményfürdő használattal, átjárással a városi strandra
Érvényes: 2019.12.22-ig
Romantik Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással
Érvényes: 2019.10.30-ig
Hotel Villa Völgy
2-7 éjszaka 17.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg, szabadtéri élmény-strand és fitnesz terem használattal
Hotel Eger Ködmön
2-5 éjszaka 14.790,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményes fürdőbelépővel, kerti jakuzzi használattal, éttermi kedvezménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Hotel Eger & Park
3 nap/2 éjszaka 14.076 - 18.874,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal
Érvényes: 2020.01.04-ig
Park Hotel Minaret
3 nap/2 éjszaka 5.748,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Invest Vendégház
3 nap/2 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, egy alkalommal romantikus vacsorával, egri bor bekészítéssel, fürdőbelépővel, parkolással
Hotel Panoráma
2-3 éjszaka 12.233,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Imola Hotel Platán
3 nap/2 éjszaka 18.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel

Szállodák Egerben és környékén
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Hotel Narád & Park Mátraszentimre
A négycsillagos Hotel Narád & Park Mátraszentimre központjától 350 méterre helyezkedik el. Az...
Hotel Villa Völgy Eger
Szilveszter, óév-búcsúztató (min. 3 éj)
2 éjszakás senior pihenés
Felhőtlen nyár (min. 2 éj)

EgerX