Imola Hotel Platán Eger ★★★

Imola Hotel Platán Eger
1. helyezett Eger

3300 Eger, Csákány utca 7.

Imola Hotel Platán Eger a térképen

Imola Hotel Platán Eger értékelése:

1. helyezett a 161 egri szállás közül

Imola Hotel Platán Eger bemutatkozása

Az Imola Hotel Platán Eger szívében, a Termál Fürdő szomszédságában várja felnőtt vendégeit. A hotel igényesen berendezett szobákkal és wellness- illetve gyógyszolgáltatásokkal várja az idelátogatókat.

Imola Hotel Platán Eger képei

Imola Hotel Platán Eger

Imola Hotel Platán Eger vélemények

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 31.
Udvarias, segítőkész személyzet, kényelmes, megfelelően berendezett lakosztály fogadott minket. A wellness tiszta, jól felszerelt. Jók a szaunák, és a medencék is elég nagyok, a víz kellemes hőmérsékletű. A menüválasztásos vacsorával tökéletesen elégedettek voltunk, minden étel láthatóan nagy odafigyeléssel, frissen készült. Az adagok nagyok és ízletesek voltak.

Mobilról küldte. | 2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 6.
Bejelentkezésnél nem vették figyrlembe, hogy csendes szobát kértem, hideg a wellness, a medencék hidegek, nem működött a finn szauna 4 napig, a wc-t csak wc kefe együttes használatával lehet használni, a masszőr szaktudása nulla!
Nem ajánlom senkinek!

Értékelt: 2018. november 27. - 2 látogató hasznosnak vélte
Csupán 2 éjszakás nyugodt pihenésre volt időnk ami tulajdonképpen teljesült is. A hotel nagyon rendben van, itt a 4* az valóban 4*, a személyzet nagyon kedves segítőkész, szoba ill. minden nagyon tiszta, jó illat mindenhol. A welness részleg is tökéletesen megfelelt nekünk. Sajnos kénytelen vagyok megírni azt is ami nagyon, de nagyon nem tetszett azaz a menüválasztásos vacsoráztatással járó tortúrát.

Értékelt: 2018. november 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Többször jártunk már itt.Amivel most nem igazán voltam elégedett az az étel választék és minőség a vacsoránál.Kicsit lehetne választékosabb az ételkínálat.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 15.
Különösen értékeltem a szakács választékos ízlését és szaktudását.Mind a 3 nap minden étkezés színvonala kifogástalan volt.
Evelin nevű masszőrnő is dicséretet érdemel.---Az első nap után a szemét nem került elvitelre, utána kértem a személyzetet és rendben volt.

Mobilról küldte. | 2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 30.
Szép környezet,nagyon finom ételek,jó, kedves kiszolgálás. A személyzet közvetlen és segitőkész.

Mobilról küldte. | 2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 21.
Kiszolgalas,tisztasag,kulonleges etelek , keszseges szemelyzet,ezt nevezem tokrletes kikapcsolodasnak.

Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 26.
Szuper volt a környezet a személyzet kedves segitö kész. Tiszták a szodák. A welness nagyon jó.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
10 éjszakát töltöttünk el 2018 augusztusában az Imola Hotel Platánban. Természetesen előtte elolvastuk az addigi értékeléseket, melyek alapján nagy elvárásokkal indultunk útnak. Maga a szálloda megjelenésében már kívülről mutatja a visszafogott eleganciát, mely az egész ottlétünkre rányomta jellegét.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 5.
Csodálatos és varázslatos vacsorák az ízek párosítása tökéletes volt. Tiszteletünk a séfnek. A személyzet kedves minden nap pozitív feltöltődés volt.

Imola Hotel Platán
3 nap/2 éjszaka 20.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részeg és fitnesz terem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Imola Hotel Platán
3 nap/2 éjszaka 24.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, minigolffal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
4 nap/3 éjszaka 22.833,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, borkóstolással, wellness-részleg használattal, múzeum belépővel, játszószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.19. - 2019.04.22.
Hunguest Hotel Flóra
5 nap/4 éjszaka 12.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, ingyenes átjárással a strandra élményfürdő használattal, parkolással
2019.03.31. - 2019.12.22.
Romantik Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással
Érvényes: 2019.02.28-ig
Hotel Villa Völgy
2-7 éjszaka 17.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg, szabadtéri élmény-strand és fitnesz terem használattal
2019.07.01. - 2019.08.31.
Hotel Eger Ködmön
3 nap/2 éjszaka 11.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gőzrituálékkal, kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.07.15-ig
Hotel Eger & Park
4 nap/3 éjszaka 21.753,- Ft/fő/éj ártól: wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal, turista térképpel
2019.04.18. - 2019.04.22.
Park Hotel Minaret
4 nap/3 éjszaka 8.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.13-ig
Invest Vendégház
Érvényes: 2020.02.18-ig
Hotel Panoráma
2-3 éjszaka 11.567,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.09.11-ig
Imola Hotel Platán
3 nap/2 éjszaka 18.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel

Szállodák Eger környékén
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca
Miskolctapolcán, nem messze a világhírű Barlang-fürdőtől található a négycsillagos...
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár
Borozós hétvége (min. 2 éj)
Pünkösdi hétvége (min. 3 éj)
Tél a Mátrában (min. 2 éj)

EgerX