Imola Hotel Platán Eger ★★★

Imola Hotel Platán Eger
1. helyezett Eger

3300 Eger, Csákány utca 7.

Imola Hotel Platán Eger a térképen

Imola Hotel Platán Eger értékelése:

1. helyezett a 161 egri szállás közül

Imola Hotel Platán Eger bemutatkozása

Az Imola Hotel Platán Eger szívében, a Termál Fürdő szomszédságában várja felnőtt vendégeit. A hotel igényesen berendezett szobákkal és wellness- illetve gyógyszolgáltatásokkal várja az idelátogatókat.

Imola Hotel Platán Eger képei

Imola Hotel Platán Eger

Imola Hotel Platán Eger vélemények

Értékelt: 2018. november 27. - 2 látogató hasznosnak vélte
Csupán 2 éjszakás nyugodt pihenésre volt időnk ami tulajdonképpen teljesült is. A hotel nagyon rendben van, itt a 4* az valóban 4*, a személyzet nagyon kedves segítőkész, szoba ill. minden nagyon tiszta, jó illat mindenhol. A welness részleg is tökéletesen megfelelt nekünk. Sajnos kénytelen vagyok megírni azt is ami nagyon, de nagyon nem tetszett azaz a menüválasztásos vacsoráztatással járó tortúrát.

Értékelt: 2018. november 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Többször jártunk már itt.Amivel most nem igazán voltam elégedett az az étel választék és minőség a vacsoránál.Kicsit lehetne választékosabb az ételkínálat.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 15.
Különösen értékeltem a szakács választékos ízlését és szaktudását.Mind a 3 nap minden étkezés színvonala kifogástalan volt.
Evelin nevű masszőrnő is dicséretet érdemel.---Az első nap után a szemét nem került elvitelre, utána kértem a személyzetet és rendben volt.

Mobilról küldte. | 2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 30.
Szép környezet,nagyon finom ételek,jó, kedves kiszolgálás. A személyzet közvetlen és segitőkész.

Mobilról küldte. | 2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 21.
Kiszolgalas,tisztasag,kulonleges etelek , keszseges szemelyzet,ezt nevezem tokrletes kikapcsolodasnak.

Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 26.
Szuper volt a környezet a személyzet kedves segitö kész. Tiszták a szodák. A welness nagyon jó.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
10 éjszakát töltöttünk el 2018 augusztusában az Imola Hotel Platánban. Természetesen előtte elolvastuk az addigi értékeléseket, melyek alapján nagy elvárásokkal indultunk útnak. Maga a szálloda megjelenésében már kívülről mutatja a visszafogott eleganciát, mely az egész ottlétünkre rányomta jellegét.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 5.
Csodálatos és varázslatos vacsorák az ízek párosítása tökéletes volt. Tiszteletünk a séfnek. A személyzet kedves minden nap pozitív feltöltődés volt.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ketten utaztunk a párommal június végén Egerbe a szállodában foglaltunk szobát. A szálloda elhelyezkedése kiváló, a közelben található a vár, Dobó tér, stb. A városi strandra történő ingyenes átjárás nagyon szuper. A szobák tiszták, tágasak és kényelmesek, a felnőttbarát jellegnek köszönhetően a szálloda csendes, pihenésre nagyon alkalmas.
2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda modern de nagyon izléses,nem hivalkodó. A személyzet nagyon segitőkész. Külön köszönet az éttermi pincéreknek és a konyhai séfnek! ! A vacsoránál voltak gondjaink/ a férjem nem eszi meg a baromfi és vadhust/ amit Ők rögtön más étel elkészitésével megoldottak. Én személy szerint nem mertem ilyet kérni,de ők maguktól felajánlották-amiért külön köszönet jár.

Imola Hotel Platán
4 nap/3 éjszaka 18.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.01. - 2019.09.30.
Imola Hotel Platán
3 nap/2 éjszaka 18.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2019.12.20.
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
3 nap/2 éjszaka 14.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, tárlatvezetéssel, múzeum belépővel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.03.31-ig
Hunguest Hotel Flóra
3 nap/2 éjszaka 13.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, ingyenes átjárással a városi strandra és élményfürdőbe
Érvényes: 2019.03.31-ig
Romantik Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással
Érvényes: 2019.02.28-ig
Hotel Villa Völgy
2-3 éjszaka 15.833,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem, szabadtéri élménystrand használattal
Érvényes: 2018.12.23-ig
Ködmön Wellness Hotel
3 nap/2 éjszaka 11.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018.12.21-ig
Hotel Eger & Park
3-4 éjszaka 36.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával, wellness-részleg és játszószoba használattal, szilveszteri programokkal, sztárfellépővel, parkolással
Érvényes: 2019.01.02-ig
Park Hotel Minaret
4 nap/3 éjszaka 23.330,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, borkóstolással, szilveszteri gálavacsorával és mulatsággal, tűzijátékkal
Érvényes: 2019.01.02-ig
Invest Vendégház
3 nap/2 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, egy alkalommal romantikus vacsorával, fürdőbelépővel, egri bor bekészítéssel, parkolással
Érvényes: 2019.12.15-ig
Hotel Panoráma
3 nap/2 éjszaka 9.500 - 11.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.16-ig
Imola Hotel Platán
3 nap/2 éjszak 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018.12.20-ig

Szállodák Eger környékén
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca
Miskolctapolcán, nem messze a világhírű Barlang-fürdőtől található a négycsillagos...
Tavaszi kedvezmény előfoglalási árakon (min. 2 éj)
Rendkívüli ajánlat 2=3, 3=4 és 4=5
Szuper Palota napok (min. 2 éj)

EgerX