Imola Hotel Platán Eger ★★★

Imola Hotel Platán Eger
1. helyezett Eger

3300 Eger, Csákány utca 7.

Imola Hotel Platán Eger a térképen

Imola Hotel Platán Eger értékelése:

3. helyezett a 158 egri szállás közül

Imola Hotel Platán Eger bemutatkozása

Az Imola Hotel Platán Eger szívében, a Termál Fürdő szomszédságában várja felnőtt vendégeit. A hotel igényesen berendezett szobákkal és wellness- illetve gyógyszolgáltatásokkal várja az idelátogatókat.

Imola Hotel Platán Eger képei

Imola Hotel Platán Eger

Imola Hotel Platán Eger vélemények

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 15.
A szálloda modern de nagyon izléses,nem hivalkodó. A személyzet nagyon segitőkész. Külön köszönet az éttermi pincéreknek és a konyhai séfnek! ! A vacsoránál voltak gondjaink/ a férjem nem eszi meg a baromfi és vadhust/ amit Ők rögtön más étel elkészitésével megoldottak. Én személy szerint nem mertem ilyet kérni,de ők maguktól felajánlották-amiért külön köszönet jár.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 7.
Nagyon tetszett a személyzet és a kiszolgálás, pontos tájékoztatást kaptunk mondenről és nagyon kedvesek voltak. Egy aprócska negativumot tudok említeni, a wellness medencék lehetnének egy picit melegebbek. Ezt leszámítva fantasztikus 2 éjszakát töltöttünk a hotelben és Egerben.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 19.
A hotel wellness részlege pazar, többféle medence és minden igényt kielégítő szaunavilág áll a vendégek rendelkezésére. A reggeli kiadós, a 3 fogásos vacsora pedig ízletes volt. Egyszerű berendezésű, kényelmes, modern és tágas szoba várt bennünket a belvárosban. A hotel csendes, teltház esetén sem volt érezhető a "tömeg".

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 20.
Fantasztikus, színvonalas hely!!! Kényelem, luxus, az ételek különlegesek, és finomak, minden elismerésem!!! Jövőre is szeretnénk menni már akkor a harmadik alkalommal!!! A nyugalom, és pihenés szigete kényeztetéssel!!! Köszönjük a személyzetnek is, hiszen kitűnő munkát végeznek!!!

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 10.
Négy nap,három éjszakát töltöttünk a hotelben.Az elmúlt néhány évben jó pár szállodában voltunk.Voltak jó és kevésbé jó élmények.De a Hotel Imola Platán messze magasan az összes felett áll!! Minden szempontból csak a legjobbakat tudom mondani róla!! Bátran ajánlom mindenkinek! Minden igényt kielégítő szolgáltatást nyújtanak!
2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 12.
Mindenkinek csak ajánlani tudom. Ha valaki szereti a kényelmet, a nyugalmat, ha valaki vágyik gasztronómiai élményekre és jó borokra, ha nem akar csalódni, és ráadásul Egert is szeretné megismerni, azoknak mindenképpen ajánlom. Mi a feleségemmel egy kiváló hetet töltöttünk ott, immár másodjára. Nagyon jó a szoba, szuper a wellness, a személyzet fantasztikus.

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 7. - 6 látogató hasznosnak vélte
Koncepcióik vannak,és azokat realizálni is tudják:
1. Zavartalan,nyugodt körülményeket teremtenek vendégeiknek,és nem bonyolódnak társadalom-filozófiai vitákba(felnőtt-hotel voltuk kapcsán). 2. A visszafogott,nem túl-strukturált,nem agyondiszített designe járja át az egész házat,ezzel is a harmóniát szolgálva. 3. A személyzet diszkrét,nem tolakodóan zavaró,de mindig elérhető.
2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 3.
Talán az őszinteséggel a személyzetet többre lehetett volna értékelni. Két alapvető műszaki gondunk volt, egyrészt a klimatizálással, másrészt a WC használatával/használhatóságával. A klimatizálás 3 éjszakára nyúló hiányosságát többször is jeleztük a recepción, de és itt és sajnos félrevezető felvilágosítást kaptunk.

Mobilról küldte. | 2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 23.
Egy rövid hétvégét töltöttünk a hotelban. A szoba nagyon szép, tiszta. A hotel is gyönyörű és modern, letisztult. A wellness tágas, világos és kellemes a medencék hőfoka. A személyzet modora és hozzáállása kifogástalan volt mindenhol. Az ételek nagyon finomak voltak. Maximálisan elégedettek voltunk mindennel.

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 16.
Elegáns, exculziv szálloda. Csodálatos welnessz részleg. A szolgáltatásokhoz viszonyítva viszont nagyon drága. A vacsorák általában gyengék voltak. 2 féle "választék" az nem választék. Svédasztal kellene a magas árért. Svédasztal mérete rendkivül kicsi és szegényes választék. Pl. szerettem volna vajat és valamilyen dzsemmet de ehetetlen és csomagolt volt amit ki kellett dobni.

Imola Hotel Platán
3 nap/2 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, minigolf használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.07.01. - 2018.09.30.
Imola Hotel Platán
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, minigolf használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.07.01. - 2018.09.30.
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
3 nap/2 éjszaka 21.150,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, meglepetés bekészítéssel, wellness-részleg használattal, tárlatvezetés borkóstolóval, múzeum-belépővel, internet elérhetőséggel
2017.01.03. - 2019.01.31.
Hunguest Hotel Flóra
3 nap/2 éjszaka 15.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, ingyenes átjárással a városi strandra és élményfürdőbe
2017.04.02. - 2019.03.31.
Romantik Hotel
4 nap/3 éjszaka 11.917,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, 3 alkalommal ebéddel vagy vacsorával, múzeum- és fürdőbelépőkkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.12.12. - 2018.11.03.
Hotel Villa Völgy
2-7 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg, szabadtéri élmény-strand és fitnesz terem használattal, masszázskuponnal
2018.07.01. - 2018.08.31.
Ködmön Wellness Hotel
2-5 éjszaka 14.390,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményes fürdőbelépővel,kerti jakuzzi használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.07.01. - 2018.08.31.
Hotel Eger & Park
3 nap/2 éjszaka 13.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázzsal, kedvezményekkel, internet elérhetőséggel
2018.04.04. - 2018.06.30.
Park Hotel Minaret
5 nap/4 éjszaka 8.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, internet elérhetőséggel
2017.09.27. - 2018.12.14.
Invest Vendégház
5 nap/4 éjszaka 3.375,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, parkolással
2016.01.04. - 2018.12.17.
Hotel Panoráma
2-3 éjszaka 11.567,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, teadélutánnal, szauna és jacuzzi használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.09. - 2018.12.22.
Imola Hotel Platán
3 nap/2 éjszaka 19.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, masszázzsal, minigolffal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2018.12.20.

Szállodák Egerben és környékén
Hajnal Hotel Mezőkövesd
Bükkalja és a Hortobágy találkozási pontjában fekszik Mezőkövesd, Zsóry-fürdő; e...
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Hotel Eger & Park Eger
A Hotel Eger & Park, Eger patinás szállodakomplexuma a belvárosban, Eger történelmi központjától,...
Hajnali élmény (min. 2 éj)
Nyáron is akciós vakáció (min. 2 éj)
Városi kalandok Egerben (min. 2 éj)

EgerX