mktibi

mktibi adatlapja

Regisztráció2016.11.27
Utoljára itt2020.08.19

Kiváló 2019. március 25.gyerekekkel járt itt
Barátságos, családias kis hotel. Elhelyezkedése tökéletes, közel a vasútállomás, buszállomás, rendelő, gyógyszertár és a belváros. Két emeletes, lift van benne. A fürdőtérhez zárt folyosón el lehet jutni, a medencék közül mindenki talál magának valót. A svédasztalos reggeli és a vacsora nagyon finom, délben lehet ebédet kérni minimális összegért.
Kiváló 2016. november 28.gyerekekkel járt itt
Aqua Palace csomaggal töltöttünk el 2 éjszakát a Park Hotel Ambróziában. A csomag tartalmát maximálisan teljesítették (welcome drink, ajándék bor, svédasztal, belépő az Aqua Palace-be). A recepción készséggel segítettek mindenben. A szoba tiszta volt, fel volt újítva. Jól felszerelt,2 légterű, 2 TV,2 fürdőszoba és 2 hűtő.
Kiváló 2018. augusztus 20.gyerekekkel járt itt
Az 5 napos nyaralásunk szállásaként választottuk a Decsi Panziót. Maximálisan meg voltunk elégedve vele. A személyzet kedves volt. Bőséges reggelit kaptunk, amit felszolgáltak nekünk. Ha valamit szerettünk volna még a reggelinél, nyugodtan lehetett kérni. Mindennap kivitték a szemetet, és törölközőt cseréltek, ha igényeltük.