Illés Panzió Szeged

Nyugdíjas kedvezményes ár félpanzióval
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom

Illés Panzió Szeged vélemények

Kiváló 2020. augusztus 19.gyerekekkel járt itt
Nagyon jó választás volt az Illés Hotel, mert a személyzet (felszolgálók, szakácsok, recepciósok) nagyon segítőkészek, udvariasak voltak. Félpanziót választottunk, a reggeli az nagyon bőséges és finom volt, svédasztalos volt, folyamatosan töltötték fel az ételeket. A vacsorát az étlapról kellett kiválasztani, ami nagyon finom ételeket tartalmazott.
2019. július 8.a párjával járt itt
Központhoz közeli, csendes fekvése miatt választottuk. A tulajdonos segítségével behajtottunk(felárért) az udvari parkolóba, még a csomagot is segített felvinni. Jó volt még az úszásra alkalmas medence, az ágyak és a légkondi, jót aludtunk. A szobánk viszont a lehető legkisebb, az ágyak végén alig 30 cm közlekedő sávval, a szekrényt sem lehetett szinte kinyitni.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 16 városban járt márNépszerű író - 23 hasznos szavazatLelkes fotózó - 117 feltöltött kép
Átlagos 2018. május 3.a párjával járt itt
A panzió fekvése igen jó helyen van, mivel a belvárostól három-négy perc séta mindössze, mégis nyugodt csendes kis utcában található. Autóbeálló van, napi ezerötszáz(! ) ft, ami drága, mivel igen körülményes(képek) a be-ki hajtás, hacsak nem kispolszkival mész. . . (Mini Morris előnyben!
Illés Panzió Szeged - KörnyékIllés Panzió Szeged - VendéglátásIllés Panzió Szeged - KörnyékIllés Panzió Szeged - KörnyékIllés Panzió Szeged - Medence/kertIllés Panzió Szeged - Külső képIllés Panzió Szeged - Medence/kertIllés Panzió Szeged - EgyébIllés Panzió Szeged - Medence/kertIllés Panzió Szeged - BelsőIllés Panzió Szeged - SzobákIllés Panzió Szeged - EgyébIllés Panzió Szeged - Vendéglátás
Kiváló 2013. szeptember 26.családjával járt itt
Az étel kiváló, és csodálatos a vadválaszték. A kerthelyiség is nagyon kellemes nyaranta. Az összes fontosabb családi rendezvényt itt szoktuk tartani. A kiszolgálás is kifogástalan. Igazán hangulatos a belső tér is, mind családi, mind romantikus páros programokhoz is remek választás. Itt volt a diplomaosztóm és a ballagásom ünneplése is. Csak ajánlani tudom mindenkinek.