MMDávid

MMDávid adatlapja

Regisztráció2017.12.07
Utoljára itt2023.08.10

2017. december 7.a párjával járt itt
2017 Dec. 5-én,6-án két éjszakát töltöttünk el,e festői szépségű kilátásokkal rendelkező helyen. A fogadtatás,kiszolgálás, tisztaság, a reggeli étkezés kiváló volt. Külön köszönet, NAGY DORKÁNAK aki nagyon sokat segített eligazodni, és felvilágosítani, hogy milyen lehetőségek vannak ,pl.
Kiváló 2022. augusztus 17.a párjával járt itt
Visszatérő vendégek vagyunk, évente 4-5 alkalommal. Máshova nem is akarunk menni. A Wellness részleg, nagy és csodálatos. Idén utoljára Augusztusban voltunk. A kis bibi, hogy nyári szünetben nem megyünk többet. Értelem szerűen, tavaszi, téli szünetben sem. A gyerekek rohangálása a szállodában, ezzel a födém, a falak rengését idézve, elég kellemetlen pillanatokat okozva.
Felhasználó fényképei:
Thermal Hotel Visegrád Visegrád -
Kiváló 2019. szeptember 12.a párjával járt itt
Hiányolom az egyszerű,magyaros ételeket. Nem jön be nekünk a párommal, rozmaringos báránypaprikás,indiai. . . . ,bazsalikomos. . . ,barackos csirke, őzpörkölt. Sok ember szereti a változatosságot,én maradnék az újházi tyúkhúsleves,sertéspörkölt galuskával,rántott húsnál stb. Ez a többi wellness szállodára is vonatkozik [moderálva - a szerk.