Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád ★★★★

3. helyezett a 17 visegrádi szállás közül
9. helyezett Budapest környékén - 276 szállás közül

Akciós csomagok

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád bemutatkozása

Csendes erdei környezetben található meg a Silvanus Hotel a Fekete-hegyen, Visegrádon. A négycsillagos hotelből gyönyörű panoráma nyílik a Dunakanyarra. Mozgássérült vendégek számára is biztosítható a kényelmes pihenés.

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád képei

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád vélemények

2018. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. október 6.
Csodálatos 5 napot töltöttünk lányommal a SILVANUSBAN Hotelben! A személyzet nagyon kedves és szolgálatkész volt, kutyabarát is a szálloda, így a kis kedvencünket is magunkkal vihettük :) Szép környezetben helyezkedik el az épület, jó a levegő, pazar a kilátás a liftből, étteremből, lépcsőházi ablakokból (Dunára, Fellegvárra - a hátsó lépcsőházból, hegyekre, erdőre).

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 25.
Csodás hétvégét töltöttünk a Silvanusban. A nagyon kényelmes, tiszta szobánk erkélyéről a Dunakanyar látványa mesés, az ételek nagyon finomak, ízletesek voltak, a személyzet udvarias, a kiszolgálással elégedettek voltunk. Visszavágyunk...

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 1.
Csodálatos helyen lévõ szálloda , kedves szolgálatkész személyzet , remek konyha, tiszta felszerelelt szobák. A welness is rendben bár a szálloda méretéhez képest télen kicsit nagyobb is jó lenne, nekünk jó volt még mert az idõjárás kegyes volt hozzánk így még a kinti medence is rendelkezésünkre állt . A darazsak ellen kéne még tenni valamit "túl sokan vannak".

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 27.
Míg a gyerekünk a nagyszülőkkel pihent,szintén Visegrádon,addig mi a Silvanust választottuk,hogy közel is maradjunk hozzá,ha gond lenne ( de nem volt). Így teljesen át tudtuk adni magunkat a gyönyörű környezetben elhelyezkedő szálloda kínálta kikapcsolódásnak! Kültéri medencében lehetett legjobban élvezni a magaslati levegő előnyeit,a karnyújtásnyira lévő Fellegvár látványát,éjjel kivilágítottan is csodás kilátást!

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 31.
Fantasztikusan éreztem magam a négy napos pihenés alatt. A személyzet fantasztikusan kedves, eddig még sehol nem tapasztaltam ilyen mértékű figyelmességet. Gyönyörű környezetben van a szálloda, egyszerűen nem tudtam betelni a kilátással. Az ételek reggel is és este is nagyon finomak.

Mobilról küldte. | 2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 28.
A személyzet hihetetlenül kedves volt. Ha véletlenül egy liftben utaztunk, akkor is volt hozzánk pár kedves szavuk, és udvariasan érdeklődtek, hogy mindent rendben találunk-e, elégedettek vagyunk-e. Mosolyognak, segítőkészek, udvariasak. Tiszta minden, az étterem kiváló, külön gyerek-sarok is van, ahol a hétköznapibb, kisebbek által kedvelt ételek is megtalálhatók.

Mobilról küldte. | 2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 25.
Bőséges reggeli, bár nincs változatosság. A szoba két embernek kényelmes, háromnak már szűkös. A vacsora kicsit változatosabb. A kilátás nagyon szép.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 14.
A szálloda kiválóan alkalmas a pihenésre.A személyzet udvarias, az ételek változatosak finomak. A panoráma mesés, a szoba kényelmes. Mindenki megtalálja a kedvére való elfoglaltságot.

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 3.
Csodálatos hetet töltöttünk a Hotel Silvanusban Visegrádon. A Hotel minden kényelmet biztosított, ami a gondtalan kikapcsolódáshoz szükséges. Az étkezés minőségéről és mennyiségéről a legjobbakat tudom elmondani, változatos és ízletes volt. A környékbeli kirándulóhelyeket bejártuk, majd a wellnessben pihentük ki a túrázás fáradalmait.

Mobilról küldte. | 2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 14.
Nagyon kellemes 3 napot töltöttünk el a férjemmel. Kiválló ételeket ettünk , sokat wellnessestünk, gyönyörködtünk a pazar kilátásban. Nagyon kedves segítőkész a személyzet. Csak ajánlani tudom a helyet!

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
2 nap/1 éjszaka 15.975 - 40.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőköpennyel, uszoda- és wellness centrum és zabadtéri élménymedence használattal, internettel
Érvényes: 2018.12.31-ig
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
4 nap/3 éjszaka 35.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával, ünnepi programokkal, uszoda és wellness-részleg használattal, internet elérhetőséggel
2018.12.28. - 2019.01.01.
Visegrád Vendégház
6 nap/5 éjszaka 6.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.10.20-ig
Royal Club Hotel
2-3 éjszaka 10.817,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg használattal, hétköznapi foglalás esetén masszázzsal, játszószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018.12.20-ig
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportanimációs programokkal, gyermekprogramokkal, vasalószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.06.30-ig
Patak Park Hotel
2-4 éjszaka 7.375,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.11.01. - 2019.02.28.
Ezüstfenyő Üdülő
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018.11.11-ig
Hotel Honti
4 nap/3 éjszaka 9.570 - 16.065,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.09.30-ig
Drive Inn Hotel
Törökbálint
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.01-ig
Duna Residence
Dunaszentmiklós
4 nap/3 éjszaka 14.998,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, animációs programokkal
Érvényes: 2018.11.04-ig
Hotel Árpád
Tatabánya
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.01-ig
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
4 nap/3 éjszaka 22.050,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2018.12.22. - 2018.12.27.

Szállodák Visegrádon és környékén
Thermal Hotel Visegrád Visegrád
Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom
Hotel Bellevue Esztergom
A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a...
Örökifjak - kizárólag 62 év felülieknek! (min. 2 éj)
Karácsony az Abacus Hotelben (min. 3 éj)
Akciós Bellevue Napok (min. 2 éj)

VisegrádX