Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád ★★★★

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád értékelése:

1. helyezett a 17 visegrádi szállás közül
4. helyezett Budapest környékén - 262 szállás közül

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád bemutatkozása

Csendes erdei környezetben található meg a Silvanus Hotel a Fekete-hegyen, Visegrádon. A négycsillagos hotelből gyönyörű panoráma nyílik a Dunakanyarra. Mozgássérült vendégek számára is biztosítható a kényelmes pihenés.

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád képei

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád vélemények

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 1.
Csodaszép környezet, tiszta, kényelmes szoba (pedig a legolcsóbb árkategóriájú szobát választottuk), tökéletes felszereltség. Az ételekkel, a személyzet hozzáállásával, maximálisan meg voltunk elégedve. A wellness részleg nagyon jó. A Fellegvár pár perc sétával elérhető, akárcsak a bobpálya, ami gyerekkel érkezőknek egy szuper programlehetőség.

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 25.
Ebben a hotelben megtaláltunk mindent ami a kikapcsolódáshoz kell. Gyönyörü környezet, szép kilátás a medencéböl, tiszta szoba, előzékeny személyzet, finom reggeli és vacsora, lehetőség ebéd fogyasztására a medencéhez közel, a bűfé könnyen megközelíthető a medencétől. Mindketten a férjemmel nagyon megvoltunk elégedve mindennel. Lehetőség szerint újra visszamegyűnk.

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 19.
Párommal töltöttünk el három éjszakát ezen a csodálatos helyen. A hotel elhelyezkedése kifogástalan, gyönyörű kilátással rendelkezik. A bejelentkezés gyorsan ment, a szoba kitűnő állapotú szépen felújított, habár a kézmosók üresek voltak külön kérésre perceken belül pótolták. A szoba egyébként nagyon kellemes és légkondicionált.

Mobilról küldte. | 2017. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. július 28.
Mindennel meg voltunk elegedve, batran merjuk ajanlani mindenkinek a szallodat! A szolgaltatasok, az etterem es a szemelyzet is szuper volt!

2017. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. június 22.
Barati tarsasaggal erkeztem a szallodaba de mondhatom mindenki nagyon elegedett volt, a tisztaság, az etterem jobbnál jobb ételeket biztositott, a szemelyzet kedvessege leirhatatlan elmenyt, kikapcsolodast nyújtott ebben a par napban. koszonjuk szepen. Bugarne Marika Szlovakiabol

Értékelt: 2017. június 20. - 2 látogató hasznosnak vélte
Kiváló elhelyezkedésükre alapozva lazábban viszonyulhatnának a vendéglátás egyéb összetevőihez,de nem ez a helyzet.Minden részletre figyelnek,és törekszenek a lehető legjobbra.Talán ami még leginkább fokozható lenne,az a szolgáltatások skálájának további színesítése,szélesítése.

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 17.

Az elmúlt héten néhány napot töltöttünk párommal a Hotelben.
A festői környezetben remekül éreztük magunkat, és ebben nagy szerepe volt, a hotel recepciósainak,felszolgálóinak, az egész személyzetnek.
A csodás panoráma, a finom ételek, a remek wellness, mind-mind igazán kellemes benyomást keltettek.Köszönjük,visszatérő vendégek leszünk.

2017. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. június 10.
Először jártunk Visegrádnak ebben a patinás szállodájában,ahol a személyzet nagyon kedves, az ételek finomak és változatosak, a wellness részleg is nagyon tetszett. Feleségemmel és lányaimmal pihentünk itt május 19-21. között. Nagyon jól éreztük magunkat, júliusban újra elutazunk ide.

2017. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. május 26.
Három napot töltöttünk ezen a csodás helyen. Udvarias személyzet, finom ételek és lenyűgöző látvány! A feltöltődni, pihenni vágyóknak, és az aktív pihenést kedvelőknek egyaránt kitűnő választás. Végre egy hotel, ahol nem kellett "versenyezni" a parkolóhelyért. :) A kisgyerekek számára elérhető szolgáltatásokat lehetne még bővíteni.

vmagdi TOP szállásértékelő
vmagdi TOP fotófeltöltő
2017. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. május 22.
Már harmadszor voltam a szállodában. Egyszerűen nem tudok betelni a látvánnyal, csodaszép, gyönyörű, pazar, egyedülálló. Nagyon jó időnk volt, így beköltöztem a kinti medencébe! A személyzet nagyon udvarias, előzékeny, mindenre figyelő, segítőkész. A szobánk nemrégiben nagyon szépen felújított szoba volt. Az ellátás jó volt, különösen a levesek ízlettek.

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
4 nap/3 éjszaka 23.817,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2017.10.20. - 2017.10.23.
Royal Club Hotel
2-5 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2018.06.30.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyermek játszóházzal, sportprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.08.27. - 2018.03.31.
Patak Park Hotel
2-3 éjszaka 13.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szórakozási lehetőséggel, ünnepi programmal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.10.20. - 2017.10.23.
Vár Hotel Kastélyszálló
3 nap/2 éjszaka 9.998,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, sétahajózással, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.06. - 2018.02.28.
Ezüstfenyő Üdülő
2-5 éjszaka 5.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2017.08.27. - 2017.10.31.
Hotel Honti
2-5 éjszaka 9.000,-Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2017.11.30.
Vadrózsa Panzió
5 nap/4 éjszaka 3.750,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, tea és kávéfogyasztással, parkolással, internet elérehtőséggel
2017.09.07. - 2018.03.01.
Főnix Medical Wellness Resort
Nógrádgárdony
3 nap/2 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, teadélutánnal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, könyvtár és szalonjátékok használatával, Nordic Walking lehetőséggel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.15. - 2017.11.30.
Forster Vadászkastély és Szálloda
Bugyi
3 nap/2 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, lovas hintózással, kerékpár bérléssel, borkóstolással, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2017.11.01.
Duna Residence
Dunaszentmiklós
3 nap/2 éjszaka 12.498,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, gyerekbarát szolgáltatásokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2018.02.28.
Szent Adalbert Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.850,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezménnyel
2017.05.01. - 2017.09.30.

Szállodák Visegrádon és környékén
Thermal Hotel Visegrád Visegrád
Hotel Bellevue Esztergom
A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a...
Libra Hotel Veresegyház
Legjobb ár (min. 2 éj)
Kedvezményes hétköznapok (min. 2 éj)
Szilveszteri vigadalom (min. 3 éj)

VisegrádX