Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád ★★★★

7. helyezett a 17 visegrádi szállás közül
14. helyezett Budapest környékén - 280 szállás közül

Akciós csomagok

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád bemutatkozása

Csendes erdei környezetben található meg a Silvanus Hotel a Fekete-hegyen, Visegrádon. A négycsillagos hotelből gyönyörű panoráma nyílik a Dunakanyarra. Mozgássérült vendégek számára is biztosítható a kényelmes pihenés.

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád képei

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád vélemények

Mobilról küldte. | 2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 19.
Idén ismét a Silvanus hotel mellett döntöttünk és már tudjuk hogy jövőre is oda fogunk menni nyaralni :)
Köszönet a nagyszerű személyzetnek
(T. Gábor recepciós)
és külön köszönet a drink bar dolgozóinak:
Hajnalka,N. Dóra :) ,Matyi

Üdv.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 9.
Nem először voltunk itt, visszatérő vendégek vagyunk. Csodás az elhelyezkedése, pazar kilátással. Családbarát, kedves, figyelmes a kiszolgálás. Nincs tömeg, vannak programok, ami fakultatívan választható. Visszatérünk még, akár télen is.
Köszönjük: Zelnikné Török Ilona

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 30.
Júniusban voltam a lányommal és két unokámmal a szálloda vendége. A születésnapunkat ünnepeltük. Gyönyörűen feldíszített szoba, tele lufikkal, személyre készített üdvözlő kártyákkal kedveskedtek. Szuper volt a kiszolgálás. A személyzet kedves. Mindenkinek szívvel ajánlom. Esküvő is volt a szállodában, de nem zavarta a vendégek kiszolgálását.

2019. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. június 23.
Beltéri medencéknél az elszívó-levegőztető rendszer elégtelen. Több zuhanyzó plexi fala repedt. A mennyezeti faburkolatokat évek óta nem festették. Emiatt wellness szempontból gyenge.

2019. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. június 2.
Nagyon kellemesen töltöttük a 4 napot a szállodában. Abszolút pihenés és feltöltődés volt a célunk. Ez itt mind megtörtént. Köszönjük a személyzet kedvességét, segítőkészségét. Különösen szolgálatkész és kedves volt az étteremben Orsika, aki szívesen teljesítette külön kívánságainkat is. Olyan nagyszerűen éreztük magunkat, hogy másoknak is ajánlani fogjuk.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 15.
A szállás nagyon jó volt. Kedves személyzet. A szoba nagyon szép volt és kényelmes ágyak. A kiszolgálás kiváló. A vacsora és a reggeli is nagyon ízletes és sokszínű. A legjobb az,hogy kutyabarát ezért ajánlani tudom csak mindenkinek akinek kisállata van és nem akarja otthon hagyni.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 3.
Márciusban töltöttünk itt el 1 napot párommal, egy egész napos wellnessezés keretében. A csomaghoz járt ebédre korlátlan étel és italfogyasztás, ami teljesen rendben volt, nagyon finomak voltak az ételek és gyönyörű a kilátás az étteremből. A wellness részleg nem valami nagy, de nem voltak sokan, így nem volt zsúfolt.

Balatoni_Bea TOP szállásértékelő
Balatoni_Bea TOP étteremértékelő
Balatoni_Bea TOP egyébhely értékelő
Balatoni_Bea TOP fotófeltöltő
2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 17.
Már csak a friss levegő miatt is nagyon jó kijönni ide. Jókat lehet kirándulni a környéken. Kényelmes a szoba, jókat lehetett itt aludni, mert semmi zaj nem szűrődik be. A személyzet nagyon kedves, segítőkész. Az ételkínálatban mindenki talált magának kedvére valót. Kellő ritmusban pótolták is a fogyóban lévő falatokat, úgyhogy mindnkinek jutott, amiből szerette volna.

2019. márciusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2019. március 10.
Jó levegő, gyönyörű kilátás, kedves személyzet, nyugodt, csendes környezet. Az ételek ízével és frissességével nem voltam mindig megelégedve,de összességében nem volt azzal sem nagyobb problémám. Mindent egybevetve jól éreztem magam és szívesen megyek máskor is, ha lehetőségem lesz rá. A szeretet kövek ötlet, különösen tetszett! Hálásan köszönöm.

2019. januárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. január 20.
Csodálatos helyen lévõ szálloda. A tv csatorna kiosztàsa érdekes,alig van normàlis csatorna,annál több a kínálat külföldi adókból. A fürdőszobákat felújították,az ágy kényelmes volt,kispárna is volt ez külön pozitív. A fürdőszobába semmi extra egy 4*-os hotelnél hozzá vagyok szokva a finom illatú tusfürdőhöz és pár extrához, itt semmi.

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
3 nap/2 éjszaka 18.288 - 25.413,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőköpennyel, uszoda- és wellness centrum és szabadtéri élménymedence használattal, internettel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.975 - 17.475,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, uszoda- és wellness centrum-, fürdőköpeny és internet használattal
Érvényes: 2019.12.19-ig
Visegrád Vendégház
Érvényes: 2020.08.18-ig
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.100 - 34.225,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportanimációs programokkal, gyermekprogramokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.975 - 20.975,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
Érvényes: 2020.06.30-ig
Ezüstfenyő Üdülő
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.11-ig
Hotel Honti
Érvényes: 2020.01.04-ig
Aquaworld Resort Budapest
Napi árak, félpanzióval, Az ár tartalma: szállás félpanziós ellátással, korlátlan Aquaworld belépés a tartózkodás teljes időtartamára Szaunavilág használattal, az Oriental Spa Wellness-és Fitneszközpontjának korlátlan használata (relaxációs medence kerti kiúszó résszel, mandala-medence), a szálloda szaunáinak korlátlan használata, a szálloda fitnesztermének korlátlan használata, fürdőköpeny bekészítés a szobában, korlátlan vezeték nélküli internet-hozzáférés a szálloda egész területén (Wi-Fi), ingyenes szabadtéri parkolás, idegenforgalmi adó., parkolással
Érvényes: 2019.12.31-ig
Tavi Panzió
Veresegyház
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 12.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.09.15-ig
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
5 nap/4 éjszaka 20.025,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2019.12.22. - 2019.12.27.

Szállodák Visegrád környékén
Libra Hotel Veresegyház
Hotel Bellevue Esztergom
Tó Wellness Hotel Bánk
Szilveszteri vigadalom (min. 3 éj)
Indián nyár (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval