Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád ★★★★

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád értékelése:

6. helyezett a 17 visegrádi szállás közül
12. helyezett Budapest környékén - 289 szállás közül

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád bemutatkozása

Csendes erdei környezetben található meg a Silvanus Hotel a Fekete-hegyen, Visegrádon. A négycsillagos hotelből gyönyörű panoráma nyílik a Dunakanyarra. Mozgássérült vendégek számára is biztosítható a kényelmes pihenés.

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád képei

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád vélemények

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 13.
A hotel csodálatos környezetben helyezkedik el, finom, bőséges, nem szokványos ételekkel fogadja vendégeit. Wellnesse a különleges hangulatú szauna-gőzfürdő részleggel nagy élményt jelentett számunkra. Az ott dolgozók kedvesek, a szobák szépek, tiszták. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

Deilinger TOP szállásértékelő
Deilinger TOP étteremértékelő
Deilinger TOP egyébhely értékelő
2020. januárban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2020. január 12.
Kétségkívül a panoráma viszi a prímet! Egy hétvégét töltöttünk el a feleségemmel a helyen. Megnéztük a promóciós kisfilmjeiket a képeket, magával ragadott minket a hely hangulata. A valóság kicsit másabb. A személyzet minden tekintetben kiváló értékelést kap tőlünk, figyelmesek, kedvesek. Azonnal segítettek több alkalommal is ha kértünk valamit.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 2.
Szilveszterkor 4 napot töltöttünk el egy fantasztikus 2 szobás lakosztályban. A nappali kandallójában pattogott a tűz, a fürdőszobai jakkuziban ellazultunk. A hatalmas erkélyről csodálatos panoráma tárult elénk. Maximális kényelemben volt részünk. Az étterem svédasztalos választéka páratlanul változatos volt. A szilveszteri vacsora különleges és nagyon finom volt.

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 3.
A névnapi köszöntő ,mint jóleső gesztus elmaradt, csupán szavakkal is jólesett volna. . . . . . . . a telefonos szolgáltatóm sms-ben ezt megtette,. . . . . hiszen nem olcsó a kategória. . . . . . . a kutyusok pihetetése a földszinti kanapén nem egészséges ,sajnos erre nem figyelnek eléggé. . . . vmint a szomszéd szobában a kutyus vonyitásaira
ébredeztünk.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 30.
A szálloda tiszta, személyzete rendkívül udvarias, kedves és segítőkész. A reggeli és vacsora kínálata bőséges és ízletes. A szőnyeg és a tapéta állapota nem egy ****szállodához méltó.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 26.
Csodálatos a környezet, a panoráma. Európai trendeknek megfelelő kiszolgálás. Kedves, segítőkész személyzet. A mi szállásunk a 332-es volt nem szoba , szerintem lakosztály. Kényelmes, gyerekes családnak abszolút
megfelelő. Tetszett a 2 toalettes kialakítás, a hatalmas fürdőszoba, a gyönyörű kandallós nappali.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 21.
Gyönyörű helyen van, szép a kilátás, lehet fürödni is és kirándulni is. Az étel kínálat bőséges de átlagos. A személyzet fáradt, türelmetlen, mind a recepción mind az étteremben, ez alól csak a főpincérek voltak kivételek, akik kedvesek és előzékenyek voltak. Az úszómedence kicsi és max 120 cm mély. A bowling pálya nem alkalmas csapatjátékra.

Mobilról küldte. | 2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 19.
Idén ismét a Silvanus hotel mellett döntöttünk és már tudjuk hogy jövőre is oda fogunk menni nyaralni :)
Köszönet a nagyszerű személyzetnek
(T. Gábor recepciós)
és külön köszönet a drink bar dolgozóinak:
Hajnalka,N. Dóra :) ,Matyi

Üdv.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 9.
Nem először voltunk itt, visszatérő vendégek vagyunk. Csodás az elhelyezkedése, pazar kilátással. Családbarát, kedves, figyelmes a kiszolgálás. Nincs tömeg, vannak programok, ami fakultatívan választható. Visszatérünk még, akár télen is.
Köszönjük: Zelnikné Török Ilona

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 30.
Júniusban voltam a lányommal és két unokámmal a szálloda vendége. A születésnapunkat ünnepeltük. Gyönyörűen feldíszített szoba, tele lufikkal, személyre készített üdvözlő kártyákkal kedveskedtek. Szuper volt a kiszolgálás. A személyzet kedves. Mindenkinek szívvel ajánlom. Esküvő is volt a szállodában, de nem zavarta a vendégek kiszolgálását.

Visegrád Vendégház
Érvényes: 2021.05.30-ig
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.833 - 28.508,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
Érvényes: 2021.12.23-ig
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 33.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Ezüstfenyő Üdülő
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.22-ig
Hotel Honti
Érvényes: 2021.01.03-ig
Főnix Medical Wellness Resort
Nógrádgárdony
Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.06.15. - 2020.12.20.
Duna Relax Hotel
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 13.387,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, teabárral, szaunaprogramokkal, sportolási lehetőségekkel
2020.10.29. - 2020.11.01.
Erzsébet Királyné Szálloda
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 13.240 - 35.417,- Ft/fő/éj között: választható ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.07.31-ig
Bazilika alatti Panzió
3 nap/2 éjszaka 12.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üveg bor bekészítéssel, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
Klebelsberg Kastély
5 nap/4 éjszaka 9.263,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Mater Salvatoris Lelkigyakorlatos Ház
Gödöllő
Érvényes: 2021.05.30-ig
Drive Inn Hotel
Törökbálint
2 nap/1 éjszaka 3.720,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.01-ig

Szállodák Visegrádon és környékén
Royal Club Hotel Visegrád
Tó Wellness Hotel Bánk
City Hotel Unió  Budapest
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Egy éjszakás wellness reggelivel
Napi árak reggelis ellátással - teljes előrefizetéssel (1 éjtől)

VisegrádX