Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád ★★★★

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád értékelése:

5. helyezett a 17 visegrádi szállás közül
11. helyezett Budapest környékén - 276 szállás közül

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád bemutatkozása

Csendes erdei környezetben található meg a Silvanus Hotel a Fekete-hegyen, Visegrádon. A négycsillagos hotelből gyönyörű panoráma nyílik a Dunakanyarra. Mozgássérült vendégek számára is biztosítható a kényelmes pihenés.

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád képei

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád vélemények

2019. januárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. január 20.
Csodálatos helyen lévõ szálloda. A tv csatorna kiosztàsa érdekes,alig van normàlis csatorna,annál több a kínálat külföldi adókból. A fürdőszobákat felújították,az ágy kényelmes volt,kispárna is volt ez külön pozitív. A fürdőszobába semmi extra egy 4*-os hotelnél hozzá vagyok szokva a finom illatú tusfürdőhöz és pár extrához, itt semmi.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 4.
A 2018 év utáni pihenést terveztük, amely nagyon jól sikerült. A személyzet és a félpanziós ellátás kifogástalan volt, az ételek nagyon ízletesek voltak és szerintem mindenki tudott választani annyi féle volt. A wellnessben a jakuzzit kicsinek találtuk és a pihenő ágyak mögött lévő talán szivattyú rendkívül zavaró hangot adott folyamatosan.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 3.
Két negatív észrevételem is lenne. Az egyik, hogy a wellness részlegen az ellipszis tréner javításra szorulna. A másik pedig, hogy a fűtés, ami légkondicionáló rendszeren keresztül működik, egy kissé hangos volt. Ezt érdemes lenne fejleszteni.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 9.
4 éjszakás szállásként foglaltam. Szokásomhoz híven előre jelezve az ételallergiát, mely válaszuk szerint természetesen nem fog a szállásnak gondot okozni. (Mint kiderült, nekünk annál inkább) Cél: romantikus kikapcsolódás kettesben. A szálló elhelyezkedése kiváló. A parkolás nagyjából megoldott. Érezhető volt a csúcshatás. A fogadó rész kellemes benyomást kelt.

Mobilról küldte. | 2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 1.
Amennyire vàrtuk annyira nagy csalódàs volt! Lakosztàlyt vettünk ki,amina Dunakanyarra nèzett,a làtvàny csodàlatos volt! A nappali rèsze àtlagos,a szoba szintèn,a tv csatorna kiosztàsa érdekes,alig van normàlis csatorna!

2018. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. október 28.
Korábbi jó élményeket követően, immár az egész családdal látogattunk ismét vissza a Hotelbe, és most sem kellett csalódnunk. Ugyanolyan kedves, barátságos a személyzet, mint először. Profi módon intéznek mindent. Az étterem is szuper, még mindig, finomak, bőségesek, változatosak az ételek, minden van, ami szem-szájnak ingere.

2018. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. október 6.
Csodálatos 5 napot töltöttünk lányommal a SILVANUSBAN Hotelben! A személyzet nagyon kedves és szolgálatkész volt, kutyabarát is a szálloda, így a kis kedvencünket is magunkkal vihettük :) Szép környezetben helyezkedik el az épület, jó a levegő, pazar a kilátás a liftből, étteremből, lépcsőházi ablakokból (Dunára, Fellegvárra - a hátsó lépcsőházból, hegyekre, erdőre).

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 25.
Csodás hétvégét töltöttünk a Silvanusban. A nagyon kényelmes, tiszta szobánk erkélyéről a Dunakanyar látványa mesés, az ételek nagyon finomak, ízletesek voltak, a személyzet udvarias, a kiszolgálással elégedettek voltunk. Visszavágyunk...

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 1.
Csodálatos helyen lévõ szálloda , kedves szolgálatkész személyzet , remek konyha, tiszta felszerelelt szobák. A welness is rendben bár a szálloda méretéhez képest télen kicsit nagyobb is jó lenne, nekünk jó volt még mert az idõjárás kegyes volt hozzánk így még a kinti medence is rendelkezésünkre állt . A darazsak ellen kéne még tenni valamit "túl sokan vannak".

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 27.
Míg a gyerekünk a nagyszülőkkel pihent,szintén Visegrádon,addig mi a Silvanust választottuk,hogy közel is maradjunk hozzá,ha gond lenne ( de nem volt). Így teljesen át tudtuk adni magunkat a gyönyörű környezetben elhelyezkedő szálloda kínálta kikapcsolódásnak! Kültéri medencében lehetett legjobban élvezni a magaslati levegő előnyeit,a karnyújtásnyira lévő Fellegvár látványát,éjjel kivilágítottan is csodás kilátást!

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
3 nap/2 éjszaka 19.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2019.10.31. - 2019.11.03.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
4 nap/3 éjszaka 21.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2019.04.18. - 2019.04.22.
Visegrád Vendégház
6 nap/5 éjszaka 8.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.02.19-ig
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.353 - 22.365,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportanimációs programokkal, gyermekprogramokkal, vasalószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.06.30-ig
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.725 - 9.850,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
Érvényes: 2020.06.30-ig
Ezüstfenyő Üdülő
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.04.13. - 2019.11.11.
Hotel Honti
2-5 éjszaka 10.400,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.18. - 2019.05.31.
City Hotel Unió
Akár 1 éjszaka 6.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.27-ig
Harangvirág 36 Vendégházak
Kismaros
4 nap/3 éjszaka 3.667 - 4.111,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.02.19-ig
The Hotel Unforgettable - Hotel Tiliana by Homoky Hotels
2 nap/1 éjszaka 9.542 - 31.964,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2020.12.23-ig
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
4 nap/3 éjszaka 18.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2019.06.06. - 2019.06.10.

Szállodák Visegrádon és környékén
Patak Park Hotel Visegrád
Tó Wellness Hotel Bánk
Royal Club Hotel Visegrád
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Tavaszi ajánlat 2=3
Korai előfoglalási kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)

VisegrádX