Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád ★★★★

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád értékelése:

2. helyezett a 17 visegrádi szállás közül
5. helyezett Budapest környékén - 262 szállás közül

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád bemutatkozása

Csendes erdei környezetben található meg a Silvanus Hotel a Fekete-hegyen, Visegrádon. A négycsillagos hotelből gyönyörű panoráma nyílik a Dunakanyarra. Mozgássérült vendégek számára is biztosítható a kényelmes pihenés.

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád képei

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád vélemények

2017. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. november 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Számomra az ősz nyújtja látványban a legtöbbet a természetből, ezért választottam a Silvanus Hotelt. Páratlan szépségű környezetben - amit a liftből és wellness közben is megcsodálhatunk-igazi kikapcsolódás, feltöltődés ez a szálloda. Két gyermekem sem látott még szebbet ennél. Az ételek frissek, különlegesek, minden igényt - legyen az vegetáriánus, laktóz vagy glutén mentes - tökéletesen kielégítenek.

Mobilról küldte. | 2017. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. október 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Lassú az éttermi személyzet, elfelejtik felszolgálni a kért italt, nem azt az ételt hozzák amit rendeltünk majd egy laza vállrendítéssel közlik, hogy ez van, egyébként meg lehet válogatni a svédasztalról. Két adag ételt egy tányéron szolgáltak fel de megengedték hogy szerezzek magamnak egy üres tányért és külön szedhessem magamnak. . .

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 1.
Csodaszép környezet, tiszta, kényelmes szoba (pedig a legolcsóbb árkategóriájú szobát választottuk), tökéletes felszereltség. Az ételekkel, a személyzet hozzáállásával, maximálisan meg voltunk elégedve. A wellness részleg nagyon jó. A Fellegvár pár perc sétával elérhető, akárcsak a bobpálya, ami gyerekkel érkezőknek egy szuper programlehetőség.

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 25.
Ebben a hotelben megtaláltunk mindent ami a kikapcsolódáshoz kell. Gyönyörü környezet, szép kilátás a medencéböl, tiszta szoba, előzékeny személyzet, finom reggeli és vacsora, lehetőség ebéd fogyasztására a medencéhez közel, a bűfé könnyen megközelíthető a medencétől. Mindketten a férjemmel nagyon megvoltunk elégedve mindennel. Lehetőség szerint újra visszamegyűnk.

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 19.
Párommal töltöttünk el három éjszakát ezen a csodálatos helyen. A hotel elhelyezkedése kifogástalan, gyönyörű kilátással rendelkezik. A bejelentkezés gyorsan ment, a szoba kitűnő állapotú szépen felújított, habár a kézmosók üresek voltak külön kérésre perceken belül pótolták. A szoba egyébként nagyon kellemes és légkondicionált.

Mobilról küldte. | 2017. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. július 28.
Mindennel meg voltunk elegedve, batran merjuk ajanlani mindenkinek a szallodat! A szolgaltatasok, az etterem es a szemelyzet is szuper volt!

2017. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. június 22.
Barati tarsasaggal erkeztem a szallodaba de mondhatom mindenki nagyon elegedett volt, a tisztaság, az etterem jobbnál jobb ételeket biztositott, a szemelyzet kedvessege leirhatatlan elmenyt, kikapcsolodast nyújtott ebben a par napban. koszonjuk szepen. Bugarne Marika Szlovakiabol

Értékelt: 2017. június 20. - 2 látogató hasznosnak vélte
Kiváló elhelyezkedésükre alapozva lazábban viszonyulhatnának a vendéglátás egyéb összetevőihez,de nem ez a helyzet.Minden részletre figyelnek,és törekszenek a lehető legjobbra.Talán ami még leginkább fokozható lenne,az a szolgáltatások skálájának további színesítése,szélesítése.

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 17.

Az elmúlt héten néhány napot töltöttünk párommal a Hotelben.
A festői környezetben remekül éreztük magunkat, és ebben nagy szerepe volt, a hotel recepciósainak,felszolgálóinak, az egész személyzetnek.
A csodás panoráma, a finom ételek, a remek wellness, mind-mind igazán kellemes benyomást keltettek.Köszönjük,visszatérő vendégek leszünk.

2017. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. június 10.
Először jártunk Visegrádnak ebben a patinás szállodájában,ahol a személyzet nagyon kedves, az ételek finomak és változatosak, a wellness részleg is nagyon tetszett. Feleségemmel és lányaimmal pihentünk itt május 19-21. között. Nagyon jól éreztük magunkat, júliusban újra elutazunk ide.

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
2 nap/1 éjszaka 16.950 - 42.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2017.10.10. - 2018.03.29.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
4 nap/3 éjszaka 39.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával, sztárfellépővel, ünnepi programokkal, wellness-részleg és uszoda használattal, internet elérhetőséggel
2017.12.29. - 2018.01.02.
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, játszószoba használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.10.06. - 2018.03.15.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyermek játszóházzal, sportprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.08.27. - 2018.03.31.
Patak Park Hotel
2-6 éjszaka 8.875,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness és fitnesz részleg használattal, masszázs kedvezménnyel, társasjátékokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.12.01. - 2018.02.28.
Vár Hotel Kastélyszálló
3 nap/2 éjszaka 9.998,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, sétahajózással, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.06. - 2018.02.28.
Hotel Honti
2-5 éjszaka 9.000,-Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.12.01. - 2018.03.10.
Forster Vadászkastély és Szálloda
Bugyi
3 nap/2 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, üdvözlőitallal, lovas hintózással, masszázzsal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.11.01. - 2018.03.18.
Libra Hotel
Veresegyház
Akár 1 éjszaka 12.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kedvezményekkel, Medvepark belépővel, privát wellness-használattal és pezsgővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2017.12.31.
The Aquincum Hotel Budapest
3 nap/2 éjszaka 15.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, transzferrel, internet elérhetőséggel
2017.11.01. - 2018.03.31.
Gastland M0 Hotel
Szigetszentmiklós
3 nap/2 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, szilveszteri gálavacsorával, korlátlan italfogyasztással, üdvözlőitallal, éjféli pezsgővel, retro discoval
2017.12.30. - 2018.01.01.
Bodrogi Kúria Wellness Hotel
Inárcs
Akár 1 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportolási lehetőséggel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2017.12.23.

Szállodák Visegrádon és környékén
Libra Hotel Veresegyház
Hotel Bellevue Esztergom
A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a...
Thermal Hotel Visegrád Visegrád
Egynapos pihenés (1 éjtől)
Kedvezményes hétköznapok (min. 2 éj)
Legjobb ár (min. 2 éj)

VisegrádX