Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád ★★★★

3. helyezett a 17 visegrádi szállás közül
9. helyezett Budapest környékén - 275 szállás közül

Akciós csomagok

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád bemutatkozása

Csendes erdei környezetben található meg a Silvanus Hotel a Fekete-hegyen, Visegrádon. A négycsillagos hotelből gyönyörű panoráma nyílik a Dunakanyarra. Mozgássérült vendégek számára is biztosítható a kényelmes pihenés.

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád képei

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád vélemények

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 31.
Fantasztikusan éreztem magam a négy napos pihenés alatt. A személyzet fantasztikusan kedves, eddig még sehol nem tapasztaltam ilyen mértékű figyelmességet. Gyönyörű környezetben van a szálloda, egyszerűen nem tudtam betelni a kilátással. Az ételek reggel is és este is nagyon finomak.

Mobilról küldte. | 2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 28.
A személyzet hihetetlenül kedves volt. Ha véletlenül egy liftben utaztunk, akkor is volt hozzánk pár kedves szavuk, és udvariasan érdeklődtek, hogy mindent rendben találunk-e, elégedettek vagyunk-e. Mosolyognak, segítőkészek, udvariasak. Tiszta minden, az étterem kiváló, külön gyerek-sarok is van, ahol a hétköznapibb, kisebbek által kedvelt ételek is megtalálhatók.

Mobilról küldte. | 2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 25.
Bőséges reggeli, bár nincs változatosság. A szoba két embernek kényelmes, háromnak már szűkös. A vacsora kicsit változatosabb. A kilátás nagyon szép.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 14.
A szálloda kiválóan alkalmas a pihenésre.A személyzet udvarias, az ételek változatosak finomak. A panoráma mesés, a szoba kényelmes. Mindenki megtalálja a kedvére való elfoglaltságot.

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 3.
Csodálatos hetet töltöttünk a Hotel Silvanusban Visegrádon. A Hotel minden kényelmet biztosított, ami a gondtalan kikapcsolódáshoz szükséges. Az étkezés minőségéről és mennyiségéről a legjobbakat tudom elmondani, változatos és ízletes volt. A környékbeli kirándulóhelyeket bejártuk, majd a wellnessben pihentük ki a túrázás fáradalmait.

Mobilról küldte. | 2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 14.
Nagyon kellemes 3 napot töltöttünk el a férjemmel. Kiválló ételeket ettünk , sokat wellnessestünk, gyönyörködtünk a pazar kilátásban. Nagyon kedves segítőkész a személyzet. Csak ajánlani tudom a helyet!

2018. márciusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2018. március 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Biocom a cégtől vezetői továbbképzésen vettünk részt a szállodájukban, a szobák tiszták, rendezettek, a személyzet udvarias, kedves, az ételek, italok finomak, gusztusosak, és bőségesek, köszönjük hogy ott lehettünk! Mindenképp visszatérünk! Mindenkinek csak ajánlani tudom! :)

Üdvözlettel:

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 12.
A szállodából a Dunakanyar csodálatos panorámájában gyönyörködhetünk. Az alkalmazottak rendkívül kedvesek, közvetlenek. A szobák tiszták és barátságosak, az ágyak kényelmesek. Az ételek finomak és bőségesek. A wellness esztétikus, tiszta, szintén rendkívüli kilátással.A wi-fi kicsit akadozott, de jól éreztük magunkat.

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 19.
Valentin napot koveto hetveget toltottunk a Silvanusban a parommal. Odaerkezesunkkor a recepcion mondtak,hogy kis felreertes tortent,de mivel nem a mi hibank ugyanazert az arert egy lakosztalyt kapunk a foglalt szoba helyett. Mar ez egy plussz pont volt:)
A lakosztaly gyonyoru volt tagas es tiszta a kad a furdoben pedig hatalmas.

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 7. - 2 látogató hasznosnak vélte
2017 Dec. 5-én,6-án két éjszakát töltöttünk el,e festői szépségű kilátásokkal rendelkező helyen. A fogadtatás,kiszolgálás, tisztaság, a reggeli étkezés kiváló volt. Külön köszönet, NAGY DORKÁNAK aki nagyon sokat segített eligazodni, és felvilágosítani, hogy milyen lehetőségek vannak ,pl. az egy napos wellnessel kapcsolatban,hogy ha nyáron akarunk jönni, már most kellene szobát foglalnunk.

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
2 nap/1 éjszaka 15.975 - 43.200,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőköpennyel, uszoda- és wellness centrum és zabadtéri élménymedence használattal, internettel
2018.06.25. - 2019.03.31.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
4 nap/3 éjszaka 35.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával, sztárvendéggel és ünnepi programokkal, uszoda és wellness-részleg használattal, internet elérhetőséggel
2018.12.29. - 2019.01.02.
Visegrád Vendégház
6 nap/5 éjszaka 6.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2018.08.25. - 2019.08.18.
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.975,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg használattal, hétköznapi foglalás esetén masszázzsal, játszószoba használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.07.01. - 2018.09.02.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, gyermek játszóházzal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.09.01. - 2019.03.31.
Ezüstfenyő Üdülő
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.08.21. - 2018.10.31.
Hotel Honti
2 nap/1 éjszaka 7.535 - 11.418,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2018.08.20. - 2019.08.18.
3 nap/2 éjszaka 9.400,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2018.09.01. - 2018.11.30.
Forster Vadászkastély és Szálloda
Bugyi
4 nap/3 éjszaka 23.300,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, disznóvágással, borospince látogatással, szilveszteri programmal
2018.12.29. - 2019.01.01.
Portobello Wellness & Yacht Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdő-használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.03. - 2018.12.22.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
4 nap/3 éjszaka 19.125,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2018.10.18. - 2018.10.23.

Szállodák Visegrádon és környékén
Thermal Hotel Visegrád Visegrád
Hotel Bellevue Esztergom
A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a...
Tó Wellness Hotel Bánk
Örökifjak, 62+ (min. 2 éj)
Akciós Bellevue Napok (min. 2 éj)
Nyári wellness napok (min. 2 éj)

VisegrádX