Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád ★★★★

4. helyezett a 17 visegrádi szállás közül
10. helyezett Budapest környékén - 275 szállás közül

Akciós csomagok

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád bemutatkozása

Csendes erdei környezetben található meg a Silvanus Hotel a Fekete-hegyen, Visegrádon. A négycsillagos hotelből gyönyörű panoráma nyílik a Dunakanyarra. Mozgássérült vendégek számára is biztosítható a kényelmes pihenés.

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád képei

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád vélemények

Mobilról küldte. | 2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 14.
Nagyon kellemes 3 napot töltöttünk el a férjemmel. Kiválló ételeket ettünk , sokat wellnessestünk, gyönyörködtünk a pazar kilátásban. Nagyon kedves segítőkész a személyzet. Csak ajánlani tudom a helyet!

2018. márciusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2018. március 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Biocom a cégtől vezetői továbbképzésen vettünk részt a szállodájukban, a szobák tiszták, rendezettek, a személyzet udvarias, kedves, az ételek, italok finomak, gusztusosak, és bőségesek, köszönjük hogy ott lehettünk! Mindenképp visszatérünk! Mindenkinek csak ajánlani tudom! :)

Üdvözlettel:

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 12.
A szállodából a Dunakanyar csodálatos panorámájában gyönyörködhetünk. Az alkalmazottak rendkívül kedvesek, közvetlenek. A szobák tiszták és barátságosak, az ágyak kényelmesek. Az ételek finomak és bőségesek. A wellness esztétikus, tiszta, szintén rendkívüli kilátással.A wi-fi kicsit akadozott, de jól éreztük magunkat.

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 19.
Valentin napot koveto hetveget toltottunk a Silvanusban a parommal. Odaerkezesunkkor a recepcion mondtak,hogy kis felreertes tortent,de mivel nem a mi hibank ugyanazert az arert egy lakosztalyt kapunk a foglalt szoba helyett. Mar ez egy plussz pont volt:)
A lakosztaly gyonyoru volt tagas es tiszta a kad a furdoben pedig hatalmas.

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 7. - 2 látogató hasznosnak vélte
2017 Dec. 5-én,6-án két éjszakát töltöttünk el,e festői szépségű kilátásokkal rendelkező helyen. A fogadtatás,kiszolgálás, tisztaság, a reggeli étkezés kiváló volt. Külön köszönet, NAGY DORKÁNAK aki nagyon sokat segített eligazodni, és felvilágosítani, hogy milyen lehetőségek vannak ,pl. az egy napos wellnessel kapcsolatban,hogy ha nyáron akarunk jönni, már most kellene szobát foglalnunk.

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 27. - 3 látogató hasznosnak vélte
Nagyon sokat hallottam róla és nagyon sok szépet ígért a Szálloda, de csalódtam benne. A wellness nagyon kicsi volt és ezért zsúfolt, kb álldogálni tudtunk az élménymedencében, jakuzziba két nap alatt egyszer jutottunk be, szaunába is sorba kellett állni. Szobában kellemetlen volt, hogy az összetolt ágyunk folyamatosan szétcsúszott, a fürdőszoba üveg ajtaja nem túl komfortos, a lefolyó el volt dugulva.

Mobilról küldte. | 2017. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. november 27. - 2 látogató hasznosnak vélte
Barátnőimmel azért választottuk ez a helyet, mert korábban a családommal már jártam itt és nagyon meg voltunk elégedve. Hát ez most nem így történt. Kezdetnek a 2 db erkélyesnek kért szoba helyett francia erkélyesnek csúfolt szobácskakat kaptunk. A szobácskák szépen felújított fürdőire azonban üvegajtót szereltek fel, ami nem illeszkedik a tokhoz körben szigetelés nincs.

2017. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. november 6. - 2 látogató hasznosnak vélte
Számomra az ősz nyújtja látványban a legtöbbet a természetből, ezért választottam a Silvanus Hotelt. Páratlan szépségű környezetben - amit a liftből és wellness közben is megcsodálhatunk-igazi kikapcsolódás, feltöltődés ez a szálloda. Két gyermekem sem látott még szebbet ennél. Az ételek frissek, különlegesek, minden igényt - legyen az vegetáriánus, laktóz vagy glutén mentes - tökéletesen kielégítenek.

Mobilról küldte. | 2017. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. október 17. - 3 látogató hasznosnak vélte
Lassú az éttermi személyzet, elfelejtik felszolgálni a kért italt, nem azt az ételt hozzák amit rendeltünk majd egy laza vállrendítéssel közlik, hogy ez van, egyébként meg lehet válogatni a svédasztalról. Két adag ételt egy tányéron szolgáltak fel de megengedték hogy szerezzek magamnak egy üres tányért és külön szedhessem magamnak. . .

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Csodaszép környezet, tiszta, kényelmes szoba (pedig a legolcsóbb árkategóriájú szobát választottuk), tökéletes felszereltség. Az ételekkel, a személyzet hozzáállásával, maximálisan meg voltunk elégedve. A wellness részleg nagyon jó. A Fellegvár pár perc sétával elérhető, akárcsak a bobpálya, ami gyerekkel érkezőknek egy szuper programlehetőség.

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
2 nap/1 éjszaka 17.325 - 40.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2017.10.10. - 2018.12.20.
2018.08.17. - 2018.08.19.
Visegrád Vendégház
6 nap/5 éjszaka 4.225 - 5.975,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz!
2018.06.22. - 2019.06.22.
Royal Club Hotel
5 nap/4 éjszaka 13.625,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, játszószoba használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.03.01. - 2018.09.02.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 19.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, programokkal, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.07.01. - 2018.08.31.
Patak Park Hotel
2018.06.21. - 2019.06.22.
Ezüstfenyő Üdülő
2 nap/1 éjszaka 3.495,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz!
2018.06.24. - 2018.10.31.
Hotel Honti
3 nap/2 éjszaka 13.455,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, szobai széf használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.06.01. - 2018.06.30.
Hotel Árpád
Tatabánya
Azonnal foglalható árak. Rögtön visszaigazoljuk!
2018.06.22. - 2019.01.01.
Szépia Bio & Art Hotel
Zsámbék
2-5 éjszaka 13.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, masszázskuponnal, múzeum belépővel, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.06.01. - 2018.08.31.
Moson Patak Vendégház
Nagymaros
2 nap/1 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz!
2018.08.01. - 2019.06.22.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
Azonnal foglalható árak. Rögtön visszaigazoljuk!
2018.06.22. - 2018.12.20.

Szállodák Visegrádon és környékén
Thermal Hotel Visegrád Visegrád
Hotel Bellevue Esztergom
A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a...
Főnix Medical Wellness Resort Nógrádgárdony
A Kastély csodálatos környezetben, egy hét hektáros ősfás parkban várja kedves vendégeit....
Legjobb ár nyáron (min. 2 éj)
Akciós Bellevue Napok (min. 2 éj)
Nyaraljunk Kastélyban! (min. 3 éj)

VisegrádX