Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád ★★★★

5. helyezett a 17 visegrádi szállás közül
11. helyezett Budapest környékén - 284 szállás közül

Akciós csomagok

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád bemutatkozása

Csendes erdei környezetben található meg a Silvanus Hotel a Fekete-hegyen, Visegrádon. A négycsillagos hotelből gyönyörű panoráma nyílik a Dunakanyarra. Mozgássérült vendégek számára is biztosítható a kényelmes pihenés.

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád képei

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád vélemények

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 3.
A névnapi köszöntő ,mint jóleső gesztus elmaradt, csupán szavakkal is jólesett volna. . . . . . . . a telefonos szolgáltatóm sms-ben ezt megtette,. . . . . hiszen nem olcsó a kategória. . . . . . . a kutyusok pihetetése a földszinti kanapén nem egészséges ,sajnos erre nem figyelnek eléggé. . . . vmint a szomszéd szobában a kutyus vonyitásaira
ébredeztünk.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 30.
A szálloda tiszta, személyzete rendkívül udvarias, kedves és segítőkész. A reggeli és vacsora kínálata bőséges és ízletes. A szőnyeg és a tapéta állapota nem egy ****szállodához méltó.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 26.
Csodálatos a környezet, a panoráma. Európai trendeknek megfelelő kiszolgálás. Kedves, segítőkész személyzet. A mi szállásunk a 332-es volt nem szoba , szerintem lakosztály. Kényelmes, gyerekes családnak abszolút
megfelelő. Tetszett a 2 toalettes kialakítás, a hatalmas fürdőszoba, a gyönyörű kandallós nappali.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 21.
Gyönyörű helyen van, szép a kilátás, lehet fürödni is és kirándulni is. Az étel kínálat bőséges de átlagos. A személyzet fáradt, türelmetlen, mind a recepción mind az étteremben, ez alól csak a főpincérek voltak kivételek, akik kedvesek és előzékenyek voltak. Az úszómedence kicsi és max 120 cm mély. A bowling pálya nem alkalmas csapatjátékra.

Mobilról küldte. | 2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 19.
Idén ismét a Silvanus hotel mellett döntöttünk és már tudjuk hogy jövőre is oda fogunk menni nyaralni :)
Köszönet a nagyszerű személyzetnek
(T. Gábor recepciós)
és külön köszönet a drink bar dolgozóinak:
Hajnalka,N. Dóra :) ,Matyi

Üdv.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 9.
Nem először voltunk itt, visszatérő vendégek vagyunk. Csodás az elhelyezkedése, pazar kilátással. Családbarát, kedves, figyelmes a kiszolgálás. Nincs tömeg, vannak programok, ami fakultatívan választható. Visszatérünk még, akár télen is.
Köszönjük: Zelnikné Török Ilona

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 30.
Júniusban voltam a lányommal és két unokámmal a szálloda vendége. A születésnapunkat ünnepeltük. Gyönyörűen feldíszített szoba, tele lufikkal, személyre készített üdvözlő kártyákkal kedveskedtek. Szuper volt a kiszolgálás. A személyzet kedves. Mindenkinek szívvel ajánlom. Esküvő is volt a szállodában, de nem zavarta a vendégek kiszolgálását.

2019. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. június 23.
Beltéri medencéknél az elszívó-levegőztető rendszer elégtelen. Több zuhanyzó plexi fala repedt. A mennyezeti faburkolatokat évek óta nem festették. Emiatt wellness szempontból gyenge.

2019. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. június 2.
Nagyon kellemesen töltöttük a 4 napot a szállodában. Abszolút pihenés és feltöltődés volt a célunk. Ez itt mind megtörtént. Köszönjük a személyzet kedvességét, segítőkészségét. Különösen szolgálatkész és kedves volt az étteremben Orsika, aki szívesen teljesítette külön kívánságainkat is. Olyan nagyszerűen éreztük magunkat, hogy másoknak is ajánlani fogjuk.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 15.
A szállás nagyon jó volt. Kedves személyzet. A szoba nagyon szép volt és kényelmes ágyak. A kiszolgálás kiváló. A vacsora és a reggeli is nagyon ízletes és sokszínű. A legjobb az,hogy kutyabarát ezért ajánlani tudom csak mindenkinek akinek kisállata van és nem akarja otthon hagyni.

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
3 nap/2 éjszaka 16.863 - 21.850,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőköpennyel, uszoda- és wellness centrum és szabadtéri élménymedence használattal, internettel
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.975 - 17.475,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, uszoda- és wellness centrum-, fürdőköpeny és internet használattal
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.483 - 25.183,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
Érvényes: 2021.01.03-ig
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 22.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.975 - 18.725,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
Érvényes: 2020.06.30-ig
Ezüstfenyő Üdülő
4 nap/3 éjszaka 11.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.10. - 2020.04.13.
Hotel Honti
2-5 éjszaka 9.100,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.05. - 2020.03.12.
Mater Salvatoris Lelkigyakorlatos Ház
Gödöllő
Érvényes: 2020.12.05-ig
Libra Hotel
Veresegyház
3 nap/2 éjszaka 13.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, meglepetés bekészítéssel, kedvezményekkel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.24-ig
Kerekhegy Panzió
Leányfalu
2020.12.05. - 2019.12.05.
Erzsébet Királyné Szálloda
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 12.840 - 14.606,- Ft/fő/éj között: választható ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.06.30-ig
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.975 - 21.850,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, ellátás nélkül, WIFI-vel

Szállodák Visegrádon és környékén
Libra Hotel Veresegyház
Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs
A Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs határában, Budapesttől 34 kilométerre helyezkedik el,...
Royal Club Hotel Visegrád
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Ezüst fenyő - 60+ ajánlat (min. 2 éj)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)

VisegrádX