Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád ★★★★

5. helyezett a 17 visegrádi szállás közül
11. helyezett Budapest környékén - 276 szállás közül

Akciós csomagok

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád bemutatkozása

Csendes erdei környezetben található meg a Silvanus Hotel a Fekete-hegyen, Visegrádon. A négycsillagos hotelből gyönyörű panoráma nyílik a Dunakanyarra. Mozgássérült vendégek számára is biztosítható a kényelmes pihenés.

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád képei

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád vélemények

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 9.
4 éjszakás szállásként foglaltam. Szokásomhoz híven előre jelezve az ételallergiát, mely válaszuk szerint természetesen nem fog a szállásnak gondot okozni. (Mint kiderült, nekünk annál inkább) Cél: romantikus kikapcsolódás kettesben. A szálló elhelyezkedése kiváló. A parkolás nagyjából megoldott. Érezhető volt a csúcshatás. A fogadó rész kellemes benyomást kelt.

Mobilról küldte. | 2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 1.
Amennyire vàrtuk annyira nagy csalódàs volt! Lakosztàlyt vettünk ki,amina Dunakanyarra nèzett,a làtvàny csodàlatos volt! A nappali rèsze àtlagos,a szoba szintèn,a tv csatorna kiosztàsa érdekes,alig van normàlis csatorna!

2018. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. október 28.
Korábbi jó élményeket követően, immár az egész családdal látogattunk ismét vissza a Hotelbe, és most sem kellett csalódnunk. Ugyanolyan kedves, barátságos a személyzet, mint először. Profi módon intéznek mindent. Az étterem is szuper, még mindig, finomak, bőségesek, változatosak az ételek, minden van, ami szem-szájnak ingere.

2018. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. október 6.
Csodálatos 5 napot töltöttünk lányommal a SILVANUSBAN Hotelben! A személyzet nagyon kedves és szolgálatkész volt, kutyabarát is a szálloda, így a kis kedvencünket is magunkkal vihettük :) Szép környezetben helyezkedik el az épület, jó a levegő, pazar a kilátás a liftből, étteremből, lépcsőházi ablakokból (Dunára, Fellegvárra - a hátsó lépcsőházból, hegyekre, erdőre).

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 25.
Csodás hétvégét töltöttünk a Silvanusban. A nagyon kényelmes, tiszta szobánk erkélyéről a Dunakanyar látványa mesés, az ételek nagyon finomak, ízletesek voltak, a személyzet udvarias, a kiszolgálással elégedettek voltunk. Visszavágyunk...

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 1.
Csodálatos helyen lévõ szálloda , kedves szolgálatkész személyzet , remek konyha, tiszta felszerelelt szobák. A welness is rendben bár a szálloda méretéhez képest télen kicsit nagyobb is jó lenne, nekünk jó volt még mert az idõjárás kegyes volt hozzánk így még a kinti medence is rendelkezésünkre állt . A darazsak ellen kéne még tenni valamit "túl sokan vannak".

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 27.
Míg a gyerekünk a nagyszülőkkel pihent,szintén Visegrádon,addig mi a Silvanust választottuk,hogy közel is maradjunk hozzá,ha gond lenne ( de nem volt). Így teljesen át tudtuk adni magunkat a gyönyörű környezetben elhelyezkedő szálloda kínálta kikapcsolódásnak! Kültéri medencében lehetett legjobban élvezni a magaslati levegő előnyeit,a karnyújtásnyira lévő Fellegvár látványát,éjjel kivilágítottan is csodás kilátást!

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 31.
Fantasztikusan éreztem magam a négy napos pihenés alatt. A személyzet fantasztikusan kedves, eddig még sehol nem tapasztaltam ilyen mértékű figyelmességet. Gyönyörű környezetben van a szálloda, egyszerűen nem tudtam betelni a kilátással. Az ételek reggel is és este is nagyon finomak.

Mobilról küldte. | 2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 28.
A személyzet hihetetlenül kedves volt. Ha véletlenül egy liftben utaztunk, akkor is volt hozzánk pár kedves szavuk, és udvariasan érdeklődtek, hogy mindent rendben találunk-e, elégedettek vagyunk-e. Mosolyognak, segítőkészek, udvariasak. Tiszta minden, az étterem kiváló, külön gyerek-sarok is van, ahol a hétköznapibb, kisebbek által kedvelt ételek is megtalálhatók.

Mobilról küldte. | 2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 25.
Bőséges reggeli, bár nincs változatosság. A szoba két embernek kényelmes, háromnak már szűkös. A vacsora kicsit változatosabb. A kilátás nagyon szép.

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
2 nap/1 éjszaka 16.250 - 43.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőköpennyel, uszoda- és wellness centrum és zabadtéri élménymedence használattal, internettel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.975 - 17.475,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, uszoda- és wellness centrum-, fürdőköpeny és internet használattal
Érvényes: 2019.05.16-ig
Visegrád Vendégház
6 nap/5 éjszaka 6.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.16-ig
Royal Club Hotel
Érvényes: 2019.12.16-ig
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, programokkal, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.06.30-ig
Patak Park Hotel
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.01.01. - 2019.12.16.
Ezüstfenyő Üdülő
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.04.14. - 2019.11.11.
Hotel Honti
2-5 éjszaka 9.080,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.02.28-ig
Duna Residence
Dunaszentmiklós
3 nap/2 éjszaka 12.998,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal
Érvényes: 2019.05.31-ig
Airport Hotel Budapest
Napi árak, reggelivel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Globall Hotel
Telki
3 nap/2 éjszaka 26.900,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, ünnepi vacsorával, karácsonyi programokkal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, szabadidős tevékenységekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018.12.27-ig
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
4 nap/3 éjszaka 18.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2019.06.06. - 2019.06.10.

Szállodák Visegrádon és környékén