Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Húsvét >>  |  Március 15. >>
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád
3. helyezett Visegrád

2025 Visegrád, Fekete-hegy 0134

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád a térképen

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád értékelése:

4. helyezett a 17 visegrádi szállás közül
9. helyezett Budapest környékén - 265 szállás közül

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád bemutatkozása

Csendes erdei környezetben található meg a Silvanus Hotel a Fekete-hegyen, Visegrádon. A négycsillagos hotelből gyönyörű panoráma nyílik a Dunakanyarra. Mozgássérült vendégek számára is biztosítható a kényelmes pihenés.

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád képei

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád vélemények

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
2017 Dec. 5-én,6-án két éjszakát töltöttünk el,e festői szépségű kilátásokkal rendelkező helyen. A fogadtatás,kiszolgálás, tisztaság, a reggeli étkezés kiváló volt. Külön köszönet, NAGY DORKÁNAK aki nagyon sokat segített eligazodni, és felvilágosítani, hogy milyen lehetőségek vannak ,pl. az egy napos wellnessel kapcsolatban,hogy ha nyáron akarunk jönni, már most kellene szobát foglalnunk.

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 27. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nagyon sokat hallottam róla és nagyon sok szépet ígért a Szálloda, de csalódtam benne. A wellness nagyon kicsi volt és ezért zsúfolt, kb álldogálni tudtunk az élménymedencében, jakuzziba két nap alatt egyszer jutottunk be, szaunába is sorba kellett állni. Szobában kellemetlen volt, hogy az összetolt ágyunk folyamatosan szétcsúszott, a fürdőszoba üveg ajtaja nem túl komfortos, a lefolyó el volt dugulva.

Mobilról küldte. | 2017. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. november 27. - 2 látogató hasznosnak vélte
Barátnőimmel azért választottuk ez a helyet, mert korábban a családommal már jártam itt és nagyon meg voltunk elégedve. Hát ez most nem így történt. Kezdetnek a 2 db erkélyesnek kért szoba helyett francia erkélyesnek csúfolt szobácskakat kaptunk. A szobácskák szépen felújított fürdőire azonban üvegajtót szereltek fel, ami nem illeszkedik a tokhoz körben szigetelés nincs.

2017. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. november 6. - 2 látogató hasznosnak vélte
Számomra az ősz nyújtja látványban a legtöbbet a természetből, ezért választottam a Silvanus Hotelt. Páratlan szépségű környezetben - amit a liftből és wellness közben is megcsodálhatunk-igazi kikapcsolódás, feltöltődés ez a szálloda. Két gyermekem sem látott még szebbet ennél. Az ételek frissek, különlegesek, minden igényt - legyen az vegetáriánus, laktóz vagy glutén mentes - tökéletesen kielégítenek.

Mobilról küldte. | 2017. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. október 17. - 3 látogató hasznosnak vélte
Lassú az éttermi személyzet, elfelejtik felszolgálni a kért italt, nem azt az ételt hozzák amit rendeltünk majd egy laza vállrendítéssel közlik, hogy ez van, egyébként meg lehet válogatni a svédasztalról. Két adag ételt egy tányéron szolgáltak fel de megengedték hogy szerezzek magamnak egy üres tányért és külön szedhessem magamnak. . .

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Csodaszép környezet, tiszta, kényelmes szoba (pedig a legolcsóbb árkategóriájú szobát választottuk), tökéletes felszereltség. Az ételekkel, a személyzet hozzáállásával, maximálisan meg voltunk elégedve. A wellness részleg nagyon jó. A Fellegvár pár perc sétával elérhető, akárcsak a bobpálya, ami gyerekkel érkezőknek egy szuper programlehetőség.

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ebben a hotelben megtaláltunk mindent ami a kikapcsolódáshoz kell. Gyönyörü környezet, szép kilátás a medencéböl, tiszta szoba, előzékeny személyzet, finom reggeli és vacsora, lehetőség ebéd fogyasztására a medencéhez közel, a bűfé könnyen megközelíthető a medencétől. Mindketten a férjemmel nagyon megvoltunk elégedve mindennel. Lehetőség szerint újra visszamegyűnk.

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 19.
Párommal töltöttünk el három éjszakát ezen a csodálatos helyen. A hotel elhelyezkedése kifogástalan, gyönyörű kilátással rendelkezik. A bejelentkezés gyorsan ment, a szoba kitűnő állapotú szépen felújított, habár a kézmosók üresek voltak külön kérésre perceken belül pótolták. A szoba egyébként nagyon kellemes és légkondicionált.

Mobilról küldte. | 2017. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. július 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mindennel meg voltunk elegedve, batran merjuk ajanlani mindenkinek a szallodat! A szolgaltatasok, az etterem es a szemelyzet is szuper volt!

2017. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. június 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Barati tarsasaggal erkeztem a szallodaba de mondhatom mindenki nagyon elegedett volt, a tisztaság, az etterem jobbnál jobb ételeket biztositott, a szemelyzet kedvessege leirhatatlan elmenyt, kikapcsolodast nyújtott ebben a par napban. koszonjuk szepen. Bugarne Marika Szlovakiabol

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
2 nap/1 éjszaka 17.450 - 42.450,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2017.10.10. - 2018.12.20.
Royal Club Hotel
2-5 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2018.06.30.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyermek játszóházzal, sportprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.08.27. - 2018.03.31.
Patak Park Hotel
2-6 éjszaka 8.875,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness és fitnesz részleg használattal, masszázs kedvezménnyel, társasjátékokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.12.01. - 2018.02.28.
Vár Hotel Kastélyszálló
1 éjszaka 11.495,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, éjszakai privát wellness használattal, pezsgő bekészítéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.06. - 2018.02.28.
Ezüstfenyő Üdülő
3 nap/2 éjszaka 6.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.04.13. - 2018.06.30.
Hotel Honti
2-5 éjszaka 9.000,-Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.12.01. - 2018.02.28.
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 12.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.02. - 2018.03.30.
The Aquincum Hotel Budapest
3 nap/2 éjszaka 15.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, transzferrel, internet elérhetőséggel
2017.11.01. - 2018.03.31.
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 16.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, wellness kuponnal, sport és wellness programokkal, téli szünetben gyermekfoglalkozásokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.11.01. - 2018.02.28.
Fenyőharaszt Kastélyszálló
Verseg
3-4 éjszaka 20.228,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, ünnepi programokkal, választható kuponnal, wellness-részleg használattal
2018.03.30. - 2018.04.03.
Szent Adalbert Hotel
3 nap/2 éjszaka 7.750,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, ajándék borral
2018.01.13. - 2018.03.14.

Szállodák Visegrádon és környékén
Thermal Hotel Visegrád Visegrád
Hotel Bellevue Esztergom
A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a...
Libra Hotel Veresegyház
Legjobb ár (min. 2 éj)
Akciós Bellevue Napok (min. 2 éj)
Romantikus csomag (min. 2 éj)

VisegrádX