Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád ★★★★

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád értékelése:

5. helyezett a 17 visegrádi szállás közül
12. helyezett Budapest környékén - 289 szállás közül

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád bemutatkozása

Csendes erdei környezetben található meg a Silvanus Hotel a Fekete-hegyen, Visegrádon. A négycsillagos hotelből gyönyörű panoráma nyílik a Dunakanyarra. Mozgássérült vendégek számára is biztosítható a kényelmes pihenés.

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád képei

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád vélemények

Mobilról küldte. | 2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 6.
A kilátás és a személyzet tökéletes és az éttermi menü is rendben volt. A parkolásért fizetni kellett (? ) az otthagyott 200e Ft felett is. Hihetetlenül ici-pici szobát kaptunk - ahol egy kicsi Tv, baromi kemény a matrac és kopott tapéta fogadott. Sok helyen jártam már (Miskolc-tapolca, Szoboszló, Debrecen, Szeged, Balmazújváros, Visegrád, Egerszalók [moderálva - a szerk.

2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 31.
Körülbelül 30 éve járunk a szállodába, mindig fantasztikus fogadtatásban volt részünk, ahogy ez most is történt. Kiváló szálláshely, a Duna-kanyar legszebb helye. Kitűnő kiszolgálás, kényelmes szobák. A személyzet igazi vendéglátóként tevékenykedik. A szobák kitűnőek, minden adott egy jó pihenésre. A konyha fenomenális.

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 20.
A szálloda méretéhez képest a kinti napozó kert egy kicsit szűkös.
Már reggel 6 órakor mentek a vendégek ágyat foglalni, mert később
nem nagyon lett volna hely.
Ez persze csak telt ház esetén van így, de ez egy nagyon jó szálloda,
és gondolom mindig tele vannak vendéggel.
Ugyanez vonatkozik az étteremre is.

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 20.
Nagyon jól éreztük magunkat,kedves a személyzet,finomak az ételek. Mivel a város gyalog nehezen megközelíthető az idősebbek és kis gyerekesek számára,javasoljuk a transzfer rugalmasabb megoldását a városi programokhoz igazodva.pl hajóindulás.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 13.
A hotel csodálatos környezetben helyezkedik el, finom, bőséges, nem szokványos ételekkel fogadja vendégeit. Wellnesse a különleges hangulatú szauna-gőzfürdő részleggel nagy élményt jelentett számunkra. Az ott dolgozók kedvesek, a szobák szépek, tiszták. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

Deilinger TOP szállásértékelő
Deilinger TOP étteremértékelő
Deilinger TOP egyébhely értékelő
2020. januárban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2020. január 12.
Kétségkívül a panoráma viszi a prímet! Egy hétvégét töltöttünk el a feleségemmel a helyen. Megnéztük a promóciós kisfilmjeiket a képeket, magával ragadott minket a hely hangulata. A valóság kicsit másabb. A személyzet minden tekintetben kiváló értékelést kap tőlünk, figyelmesek, kedvesek. Azonnal segítettek több alkalommal is ha kértünk valamit.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 2.
Szilveszterkor 4 napot töltöttünk el egy fantasztikus 2 szobás lakosztályban. A nappali kandallójában pattogott a tűz, a fürdőszobai jakkuziban ellazultunk. A hatalmas erkélyről csodálatos panoráma tárult elénk. Maximális kényelemben volt részünk. Az étterem svédasztalos választéka páratlanul változatos volt. A szilveszteri vacsora különleges és nagyon finom volt.

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 3.
A névnapi köszöntő ,mint jóleső gesztus elmaradt, csupán szavakkal is jólesett volna. . . . . . . . a telefonos szolgáltatóm sms-ben ezt megtette,. . . . . hiszen nem olcsó a kategória. . . . . . . a kutyusok pihetetése a földszinti kanapén nem egészséges ,sajnos erre nem figyelnek eléggé. . . . vmint a szomszéd szobában a kutyus vonyitásaira
ébredeztünk.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 30.
A szálloda tiszta, személyzete rendkívül udvarias, kedves és segítőkész. A reggeli és vacsora kínálata bőséges és ízletes. A szőnyeg és a tapéta állapota nem egy ****szállodához méltó.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 26.
Csodálatos a környezet, a panoráma. Európai trendeknek megfelelő kiszolgálás. Kedves, segítőkész személyzet. A mi szállásunk a 332-es volt nem szoba , szerintem lakosztály. Kényelmes, gyerekes családnak abszolút
megfelelő. Tetszett a 2 toalettes kialakítás, a hatalmas fürdőszoba, a gyönyörű kandallós nappali.

Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.133 - 30.783,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
Érvényes: 2021.12.23-ig
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 33.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.03.31-ig
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 20.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
2020.12.22. - 2020.12.27.
Visegrád Vendégház
6 nap/5 éjszaka 7.995,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.09.30-ig
Hotel Honti
3 nap/2 éjszaka 10.000 - 13.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.03-ig
Ezüstfenyő Üdülő
3 nap/2 éjszaka 9.800,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.22-ig
Malomkert Panzió
Nagybörzsöny
2 nap/1 éjszaka 7.700,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.30-ig
Judit Apartments Budapest
2 nap/1 éjszaka 7.417 - 8.653,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.03-ig
Hotel Árpád
Tatabánya
2 nap/1 éjszaka 6.248 - 9.600,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2022.01.01-ig
Vácz Hotel
2 nap/1 éjszaka 13.450 - 15.450,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Atlantic Hotel
2 nap/1 éjszaka 7.594 - 13.068,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2021.09.12-ig
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 11.625,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és szauna világ használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig

Szállodák Visegrádon és környékén
City Hotel Unió  Budapest
Libra Hotel Veresegyház
Thermal Hotel Visegrád Visegrád
Egy éjszakás meglepetés (1 éjtől)
Adventi kikapcsolódás (min. 3 éj)
Legjobb ár (min. 2 éj)

VisegrádX