Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád ★★★★

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád értékelése:

4. helyezett a 17 visegrádi szállás közül
11. helyezett Budapest környékén - 292 szállás közül

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád bemutatkozása

Csendes erdei környezetben található meg a Silvanus Hotel a Fekete-hegyen, Visegrádon. A négycsillagos hotelből gyönyörű panoráma nyílik a Dunakanyarra. Mozgássérült vendégek számára is biztosítható a kényelmes pihenés.

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád képei

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád vélemények

Mobilról küldte. | 2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. november 24.
Fantasztikus kilatas, szemelyzet es élmény. A Spa-ra ráférne egy renováció, de egyébként parádé.

Mobilról küldte. | 2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 6.
A kilátás és a személyzet tökéletes és az éttermi menü is rendben volt. A parkolásért fizetni kellett (? ) az otthagyott 200e Ft felett is. Hihetetlenül ici-pici szobát kaptunk - ahol egy kicsi Tv, baromi kemény a matrac és kopott tapéta fogadott. Sok helyen jártam már (Miskolc-tapolca, Szoboszló, Debrecen, Szeged, Balmazújváros, Visegrád, Egerszalók [moderálva - a szerk.

2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 31.
Körülbelül 30 éve járunk a szállodába, mindig fantasztikus fogadtatásban volt részünk, ahogy ez most is történt. Kiváló szálláshely, a Duna-kanyar legszebb helye. Kitűnő kiszolgálás, kényelmes szobák. A személyzet igazi vendéglátóként tevékenykedik. A szobák kitűnőek, minden adott egy jó pihenésre. A konyha fenomenális.

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 20.
A szálloda méretéhez képest a kinti napozó kert egy kicsit szűkös.
Már reggel 6 órakor mentek a vendégek ágyat foglalni, mert később
nem nagyon lett volna hely.
Ez persze csak telt ház esetén van így, de ez egy nagyon jó szálloda,
és gondolom mindig tele vannak vendéggel.
Ugyanez vonatkozik az étteremre is.

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 20.
Nagyon jól éreztük magunkat,kedves a személyzet,finomak az ételek. Mivel a város gyalog nehezen megközelíthető az idősebbek és kis gyerekesek számára,javasoljuk a transzfer rugalmasabb megoldását a városi programokhoz igazodva.pl hajóindulás.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 13.
A hotel csodálatos környezetben helyezkedik el, finom, bőséges, nem szokványos ételekkel fogadja vendégeit. Wellnesse a különleges hangulatú szauna-gőzfürdő részleggel nagy élményt jelentett számunkra. Az ott dolgozók kedvesek, a szobák szépek, tiszták. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

2020. januárban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2020. január 12.
Kétségkívül a panoráma viszi a prímet! Egy hétvégét töltöttünk el a feleségemmel a helyen. Megnéztük a promóciós kisfilmjeiket a képeket, magával ragadott minket a hely hangulata. A valóság kicsit másabb. A személyzet minden tekintetben kiváló értékelést kap tőlünk, figyelmesek, kedvesek. Azonnal segítettek több alkalommal is ha kértünk valamit.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 2.
Szilveszterkor 4 napot töltöttünk el egy fantasztikus 2 szobás lakosztályban. A nappali kandallójában pattogott a tűz, a fürdőszobai jakkuziban ellazultunk. A hatalmas erkélyről csodálatos panoráma tárult elénk. Maximális kényelemben volt részünk. Az étterem svédasztalos választéka páratlanul változatos volt. A szilveszteri vacsora különleges és nagyon finom volt.

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 3.
A névnapi köszöntő ,mint jóleső gesztus elmaradt, csupán szavakkal is jólesett volna. . . . . . . . a telefonos szolgáltatóm sms-ben ezt megtette,. . . . . hiszen nem olcsó a kategória. . . . . . . a kutyusok pihetetése a földszinti kanapén nem egészséges ,sajnos erre nem figyelnek eléggé. . . . vmint a szomszéd szobában a kutyus vonyitásaira
ébredeztünk.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 30.
A szálloda tiszta, személyzete rendkívül udvarias, kedves és segítőkész. A reggeli és vacsora kínálata bőséges és ízletes. A szőnyeg és a tapéta állapota nem egy ****szállodához méltó.

Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.927 - 39.933,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
Érvényes: 2022.06.30-ig
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 18.884 - 51.657,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással
Érvényes: 2023.01.01-ig
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.600 - 23.625,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, parkolással
Érvényes: 2021.09.30-ig
Hotel Honti
Érvényes: 2021.12.31-ig
Ezüstfenyő Üdülő
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.11.28-ig
Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 16.928 - 28.037,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, királyi lakomával, wellness-részleg használattal, programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.22-ig
City Hotel Ring
2 nap/1 éjszaka 8.670 - 24.277,- Ft/fő/éj között: önellátással
Érvényes: 2022.12.28-ig
Klebelsberg Kastély
Akár 1 éjszaka 35.050,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, uszoda belépővel, szobai bekészítéssel, ajándék jégkrémmel, parkolással
Érvényes: 2021.12.23-ig
Opera Garden Hotel & Apartments
2 nap/1 éjszaka 11.271 - 86.529,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, szauna használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2023.01.15-ig
Central Hotel 21
2 nap/1 éjszaka 10.925,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.12.22. - 2021.12.27.
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 18.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és romantikus bekészítéssel, Swarowski ékszer szettel, wellness részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal vagy kezeléssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.29-ig
Green Garden Plus Apartman
4 nap/3 éjszaka 13.392,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, parkolással, kerthasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.12.29. - 2022.01.02.

Szállodák Visegrád környékén
Tó Wellness Hotel Bánk
Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Bánki wellness nyaralás (min. 2 éj)
Szerelmesek hétvégéje-nem csak hétvégén (min. 2 éj)

VisegrádX