Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Nyaralás >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Wellness >>  |  Nyugdíjasoknak >>
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád
3. helyezett Visegrád

2025 Visegrád, Fekete-hegy 0134

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád a térképen

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád értékelése:

1. helyezett a 17 visegrádi szállás közül
4. helyezett Budapest környékén - 262 szállás közül

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád bemutatkozása

Csendes erdei környezetben található meg a Silvanus Hotel a Fekete-hegyen, Visegrádon. A négycsillagos hotelből gyönyörű panoráma nyílik a Dunakanyarra. Mozgássérült vendégek számára is biztosítható a kényelmes pihenés.

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád képei

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád vélemények

2017. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. június 22.
Barati tarsasaggal erkeztem a szallodaba de mondhatom mindenki nagyon elegedett volt, a tisztaság, az etterem jobbnál jobb ételeket biztositott, a szemelyzet kedvessege leirhatatlan elmenyt, kikapcsolodast nyújtott ebben a par napban. koszonjuk szepen. Bugarne Marika Szlovakiabol

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 20. - 2 látogató hasznosnak vélte
Kiváló elhelyezkedésükre alapozva lazábban viszonyulhatnának a vendéglátás egyéb összetevőihez,de nem ez a helyzet.Minden részletre figyelnek,és törekszenek a lehető legjobbra.Talán ami még leginkább fokozható lenne,az a szolgáltatások skálájának további színesítése,szélesítése.

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 17.

Az elmúlt héten néhány napot töltöttünk párommal a Hotelben.
A festői környezetben remekül éreztük magunkat, és ebben nagy szerepe volt, a hotel recepciósainak,felszolgálóinak, az egész személyzetnek.
A csodás panoráma, a finom ételek, a remek wellness, mind-mind igazán kellemes benyomást keltettek.Köszönjük,visszatérő vendégek leszünk.

2017. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. június 10.
Először jártunk Visegrádnak ebben a patinás szállodájában,ahol a személyzet nagyon kedves, az ételek finomak és változatosak, a wellness részleg is nagyon tetszett. Feleségemmel és lányaimmal pihentünk itt május 19-21. között. Nagyon jól éreztük magunkat, júliusban újra elutazunk ide.

2017. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. május 26.
Három napot töltöttünk ezen a csodás helyen. Udvarias személyzet, finom ételek és lenyűgöző látvány! A feltöltődni, pihenni vágyóknak, és az aktív pihenést kedvelőknek egyaránt kitűnő választás. Végre egy hotel, ahol nem kellett "versenyezni" a parkolóhelyért. :) A kisgyerekek számára elérhető szolgáltatásokat lehetne még bővíteni.

vmagdi TOP szállásértékelő
vmagdi TOP fotófeltöltő
2017. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. május 22.
Már harmadszor voltam a szállodában. Egyszerűen nem tudok betelni a látvánnyal, csodaszép, gyönyörű, pazar, egyedülálló. Nagyon jó időnk volt, így beköltöztem a kinti medencébe! A személyzet nagyon udvarias, előzékeny, mindenre figyelő, segítőkész. A szobánk nemrégiben nagyon szépen felújított szoba volt. Az ellátás jó volt, különösen a levesek ízlettek.

Mobilról küldte. | 2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 20.
Tökéletes kiszolgálás, finom ételek, csodaszép kilátás! Nem csalodtuk! Sajnos rengeteg szállodarol szuper kepek keszulnek, de a Silvanus hotel olyan mint a képeken!Egy CSODA!! Nagyon jól éreztük magunkat a párommal! Csak ajánlani tudom mindenkinek! Köszönjük szépen!

2017. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. május 20.
2 éjszakát töltöttünk el Visegrádon édesanyámmal, és nagyon jól éreztük magunkat. A személyzet kedves és segítőkész, a szobák tiszták és kényelmesek, a kilátás pedig lélegzetelállító, mind a szobából, mind a szálloda több területéről is. Az étterem kínálata sokszínű és különleges, olyan ételekkel találkoztunk, amivel a hétköznapi életben csak ritkán.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 15.
Egy Éjszakát töltöttünk el párommal a szállodában, fantasztikus látvány fogadott a szobából kinézve. A svédasztalos vacsora bőséges bár a húsból számunkra egy kicsit kevés volt a választék. Nagyon Nagyon Kedves Segítőkész személyzet. Az Étterem Gyönyörű és igény és hely esetén még a teraszon is vacsorázhatunk.

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Először is a szálloda tisztaságát és a személyzet kedvességét emelném ki. Gyönyörű környezetben találtuk magunkat, csodaszép kilátással a Dunakanyarra és a fellegvárra. A szobánkban minden kényelmet megtaláltunk, kifogástalan volt minden! A felkínált ételek választékosak, finomak és nagyon gusztusosak voltak. Külön gratulálunk a szakácsoknak!

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
4 nap/3 éjszaka 23.817,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2017.10.20. - 2017.10.23.
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 17.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázzsal, sportolási lehetőségekkel, internet elérhetőséggel
2017.06.07. - 2017.09.03.
Thermal Hotel Visegrád
2-7 éjszaka 19.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszerem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.07.09. - 2017.08.31.
Patak Park Hotel
2-3 éjszaka 11.158,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szobabekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.11.09. - 2017.12.31.
Ezüstfenyő Üdülő
2-5 éjszaka 5.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2017.08.27. - 2017.10.31.
Hotel Honti
4 nap/3 éjszaka 11.317,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.07.01. - 2017.08.31.
Nádas Tó Park Hotel
Vasad
3 nap/2 éjszaka 14.875,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és tófürdő használattal, ajándék limonádéval vagy sörrel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.15. - 2017.08.31.
Faházas Villapark
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, üdvözlőitallal, medence és vitálközpont használattal, játszótérrel, programokkal
Teleki-Degenfeld Kastélyszálló
Szirák
3 nap/2 éjszaka 22.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, teázással, wellness részleg használattal, masszázzsal, sportolási lehetőségekkel, gyerekjátszóval, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2017.12.28.
Szent Adalbert Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.850,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezménnyel
2017.05.01. - 2017.09.30.
Hotel Termálkristály Aqualand
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 17.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, biliárdasztal használattal, gyermek animációval, Aqualand fedett élményfürdő, termál- és élménystrand korlátlan használatával, sportpálya használattal, internet elérhetőséggel
Tó Wellness Hotel
Bánk
3 nap/2 éjszaka 19.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kerékpárhasználattal, masszázzsal, parkolással, internet elérhetőséggel

Szállodák Visegrádon és környékén
Thermal Hotel Visegrád Visegrád
Hotel Bellevue Esztergom
A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a...
Libra Hotel Veresegyház
Legjobb ár nyáron (min. 2 éj)
Csak egy csobbanás (1 éjszaka)
Rövid pihenés hosszú programokkal (1 éjtől)

VisegrádX