Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád ★★★★

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád értékelése:

5. helyezett a 17 visegrádi szállás közül
11. helyezett Budapest környékén - 287 szállás közül

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád bemutatkozása

Csendes erdei környezetben található meg a Silvanus Hotel a Fekete-hegyen, Visegrádon. A négycsillagos hotelből gyönyörű panoráma nyílik a Dunakanyarra. Mozgássérült vendégek számára is biztosítható a kényelmes pihenés.

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád képei

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád vélemények

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 13.
A hotel csodálatos környezetben helyezkedik el, finom, bőséges, nem szokványos ételekkel fogadja vendégeit. Wellnesse a különleges hangulatú szauna-gőzfürdő részleggel nagy élményt jelentett számunkra. Az ott dolgozók kedvesek, a szobák szépek, tiszták. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

Deilinger TOP étteremértékelő
Deilinger TOP egyébhely értékelő
2020. januárban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2020. január 12.
Kétségkívül a panoráma viszi a prímet! Egy hétvégét töltöttünk el a feleségemmel a helyen. Megnéztük a promóciós kisfilmjeiket a képeket, magával ragadott minket a hely hangulata. A valóság kicsit másabb. A személyzet minden tekintetben kiváló értékelést kap tőlünk, figyelmesek, kedvesek. Azonnal segítettek több alkalommal is ha kértünk valamit.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 2.
Szilveszterkor 4 napot töltöttünk el egy fantasztikus 2 szobás lakosztályban. A nappali kandallójában pattogott a tűz, a fürdőszobai jakkuziban ellazultunk. A hatalmas erkélyről csodálatos panoráma tárult elénk. Maximális kényelemben volt részünk. Az étterem svédasztalos választéka páratlanul változatos volt. A szilveszteri vacsora különleges és nagyon finom volt.

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 3.
A névnapi köszöntő ,mint jóleső gesztus elmaradt, csupán szavakkal is jólesett volna. . . . . . . . a telefonos szolgáltatóm sms-ben ezt megtette,. . . . . hiszen nem olcsó a kategória. . . . . . . a kutyusok pihetetése a földszinti kanapén nem egészséges ,sajnos erre nem figyelnek eléggé. . . . vmint a szomszéd szobában a kutyus vonyitásaira
ébredeztünk.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 30.
A szálloda tiszta, személyzete rendkívül udvarias, kedves és segítőkész. A reggeli és vacsora kínálata bőséges és ízletes. A szőnyeg és a tapéta állapota nem egy ****szállodához méltó.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 26.
Csodálatos a környezet, a panoráma. Európai trendeknek megfelelő kiszolgálás. Kedves, segítőkész személyzet. A mi szállásunk a 332-es volt nem szoba , szerintem lakosztály. Kényelmes, gyerekes családnak abszolút
megfelelő. Tetszett a 2 toalettes kialakítás, a hatalmas fürdőszoba, a gyönyörű kandallós nappali.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 21.
Gyönyörű helyen van, szép a kilátás, lehet fürödni is és kirándulni is. Az étel kínálat bőséges de átlagos. A személyzet fáradt, türelmetlen, mind a recepción mind az étteremben, ez alól csak a főpincérek voltak kivételek, akik kedvesek és előzékenyek voltak. Az úszómedence kicsi és max 120 cm mély. A bowling pálya nem alkalmas csapatjátékra.

Mobilról küldte. | 2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 19.
Idén ismét a Silvanus hotel mellett döntöttünk és már tudjuk hogy jövőre is oda fogunk menni nyaralni :)
Köszönet a nagyszerű személyzetnek
(T. Gábor recepciós)
és külön köszönet a drink bar dolgozóinak:
Hajnalka,N. Dóra :) ,Matyi

Üdv.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 9.
Nem először voltunk itt, visszatérő vendégek vagyunk. Csodás az elhelyezkedése, pazar kilátással. Családbarát, kedves, figyelmes a kiszolgálás. Nincs tömeg, vannak programok, ami fakultatívan választható. Visszatérünk még, akár télen is.
Köszönjük: Zelnikné Török Ilona

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 30.
Júniusban voltam a lányommal és két unokámmal a szálloda vendége. A születésnapunkat ünnepeltük. Gyönyörűen feldíszített szoba, tele lufikkal, személyre készített üdvözlő kártyákkal kedveskedtek. Szuper volt a kiszolgálás. A személyzet kedves. Mindenkinek szívvel ajánlom. Esküvő is volt a szállodában, de nem zavarta a vendégek kiszolgálását.

Visegrád Vendégház
Érvényes: 2021.02.19-ig
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.933 - 27.983,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
Érvényes: 2021.01.03-ig
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 23.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.978 - 15.953,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
Érvényes: 2020.06.30-ig
Ezüstfenyő Üdülő
3 nap/2 éjszaka 9.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.13. - 2020.06.30.
3 nap/2 éjszaka 13.453 - 34.878,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2021.05.05-ig
Oázis Wellness Panzió
Szigetszentmiklós
2 nap/1 éjszaka 7.750 - 15.000,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness használattal
Érvényes: 2021.04.02-ig
Hotel Ibis Budapest Centrum
2 nap/1 éjszaka 9.465 - 12.779,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Főnix Medical Wellness Resort
Nógrádgárdony
2 nap/1 éjszaka 10.500 - 14.500,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
Kerekhegy Panzió

Tó Wellness Hotel Bánk
Royal Club Hotel Visegrád
Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom
Egy éjszakás wellness félpanzióval
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Húsvét (min. 3 éj)

VisegrádX