Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád ★★★★

5. helyezett a 17 visegrádi szállás közül
11. helyezett Budapest környékén - 276 szállás közül

Akciós csomagok

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád bemutatkozása

Csendes erdei környezetben található meg a Silvanus Hotel a Fekete-hegyen, Visegrádon. A négycsillagos hotelből gyönyörű panoráma nyílik a Dunakanyarra. Mozgássérült vendégek számára is biztosítható a kényelmes pihenés.

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád képei

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád vélemények

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 15.
A szállás nagyon jó volt. Kedves személyzet. A szoba nagyon szép volt és kényelmes ágyak. A kiszolgálás kiváló. A vacsora és a reggeli is nagyon ízletes és sokszínű. A legjobb az,hogy kutyabarát ezért ajánlani tudom csak mindenkinek akinek kisállata van és nem akarja otthon hagyni.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 3.
Márciusban töltöttünk itt el 1 napot párommal, egy egész napos wellnessezés keretében. A csomaghoz járt ebédre korlátlan étel és italfogyasztás, ami teljesen rendben volt, nagyon finomak voltak az ételek és gyönyörű a kilátás az étteremből. A wellness részleg nem valami nagy, de nem voltak sokan, így nem volt zsúfolt.

Balatoni_Bea TOP szállásértékelő
Balatoni_Bea TOP étteremértékelő
Balatoni_Bea TOP egyébhely értékelő
Balatoni_Bea TOP fotófeltöltő
2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 17.
Már csak a friss levegő miatt is nagyon jó kijönni ide. Jókat lehet kirándulni a környéken. Kényelmes a szoba, jókat lehetett itt aludni, mert semmi zaj nem szűrődik be. A személyzet nagyon kedves, segítőkész. Az ételkínálatban mindenki talált magának kedvére valót. Kellő ritmusban pótolták is a fogyóban lévő falatokat, úgyhogy mindnkinek jutott, amiből szerette volna.

2019. márciusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2019. március 10.
Jó levegő, gyönyörű kilátás, kedves személyzet, nyugodt, csendes környezet. Az ételek ízével és frissességével nem voltam mindig megelégedve,de összességében nem volt azzal sem nagyobb problémám. Mindent egybevetve jól éreztem magam és szívesen megyek máskor is, ha lehetőségem lesz rá. A szeretet kövek ötlet, különösen tetszett! Hálásan köszönöm.

2019. januárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. január 20.
Csodálatos helyen lévõ szálloda. A tv csatorna kiosztàsa érdekes,alig van normàlis csatorna,annál több a kínálat külföldi adókból. A fürdőszobákat felújították,az ágy kényelmes volt,kispárna is volt ez külön pozitív. A fürdőszobába semmi extra egy 4*-os hotelnél hozzá vagyok szokva a finom illatú tusfürdőhöz és pár extrához, itt semmi.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 4.
A 2018 év utáni pihenést terveztük, amely nagyon jól sikerült. A személyzet és a félpanziós ellátás kifogástalan volt, az ételek nagyon ízletesek voltak és szerintem mindenki tudott választani annyi féle volt. A wellnessben a jakuzzit kicsinek találtuk és a pihenő ágyak mögött lévő talán szivattyú rendkívül zavaró hangot adott folyamatosan.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 3.
Két negatív észrevételem is lenne. Az egyik, hogy a wellness részlegen az ellipszis tréner javításra szorulna. A másik pedig, hogy a fűtés, ami légkondicionáló rendszeren keresztül működik, egy kissé hangos volt. Ezt érdemes lenne fejleszteni.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 9.
4 éjszakás szállásként foglaltam. Szokásomhoz híven előre jelezve az ételallergiát, mely válaszuk szerint természetesen nem fog a szállásnak gondot okozni. (Mint kiderült, nekünk annál inkább) Cél: romantikus kikapcsolódás kettesben. A szálló elhelyezkedése kiváló. A parkolás nagyjából megoldott. Érezhető volt a csúcshatás. A fogadó rész kellemes benyomást kelt.

Mobilról küldte. | 2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 1.
Amennyire vàrtuk annyira nagy csalódàs volt! Lakosztàlyt vettünk ki,amina Dunakanyarra nèzett,a làtvàny csodàlatos volt! A nappali rèsze àtlagos,a szoba szintèn,a tv csatorna kiosztàsa érdekes,alig van normàlis csatorna!

2018. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. október 28.
Korábbi jó élményeket követően, immár az egész családdal látogattunk ismét vissza a Hotelbe, és most sem kellett csalódnunk. Ugyanolyan kedves, barátságos a személyzet, mint először. Profi módon intéznek mindent. Az étterem is szuper, még mindig, finomak, bőségesek, változatosak az ételek, minden van, ami szem-szájnak ingere.

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
2 nap/1 éjszaka 19.250 - 22.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőköpennyel, uszoda- és wellness centrum és szabadtéri élménymedence használattal, internettel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.975 - 17.475,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, uszoda- és wellness centrum-, fürdőköpeny és internet használattal
Érvényes: 2019.05.30-ig
Visegrád Vendégház
6 nap/5 éjszaka 8.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.04.20-ig
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 15.475 - 29.225,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 17.900 - 26.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.08.31-ig
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.528 - 12.353,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
Érvényes: 2020.06.30-ig
Ezüstfenyő Üdülő
3 nap/2 éjszaka 7.980,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.10-ig
Hotel Honti
2-5 éjszaka 10.400,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.05.31-ig
Drive Inn Hotel
Törökbálint
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.01-ig
Hotel Ibis Budapest Heroes Square
2 nap/1 éjszaka 8.792 - 12.820,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 8.502,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.01.02-ig
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
4 nap/3 éjszaka 23.988,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2019.06.06. - 2019.06.10.

Szállodák Visegrád környékén
Libra Hotel Veresegyház
Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom
Tó Wellness Hotel Bánk
Napi ár 2 vagy több főre
Édes kényeztetés (min. 2 éj)
Wellness harmónia (min. 2 éj)

VisegrádX