Erzsébet Vendéglő Balatonboglár

8630 Balatonboglár, Erzsébet u. 23.

Erzsébet Vendéglő Balatonboglár a térképen

Erzsébet Vendéglő Balatonboglár értékelése:

4. helyezett a 15 balatonboglári étterem közül
240. helyezett Balatonon - 766 étterem közül

Erzsébet Vendéglő Balatonboglár vélemények

2019. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. november 9.
Betértünk ebbe a vendéglőbe, de minek! A kenyér lehetett úgy 2 napos a rendelés felvétele sem volt zökkenő mentes. Nem azt kaptuk amit kértünk, de ez volt a legkevesebb baj. Rendelésünk egyik tétele megrendelésünk és fizetés eltelte után kb 6000Ft-tal megnőtt! Ezt a félre értést is rendeztük ott a helyszínen.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 23.
Kár volt betérni, az ételek drágák és fantáziátlanok, a hely lehangoló, sötét, a kerthelyiségbe nem lehetett kiülni (magyarázat nélkül), na, akkor kellett volna kifordulni és más helyet keresni, de már iszonyúan éhesek voltunk. . .

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 20.
Balatonboglári nyaralásunk során elterveztük, hogy minden este másik éttermet látogatunk meg. Sorra került az Erzsébet vendéglő is. Abban bíztunk, hogy egy hangulatos kockásterítős vendéglőben házias ételeket fogyaszthatunk. Kockásterítő volt. Finom ételek viszont nem. Nem szeretek negatív kritikával illetni bárkit is, így inkább építő jelleggel írom, hogy van mit javítani!

Agócsy TOP szállásértékelő
Agócsy TOP étteremértékelő
Agócsy TOP egyébhely értékelő
Agócsy TOP fotófeltöltő
2016. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. május 2.
2016 nyarán voltunk a családdal. Enni szerettünk volna, de a felszolgála nő, mikor csak ásványvizet kértünk elsőként, grimaszokat vágott. Aztán hosszú ideig oda sem jőtt. Pedig nem volt nagy tömeg. Úgy döntöttünk, a máshova [moderálva - a szerk. ] megyünk. Fizettünk, mire ismét a megszokott unott grimaszokat láttuk. Ha nem szereti a vendéget, mért megy pincérnek?

Vitti TOP szállásértékelő
Vitti TOP étteremértékelő
2015. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. július 20.
A nyaralásunk első vacsoráját fogyasztottuk ebben az étteremben. A környezet szép, a kiszolgálás megfelelő volt. Az ételek minősége sem rossz, inkább az átlagos jelző megfelelő. A halászlé a megszokott ízt hozta, talán kicsit több hal lehetett volna benne. A pacal jó volt, ellenben kevés. Az árak kissé magasak, legalábbis ezért a pénzért kicsit többet vártam volna.

2012. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 12. - 2 látogató hasznosnak vélte
Tavaly voltam ebben a bizonyos étteremben. Sajnos! A savanyút kétszer számolták fel. A borravaló láttán a felszolgáló hölgy érdekes arcot vágott, pedig rendessen attam. És sajnos csak utólag néztem meg a nyugtát. Nekem ez a hely rossz élmény volt. Az étel ehető de csak közepes szintű . Pedig úgy hirdetik magukat mintha ez lenne a város legjobb étterme.

Legnépszerűbb csomagok Balatonbogláron és környékén
Boni Családi Wellness Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, karácsonyi vacsorával, internet elérhetőséggel
2020.12.23. - 2020.12.29.
Holiday Hotel Csopak
Csopak
6 nap/5 éjszaka 16.848,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, strandbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.06.11. - 2022.11.15.
Szabó Apartmanház
Zalakaros
2 nap/1 éjszaka 3.333,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.12.02. - 2021.12.02.
Batthyány Kastélyszálló
Zalacsány
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, változatos programokkal, szórakozási lehetőségekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.11.01. - 2021.02.28.
Hotel Erzsébet
2 nap/1 éjszaka 12.658 - 17.229,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, szaunahasználattal, Wi-Fi internet elérhetőség
2021.03.01. - 2021.12.22.
Hotel Kalma
2 nap/1 éjszaka 14.190,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.22. - 2020.12.27.

Szállodák Balatonboglár környékén
Hotel Vital Balatonboglár
Venus Hotel Balatonboglár
Zalakaroson, a helyi gyógyfürdővel szemben, a strand bejáratától 100 méterre található a...
Év eleji előfoglalási akció (min. 3 éj)
2=3 kedvezményes kikapcsolódás Hévízen (min. 3 éj)
Karácsony és két ünnep között (min. 3 éj)

Erzsébet Vendéglő BalatonboglárX