mucika50

mucika50 adatlapja

Regisztráció2016.01.21
Utoljára itt2016.05.13

Átlagos 2016. május 13.a párjával járt itt
Történt,hogy pár héttel ezelőtt szörfözgettem egy közösségi oldalon és megakadt a szemem egy hirdetésen. 17900 Ft-ért 3 nap 2 főnek éjszakára félpanzióval allinclusive italfogyasztással CSAK ezen a hétvégén. Gyorsan-gyorsan katt ide-katt oda és már tudtuk,hogy szombat reggel kezdődik a pihenés! ! ! !
Átlagos 2016. január 23.a párjával járt itt
Kuponos étkezésre bejelentkeztünk az étterembe. '3 ó 30 percre érkeztünk,rajtunk kívül csak 3 fő lézengett és eszegetett. Később előkerült egy kedves kis hölgy aki készségesen elmagyarázta nekünk az étkezési feltételeket. 2 féle leves volt,igaz mind a kettőből már csak langyos maradék jutott.
2016. január 21.a párjával járt itt
Csodálatos szép hely,kedves személyzettel. A wellness részleg minősíthetetlen. Viszont a meghiúsult jakuzzit kárpótolták nekünk egy finom pezsgővel. Az étkezések remekül zajlanak,a korlátlan borfogyasztás pedig pazar. Összegezve a tapasztalatainkat,bármikor szívesen visszatérnénk ide az erdélyi emberek barátságos vendégfogadása miatt is.