Hotel Pólus Étterme Budapest
1152 Budapest, Szentmihályi út 131.

Hotel Pólus Étterme Budapest a térképen

Wellness csomagok Budapest városában

Hotel Pólus Étterme Budapest vélemények

Mobilról küldte. | 2017. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. május 1.
Kicsit retró a hely,de az ételek minőségével nem volt probléma.Degeszre ettük magunkat,szívesen máskor is vissza mennék.

2016. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. november 10.
Baráti társasággal jártam az étteremben , több alkalommal. Mindig kedvesek és udvariasak voltak. Az ételek finomak , igaz néha egy kicsit a húsok egy picit szárazabbak a kelleténél , de mindenki megtalálta a kedvére valót és jóllakottan távoztunk. Aki azt várja , hogy ennyi pénzért sokkal nagyobb választékot talál az nem reálisan látja a dolgokat.

2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mi is korlátlan ételfogyasztással voltunk kuponos előfoglalással az étterem vendégei. De kár volt. A születésnapom így el lett rontva nagyon : a két féle - de valójában egy alapleveles, ami aztán kétfelé lett választva és az egyik kapott egy kevéske tejfölt.

2016. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 3. - 3 látogató hasznosnak vélte
Korlátlan svédasztalos ételfogyasztásra voltunk a Pólus Étterem vendégei. Az ebéd elfogyasztására 13. 00-kor érkeztünk, tehát bőven ebédidőben. Udvarias hölgy penderült elénk és elmondta, hogy mindenből, amit csak látunk, korlátlanul fogyaszthatunk. Az első meglepetés akkor következett, amikor a kitálalt ételek üres edényeihez értünk.

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 30.
Sajnos nagyon nagyot csalódtunk az étteremben. Nem kellene ilyen képeket mellékelni. A kínálat messze menően nem az elvárásunknak megfelelő volt. Kétféle leves, ami íztelen és híg. A köreteket inkább nem is jellemezném. Egyedül a sült csirke combot bírtuk megenni. A desszert valami csokoládés szerű maszlag volt, amit már előttünk szétdúrtak, pedig 1 órakor értünk oda.

2016. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. január 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kuponos étkezésre bejelentkeztünk az étterembe. '3 ó 30 percre érkeztünk,rajtunk kívül csak 3 fő lézengett és eszegetett. Később előkerült egy kedves kis hölgy aki készségesen elmagyarázta nekünk az étkezési feltételeket. 2 féle leves volt,igaz mind a kettőből már csak langyos maradék jutott.

2016. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. január 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kuponos ajánlat alapján látogattunk az étterembe 10 fővel. A dizájn a 90-es éveket idézte. Az ételválaszték meg sem közelítette a kuponos képen lévőt. A forró tárkonyos pulykaragu levesben lényegében csak borsó és 1-2 szem kukorica volt, húst nem találtunk benne. A langyos húsleves főleg répából és kevés húsból állt.

2015. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 12.
Nagyon kedves volt az étteremvezető hölgy, aki fogadott bennünket az étteremben. Kuponos ajánlattal érkeztünk ide, így megfizethető ára volt a 4 fős ebédünknek. Sajnos, kisfiamnak ételallergiája van, így az ő számára nem igazán volt lehetőség az evésre. Szerintem mind az étel, mind az italkínálat lehetne bőségesebb, főleg mivel a kuponon 1 nagy pohár juice szerepelt, ennek ellenére kétféle ízesített víz volt az asztalon.

2015. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. július 1. - 4 látogató hasznosnak vélte
Lányom születés napját a Hotel Pólus éttermében, a svédasztalos kínálat kuponjainak felhasználásával ünnepeltük, májusban. Minden az étterem vezetővel megbeszéltek szerint történt. Elkülönített rész várt minket, két kicsi babánknak etetőszék volt biztosítva. Az ételek ízletesek, melegek voltak. Vegetáriánus kínálat is volt, igény szerint.

2014. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. november 28.
A Hotel Pólus éttermébe egy kuponos ajánlat kapcsán látogattunk el. Sajnos rossz élményekkel gazdagodtunk. A kétféle leves közül egyik rosszabb volt, mint a másik. ( Ízetlen és zsíros) A 4 féle főétel közül én a bolognait és a gombaszószt választottam, az íz elfogadhatóbb volt, mint a leveseknél, párom rántott karajt evett, ami kemény és száraz volt.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Promenade City Hotel
2 nap/1 éjszaka 11.589 - 37.926,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.14. - 2023.04.26.
Estilo Fashion Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.428 - 32.358,- Ft/fő/éj között: önellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.14. - 2023.04.26.
Expo Congress Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.866 - 40.434,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, szauna és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.14. - 2023.05.29.
Vital Hotel Nautis
Gárdony
3 nap/2 éjszaka 36.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, programokkal, gyermekeknek ajándék jégkrémmel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással
2021.07.02. - 2021.08.19.
Baross City Hotel
2 nap/1 éjszaka 9.268 - 30.783,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.14. - 2023.01.10.
Agárd
2021.06.24. - 2022.06.24.
Erzsébet Királyné Szálloda
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 14.918 - 51.948,- Ft/fő/éj között: választható ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2016.11.23. - 2022.03.31.
Globall Hotel
Telki
2 nap/1 éjszaka 16.110 - 21.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, üdvözlő itallal, sportolási lehetőségekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.11. - 2021.12.23.
Hotel Benczúr
2 nap/1 éjszaka 8.515 - 32.696,- Ft/fő/éj között: választható ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.22. - 2022.12.28.
Airport Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 16.178 - 25.373,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.22. - 2023.04.30.

Szállodák Budapest környékén
Vital Hotel Nautis Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Nyár a tavon óriási gyermekkedvezménnyel (min. 2 éj)
Exkluzív nyári ajánlat, amivel nyerhet is! (1 éjtől)
Bánki wellness nyaralás (min. 2 éj)

Hotel Pólus Étterme BudapestX