nimike

nimike adatlapja

Regisztráció2015.08.28
Utoljára itt2015.12.27

Kiváló 2015. szeptember 2.barátokkal járt itt
Egy baráti összejövetelen voltunk a Fehér Rózsa étteremben. Nagyon jó éreztük magunkat. A kiszolgálás udvarias volt, mindig tudták mikor kell az asztalhoz jönni. Az ételük kiváló volt nagyon finom és nagy adagokat kaptunk. Gyorsan kiszolgáltak és tökéletesen. Mindenkinek aki erre jár tudom ajánlani ezt az éttermet.
Szörnyű 2015. december 27.a párjával járt itt
Egy kis falatozásra álltunk meg mert nagyon éhesek voltunk. Gondoltuk majd jó fogjuk magunkat érezni. Már amikor beléptünk éreztük hogy nagyon hideg van. Körülbelül 17 fok volt bent. A kiszolgálás elég lassan ment mert csak 1 pincér volt. Olyan hideg volt bent hogy a forro leves sem melegített fel minket pedig a kabátot sem tudtuk levenni.
Szörnyű 2015. augusztus 28.gyerekekkel járt itt
Sopronban a Puskás sörözőben vacsoráztunk. Nagyot csalódtam. A pincér rögtön felvette a rendelést ezzel nem is lett volna baj. Hozta az étlapot majd folyamatosan a nyakunkra járt, hogy megvan-e a rendelés. A lányom cézársalátát rendelt és ekkor jött a meglepetés. A saláta közül egy szép nagy kövér hernyó mászott elő.