Panoráma Étterem Sopron
9494 Sopron, Balf, Fürdő sor 25.

Panoráma Étterem Sopron a térképen

Panoráma Étterem Sopron értékelése:

2. helyezett a 91 soproni étterem közül
15. helyezett Nyugat Dunántúlon - 759 étterem közül

H zárva
K-V 11:00-21:00
grill ételek ...
magyar, angol, német
hitelkártya elfogadás, ingyenes parkolás, ingyenes WIFI, kerthelyiség, asztalfoglalási lehetőség ...
Visa
Soproni

Panoráma Étterem Sopron képei

Panoráma Étterem Sopron vélemények

2019. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. június 16.
Ballagási ebéden voltunk az étteremben ahová többször is elmegyünk. Nagyon tetszik a csendes nyugodt környezet. Nyári időszakban a terasz az erdőre néz és a nagy melegben is jó a levegő a fák miatt. A személyzet szolgálatkész gyors pontos. Tisztában vannak az ételekkel bátran mernek ajánlani. Az ételek nagyon finomak. Minden a kívánt hőmérsékletű.

2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. május 16.
Kedvenc éttermünk amit ha tehetjük meglátogatunk. A kiszolgálás gyors, a személyzet kedves és segítőkész. Az ételek pedig kiválóak ,az adagok pedig nem a kis étkűeknek szólnak. Hétvégén érdemes előre asztalt foglalni, mert tele van. Kiváló hely osztálytalálkozókra, összejövetelekre,esküvőkre vagy akár születésnapokra.

2017. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. október 12.
Férjem családjával jártunk itt. nagyon szép és igényesen kialakított étterem,pincérek nagyon kedvesek gyorsak,és figyelmesek. Az ételek nagyon finomak voltak,és a mennyiségük is bőven elég volt. Ha tehetem ismét elfogunk látogatni,és ismerőseimnek is fogom ajánlani! Mert én csak jót tudok mondani az étteremről,és a személyzetről is.

2017. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. június 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Családdal nyaraltunk Balfon. Étkezések az étteremben történt. Tágas környezet,átlagos berendezés. Pincérek gyorsak és figyelmesek,de az étel,minősége és mennyisége az pocsék volt! Sok helyen jártunk már,de ennél rosszabb még sehol sem volt! Sajnálom hogy ennyire nem figyelnek a minőségre,persze a mennyiségre sem! Nem ajánlom a helyet senkinek!

2017. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. április 11.
Panorama fele jàrva mindig felkeressük. Nagyon kedves kiszolgàlàs. Csodàs környezetben. Jolakott emberke jokat sètàlhat az èttermet körülölelő parkban. Vàlasztèk sokoldalu. Mèg nem csalodtam. Finom frissen elkèszitett ètelek. èrdemes előre akàr helyet is foglalni főleg ha nagyobb tàrsasàggal èrkezünk.

2016. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. október 30.
Balfon üdülve az étterembe jártunk étkezni ebéd és vacsora is programunk volt.Csak azt tudom írni,hogy kiváló minden.Finom ételek,bőséges választék és adagok,kedves kiszolgálás,szép tiszta teríték,hangulatos belső berendezés,kényelmes parkolás, rendezett külső tér.Árak kedvezőek.Szóval szuper.

2016. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. október 11.
Egy nagyszerű hely, ahol a finom ételek mellett pihenni is lehet. Mosolygós, a vendégekkel nagyon kedves kiszolgálókkal találkozhatunk. Mindenkinek csak ajánlani tudom! ! ! :)Nem lehet ragozni az étterem színvonalát, el kell menni és meg kell tapasztalni amit leírtam. Kellemes környezetben található, maximálisan teljesítik minden (ésszerűség határán belül) kérését a vendégnek.

2016. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 14.
Itt mindig igen finom falatokat kóstólhatunk meg, pénztárcabarát áron.Bizton állíthatjuk, hogy a szakácsok értik a dolgukat,az adagok pedig nem a kis étkűeknek szólnak. Sokáig áradozhatnék még a hely varázsáról, de úgy gondolom inkább mindenkinek ki kellene próbálnia az éttermet, aki szereti a természetet és a finom étkeket.

2015. decemberben, üzleti partnerrel járt itt
Értékelt: 2016. március 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Évente többször betérünk, de sajnos az utolsó három alkalommal csalódottan távoztunk. Az ételek gyakran hidegek voltak, a rizs méreg sós, a pincéreket meg már sajnáltam, annyira fáradtak voltak a sok munkától. Előző éjjel esküvő, másnap a vasárnapi déli hajtás, totál készek voltak. Egy ilyen jól menő szép üzlet, talán költhetne egy keveset munkaruhára, nem a nyúlott reklámpólóba kellene dolgoztatni a dolgozókat.

2016. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. február 14.
A Panoráma Éttermet bárkinek jó szívvel tudom ajánlani. Kedves és szolgálatkész a személyzet, a tulajdonos igazi vendéglátós, aki foglalkozik a vendégekkel. Kellemes környezet ,nagyon finom ételek. Az ételek közül tudom ajánlani mindenkinek a halételeket, különösen a halászlevet. Nagyon finom a borjú pörkölt és a borjú paprikás!

Legnépszerűbb csomagok Sopronban és környékén
Pólus Panzió
3 nap/2 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kedvezményes éttermi fogyasztással és Sopron Gokart pálya használattal, parkolással, WI-Fi internet elérhetőséggel
2019.11.21. - 2020.03.31.
Brigitte Apartman
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 4.700,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
HoldLux Apartmanok
Palatinus Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.636 - 17.024,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.10.02. - 2021.03.15.
Danubius Hotel Bük
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 28.800 - 36.450,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, fürdőrészleg és szaunavilág használattal, Fitness Stúdió használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.26. - 2020.12.04.
Hotel Szieszta
3 nap/2 éjszaka 10.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Retro Discoval, esti élőzenével, erdei sétával, városnézéssel
2019.12.27. - 2019.12.30.
Hanság Vendégház
Kapuvár
3 nap/2 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Civitas Boutique Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.546,- Ft/fő/éj ártól: reggelivel, internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.02.
Hotel Viktória
2-5 éjszaka 13.198,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, forró teával és aprósüteménnyel, fitnesz terem használattal, arborétum belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.23. - 2019.12.29.
Harmónia Termál Hotel
3 nap/2 éjszaka 6.540,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, ajándék ebéddel, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.10.29. - 2019.12.26.
Hegyalja Apartman
Cák
8 nap/7 éjszaka 3.214,- Ft/fő/7 éj ártól: önellátással
2020.07.01. - 2020.08.31.
Hotel Wolf
2 nap/1 éjszaka 6.750,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.12.05. - 2022.01.06.

Szállodák Sopronban
Hotel Szieszta Sopron
A Hotel Szieszta a soproni Lővérek egyik legszebb részén helyezkedik el, gyönyörű zöld...
Sopron Hotel Sopron
A négycsillagos Hotel Sopron pár perces sétára található a város szívétől, és nagyon közel...
Hotel Lövér Sopron
A Hotel Lövér Sopron egyik legkedveltebb részén, a Lövérekben helyezkedik el, nyugodt és szép...
Szieszta az ünnepek között (min. 2 éj)
Karácsony (min. 2 éj)
Vissza nem térítendő ár (min. 2 éj)

Panoráma Étterem SopronX