Fehér Rózsa Fogadó étterme Sopron
9400 Sopron, Pócsi u. 21.

Fehér Rózsa Fogadó étterme Sopron a térképen

Fehér Rózsa Fogadó étterme Sopron értékelése:

1. helyezett a 91 soproni étterem közül
1. helyezett Nyugat Dunántúlon - 750 étterem közül

étterem, szálláshely étterme, vendéglő
házias ételek ...
magyar, angol, német, olasz
hitelkártya elfogadás, ingyenes parkolás, ingyenes WIFI, kerthelyiség, légkondícionált helyiség ...
Különtermek:
kandallós - max. 60 fő
borozó - max. 30 fő
Visa, EC/MC, Amex, Diners Club
Arany Ászok, HB München Premium Lager, hb Búza

Fehér Rózsa Fogadó étterme Sopron képei

Fehér Rózsa Fogadó étterme Sopron vélemények

Mobilról küldte. | 2019. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. július 26.
2. jára jártunk itt barátokkal szülinapot ünnepelni. A kivizöld dízájn és színvilág nyugodtságot sugároz, a hely kellemes, hangulatos. Az ételek ízletesek, édesburgonyás köretet ezidáig nem találtam sehol, itt annyira finoman van elkészítve, enyhèn fűszeres bundában, bátran ajánlom mindenkinek. A limonádé ebben a hőségben pedig igazi hűsítő.

2019. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 13.
Többször jártunk már ebben az étteremben, nekem személy szerint a kedvencem! Most a gyerekek vegetáriánus tálat ettek , én fatányérost, a férjem pedig csirkemellfalatokat sörtésztában. Mind nagyon finom volt, friss volt, meleg volt. A levesünk is nagyon finom volt, gulyás levest és húslevest ettünk. Isteni volt minden ismét, nagyon köszönjük!

Mobilról küldte. | 2018. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 29.
Az ittjártam.hu alapján választottuk a helyet. Nem csalódtunk. Minden isteni finom volt,óriási adagok,teljesen jó árak,figyelmes kiszolgálás. Megérdemlik az 1.helyet! Az biztos,hogy ezentúl csak itt fogunk enni,ha Sopronba jövünk!

Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 21.
Családdal érkeztünk egy jó hangulatú nyári délutánon. A pincér nagyon hamar jött. Kellemes, udvarias fiatalember. Kérdéseinkre türelmesen valaszolgatott. Az italok szinte azonnal elõttünk voltak. Az ételek nagyon rövid idő alatt érkeztek. Az adagok megfelelőek, az ízek teljesen rendben voltak. Legközelebb is biztosan visszatérünk.

2018. júliusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2018. július 22.
Csoporttal érkeztünk, és tudomásom szerint nem foglaltunk asztalt. Ennek ellenére kaptunk helyet, igaz bent, és elég szűkösen. Hamar felvették a rendelést és hozták is a kiválasztott ételeket, pedig teltház volt. Levest nem ettem, a főételekkel minden rendben volt. Óriási adag, ízletesen elkészítve. Viszont a desszert (somlói galuska), felejtős volt.

2017. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. november 19.
Miskolcrol látogattunk el ide ebben a kellemes étteremben szinte minden évben felkerestük,ezt az éttermet. A pincérek figyelmesek és gyorsak. Az étel minősége nagyon finom és bőséges. A deszert finom volt és ízletes. Csak gratulálni tudok a szakácsok nak és a felszolgáóknak mindég ugyan olyan finom minőségű mint tavaly. Hiába voltak sokan mégis hamar kaptuk az ételeket

2017. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. október 16.
Szülinapomon mentünk el ebbe az étterembe, ami első látásra is nagyon megtetszett. Gyors volt a kiszolgálás, ami meglepő volt, mivel tele volt az étterem! ! ! Levest és főételt ettünk, sajnos desszert és kávé se fért már belénk, mivel olyan bőséges volt az étel. Nagyon finom volt minden a gyerekek is jelezték, hogy máskor is jöjjünk ide el :) Köszönjük szépen!

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 8.
Férjemmel és lányunkkal vacsoráztunk ezen a csodás kis helyen a diplomaosztó után. Itt az oldalon kerestem éttermet. Először nem erre a helyre esett a választás,de az utolsó pillanatban változtattunk. Hát nagyon nem bántuk meg! Nagyon hangulatos kis hely. A pincérek nagyon kedvesek voltak. Az ételek isteni finomak és bőségesek. Csak ajánlani tudom mindenkinek!

2017. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. június 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
2017. június 5-én vacsoráztunk itt. A kiszolgálás, az ételek mennyisége és minősége is kiváló volt. A zárt udvari rész nagyon hangulatos, viszont a lejtése miatt az asztalok és székek furcsán ferdén állnak. Az egyetlen negatívum, a virágos szabadtéri rész asztalain elhelyezett hamutartók látványa, amit a szomszéd asztalnál sajnos használtak is.

2017. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. május 1.
Hihetetlenül gyorsan érkeznek meg rendelés után még a frissen sültek is. Az adagok bőségesek, az ételek nagyon finomak. Ajánlott nemcsak a főételeket, hanem a különleges leveseket is megkóstolni. Készséggel változtatnak az eredetileg ajánlott köreteken, ez az árat nem befolyásolja. A desszert kissé gyengébb, mint az első két fogás, a brownie sajnos kicsit száraz.

Legnépszerűbb csomagok Sopronban és környékén
Civitas Boutique Hotel
2 nap/1 éjszaka 6.717 - 15.563,- Ft/fő/éj között: reggelivel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.08.21. - 2021.06.28.
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa
2 nap/1 éjszaka 19.440 - 22.520,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, napi belépéssel a Sárvári Gyógy- és Wellnessfürdőbe, fitneszterem használattal, játszóház használattal, internet elérhetőséggel
2018.09.01. - 2019.12.22.
Hotel Szieszta
3 nap/2 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, erdei kirándulással, városnézéssel
2016.09.01. - 2019.12.23.
Hotel Aqua Sárvár
2 nap/1 éjszaka 8.400 - 9.600,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.26. - 2020.08.29.
Hunguest Hotel Répce Gold
Bük, Bükfürdő
2 nap/1 éjszaka 19.200 - 24.600,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, sportprogramokkal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.04.07. - 2019.12.19.
Hotel Bassiana
4 nap/3 éjszaka 14.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Arborétum belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2019.12.20.
Apartman Hotel
Bük, Bükfürdő
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.08.24. - 2020.01.02.
HoldLux Apartmanok
2019.08.24. - 2020.08.24.
Platán Hotel Sárvár
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.08.24. - 2019.12.31.
Joó Fogadó Wellness Panzió
Rábapaty
3 nap/2 éjszaka 10.495,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és konditerem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.02.01. - 2020.01.15.

Szállodák Sopronban és környékén
Hotel Viktória Sopron
Caramell Premium Resort Sopron
Hotel Szieszta Sopron
A Hotel Szieszta a soproni Lővérek egyik legszebb részén helyezkedik el, gyönyörű zöld...
November 1-i ünnepi ajánlat (min. 2 éj)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (2 éjtől)
Soproni kikapcsolódás (min. 2 éj)

Fehér Rózsa Fogadó étterme SopronX