Fehér Rózsa Fogadó étterme Sopron
9400 Sopron, Pócsi u. 21.

Fehér Rózsa Fogadó étterme Sopron a térképen

Fehér Rózsa Fogadó étterme Sopron értékelése:

6. helyezett a 91 soproni étterem közül
27. helyezett Nyugat Dunántúlon - 760 étterem közül

étterem, szálláshely étterme, vendéglő
házias ételek ...
magyar, angol, német, olasz
hitelkártya elfogadás, ingyenes parkolás, ingyenes WIFI, kerthelyiség, légkondícionált helyiség ...
Különtermek:
kandallós - max. 60 fő
borozó - max. 30 fő
Visa, EC/MC, Amex, Diners Club
Arany Ászok, HB München Premium Lager, hb Búza

Fehér Rózsa Fogadó étterme Sopron képei

Fehér Rózsa Fogadó étterme Sopron vélemények

2019. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 23.
Újra eljött a szülinapom és ismét ide mentünk ebédelni. A jól megszokott ételek fogadtak, (ami lehet már kissé unalmas is egy idő után) , viszont mintha nem ugyanaz a szakácsuk lenne, nem volt olyan finom , mint előző alkalmakkor. A sütemény egyáltalán nem volt ehető számomra. Nagy somlói galuska párti vagyok, de ez nem is hasonlított rá sajnos.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
5 napot töltöttünk az étteremtől nem messze levő apartmanházban. Előre kinéztem ezt a helyet, mert jókat olvastam róla, és a tulajnő is javasolta őket. Nagyon jó környezet, az udvarban levő modern pavilon levegős, világos, meleg lévén fontos volt ez, tehát már ez egy jó indítás volt.

Mobilról küldte. | 2019. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. július 26.
2. jára jártunk itt barátokkal szülinapot ünnepelni. A kivizöld dízájn és színvilág nyugodtságot sugároz, a hely kellemes, hangulatos. Az ételek ízletesek, édesburgonyás köretet ezidáig nem találtam sehol, itt annyira finoman van elkészítve, enyhèn fűszeres bundában, bátran ajánlom mindenkinek. A limonádé ebben a hőségben pedig igazi hűsítő.

Mobilról küldte. | 2018. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 29.
Az ittjártam.hu alapján választottuk a helyet. Nem csalódtunk. Minden isteni finom volt,óriási adagok,teljesen jó árak,figyelmes kiszolgálás. Megérdemlik az 1.helyet! Az biztos,hogy ezentúl csak itt fogunk enni,ha Sopronba jövünk!

Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 21.
Családdal érkeztünk egy jó hangulatú nyári délutánon. A pincér nagyon hamar jött. Kellemes, udvarias fiatalember. Kérdéseinkre türelmesen valaszolgatott. Az italok szinte azonnal elõttünk voltak. Az ételek nagyon rövid idő alatt érkeztek. Az adagok megfelelőek, az ízek teljesen rendben voltak. Legközelebb is biztosan visszatérünk.

2018. júliusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2018. július 22.
Csoporttal érkeztünk, és tudomásom szerint nem foglaltunk asztalt. Ennek ellenére kaptunk helyet, igaz bent, és elég szűkösen. Hamar felvették a rendelést és hozták is a kiválasztott ételeket, pedig teltház volt. Levest nem ettem, a főételekkel minden rendben volt. Óriási adag, ízletesen elkészítve. Viszont a desszert (somlói galuska), felejtős volt.

2017. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. november 19.
Miskolcrol látogattunk el ide ebben a kellemes étteremben szinte minden évben felkerestük,ezt az éttermet. A pincérek figyelmesek és gyorsak. Az étel minősége nagyon finom és bőséges. A deszert finom volt és ízletes. Csak gratulálni tudok a szakácsok nak és a felszolgáóknak mindég ugyan olyan finom minőségű mint tavaly. Hiába voltak sokan mégis hamar kaptuk az ételeket

2017. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. október 16.
Szülinapomon mentünk el ebbe az étterembe, ami első látásra is nagyon megtetszett. Gyors volt a kiszolgálás, ami meglepő volt, mivel tele volt az étterem! ! ! Levest és főételt ettünk, sajnos desszert és kávé se fért már belénk, mivel olyan bőséges volt az étel. Nagyon finom volt minden a gyerekek is jelezték, hogy máskor is jöjjünk ide el :) Köszönjük szépen!

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 8.
Férjemmel és lányunkkal vacsoráztunk ezen a csodás kis helyen a diplomaosztó után. Itt az oldalon kerestem éttermet. Először nem erre a helyre esett a választás,de az utolsó pillanatban változtattunk. Hát nagyon nem bántuk meg! Nagyon hangulatos kis hely. A pincérek nagyon kedvesek voltak. Az ételek isteni finomak és bőségesek. Csak ajánlani tudom mindenkinek!

2017. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. június 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
2017. június 5-én vacsoráztunk itt. A kiszolgálás, az ételek mennyisége és minősége is kiváló volt. A zárt udvari rész nagyon hangulatos, viszont a lejtése miatt az asztalok és székek furcsán ferdén állnak. Az egyetlen negatívum, a virágos szabadtéri rész asztalain elhelyezett hamutartók látványa, amit a szomszéd asztalnál sajnos használtak is.

Legnépszerűbb csomagok Sopronban és környékén
Pólus Panzió
Palatinus Hotel
2 nap/1 éjszaka 10.297 - 16.775,- Ft/fő/éj között: reggelivel, internet elérhetőséggel
2019.12.25. - 2021.03.15.
Park Hotel Pelikán
Szombathely
3 nap/2 éjszaka 12.400,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, wellness utalvánnyal, fürdőköpeny bekészítéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.01.02. - 2020.12.31.
Platán Hotel Sárvár
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.05.30. - 2020.12.31.
HoldLux Apartmanok
Ensana Thermal Sárvár
5 nap/4 éjszaka 13.200,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, fürdőrészleg és szaunavilág használattal, fitness részleg használattal
2019.04.09. - 2020.12.20.
Hotel Aqua Sárvár
3 nap/2 éjszaka 8.725,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, 1 óra biliárddal, fitnessterem és játszószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.01. - 2020.12.20.
Lukácsháza
Póczáné Vendégszobái
Bajor Panzió Aparthotel
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, privát jacuzzi használattal, infraszauna használattal, kerékpárhasználattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.01.24. - 2020.12.20.
Apartman Hotel
Bük, Bükfürdő
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.05.30. - 2021.01.02.

Szállodák Sopronban és környékén
Caramell Premium Resort Sopron
Spirit Hotel Thermal Spa Sopron
Sopron Hotel Sopron
A négycsillagos Hotel Sopron pár perces sétára található a város szívétől, és nagyon közel...
Caramell a legjobb áron (min. 2 éj)
Karácsony
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)

Fehér Rózsa Fogadó étterme SopronX