Fehér Rózsa Fogadó étterme Sopron
9400 Sopron, Pócsi u. 21.

Fehér Rózsa Fogadó étterme Sopron a térképen

Fehér Rózsa Fogadó étterme Sopron értékelése:

2. helyezett a 91 soproni étterem közül
9. helyezett Nyugat Dunántúlon - 757 étterem közül

étterem, szálláshely étterme, vendéglő
házias ételek ...
magyar, angol, német, olasz
hitelkártya elfogadás, ingyenes parkolás, ingyenes WIFI, kerthelyiség, légkondícionált helyiség ...
Különtermek:
kandallós - max. 60 fő
borozó - max. 30 fő
Visa, EC/MC, Amex, Diners Club
Arany Ászok, HB München Premium Lager, hb Búza

Fehér Rózsa Fogadó étterme Sopron képei

Fehér Rózsa Fogadó étterme Sopron vélemények

2019. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 23.
Újra eljött a szülinapom és ismét ide mentünk ebédelni. A jól megszokott ételek fogadtak, (ami lehet már kissé unalmas is egy idő után) , viszont mintha nem ugyanaz a szakácsuk lenne, nem volt olyan finom , mint előző alkalmakkor. A sütemény egyáltalán nem volt ehető számomra. Nagy somlói galuska párti vagyok, de ez nem is hasonlított rá sajnos.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
5 napot töltöttünk az étteremtől nem messze levő apartmanházban. Előre kinéztem ezt a helyet, mert jókat olvastam róla, és a tulajnő is javasolta őket. Nagyon jó környezet, az udvarban levő modern pavilon levegős, világos, meleg lévén fontos volt ez, tehát már ez egy jó indítás volt.

Mobilról küldte. | 2019. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. július 26.
2. jára jártunk itt barátokkal szülinapot ünnepelni. A kivizöld dízájn és színvilág nyugodtságot sugároz, a hely kellemes, hangulatos. Az ételek ízletesek, édesburgonyás köretet ezidáig nem találtam sehol, itt annyira finoman van elkészítve, enyhèn fűszeres bundában, bátran ajánlom mindenkinek. A limonádé ebben a hőségben pedig igazi hűsítő.

Mobilról küldte. | 2018. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 29.
Az ittjártam.hu alapján választottuk a helyet. Nem csalódtunk. Minden isteni finom volt,óriási adagok,teljesen jó árak,figyelmes kiszolgálás. Megérdemlik az 1.helyet! Az biztos,hogy ezentúl csak itt fogunk enni,ha Sopronba jövünk!

Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 21.
Családdal érkeztünk egy jó hangulatú nyári délutánon. A pincér nagyon hamar jött. Kellemes, udvarias fiatalember. Kérdéseinkre türelmesen valaszolgatott. Az italok szinte azonnal elõttünk voltak. Az ételek nagyon rövid idő alatt érkeztek. Az adagok megfelelőek, az ízek teljesen rendben voltak. Legközelebb is biztosan visszatérünk.

2018. júliusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2018. július 22.
Csoporttal érkeztünk, és tudomásom szerint nem foglaltunk asztalt. Ennek ellenére kaptunk helyet, igaz bent, és elég szűkösen. Hamar felvették a rendelést és hozták is a kiválasztott ételeket, pedig teltház volt. Levest nem ettem, a főételekkel minden rendben volt. Óriási adag, ízletesen elkészítve. Viszont a desszert (somlói galuska), felejtős volt.

2017. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. november 19.
Miskolcrol látogattunk el ide ebben a kellemes étteremben szinte minden évben felkerestük,ezt az éttermet. A pincérek figyelmesek és gyorsak. Az étel minősége nagyon finom és bőséges. A deszert finom volt és ízletes. Csak gratulálni tudok a szakácsok nak és a felszolgáóknak mindég ugyan olyan finom minőségű mint tavaly. Hiába voltak sokan mégis hamar kaptuk az ételeket

2017. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. október 16.
Szülinapomon mentünk el ebbe az étterembe, ami első látásra is nagyon megtetszett. Gyors volt a kiszolgálás, ami meglepő volt, mivel tele volt az étterem! ! ! Levest és főételt ettünk, sajnos desszert és kávé se fért már belénk, mivel olyan bőséges volt az étel. Nagyon finom volt minden a gyerekek is jelezték, hogy máskor is jöjjünk ide el :) Köszönjük szépen!

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 8.
Férjemmel és lányunkkal vacsoráztunk ezen a csodás kis helyen a diplomaosztó után. Itt az oldalon kerestem éttermet. Először nem erre a helyre esett a választás,de az utolsó pillanatban változtattunk. Hát nagyon nem bántuk meg! Nagyon hangulatos kis hely. A pincérek nagyon kedvesek voltak. Az ételek isteni finomak és bőségesek. Csak ajánlani tudom mindenkinek!

2017. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. június 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
2017. június 5-én vacsoráztunk itt. A kiszolgálás, az ételek mennyisége és minősége is kiváló volt. A zárt udvari rész nagyon hangulatos, viszont a lejtése miatt az asztalok és székek furcsán ferdén állnak. Az egyetlen negatívum, a virágos szabadtéri rész asztalain elhelyezett hamutartók látványa, amit a szomszéd asztalnál sajnos használtak is.

Legnépszerűbb csomagok Sopronban és környékén
Palatinus Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.619 - 16.078,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, borkóstolóval, ajándék palack borral, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.10.02. - 2021.03.15.
Apartman Hotel Sárvár
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel, biliárdhasználattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.05.01. - 2019.11.30.
Festetich Kastélyszálló és Zsuzsanna Hotel
Szeleste
4 nap/3 éjszaka 25.833,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szilveszteri gálavacsorával, gyógyfürdő használattal, masszázzsal, szauna és szolárium használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.02.
Spirit Hotel Thermal Spa
3 nap/2 éjszaka 49.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kezelésekkel, sportprogramokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2016.12.19. - 2019.12.23.
Apartman Hotel
Bük, Bükfürdő
2 nap/1 éjszaka 6.300,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.10.16. - 2020.01.02.
Greenfield Hotel Golf & Spa
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 18.400 - 26.650,- Ft/fő/éj között: soft all inclusive ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.11. - 2019.12.21.
Joó Fogadó Wellness Panzió
Rábapaty
4 nap/3 éjszaka 11.667,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.02.01. - 2019.12.31.
Danubius Hotel Bük
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 20.250 - 25.875,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, fürdőrészleg és szaunavilág használattal, Fitness Stúdió használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.26. - 2020.12.20.
Bajor Panzió Aparthotel
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 5.907 - 6.332,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.10.16. - 2019.12.31.
Vadkert Major
2 nap/1 éjszaka 8.250,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.10.16. - 2020.01.01.
Hanság Vendégház
Kapuvár
3 nap/2 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.10.16. - 2019.10.31.
Napvirág Vendégház
Zsira
5 nap/4 éjszaka 6.875,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, kedvezményes fürdőbelépővel, kerékpárkölcsönzéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.02.28. - 2019.12.31.

Szállodák Sopronban és környékén
Hotel Szieszta Sopron
A Hotel Szieszta a soproni Lővérek egyik legszebb részén helyezkedik el, gyönyörű zöld...
Sopron Hotel Sopron
A négycsillagos Hotel Sopron pár perces sétára található a város szívétől, és nagyon közel...
Caramell Premium Resort Sopron
Soproni kikapcsolódás (min. 2 éj)
Karácsony (min. 2 éj)
Karácsony (min. 2 éj)