novi

novi adatlapja

Regisztráció2016.01.26
Utoljára itt2016.04.02

Szörnyű 2016. január 26.családjával járt itt
Decemberben emailben jeleztük az étteremnek,hogy jan. 26-án szeretnénk menni a kalóz terembe amit 24-én telefonon is megerősítettünk. Nagyon vártam,mert kíváncsi voltam erre az érdekes helyre. Este 7-re volt foglalásunk, amikor megérkeztünk egy fiatalember fogadott és a bejárattól 3 m-re lévő asztalhoz vezetett,h itt az asztalunk.
Átlagos 2016. április 2.családjával járt itt
Húsvétkor voltunk a hotelban 3-an,szerencsére még nem nyitott meg a strand mert a szobánk 3 méterre volt a gyerek medencétől :D Az étel választék elégséges volt,viszont az egyik szakács rettenetesen íztelenül főzött ,de halistennek 3 étkezésünknél egy másik volt így ízes ételt is ehettünk :D A másik amit nagyon hiányoltam,hogy a szobákban nincs normális lehetőség arra,ahol a vizes törülközőket köntösöket úgy lehessen felakasztani,hogy az lehetőleg másnapra száraz legyen !
Felhasználó fényképei:
Hotel Termálkristály Aqualand Ráckeve - Hotel Termálkristály Aqualand Ráckeve -
Kiváló 2016. február 28.családjával járt itt
2016. 02. 22. -én a családdal voltunk itt . Nagyon hangulatos hely a kiszolgáló személyzet udvarias,kézséges. Az étel választék remek és ízletesek az ételek ! Az eddig látogatott Trófeák között ez volt a legjobb minden szempontból ! A hab a tortán az volt,hogy több ismert színész is abban az időpontban tartott ott egy kollégájuknak szilinapi partit :D
Csak ajánlani tudom !
Felhasználó fényképei: