Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Húsvét >>  |  Március 15. >>
Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest
1065 Budapest, Jókai u. 30.

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest a térképen

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest értékelése:

étterem, kávézó - kávéház, bár
magyar, nemzetközi
halkülönlegességek ...
magyar, angol
hitelkártya elfogadás, ingyenes parkolás, ingyenes WIFI, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség ...
Különtermek:
szavanna - max. 35 fő
dzsungel - max. 45 fő
kalóz - max. 28 fő
óceán - max. 30 fő
Crazy Cafe - max. 150 fő
2000 Ft (kb. ár)
Visa, EC/MC, Amex
Dreher Classic, Dreher Bak, Pilsner Urquell, Heineken, Zlaty Bazant, Edelweiss, Litovel, Kronenbourg, Zubr, Carlsberg

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest bemutatkozása

Ha különleges élménnyel egybekötött ebédre, vacsorára vágysz, mindenképpen a Dzsungel Étteremben a helyed, ahol négy terem közül választhatsz, melyek az Óceán, Szavanna, Kalóz és Dzsungel hangulatot hozzák el neked. A Szavanna teremben a sivatag kellős közepén találhatod magadat, hisz kaktuszok, homokszínű bútorok vesznek téged körül, de semmiképpen nem lesz gondod a kiszáradással. Amennyiben az egzotikus dzsungelre vágysz, rendkívüli zöld növények társaságában fogyaszthatod el a finom, különleges házi specialitásokat. Vár a kékség az Óceán teremben, ahol a hatalmas akvárium előtt igazán a tenger mélyén találod magad, a rendkívüli halételekkel megtetőzve az est fényét. A Kalóz teremben olyan érzésed lesz, mintha visszamentél volna az időben, és egy igazi kalózhajó fedélzetén ülnél a rettegett kalózkapitánnyal, hordókkal a háttérben. Ha kinézel a hajó kis
ablakain, megismerheted a tenger élővilágát is. Tökéletes egy romantikus randevúra, vagy egy hatalmas baráti vacsorára, akár egy szűk családi kellemes evésre, hisz az étterem pont olyan sok rétegnek ad helyet, mint amilyen változatos a dzsungel maga. Az étlap már maga felér egy mesével, hisz megkóstolhatod a Kék mélységet, a Foltos gepárd kedvencét, vagy az Egyenlítő remekét!
Hogy Te is részese legyél a felejthetetlen élménynek, a hét minden napján megejtheted a látogatásod 12:00-től 01:00 óráig. És hogy el ne keveredj Budapest dzsungelében, a pontos cím: 1065 Budapest, Jókai u. 30. Ezt az estét még sokáig emlegetni fogod!

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest képei

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest vélemények

2018. januárban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2018. január 6.
Korábban többször ideszerveztük a tanszéki vacsoráinkat, de ezúttal nem engedték, hogy külön fizessünk. Hat órára foglaltunk asztalt, negyed nyolckor vették fel a rendelést, holott már rég mindenki megérkezett az asztalhoz. Fél kilenckor hozták ki kb. 12 főnek a vacsorát. A húsok nem voltak rendesen átsütve, alig lehetett őket a tompa kis késekkel felszeletelni.

2017. decemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. december 29.
5 fős céges vacsorára mentünk. A pincérnő viselkedése és hozzáállása kritikán aluli volt. Sokszor felénk se nézett, lefelejtett ezt-azt a rendelésből, megkérdezte mit kérünk, majd villámgyorsan otthagyott minket. Az étel közepes adag volt, szerintem túlárazva ízre megfelelt.

Mobilról küldte. | 2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 7.
Kényelmetlen padok és asztalok vannak az étteremnek nem nevezhető helyen. Az étel nevek ötletesek, de az elkészítésük csak közepes, az étlapon leírtaknak nem megfelelő.

2017. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 1.
Többször jártam már az étteremben, ismerősöknek is ajánlottam, ezért kézenfekvőnek tűnt, hogy külföldön élő és most haza látogató lányomat a még sosem látott párjával együtt ide invitáljam meg egy ebédre. A nagymamával és a feleségemmel együtt 5 főre foglaltunk asztalt ma 13:00 órára. A levesekkel nem volt gond, bár még ettük amikor a felszolgàló jelezte, hogy a főétel elkészült.

2016. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. május 2.
Többször is jártunk itt a felújítása előtt. Nem az a különleges élmény, mint elsőre hangzik. Egy középszerű étterem, baráti árakkal, átlagos ételekkel. Gyerekes családoknak ajánlom, mert a kicsik biztosan értékelni fogják a berendezést. Személy szerint jó ötletnek tartom, és mindenképp el megyek újra megnézni, mert bízom benne, hogy pozitívan változott a hely.

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 14.
Hatalmas csalódás volt, szerelmes pároknak nem ajánlom! A képek alapján egy szép romantikus vacsorát terveztem el. Nem csúcs idoben mentünk elore foglaltam asztalt ennek ellenére a konyha melletti kis sarokban kaptunk helyet és az akvárium helyett a falban gyönyörködhettünk :(

A felszolgálás nagyjából korrekt de semmi extra figyelmesség vagy kedvesség.

Éhenkórász TOP étteremértékelő
Éhenkórász TOP fotófeltöltő
2017. januárban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. január 15. - 2 látogató hasznosnak vélte
Céges karácsonyi vacsorán jártunk itt. A kalóz teremben kaptunk helyet. A berendezés, dekoráció idejét múlt, lepukkant. Az étlap választék hatalmas, tele különleges alapanyagokkal, de sajnos elkészíteni nem tudják őket. Szinte minden étellel volt valami gond. Az én steak-em pl. olyan erős mustáros pácot kaphatott, hogy csak a mustár ízt lehetett érezni.

2016. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. november 27.
Nagyon jól éreztük magunkat tegnap este,a személyzet minden tagja kedves volt és segítőkész, az ételek nagyon finomak voltak és nem is kellett sokat várni rá! A krémes, amit az egyik felszolgáló ajánlott 5*-os! ! ! Neki külön köszönjük a segítséget! Nem is értem a negatív kommenteket. . :( bátran ajánlom a helyet mindenkinek, mi is biztos visszatérünk még!

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 23.
Szomorúan olvastam néhány rossz értékelést, nem értek egyet ezekkel. Egy jó étteremben várni kell, szerintem a fél-egy óra belefér. Már meg se tudom számolni hányszor jártam ott, de még sose csalódtam, legutóbb szeptemberben voltunk ott párommal, nem mellesleg kuponnal és szó nem volt időkorlátról, rosszabb minőségű ételről vagy kiszolgálásról.

2016. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tegnap voltunk ott, de soha többet. A lányom ragaszkodott hozzá, hogy oda menjünk, én már az első pillanatban láttam, hogy egy kamu hely. 5 órára mentünk vacsorázni. Előre szóltak, hogy csak 7-ig maradhatunk! Fél óra étlap böngészés, ital rendelés után megrendeltük a kaját. . . én megkérdeztem a lányt [moderálva - a szerk. ] (felszolgálónak nem nevezném), hogy kb.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Konti "Teszt" Hotel
2007.01.01. - 2018.01.31.
Szépia Bio & Art Hotel
Zsámbék
3 nap/2 éjszaka 14.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs kuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.11.01. - 2018.02.28.
Vár Hotel Kastélyszálló
1 éjszaka 11.495,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, éjszakai privát wellness használattal, pezsgő bekészítéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.06. - 2018.02.28.
Petneházy Club Hotel
Akár 1 éjszaka 12.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, romantikus dekorációval, csokoládé és pezsgő bekészítéssel, wellness-részleg használattal, parkolással
2018.02.13. - 2018.02.17.
VVSI Sport Hotel
Gárdony
3 nap/2 éjszaka 9.490,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, 1 itallal, ital- és süteménykuponnal, medence, fitneszterem és kerékpár használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.10.01. - 2018.03.01.
Kis Szárcsa Vendégház
Agárd
1-3 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelivel, pezsgő bekészítéssel, éjszakai gyertyafényes wellness-részleg használattal, kerékpározással, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.02.09. - 2018.02.18.
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 12.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.02. - 2018.03.30.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
2 nap/1 éjszaka 17.450 - 42.450,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2017.10.10. - 2018.12.20.
Vital Hotel Nautis
Gárdony
3 nap/2 éjszaka 22.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, éjszakai fürdőzéssel, gyermekanimációval, késői kijelentkezéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.03.15. - 2018.03.18.
Nyerges Hotel Termál
Monor
3 nap/2 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, meglepetés desszerttel, wellness részleg és teniszpálya használattal, szórakozási és sportolási lehetőséggel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2018.12.31.
Airport Hotel Stáció Wellness & Konferencia
3 nap/2 éjszaka 13.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2018.12.09.
Globall Hotel
Telki
3 nap/2 éjszaka 13.595 - 19.000,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem, sportpályák használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2018.12.19.

Szállodák Budapest környékén
Thermal Hotel Visegrád Budapest
Abacus Business & Wellness Hotel Budapest
Libra Hotel Budapest
Legjobb ár (min. 2 éj)
Téli wellness akció (min. 2 éj)
Romantikus csomag (min. 2 éj)

Dzsungel Kávézó & Étterem BudapestX