Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest
1065 Budapest, Jókai u. 30.

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest a térképen

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest értékelése:

étterem, kávézó - kávéház, bár
magyar, nemzetközi
halkülönlegességek ...
magyar, angol
hitelkártya elfogadás, ingyenes parkolás, ingyenes WIFI, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség ...
Különtermek:
szavanna - max. 35 fő
dzsungel - max. 45 fő
kalóz - max. 28 fő
óceán - max. 30 fő
Crazy Cafe - max. 150 fő
2000 Ft (kb. ár)
Visa, EC/MC, Amex
Dreher Classic, Dreher Bak, Pilsner Urquell, Heineken, Zlaty Bazant, Edelweiss, Litovel, Kronenbourg, Zubr, Carlsberg

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest bemutatkozása

Ha különleges élménnyel egybekötött ebédre, vacsorára vágysz, mindenképpen a Dzsungel Étteremben a helyed, ahol négy terem közül választhatsz, melyek az Óceán, Szavanna, Kalóz és Dzsungel hangulatot hozzák el neked. A Szavanna teremben a sivatag kellős közepén találhatod magadat, hisz kaktuszok, homokszínű bútorok vesznek téged körül, de semmiképpen nem lesz gondod a kiszáradással. Amennyiben az egzotikus dzsungelre vágysz, rendkívüli zöld növények társaságában fogyaszthatod el a finom, különleges házi specialitásokat. Vár a kékség az Óceán teremben, ahol a hatalmas akvárium előtt igazán a tenger mélyén találod magad, a rendkívüli halételekkel megtetőzve az est fényét. A Kalóz teremben olyan érzésed lesz, mintha visszamentél volna az időben, és egy igazi kalózhajó fedélzetén ülnél a rettegett kalózkapitánnyal, hordókkal a háttérben. Ha kinézel a hajó kis
ablakain, megismerheted a tenger élővilágát is. Tökéletes egy romantikus randevúra, vagy egy hatalmas baráti vacsorára, akár egy szűk családi kellemes evésre, hisz az étterem pont olyan sok rétegnek ad helyet, mint amilyen változatos a dzsungel maga. Az étlap már maga felér egy mesével, hisz megkóstolhatod a Kék mélységet, a Foltos gepárd kedvencét, vagy az Egyenlítő remekét!
Hogy Te is részese legyél a felejthetetlen élménynek, a hét minden napján megejtheted a látogatásod 12:00-től 01:00 óráig. És hogy el ne keveredj Budapest dzsungelében, a pontos cím: 1065 Budapest, Jókai u. 30. Ezt az estét még sokáig emlegetni fogod!

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest képei

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest vélemények

2019. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 29.
Már másodjára jártunk a helyen. Most a családommal cirkusz előtt tértünk be. A hely 3 év alatt nem változott a hangulat még mindig dzsungelt idéz elő. Kicsit hűvös volt az étteremben, de a kiszolgálás és az ételek pótolták a hely melegét. A szakácsok fantasztikusak. Visszatérünk még, mert szuper hely.

2018. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 12. - 3 látogató hasznosnak vélte
Nyolcan mentünk az étterembe, előre foglaltunk asztalt a tengeri szobába. Megérkezésünkkor udvarias fogadtatás, sajnos nem oda kaptuk az asztalt ahová kértük előzetesen, olvastam mások kommentjében is, hogy nem sokat törődnek a kérésekkel. A felszolgálók nagyon kedvesen hellyel kínáltak és fel is vették a rendeléseket.

2018. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 4. - 2 látogató hasznosnak vélte
Egyedülálló hangulatot nyújtó étterem, a hely forgalma ellenére gyors és kedves a kiszolgálás. Az ételek ár érték aránya jó. A viszonylag egyszerűbb ételek adagja hatalmas a különleges husokból készült fogások érthető módon kisebbek de ezek ár érték aránya is teljesen rendben van. Az ételek ízvilága kitűnő. Előszőr voltunk itt a családdal és jó választásnak bizonyult.

2018. januárban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2018. január 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Korábban többször ideszerveztük a tanszéki vacsoráinkat, de ezúttal nem engedték, hogy külön fizessünk. Hat órára foglaltunk asztalt, negyed nyolckor vették fel a rendelést, holott már rég mindenki megérkezett az asztalhoz. Fél kilenckor hozták ki kb. 12 főnek a vacsorát. A húsok nem voltak rendesen átsütve, alig lehetett őket a tompa kis késekkel felszeletelni.

2017. decemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. december 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
5 fős céges vacsorára mentünk. A pincérnő viselkedése és hozzáállása kritikán aluli volt. Sokszor felénk se nézett, lefelejtett ezt-azt a rendelésből, megkérdezte mit kérünk, majd villámgyorsan otthagyott minket. Az étel közepes adag volt, szerintem túlárazva ízre megfelelt.

Mobilról küldte. | 2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kényelmetlen padok és asztalok vannak az étteremnek nem nevezhető helyen. Az étel nevek ötletesek, de az elkészítésük csak közepes, az étlapon leírtaknak nem megfelelő.

2017. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 1. - 4 látogató hasznosnak vélte
Többször jártam már az étteremben, ismerősöknek is ajánlottam, ezért kézenfekvőnek tűnt, hogy külföldön élő és most haza látogató lányomat a még sosem látott párjával együtt ide invitáljam meg egy ebédre. A nagymamával és a feleségemmel együtt 5 főre foglaltunk asztalt ma 13:00 órára. A levesekkel nem volt gond, bár még ettük amikor a felszolgàló jelezte, hogy a főétel elkészült.

harnas1207 TOP étteremértékelő
2016. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. május 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Többször is jártunk itt a felújítása előtt. Nem az a különleges élmény, mint elsőre hangzik. Egy középszerű étterem, baráti árakkal, átlagos ételekkel. Gyerekes családoknak ajánlom, mert a kicsik biztosan értékelni fogják a berendezést. Személy szerint jó ötletnek tartom, és mindenképp el megyek újra megnézni, mert bízom benne, hogy pozitívan változott a hely.

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 14. - 3 látogató hasznosnak vélte
Hatalmas csalódás volt, szerelmes pároknak nem ajánlom! A képek alapján egy szép romantikus vacsorát terveztem el. Nem csúcs idoben mentünk elore foglaltam asztalt ennek ellenére a konyha melletti kis sarokban kaptunk helyet és az akvárium helyett a falban gyönyörködhettünk :(

A felszolgálás nagyjából korrekt de semmi extra figyelmesség vagy kedvesség.

Éhenkórász TOP fotófeltöltő
2017. januárban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. január 15. - 3 látogató hasznosnak vélte
Céges karácsonyi vacsorán jártunk itt. A kalóz teremben kaptunk helyet. A berendezés, dekoráció idejét múlt, lepukkant. Az étlap választék hatalmas, tele különleges alapanyagokkal, de sajnos elkészíteni nem tudják őket. Szinte minden étellel volt valami gond. Az én steak-em pl. olyan erős mustáros pácot kaphatott, hogy csak a mustár ízt lehetett érezni.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Klebelsberg Kastély
Akár 1 éjszaka 18.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.02.21. - 2019.12.31.
Szent Orbán Erdei Wellness Hotel
Kóspallag
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.11. - 2019.05.31.
VVSI Sport Hotel
Gárdony
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kerékpár használattal, kávé és sütemény kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.01. - 2019.06.01.
Öreg Halász Hotel & Étterem
Tát
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.04.24. - 2019.12.31.
Jagelló Business Hotel
2019.04.20. - 2019.07.19.
Bodrogi Kúria Wellness Hotel
Inárcs
3 nap/2 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, társasjátékok, kártyajátékok, kültéri játékok használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.05.02. - 2019.12.23.
Petneházy Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 12.649,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, WIFI internettel
2019.04.18. - 2019.04.22.
Bazilika alatti Panzió
3 nap/2 éjszaka 9.380,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, fürdőbelépővel, üveg bor bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.02.01. - 2019.12.31.
The Aquincum Hotel Budapest
2019.06.13. - 2019.06.15.
Nádas Tó Park Hotel
Vasad
3 nap/2 éjszaka 15.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, igénybe vehető játékokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.01. - 2019.06.15.

Libra Hotel Budapest
Abacus Business & Wellness Hotel Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Napi ár 2 vagy több főre
Édes kényeztetés (min. 2 éj)
Wellness harmónia (min. 2 éj)

Dzsungel Kávézó & Étterem BudapestX