Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest
1065 Budapest, Jókai u. 30.

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest a térképen

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest értékelése:

étterem, kávézó - kávéház, bár
magyar, nemzetközi
halkülönlegességek ...
magyar, angol
hitelkártya elfogadás, ingyenes parkolás, ingyenes WIFI, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség ...
Különtermek:
szavanna - max. 35 fő
dzsungel - max. 45 fő
kalóz - max. 28 fő
óceán - max. 30 fő
Crazy Cafe - max. 150 fő
2000 Ft (kb. ár)
Visa, EC/MC, Amex
Dreher Classic, Dreher Bak, Pilsner Urquell, Heineken, Zlaty Bazant, Edelweiss, Litovel, Kronenbourg, Zubr, Carlsberg

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest bemutatkozása

Ha különleges élménnyel egybekötött ebédre, vacsorára vágysz, mindenképpen a Dzsungel Étteremben a helyed, ahol négy terem közül választhatsz, melyek az Óceán, Szavanna, Kalóz és Dzsungel hangulatot hozzák el neked. A Szavanna teremben a sivatag kellős közepén találhatod magadat, hisz kaktuszok, homokszínű bútorok vesznek téged körül, de semmiképpen nem lesz gondod a kiszáradással. Amennyiben az egzotikus dzsungelre vágysz, rendkívüli zöld növények társaságában fogyaszthatod el a finom, különleges házi specialitásokat. Vár a kékség az Óceán teremben, ahol a hatalmas akvárium előtt igazán a tenger mélyén találod magad, a rendkívüli halételekkel megtetőzve az est fényét. A Kalóz teremben olyan érzésed lesz, mintha visszamentél volna az időben, és egy igazi kalózhajó fedélzetén ülnél a rettegett kalózkapitánnyal, hordókkal a háttérben. Ha kinézel a hajó kis
ablakain, megismerheted a tenger élővilágát is. Tökéletes egy romantikus randevúra, vagy egy hatalmas baráti vacsorára, akár egy szűk családi kellemes evésre, hisz az étterem pont olyan sok rétegnek ad helyet, mint amilyen változatos a dzsungel maga. Az étlap már maga felér egy mesével, hisz megkóstolhatod a Kék mélységet, a Foltos gepárd kedvencét, vagy az Egyenlítő remekét!
Hogy Te is részese legyél a felejthetetlen élménynek, a hét minden napján megejtheted a látogatásod 12:00-től 01:00 óráig. És hogy el ne keveredj Budapest dzsungelében, a pontos cím: 1065 Budapest, Jókai u. 30. Ezt az estét még sokáig emlegetni fogod!

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest képei

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest vélemények

2018. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 12. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nyolcan mentünk az étterembe, előre foglaltunk asztalt a tengeri szobába. Megérkezésünkkor udvarias fogadtatás, sajnos nem oda kaptuk az asztalt ahová kértük előzetesen, olvastam mások kommentjében is, hogy nem sokat törődnek a kérésekkel. A felszolgálók nagyon kedvesen hellyel kínáltak és fel is vették a rendeléseket.

2018. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egyedülálló hangulatot nyújtó étterem, a hely forgalma ellenére gyors és kedves a kiszolgálás. Az ételek ár érték aránya jó. A viszonylag egyszerűbb ételek adagja hatalmas a különleges husokból készült fogások érthető módon kisebbek de ezek ár érték aránya is teljesen rendben van. Az ételek ízvilága kitűnő. Előszőr voltunk itt a családdal és jó választásnak bizonyult.

2018. januárban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2018. január 6.
Korábban többször ideszerveztük a tanszéki vacsoráinkat, de ezúttal nem engedték, hogy külön fizessünk. Hat órára foglaltunk asztalt, negyed nyolckor vették fel a rendelést, holott már rég mindenki megérkezett az asztalhoz. Fél kilenckor hozták ki kb. 12 főnek a vacsorát. A húsok nem voltak rendesen átsütve, alig lehetett őket a tompa kis késekkel felszeletelni.

2017. decemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. december 29.
5 fős céges vacsorára mentünk. A pincérnő viselkedése és hozzáállása kritikán aluli volt. Sokszor felénk se nézett, lefelejtett ezt-azt a rendelésből, megkérdezte mit kérünk, majd villámgyorsan otthagyott minket. Az étel közepes adag volt, szerintem túlárazva ízre megfelelt.

Mobilról küldte. | 2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 7.
Kényelmetlen padok és asztalok vannak az étteremnek nem nevezhető helyen. Az étel nevek ötletesek, de az elkészítésük csak közepes, az étlapon leírtaknak nem megfelelő.

2017. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 1. - 3 látogató hasznosnak vélte
Többször jártam már az étteremben, ismerősöknek is ajánlottam, ezért kézenfekvőnek tűnt, hogy külföldön élő és most haza látogató lányomat a még sosem látott párjával együtt ide invitáljam meg egy ebédre. A nagymamával és a feleségemmel együtt 5 főre foglaltunk asztalt ma 13:00 órára. A levesekkel nem volt gond, bár még ettük amikor a felszolgàló jelezte, hogy a főétel elkészült.

2016. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. május 2.
Többször is jártunk itt a felújítása előtt. Nem az a különleges élmény, mint elsőre hangzik. Egy középszerű étterem, baráti árakkal, átlagos ételekkel. Gyerekes családoknak ajánlom, mert a kicsik biztosan értékelni fogják a berendezést. Személy szerint jó ötletnek tartom, és mindenképp el megyek újra megnézni, mert bízom benne, hogy pozitívan változott a hely.

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 14. - 2 látogató hasznosnak vélte
Hatalmas csalódás volt, szerelmes pároknak nem ajánlom! A képek alapján egy szép romantikus vacsorát terveztem el. Nem csúcs idoben mentünk elore foglaltam asztalt ennek ellenére a konyha melletti kis sarokban kaptunk helyet és az akvárium helyett a falban gyönyörködhettünk :(

A felszolgálás nagyjából korrekt de semmi extra figyelmesség vagy kedvesség.

Éhenkórász TOP fotófeltöltő
2017. januárban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. január 15. - 2 látogató hasznosnak vélte
Céges karácsonyi vacsorán jártunk itt. A kalóz teremben kaptunk helyet. A berendezés, dekoráció idejét múlt, lepukkant. Az étlap választék hatalmas, tele különleges alapanyagokkal, de sajnos elkészíteni nem tudják őket. Szinte minden étellel volt valami gond. Az én steak-em pl. olyan erős mustáros pácot kaphatott, hogy csak a mustár ízt lehetett érezni.

2016. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. november 27.
Nagyon jól éreztük magunkat tegnap este,a személyzet minden tagja kedves volt és segítőkész, az ételek nagyon finomak voltak és nem is kellett sokat várni rá! A krémes, amit az egyik felszolgáló ajánlott 5*-os! ! ! Neki külön köszönjük a segítséget! Nem is értem a negatív kommenteket. . :( bátran ajánlom a helyet mindenkinek, mi is biztos visszatérünk még!

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Aquaworld Resort
2018.10.23. - 2019.01.21.
Erzsébet Királyné Szálloda
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 13.500 - 18.500,- Ft/fő/éj között: választható ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2016.11.23. - 2019.01.02.
Jagelló Business Hotel
2018.10.23. - 2019.01.21.
Royal Club Hotel
2-3 éjszaka 10.817,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg használattal, hétköznapi foglalás esetén masszázzsal, játszószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.07.01. - 2018.12.20.
The Hotel Unforgettable - Hotel Tiliana by Homoky Hotels
2018.10.22. - 2019.10.23.
Tó Wellness Hotel
Bánk
3 nap/2 éjszaka 15.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, nordic walking bot vagy kerékpár kölcsönzéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.03.01. - 2018.12.31.
Hotel Velence Resort & Spa
Velence
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, gyermekprogramokkal, játszóház használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.01. - 2019.03.15.
Kis Szárcsa Vendégház
Agárd
2 nap/1 éjszaka 8.000 - 9.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2018.10.23. - 2019.10.23.
Bazilika alatti Panzió
2-3 éjszaka 8.400,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, egy üveg borbekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.09.26. - 2019.01.30.
Ezüstfenyő Üdülő
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.10.23. - 2018.11.11.
Libra Hotel
Veresegyház
2 nap/1 éjszaka 9.000 - 17.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2018.10.23. - 2019.10.23.
Hotel Honti
4 nap/3 éjszaka 9.570 - 16.065,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2018.10.24. - 2019.09.30.

Szállodák Budapest környékén
Thermal Hotel Visegrád Budapest
Abacus Business & Wellness Hotel Budapest
Hotel Velence Resort & Spa Budapest
A Velence Resort és Spa négycsillagos, gyermekbarát wellness- és konferenciaszálló a Velencei-tó...
Örökifjak - kizárólag 62 év felülieknek! (min. 2 éj)
Karácsony az Abacus Hotelben (min. 3 éj)
Aki spa-zik, nem fázik (2 éjszaka)

Dzsungel Kávézó & Étterem BudapestX