nyári élmények

nyári élmények adatlapja

Regisztráció2015.05.20
Utoljára itt2024.04.26

Kiváló 2023. október 1.a párjával járt itt
A személyzet kedves és segítőkész. A svédasztalos reggeli és vacsora bőséges, nagyon jó ízű, változatos. A szállodából zárt folyosón lehet megközelíteni a fürdőt. A szoba kényelmes és tiszta. Összességében nagyon jó véleményem van a szállodáról, máskor is szívesen térek vissza. Ajánlom mindenkinek.
Felhasználó fényképei:
Hunguest Hotel Freya Zalakaros - Hunguest Hotel Freya Zalakaros -
Kihagyhatatlan 2023. szeptember 28.a párjával járt itt
Zalakaros Ökopartban található ez a csodálatos égerösvény. Pallón lehet végigjárni. Vannak rajta szigetek, ahol gyermekeknek rejtvények és tájékoztató táblák vannak kihelyezve állatokról és növényekről. Tetszett, hogy ezek érthető nyelven vannak megfogalmazva, így gyerek és felnőtt is játékosan megismerheti az erdő világát.
Felhasználó fényképei:
Égerösvény Zalakaros Zalakaros -
Kiváló 2015. november 6.családjával járt itt
2015. augusztusában voltunk lagziba ebben az étteremben. A kiszolgálás nagyon jó volt, a felszolgálók kedvesek voltak. A vacsora nagyon jó ízű volt. Csak sajnos nagyon meleg volt és klíma nem volt az étteremben. Mindent összevetve tetszett, csak ez az egy apróság hiányzott. Másnak is szívesen ajánlom ezt a kitűnő éttermet.