WF Szabadidőpark Park Étterem Komárom

étterem, pizzéria, szálláshely étterme
WF Szabadidőpark Park Étterem Komárom
WF Szabadidőpark Park Étterem KomáromWF Szabadidőpark Park Étterem Komárom

WF Szabadidőpark Park Étterem Komárom bemutatkozása

A WF Szabadidőpark Park Étterme Komárom város külterületén található, a Puskaporosi majorban. A gyönyörű természeti környezetben található étterem kiváló rendezvényhelyszín. Nagytermében 120 fő, különtermében 30 fő, tóra nyúló teraszán 60 fő kiszolgálására van lehetőség.

Thermál Hotel és Kemping Komárom - Napi árak reggelis ellátással
2024.12.01-ig
Golden Ball Club Hotel Győr

WF Szabadidőpark Park Étterem Komárom vélemények

Szörnyű 2020. augusztus 24.barátokkal járt itt
Múlt héten, 8-an a komáromi WF Szabadidőparkban töltöttünk el 4 napot. A szálláshoz járó reggelit a Park Étteremben fogyaszthattuk el. Sajnos, rendkívül szegényes volt a választék, kicsik voltak az adagok, töröttek, csorbák és koszosak a poharak, tányérok. Viszont nem ez volt a legnagyobb probléma.
2018. november 7.családjával járt itt
Az idén nyáron jártuk itt a családdal itt nyaraltunk a Wf. parkban.
Igazán kiváló étterem. Az étlap átlátható nincs sok étel de nem is kell 30 ételből választani. Amik vannak azok finomak a kiszolgálás parádés a hangulat jó. a környezet egyszerűen pazar a terasz egy óriási stage a víz felett. Az árak teljesen elfogathatóak. Jövőre is jövünk!
Kiváló 2017. szeptember 18., csoporttal járt itt
Nyáron barátaink a lakodalmukat a Park Étteremben tartották. Amikor először meghallottam, picit meglepődve fogadtam, mert emlékeimben egy teljesen más kép volt erről a helyről. Nagy meglepetésemre egy óriásit tévedtem! ! ! KITŰNŐ volt, én még esküvőn ilyen jót nem ettem és nem is buliztam.
Gyenge 2016. szeptember 12.barátokkal járt itt
ittjartam.hu alapján kerestem éttermet kiránduláshoz.
az étterem honlapjához képest kb az 1/3 választék áll a rendelkezésre, mondván, hogy szezon van, csak nem képzeljük, hogy a bővített étlappal tudnak dolgozni. sorry... de gondoltam. de ez biztos az én hibám volt. többet nem megyek, köszi.
Kiváló 2016. január 24.a párjával járt itt
A párommal jártunk itt, marha steaket ettem a párom a házi füstölt pontyot. Mindkét étel fantasztikus volt! A kiszolgálására sem lehet semmi panaszunk,udvarias és gyors! Köszönjük!
Kiváló 2015. november 6.családjával járt itt
2015. augusztusában voltunk lagziba ebben az étteremben. A kiszolgálás nagyon jó volt, a felszolgálók kedvesek voltak. A vacsora nagyon jó ízű volt. Csak sajnos nagyon meleg volt és klíma nem volt az étteremben. Mindent összevetve tetszett, csak ez az egy apróság hiányzott. Másnak is szívesen ajánlom ezt a kitűnő éttermet. Az étterem környezete is jó pihenést nyújt a vendégeknek.
2015. november 5. járt itt
2015. november 5-én ebédeltük ketten az étteremben. Az internetről tájékozódtunk és azért választottuk, mert az étlap alapján jónak tűnt az ár-érték aránya, ráadásul mindketten nagyon szeretjük a halételeket, ezért két különböző harcsás ételt rendeltünk.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 16 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Gyenge 2015. február 14.gyerekekkel járt itt
2 éve nyáron voltunk itt, és teljesen kiakadtam, mert félkész húspogácsákat hoztak ki hús gyanánt. A gyerekeknek is valami ilyen rémséget hoztak, pedig az alapján hogy "étterem" nem ezt várja az ember. Ezt a színvonalat viszont az árak nem hozták, azok valóban étteremnek megfelelőek voltak.
WF Szabadidőpark Park Étterem Komárom a térképen
2900 Komárom Puskaporosi út 24.
• kerthelyiség • csoportokat szívesen fogad • élő zene • étel elvitelre • gyerekmenü • házhozszállítás • napi menü • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • szabadtéri • zártkörű rendezvény lehetősége
H-CS
P-Szo
V
magyar, nemzetközi
hagyományos magyar fogások
Zene
Élőzene: magyar slágerek, nemzetközi slágerek
Különtermek
Nagyterem - max. 120 fő