nyulibuli

nyulibuli adatlapja

Regisztráció2013.08.10
Utoljára itt2014.01.16

Szörnyű 2013. augusztus 10.gyerekekkel járt itt
A szoba elhanyagolt, piszkos tele pókokkal bogarakkal. A függöny ablak tiszta koszos, a fürdő is. A bútorok 30-40 évesek. Az ára drága 18000 két főnek egy éjszaka. A parketta szétnyílt, koszos szőnyegekkel, egyszóval borzasztó. Senkinek sem ajánlom. Szúnyogháló nélküli szobák, majdnem hőgutát kaptunk.
Kiváló 2014. január 16.gyerekekkel járt itt
Több mint 10 éve járunk családommal az étterembe, sosem csalódtunk az ételek fínomak, nem drágák a személyzet segítőkész gyors, és pontos minden igényt kielégítenek. Sokszor készítenek nekünk olyan ételeket is ami nincs az étlapon. Ünnepeltünk már itt szülinapot, esküvőt, szallagavatót stb.
Kiváló 2013. október 18.gyerekekkel járt itt
A neten találtam rá a szállásra Sárvárra utazásom előtt. Nagyon meglepődtem, hogy minimális árért a minőség kitűnő volt. Ennyi pénzért amennyiért itt pihenni lehet, máshol nem találni. Tökéletesen tiszta, kedves segítőkész dolgozókkal. Az apartmanokban minden megtalálható modern, szépen kidolgozott, és felszereltek, minden igényt kielégítő.