Sirály Hotel Balatonlelle

Sirály Hotel Balatonlelle
Sirály Hotel BalatonlelleSirály Hotel Balatonlelle
Sirály Hotel BalatonlelleSirály Hotel Balatonlelle

Sirály Hotel Balatonlelle bemutatkozása

Siófoktól nyugatra, a Balaton déli partjának barátságos kisvárosában, Balatonlellén fogadja vendégeit a Sirály Hotel. 26 kényelmes szobája kicsiknek és nagyoknak, családoknak és baráti társaságoknak egyaránt kényelmes pihenési lehetőséget biztosít.

A Sirály Hotel legnépszerűbb csomagjai

Sirály Hotel Balatonlelle - Napi árak reggelivel (1 éjtől)
Napi árak reggelivel (1 éjtől)
05.17-09.01.
Sirály Hotel Balatonlelle - Augusztus 20. (min. 4 éj)
Augusztus 20.
Hunguest Hotel Gyula
46.000 Ft / 2 fő / éj-től kiváló félpanzióval

Sirály Hotel Balatonlelle vélemények

2018. szeptember 17.a párjával járt itt
A Sirály hotel a 80-s évek hangulatát hozza, de ár-érték arány oldalát tekintve egy szavunk sem lehet. A kiszolgálás kiválló, fekvése jobb nem is lehet. A környékbeli még nyitvatartó vendéglátók stílusa, hozzáálása vérlázító.
Átlagos 2015. január 7.a párjával járt itt
Hotel Sirály vendégei voltunk a nyáron. A Hotel-hez 12:00 körül érkeztünk a párommal, 2 órával korábban, és be is jelentkeztünk. Annak ellenére hogy 2 órával korábban érkeztünk, a Recepciós hölgy nagyon kedves volt, és segítökész. (Nem sok helyen szeretik a korai érkezést )
Megkaptuk az instrukciókat, és a kulcsokat.
Sirály Hotel Balatonlelle - SzobákSirály Hotel Balatonlelle - SzobákSirály Hotel Balatonlelle - SzobákSirály Hotel Balatonlelle - Szobák
2014. augusztus 27.a párjával járt itt
Már megérkezésünkkor érződött az a fajta törődés a vendég iránt, ami elvárt egy hotelben. Tehát a személyzet rendkívül kedves s segítőkész volt. A szoba és fürdőszoba kellően felszerelt és tiszta volt. De a takarításról is napi szinten gondoskodtak. A reggeli hibátlan volt, csak az nem lakott jól aki nem akart.
2013. november 20.a párjával járt itt
Közvetlenül a vízparton van,ami jó mert sokat voltunk a víz közelében. Az étkezés átlagos nem volt vele probléma. Szúnyogháló lehetne az ablakon. Szerintem akciós áron megérte és valószínűleg máskor is elmegyünk,csak ha nagyon meleg van nem lehet ablakot nyitni. egyébként a környék elég csendes a központ sincs túl messze,kb húsz perc séta. A személyzet is kedves.
2013. augusztus 17.gyerekekkel járt itt
Valóban partközeli, ami kényelmessé teszi a pihenést. A szobákat naponta rendszeresen takarították,a fürdő felszereltsége is megfelelő volt. A személyzet kedves, udvarias, már első napon lehetőséget biztosítottak nekünk esti bográcsozáshoz. Fát is adtak hozzá! ! ! ! ( ez sok helyen probléma, meghirdetik, és nem teljesítik amit vállaltak.
Szörnyű 2013. augusztus 12.gyerekekkel járt itt
Szörnyű volt. A recepciós hölgy rám szólt miközben készítettem a reggelit a páromnak,és a 2 éves kisfiamnak akik elmentek a játszóra,hogy reméli ezeket a szendvicseket itt fogjuk megenni az asztalnál,mert nem vihetem,utánuk. Hozzáteszem 1 falatot nem ettünk. Mind ezt 18000-ft-ért. Svédasztalos reggeli ? Mindenki aki hallotta fel volt háborodva.
Szörnyű 2013. augusztus 10.gyerekekkel járt itt
A szoba elhanyagolt, piszkos tele pókokkal bogarakkal. A függöny ablak tiszta koszos, a fürdő is. A bútorok 30-40 évesek. Az ára drága 18000 két főnek egy éjszaka. A parketta szétnyílt, koszos szőnyegekkel, egyszóval borzasztó. Senkinek sem ajánlom. Szúnyogháló nélküli szobák, majdnem hőgutát kaptunk.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt márNépszerű író - 36 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2013. április 24.gyerekekkel járt itt
A szálloda kicsit retro, de tiszta! A szobánk és a fürdőszoba egyszerű, kicsit elhasznált, de tágas, kényelmes és rendesen takarított volt. A személyzet kedves, készséges. A part 50 méterre, a szabad strand ápolt, szép. Olcsó árak, jó akciók. Szívesen gondolunk vissza arra a pár napra. Mindenképpen visszamennénk!
Kiváló 2013. április 16.a párjával járt itt
Tavaly nyáron a barátommal jártunk a Sirály Hotelbe és azóta is ezt emlegetjük :) Remek időnk volt, és a móló se volt messze. Remek helyeken tudtunk enni. Reggel mindig örömmel keltünk fel , finom reggelikkel várt minket minden nap a Hotel. a recepciósok is nagyon kedvesek és segítőkészek voltak!
Sirály Hotel Balatonlelle - KörnyékSirály Hotel Balatonlelle - Környék
Sirály Hotel Balatonlelle a térképen
8638 BalatonlelleHonvéd u. 62-64.
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Zárt parkoló, őrzött: 1000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 6 kg-ig: 4500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• étterem / kávézó • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • paleo étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó