Kakas Étterem Budapest

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Húsvét >>  |  Március 15. >>
3. helyezett Budapest

1184 Budapest, József u. 55.

Kakas Étterem Budapest a térképen

Kakas Étterem Budapest értékelése:

H-Szo 12:00-23:00
V 12:00-22:00
étterem, söröző
magyar, nemzetközi
magyar, angol, francia, német, olasz, orosz
Visa, EC/MC
Bitburger, Krusovice

Kakas Étterem Budapest képei

Kakas Étterem Budapest vélemények

2018. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. február 2.
Szombaton sz étterem 12 órakor nyit. Egy kicsit meglepett, hogy egy perccel sem engedtek be korábban bennünket, pedig erősen nyomkodtuk a kilincset. Kárpótolt ezután a kiszolgálás, és nem utolsó sorban a profin elkészített ételek. Csaknem mindenki mást rendelt, de a nagy család egyöntetűen úgy nyilatkozott, hogy mindegyik étel friss és ízletes volt.

Szerényke TOP szállásértékelő
2018. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. január 29.
Barátainkkal töltöttünk el egy felejthetetlen szombati vacsorát
itt. A főétel előtt leveseket is választottunk mind a négyen,
rendkívül gyorsan kihozták, szinte alig kortyoltunk párat az felszolgált italainkból. Isteni finomak, a csészényi mérce pont elegendő volt, kifejezetten ajánlom a tárkonyos vadragulevest, senki ne hagyja ki.

Mobilról küldte. | 2018. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. január 21.
Többször jártunk már itt.Kedves és figyelmes kiszolgálás,az étlap időről-időre megújul.Az sem gond,ha gyerekkel,babával megy vki,mert abszolút gyerekbarát a hely.Az ételek pedig mindig magas minőségűek

2018. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. január 18.
Az unokám születésnapja alkalmából jártunk itt, 6 felnőtt és 4 gyermekkel. Minden nagyon jó volt, de az ételekre sajnos sokat vártunk kb 1 órát, ami főleg a gyerekek számára volt megterhelő, Jó lenne , ha legalább a gyermekek részére rendelt ételt előbb ki tudnák hozni. ,
A kért szülinapi torta azonban nagyon jól sikerült és a kísérő fénykép nagyon kellemes meglepetés volt.

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon régóta járunk már ebbe az étterembe. Ezúttal Párommal volt szerencsém egy csodás vacsorát eltölteni itt. A kiszolgálás remek volt, ahogyan az már megszokható, az ételek minősége pedig páratlan! Odafigyelésből is ötös! Az esti csúcsforgalmat még éppen elkerültük, így a várakozási idő sem volt hatványozott, ahogyan az esténként gyakran előfordul, korábbi tapasztalatok alapján.

2017. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. november 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy 12 fős társasággal jártam az étteremben, ahol igen profi módon láttak el minket: gyors rendelés-felvétel, kiszolgálás és az ételekre sem kellett sokat várni, pedig "változatos" volt a rendelésünk. Az adagok akkorák voltak, hogy csomagoltatnunk is kellett. Az ételek minősége kiváló volt, csak jót lehet mondani róluk.

2017. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. október 2.
Kedves, gyors kiszolgálás, nagyszerű étel és ital választék, gyönyörű belső és külső tér, kerthelyiség várja a vendégeket. Segítőkész, rugalmas a személyzet, a születésnapi rendezvényünknek kiváló helyszíne volt, mindenki jól érezte magát. A desszert választék és a borlap is kiváló, csak ajánlani tudjuk.

kispestivízöntő TOP étteremértékelő
2017. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 31. - 1 látogató hasznosnak vélte
2017. augusztus 19-én családi összejövetelt tartottunk az étteremben. Évekkel ezelőtt már jártunk az ott, akkor is elégedetten távoztunk. A kerthelyiségben terítettek számunkra. Gyönyörű, gondozott,különlegesen szép a kert, kis halastóval. Dohányosok részére igényes, padokkal és asztallal kialakított rész. Az étel kiváló, a pincérek udvariasak és figyelmesek.

2016. decemberben, üzleti partnerrel járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 16.
Egy volt kollégámmal jártam az étteremben és első pillanatban megfogott az a profizmus, amit az ott dolgozó személyzeten tapasztaltam. A folytatás is hasonlóképpen alakult. Az ételek-italok kiváló minőségűek voltak, a kiszolgálás profi módon történt. Ár-érték arány megfelelő volt. Bár nem a belváros szívében található az étterem, érdemes egy kis kitérőt tenni miatta.

Mobilról küldte. | 2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Feleségemmel ünnepeltük a házassági évfordulonkat ebben az éteremben. Az éterem bár kicsit eldugott és panelhazban a panoráma, de a belső kialakítás igényessége és a figyelmes felszolgálok mindezt feledtetik. Italválaszték megfelelő, sőt külön kiemelném az alkoholmentes koktélválasztékot és rengeteg ízesítésű limonádét.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
City Hotel Unió
Akár 1 éjszaka 6.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, internet elérhetőséggel
2018.02.13. - 2018.12.27.
Vár Hotel Kastélyszálló
3 nap/2 éjszaka 9.998,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, pezsgő bekészítéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.06. - 2018.06.14.
Mater Salvatoris Lelkigyakorlatos Ház
Gödöllő
3 nap/2 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Máriabesnyői Bazilika látogatással, miseboros borkóstolós vacsorával
2017.12.15. - 2018.03.15.
Royal Club Hotel
2-5 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2018.06.30.
Vital Hotel Nautis
Gárdony
Akár 1 éjszaka 19.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, koktéllal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, éjszakai fürdőzéssel, Valentin napi szauna szeánszokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.02.16. - 2018.02.18.
Teleki-Degenfeld Kastélyszálló
Szirák
4 nap/3 éjszaka 19.887,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, teke- és teniszpálya használattal, belépővel, játszószoba és játszótér használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.03.30. - 2018.04.02.
Libra Hotel
Veresegyház
3 nap/2 éjszaka 11.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, meglepetéssel, wellness-részleg használattal, kedvezményekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2018.12.31.
Portobello Wellness & Yacht Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdő-használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.03. - 2018.06.30.
Faházas Villapark
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 8.400,- Ft/fő/éj ártól: önellátással vagy félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szaunaszeánsszal, masszázskuponnal, parkolással
2017.12.01. - 2018.02.28.
Fenyőharaszt Kastélyszálló
Verseg
3-4 éjszaka 20.228,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, ünnepi programokkal, választható kuponnal, wellness-részleg használattal
2018.03.30. - 2018.04.03.
Forster Vadászkastély és Szálloda
Bugyi
Akár 1 éjszaka 16.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, korlátlan italfogyasztással, egy üveg borral vagy pezsgővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.02.09. - 2018.02.18.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, gyermek játszóházzal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.08.27. - 2018.06.30.

Szállodák Budapest környékén
Tó Wellness Hotel Budapest
Libra Hotel Budapest
Thermal Hotel Visegrád Budapest
Wellness pihenés (min. 2 éj)
Romantikus csomag (min. 2 éj)
Örökifjak, 62+ (min. 2 éj)

Kakas Étterem BudapestX