Kakas Étterem Budapest
1184 Budapest, József u. 55.

Kakas Étterem Budapest a térképen

Kakas Étterem Budapest értékelése:

H-Szo 12:00-23:00
V 12:00-22:00
étterem, söröző
magyar, nemzetközi
magyar, angol, francia, német, olasz, orosz
Visa, EC/MC
Bitburger, Krusovice

Kakas Étterem Budapest képei

Kakas Étterem Budapest vélemények

Mobilról küldte. | 2019. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 21.
A mai nap jàrtunk ott többen,születésnapi vacsorára mentünk.Az ételek nagyon finomak voltak :) A felszolgálók( mindenki) nagyon jófejek és figyelmesek voltak( ritka az ilyen hely ahol ennyire). A mi asztalunknál leginkább a tetovált srác volt ,aki nagyon feldobta a hangulatot :) ezer hála neki(k) mindenért :)

2019. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 16.
A kerthelyiségben ültünk le, kellemes, rendezett környezetben, igazán hangulatos volt. A pincérek figyelmesek voltak, kedvesek, aránylag gyorsan kiszolgáltak. Az ételek finomak voltak, bár nem mindenkinek sikerült jól választani. Volt aki csalódott volt, nem izlett vagy nem így képzelte el az ételt.

Mobilról küldte. | 2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 14.
Nem először jártunk a Kakasban, korábban már néhányszor megfordultunk itt, de pár évvel ezelőtt. A Kakas étterem méltán jó hírű hely, korábban is pozitív élményekkel távoztunk. A közelmúltban házassági évfordulónk alkalmából tértünk be ide. Előzékenyen fogadtak, az asztalhoz kísértek bennünket.

2019. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. július 10.
Családi döntés volt ünnep alkalmából a Kakas. Jó előre lefoglaltak a helyet. Amikor megérkeztünk, kívánságunknak megfelelő asztalt kaptunk. Gyors, figyelmes kiszolgálás után elfogyasztottuk a kétszemélyes bőségtálunk egy részét, ami olyan sok volt, hogy be kellett csomagoltatnunk. Talán egy kicsit bátrabb fűszerezés, különösen a szárnyasnál, elkelt volna.

2019. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. május 2.
Klasszikus magyar étterem, ahol mindig degeszre eszi magát az ember. Már többször jártunk itt, és eddig mindig nagyon jókat ettünk. Minden finom, nagyok az adagok, gyors a kiszolgálás, profik a pincérek, hangulatos a hely. Biztos, hogy még többször visszajövünk, hogy ha Pesten járunk. Születésnapot is tartottunk már itt, mindenben rugalmasak voltak.

2018. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 2.
Kellemes körülmények között jó választék mellett, gyors, pontos kiszolgálás volt. A felszolgált ételek ízletesek voltak, a kisgyermek számára is megvolt a megfelelő technikai kiszolgálás. Talán picit zajosabb volt közönség egy része, de az időtöltés nagyon kellemes volt így is. Lányomék sokszor járnak is visszatérő vendégként. A kerti környezet is nagyon barátságos!

2018. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. december 29.
Családi ünnepek alkalmával,de időnként kettesben is meglátogatjuk az éttermet. Változatos állandóan változó az étlap. Ugyanakkor, arra is figyelnek, hogy a nagy kedvencek megmaradjanak. Az adagok bőségesek és kiváló minőségű alapanyagokból készülnek. A húsok jól sütöttek, az ételek nagyon jó ízűek. A desszertek is mindig nagyon finomak voltak.

2018. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. december 23. - 2 látogató hasznosnak vélte
Sokaktól hallottam,hogy kiemelkedő a hely, nagy nehezen sikerült is helyet foglalni. Az ételek finomak de nem kiemelkedőek, a Gundel palacsinta rettentően rumos, a rostélyos véres volt belül, meg sem kérdezték mennyire átsütve szeretnénk. Sajnos a helynek nincs hangulata, a pincérek udvariasak, de inkább erőltetetten azok, nem szívből jövően.

2018. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. november 25.
Talán 10 éve is van annak, hogy utoljára az étteremben jártunk. Itt volt az ideje, hogy újra ellátogassunk hozzájuk. Annak idején nagyon felkapott hely volt és most is sok jót hallani róluk. Az, hogy ilyen sok idő eltelt az utolsó látogatásunk óta nem véletlen. Mi akkor sem voltunk elájulva. Ebből nyilvánvalóvá válik, hogy most sem érezzük minőségi étteremnek.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 4. - 3 látogató hasznosnak vélte
Sokak ajánlására, október közepén látogattunk el feleségemmel az étterembe. Távolról sem állítom, hogy rossz volt, de a várakozást jócskán alulmúlta. 1, Feleségemnek minden ízlett, azt mondta nem csúcs, de az átlagosnál sokkal jobb. 2, Én májgombóc levessel indítottam. A lé kifejezetten finom volt, viszont a zöldség ropogott, magyarul nem főtt meg, zöldség íze volt.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
T62 Hotel
2 nap/1 éjszaka 10.075 - 13.950,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.05.07. - 2020.08.02.
Öreg Halász Hotel & Étterem
Tát
3 nap/2 éjszaka 6.300,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.10.15. - 2019.12.17.
Kiss Vendégház
Kemence
2 nap/1 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, üdvözlő csomaggal, bográcsozási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.10.14. - 2020.04.30.
Faházas Villapark
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 7.990,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, welness-részleg használattal, gépkocsi beállóval
2019.10.01. - 2019.12.22.
Szent Adalbert Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.450,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.10.15. - 2019.12.28.
Nádas Tó Park Hotel
Vasad
3 nap/2 éjszaka 15.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szabadidős játékokkal és játszóház használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.11.30.
Vadrózsa Panzió
3 nap/2 éjszaka 6.000 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.10.15. - 2020.10.15.
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
2-4 éjszaka 21.225,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, desszert büfével, karácsonyi vacsorával, programokkal, szaunaszeánszokkal, esti fürdőzésekkel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.23. - 2019.12.28.
Gastland M1 Hotel
Páty
3 nap/2 éjszaka 10.404 - 11.615,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, ellátás nélkül, reggelivel, parkolással
2019.10.15. - 2019.12.31.
Duna Parti Vendégházak
Szigetbecse
2 nap/1 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.10.15. - 2020.10.15.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 28.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.09.01. - 2020.03.31.
Judit Apartments Budapest
2 nap/1 éjszaka 6.471 - 7.467,- Ft/fő/éj között: ellátás nékül
2019.03.22. - 2020.03.31.

Szállodák Budapest környékén
Royal Club Hotel Budapest
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness Budapest
Libra Hotel Budapest
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Karácsonyi kikapcsolódás (min. 2 éj)
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)

Kakas Étterem BudapestX