3. helyezett Budapest

1184 Budapest, József u. 55.

Kakas Étterem Budapest a térképen

Kakas Étterem Budapest értékelése:

H-Szo 12:00-23:00
V 12:00-22:00
étterem, söröző
magyar, nemzetközi
magyar, angol, francia, német, olasz, orosz
Visa, EC/MC
Bitburger, Krusovice

Kakas Étterem Budapest képei

Kakas Étterem Budapest vélemények

2018. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. december 29.
Családi ünnepek alkalmával,de időnként kettesben is meglátogatjuk az éttermet. Változatos állandóan változó az étlap. Ugyanakkor, arra is figyelnek, hogy a nagy kedvencek megmaradjanak. Az adagok bőségesek és kiváló minőségű alapanyagokból készülnek. A húsok jól sütöttek, az ételek nagyon jó ízűek. A desszertek is mindig nagyon finomak voltak.

2018. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. december 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Sokaktól hallottam,hogy kiemelkedő a hely, nagy nehezen sikerült is helyet foglalni. Az ételek finomak de nem kiemelkedőek, a Gundel palacsinta rettentően rumos, a rostélyos véres volt belül, meg sem kérdezték mennyire átsütve szeretnénk. Sajnos a helynek nincs hangulata, a pincérek udvariasak, de inkább erőltetetten azok, nem szívből jövően.

2018. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. november 25.
Talán 10 éve is van annak, hogy utoljára az étteremben jártunk. Itt volt az ideje, hogy újra ellátogassunk hozzájuk. Annak idején nagyon felkapott hely volt és most is sok jót hallani róluk. Az, hogy ilyen sok idő eltelt az utolsó látogatásunk óta nem véletlen. Mi akkor sem voltunk elájulva. Ebből nyilvánvalóvá válik, hogy most sem érezzük minőségi étteremnek.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 4. - 2 látogató hasznosnak vélte
Sokak ajánlására, október közepén látogattunk el feleségemmel az étterembe. Távolról sem állítom, hogy rossz volt, de a várakozást jócskán alulmúlta. 1, Feleségemnek minden ízlett, azt mondta nem csúcs, de az átlagosnál sokkal jobb. 2, Én májgombóc levessel indítottam. A lé kifejezetten finom volt, viszont a zöldség ropogott, magyarul nem főtt meg, zöldség íze volt.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 19. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nyáron egy baráti látogatás alkalmából volt szerencsénk ehhez a kiváló étteremhez. 4 felnőtt mellett az 1 éves kisfiúnk és a 3 éves kislányunk is velünk tartott. A pincér csillagos ötös kiszolgálást nyújtott. A gyermekek elkezdtek hisztizni, erre kihozta a nekik rendelt ételt kicsit hamarabb, hozzá való apró étkészlettel. Nagyon figyelmesek voltak.

Mobilról küldte. | 2018. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. július 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
házassági évfordulóra jöttünk ide, régi kivánság ként. A kiszolgálás majdnem jó volt, de a deszertet a főfögás előtt kaptuk, kérésre visszavitték. A fő fogásssl is voltak gondunk. A csirkemell szokás szerint száraz volt, a brassói messze volt az igazitól. [moderálva - a szerk. ] A brassói nem hosszú szaftal, nyers paradicsomnal készül, ez messze az eredetiől.

2018. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. július 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Családi vacsorára tértünk be legutóbb, az ételekben és szép környezetben ezúttal sem csalódtunk. Nem a legolcsóbb étterem, de bőséges és szerintem fantáziadús a választék, és követi a modern étkezési kultúrát. Vega és paleo fogások is vannak, ezért fiataloknak és a tudatos táplálkozás híveinek is jó választás lehet. A belső tér igényesen kialakított, kellemes hangulatú.

Mobilról küldte. | 2018. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. május 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mikor családi ünneplés van,mindig ide megyünk.Most hétköznap voltunk,kevesen voltak az étteremben,a kiszolgálás gyorsan ment.Az ételek szépek és finomak,kivéve a tiramisut.Akárcsak legutóbbi alkalommal a madártejet,ezt is telerakták tejszínnel.Szörnyű csalódás volt.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nincs éppen a legjobb környéken, külvárosi eldugott utcák között találjuk. Bent nagyon hangulatos hely, bár kicsit zsúfolt és nyüzsgő. Az egyetlen negatívuma sült hús késtörő rágóssága, egyébként ízletes levesek és külsőre íncsiklandozó fogások. Ár-érték arányban elfogadható, bár egyes ételek ára túlzó. Személyzet figyelmes, és gyors.

2017. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. február 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az ételekkel meg voltunk elégedve, de a minket kiszolgáló pincér nagyképű, túlbuzgó stílusával nem. A pincér dolga, hogy “észrevétlenül” szolgáljon ki, nem, hogy ő legyen a középponban. Kellemetlenül pofátlan és túlbuzgó volt, amit szóvá is tettünk. A többi pincér kedves volt. A hely hangulata miatt biztosan visszatérünk még, de minimum fél év lesz, mire újra kipróbáljuk.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Hotel Charles
2019.02.18. - 2020.02.19.
Sztár Motel és Étterem
Balassagyarmat
2019.03.01. - 2020.02.19.
Vital Hotel Nautis
Gárdony
3 nap/2 éjszaka 26.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, délutáni falatkákkal, pünkösdi és gyermekprogramokkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, éjszakai fürdőzéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.06.07. - 2019.06.10.
Kis Szárcsa Vendégház
Agárd
2019.02.19. - 2020.02.19.
Vadrózsa Panzió
3 nap/2 éjszaka 5.500 - 7.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.02.19. - 2020.02.19.
Airport Hotel Stáció Wellness & Konferencia
2-3 éjszaka 13.392,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szaunaszeánszokkal, internet elérhetőséggel
2019.03.15. - 2019.03.18.
Forster Vadászkastély és Szálloda
Bugyi
Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.02.25. - 2019.12.28.
Libra Hotel
Veresegyház
3 nap/2 éjszaka 11.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, meglepetéssel a szobában, wellness-részleg használattal, kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2019.12.31.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportanimációs programokkal, gyermekprogramokkal, vasalószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.09.01. - 2019.06.30.
Bodrogi Kúria Wellness Hotel
Inárcs
3 nap/2 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, társasjátékok, kártyajátékok, kültéri játékok használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.05.02. - 2019.12.23.
Malomkert Panzió
Nagybörzsöny
2 nap/1 éjszaka 6.790,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.02.19. - 2020.01.03.

Szállodák Budapest környékén
Patak Park Hotel Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Royal Club Hotel Budapest
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Tavaszi ajánlat 2=3
Korai előfoglalási kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)

Kakas Étterem BudapestX