Kakas Étterem Budapest
1184 Budapest, József u. 55.

Kakas Étterem Budapest a térképen

Kakas Étterem Budapest értékelése:

H-Szo 12:00-23:00
V 12:00-22:00
étterem, söröző
magyar, nemzetközi
magyar, angol, francia, német, olasz, orosz
Visa, EC/MC
Bitburger, Krusovice

Kakas Étterem Budapest képei

Kakas Étterem Budapest vélemények

Budaörs
Ábrahámhegy

2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Azt gondoltam, hogy nem megyünk autóval, legyen tömegközlekedés, így legalább iszom is valamit a szerény vacsoránkhoz. Már régen érdekelt a Kakas, az ittjartam. hu-n is, a Google értékelések között is magas pontszámmal szerepel, akkor hát lássuk! De esőben, sárban, sötétben Buda nyugati feléről ide átjutni Pestre azért elég kalandos, főleg, hogy a metrót is pótbuszok szolgálják helyenként.

2020. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. október 5.
Annyira szerettük ezt az éttermet, hogy harminc km-t is utaztunk érte. Évek óta visszajárunk. Mindig rengetegen vannak, szinte lehetetlen a parkolás. Az asztalfoglalást is időben el kell intézni. Most úgy éreztük, nem érte meg odamenni. Nem kaptuk azt, amit vártunk. Gyors rendelésfelvétel után nagyon hamar megkaptuk a frissenkészült ételeinket.

2020. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. február 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kb 3 héttel előtte telefonon foglaltunk asztalt 10 fő részére. "Természetesen" elfelejtették rendesen rögzíteni. Hosszas, gusztustalan "kikérdezést" követően "megoldjuk" volt a válasz. Tanulság: a telefoni foglalás megbízhatatlan, megjelenés előtt pár nappal célszerű megismételni! A vendéget fogadó személy hangnemét csiszolni kellene!

Mobilról küldte. | 2019. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 21.
A mai nap jàrtunk ott többen,születésnapi vacsorára mentünk.Az ételek nagyon finomak voltak :) A felszolgálók( mindenki) nagyon jófejek és figyelmesek voltak( ritka az ilyen hely ahol ennyire). A mi asztalunknál leginkább a tetovált srác volt ,aki nagyon feldobta a hangulatot :) ezer hála neki(k) mindenért :)

2019. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 16.
A kerthelyiségben ültünk le, kellemes, rendezett környezetben, igazán hangulatos volt. A pincérek figyelmesek voltak, kedvesek, aránylag gyorsan kiszolgáltak. Az ételek finomak voltak, bár nem mindenkinek sikerült jól választani. Volt aki csalódott volt, nem izlett vagy nem így képzelte el az ételt.

Mobilról küldte. | 2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 14.
Nem először jártunk a Kakasban, korábban már néhányszor megfordultunk itt, de pár évvel ezelőtt. A Kakas étterem méltán jó hírű hely, korábban is pozitív élményekkel távoztunk. A közelmúltban házassági évfordulónk alkalmából tértünk be ide. Előzékenyen fogadtak, az asztalhoz kísértek bennünket.

2019. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. július 10.
Családi döntés volt ünnep alkalmából a Kakas. Jó előre lefoglaltak a helyet. Amikor megérkeztünk, kívánságunknak megfelelő asztalt kaptunk. Gyors, figyelmes kiszolgálás után elfogyasztottuk a kétszemélyes bőségtálunk egy részét, ami olyan sok volt, hogy be kellett csomagoltatnunk. Talán egy kicsit bátrabb fűszerezés, különösen a szárnyasnál, elkelt volna.

2019. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. május 2.
Klasszikus magyar étterem, ahol mindig degeszre eszi magát az ember. Már többször jártunk itt, és eddig mindig nagyon jókat ettünk. Minden finom, nagyok az adagok, gyors a kiszolgálás, profik a pincérek, hangulatos a hely. Biztos, hogy még többször visszajövünk, hogy ha Pesten járunk. Születésnapot is tartottunk már itt, mindenben rugalmasak voltak.

2018. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 2.
Kellemes körülmények között jó választék mellett, gyors, pontos kiszolgálás volt. A felszolgált ételek ízletesek voltak, a kisgyermek számára is megvolt a megfelelő technikai kiszolgálás. Talán picit zajosabb volt közönség egy része, de az időtöltés nagyon kellemes volt így is. Lányomék sokszor járnak is visszatérő vendégként. A kerti környezet is nagyon barátságos!

2018. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. december 29.
Családi ünnepek alkalmával,de időnként kettesben is meglátogatjuk az éttermet. Változatos állandóan változó az étlap. Ugyanakkor, arra is figyelnek, hogy a nagy kedvencek megmaradjanak. Az adagok bőségesek és kiváló minőségű alapanyagokból készülnek. A húsok jól sütöttek, az ételek nagyon jó ízűek. A desszertek is mindig nagyon finomak voltak.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Baross City Hotel
2 nap/1 éjszaka 9.268 - 30.783,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.14. - 2023.01.10.
Continental Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 15.266 - 68.989,- Ft/fő/éj között: választható ellátás
2020.10.22. - 2022.03.31.
Sashalom Hotel
2 nap/1 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.08.01. - 2021.12.27.
Teleki-Degenfeld Kastélyszálló
Szirák
3 nap/2 éjszaka 24.675,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázzsal, kozmetikai kezeléssel, sportolási lehetőségekkel, kiállítás belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.01. - 2021.12.28.
Vadrózsa Panzió
3 nap/2 éjszaka 6.000 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.06.21. - 2022.06.21.
Grand Hotel Esztergom
2 nap/1 éjszaka 18.648 - 27.972,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, az Aquasziget Élményfürdő és Wellness világ korlátlan használatával, nyereményjátékkal
2021.07.01. - 2021.07.31.
Szent Orbán Erdei Wellness Hotel
Kóspallag
2-6 éjszaka 19.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, éjszakai fürdőzéssel, animátor programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.11. - 2021.08.30.
Green Garden Plus Apartman
4 nap/3 éjszaka 13.392,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, parkolással, kerthasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.12.29. - 2022.01.02.
Libra Hotel
Veresegyház
Akár 1 éjszaka 20.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlő itallal, privát wellness használattal és pezsgőzéssel, kedvezménnyel, belépővel, parkolással
2021.01.11. - 2021.12.22.
Ezüstfenyő Üdülő
3 nap/2 éjszaka 10.800,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.06.23. - 2021.11.28.
Fenyőharaszt Kastélyszálló
Verseg
4 nap/3 éjszaka 60.765 - 66.765,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2021.06.28. - 2021.08.19.
Bo18 Hotel Superior
2 nap/1 éjszaka 16.028 - 28.477,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2019.05.27. - 2022.05.31.

Szállodák Budapest környékén
Vital Hotel Nautis Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Nyár a tavon óriási gyermekkedvezménnyel (min. 2 éj)
Exkluzív nyári ajánlat, amivel nyerhet is! (1 éjtől)
Bánki wellness nyaralás (min. 2 éj)

Kakas Étterem BudapestX