Kakas Étterem Budapest
1184 Budapest, József u. 55.

Kakas Étterem Budapest a térképen

Kakas Étterem Budapest értékelése:

H-Szo 12:00-23:00
V 12:00-22:00
étterem, söröző
magyar, nemzetközi
magyar, angol, francia, német, olasz, orosz
Visa, EC/MC
Bitburger, Krusovice

Kakas Étterem Budapest képei

Kakas Étterem Budapest vélemények

Budaörs
Ábrahámhegy

2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Azt gondoltam, hogy nem megyünk autóval, legyen tömegközlekedés, így legalább iszom is valamit a szerény vacsoránkhoz. Már régen érdekelt a Kakas, az ittjartam. hu-n is, a Google értékelések között is magas pontszámmal szerepel, akkor hát lássuk! De esőben, sárban, sötétben Buda nyugati feléről ide átjutni Pestre azért elég kalandos, főleg, hogy a metrót is pótbuszok szolgálják helyenként.

Csokoládé TOP étteremértékelő
Csokoládé TOP egyébhely értékelő
2020. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. október 5.
Annyira szerettük ezt az éttermet, hogy harminc km-t is utaztunk érte. Évek óta visszajárunk. Mindig rengetegen vannak, szinte lehetetlen a parkolás. Az asztalfoglalást is időben el kell intézni. Most úgy éreztük, nem érte meg odamenni. Nem kaptuk azt, amit vártunk. Gyors rendelésfelvétel után nagyon hamar megkaptuk a frissenkészült ételeinket.

Gábor1 TOP szállásértékelő
Gábor1 TOP egyébhely értékelő
2020. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. február 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kb 3 héttel előtte telefonon foglaltunk asztalt 10 fő részére. "Természetesen" elfelejtették rendesen rögzíteni. Hosszas, gusztustalan "kikérdezést" követően "megoldjuk" volt a válasz. Tanulság: a telefoni foglalás megbízhatatlan, megjelenés előtt pár nappal célszerű megismételni! A vendéget fogadó személy hangnemét csiszolni kellene!

Mobilról küldte. | 2019. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 21.
A mai nap jàrtunk ott többen,születésnapi vacsorára mentünk.Az ételek nagyon finomak voltak :) A felszolgálók( mindenki) nagyon jófejek és figyelmesek voltak( ritka az ilyen hely ahol ennyire). A mi asztalunknál leginkább a tetovált srác volt ,aki nagyon feldobta a hangulatot :) ezer hála neki(k) mindenért :)

2019. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 16.
A kerthelyiségben ültünk le, kellemes, rendezett környezetben, igazán hangulatos volt. A pincérek figyelmesek voltak, kedvesek, aránylag gyorsan kiszolgáltak. Az ételek finomak voltak, bár nem mindenkinek sikerült jól választani. Volt aki csalódott volt, nem izlett vagy nem így képzelte el az ételt.

Mobilról küldte. | 2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 14.
Nem először jártunk a Kakasban, korábban már néhányszor megfordultunk itt, de pár évvel ezelőtt. A Kakas étterem méltán jó hírű hely, korábban is pozitív élményekkel távoztunk. A közelmúltban házassági évfordulónk alkalmából tértünk be ide. Előzékenyen fogadtak, az asztalhoz kísértek bennünket.

Csokoládé TOP étteremértékelő
Csokoládé TOP egyébhely értékelő
2019. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. július 10.
Családi döntés volt ünnep alkalmából a Kakas. Jó előre lefoglaltak a helyet. Amikor megérkeztünk, kívánságunknak megfelelő asztalt kaptunk. Gyors, figyelmes kiszolgálás után elfogyasztottuk a kétszemélyes bőségtálunk egy részét, ami olyan sok volt, hogy be kellett csomagoltatnunk. Talán egy kicsit bátrabb fűszerezés, különösen a szárnyasnál, elkelt volna.

2019. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. május 2.
Klasszikus magyar étterem, ahol mindig degeszre eszi magát az ember. Már többször jártunk itt, és eddig mindig nagyon jókat ettünk. Minden finom, nagyok az adagok, gyors a kiszolgálás, profik a pincérek, hangulatos a hely. Biztos, hogy még többször visszajövünk, hogy ha Pesten járunk. Születésnapot is tartottunk már itt, mindenben rugalmasak voltak.

2018. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 2.
Kellemes körülmények között jó választék mellett, gyors, pontos kiszolgálás volt. A felszolgált ételek ízletesek voltak, a kisgyermek számára is megvolt a megfelelő technikai kiszolgálás. Talán picit zajosabb volt közönség egy része, de az időtöltés nagyon kellemes volt így is. Lányomék sokszor járnak is visszatérő vendégként. A kerti környezet is nagyon barátságos!

2018. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. december 29.
Családi ünnepek alkalmával,de időnként kettesben is meglátogatjuk az éttermet. Változatos állandóan változó az étlap. Ugyanakkor, arra is figyelnek, hogy a nagy kedvencek megmaradjanak. Az adagok bőségesek és kiváló minőségű alapanyagokból készülnek. A húsok jól sütöttek, az ételek nagyon jó ízűek. A desszertek is mindig nagyon finomak voltak.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Continental Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 10.612 - 70.639,- Ft/fő/éj között: választható ellátás
2020.10.22. - 2022.03.31.
Impulso Fashion Hotel
2 nap/1 éjszaka 17.910,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.20. - 2021.05.24.
Central Hotel 21
2 nap/1 éjszaka 10.357,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.12.22. - 2021.12.27.
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness
Inárcs
2 nap/1 éjszaka 8.500 - 9.250,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2021.03.04. - 2021.12.31.
Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 10.799 - 22.484,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2022.01.02.
Bo18 Hotel Superior
2 nap/1 éjszaka 11.632 - 25.334,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2019.05.27. - 2022.02.28.
Promenade City Hotel
2 nap/1 éjszaka 7.525 - 27.843,- Ft/fő/éj között: önellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.14. - 2022.12.31.
2 nap/1 éjszaka 9.900 - 12.500,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2020.10.21. - 2021.05.21.
Malomkert Panzió
Nagybörzsöny
2 nap/1 éjszaka 8.570,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2021.03.04. - 2021.12.29.
Judit Apartments Budapest
2 nap/1 éjszaka 6.196 - 8.675,- Ft/fő/éj között: ellátás nékül
2019.03.22. - 2022.01.02.

Szállodák Budapest környékén
Vital Hotel Nautis Budapest
Royal Club Hotel Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Tóparti pihenés (min. 2 éj)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Bánki wellness nyaralás (min. 2 éj)

Kakas Étterem BudapestX