3. helyezett Budapest

1184 Budapest, József u. 55.

Kakas Étterem Budapest a térképen

Kakas Étterem Budapest értékelése:

H-Szo 12:00-23:00
V 12:00-22:00
étterem, söröző
magyar, nemzetközi
magyar, angol, francia, német, olasz, orosz
Visa, EC/MC
Bitburger, Krusovice

Kakas Étterem Budapest képei

Kakas Étterem Budapest vélemények

Mobilról küldte. | 2018. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. május 24.
Mikor családi ünneplés van,mindig ide megyünk.Most hétköznap voltunk,kevesen voltak az étteremben,a kiszolgálás gyorsan ment.Az ételek szépek és finomak,kivéve a tiramisut.Akárcsak legutóbbi alkalommal a madártejet,ezt is telerakták tejszínnel.Szörnyű csalódás volt.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 19.
Nincs éppen a legjobb környéken, külvárosi eldugott utcák között találjuk. Bent nagyon hangulatos hely, bár kicsit zsúfolt és nyüzsgő. Az egyetlen negatívuma sült hús késtörő rágóssága, egyébként ízletes levesek és külsőre íncsiklandozó fogások. Ár-érték arányban elfogadható, bár egyes ételek ára túlzó. Személyzet figyelmes, és gyors.

2017. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. február 17.
Az ételekkel meg voltunk elégedve, de a minket kiszolgáló pincér nagyképű, túlbuzgó stílusával nem. A pincér dolga, hogy “észrevétlenül” szolgáljon ki, nem, hogy ő legyen a középponban. Kellemetlenül pofátlan és túlbuzgó volt, amit szóvá is tettünk. A többi pincér kedves volt. A hely hangulata miatt biztosan visszatérünk még, de minimum fél év lesz, mire újra kipróbáljuk.

2018. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. február 2.
Szombaton sz étterem 12 órakor nyit. Egy kicsit meglepett, hogy egy perccel sem engedtek be korábban bennünket, pedig erősen nyomkodtuk a kilincset. Kárpótolt ezután a kiszolgálás, és nem utolsó sorban a profin elkészített ételek. Csaknem mindenki mást rendelt, de a nagy család egyöntetűen úgy nyilatkozott, hogy mindegyik étel friss és ízletes volt.

Szerényke TOP szállásértékelő
2018. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. január 29.
Barátainkkal töltöttünk el egy felejthetetlen szombati vacsorát
itt. A főétel előtt leveseket is választottunk mind a négyen,
rendkívül gyorsan kihozták, szinte alig kortyoltunk párat az felszolgált italainkból. Isteni finomak, a csészényi mérce pont elegendő volt, kifejezetten ajánlom a tárkonyos vadragulevest, senki ne hagyja ki.

Mobilról küldte. | 2018. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. január 21.
Többször jártunk már itt.Kedves és figyelmes kiszolgálás,az étlap időről-időre megújul.Az sem gond,ha gyerekkel,babával megy vki,mert abszolút gyerekbarát a hely.Az ételek pedig mindig magas minőségűek

2018. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. január 18.
Az unokám születésnapja alkalmából jártunk itt, 6 felnőtt és 4 gyermekkel. Minden nagyon jó volt, de az ételekre sajnos sokat vártunk kb 1 órát, ami főleg a gyerekek számára volt megterhelő, Jó lenne , ha legalább a gyermekek részére rendelt ételt előbb ki tudnák hozni. ,
A kért szülinapi torta azonban nagyon jól sikerült és a kísérő fénykép nagyon kellemes meglepetés volt.

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon régóta járunk már ebbe az étterembe. Ezúttal Párommal volt szerencsém egy csodás vacsorát eltölteni itt. A kiszolgálás remek volt, ahogyan az már megszokható, az ételek minősége pedig páratlan! Odafigyelésből is ötös! Az esti csúcsforgalmat még éppen elkerültük, így a várakozási idő sem volt hatványozott, ahogyan az esténként gyakran előfordul, korábbi tapasztalatok alapján.

2017. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. november 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy 12 fős társasággal jártam az étteremben, ahol igen profi módon láttak el minket: gyors rendelés-felvétel, kiszolgálás és az ételekre sem kellett sokat várni, pedig "változatos" volt a rendelésünk. Az adagok akkorák voltak, hogy csomagoltatnunk is kellett. Az ételek minősége kiváló volt, csak jót lehet mondani róluk.

2017. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. október 2.
Kedves, gyors kiszolgálás, nagyszerű étel és ital választék, gyönyörű belső és külső tér, kerthelyiség várja a vendégeket. Segítőkész, rugalmas a személyzet, a születésnapi rendezvényünknek kiváló helyszíne volt, mindenki jól érezte magát. A desszert választék és a borlap is kiváló, csak ajánlani tudjuk.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Konti "Teszt" Hotel
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz!
Szalánczy Vendégház
Nagymaros
3 nap/2 éjszaka 7.498,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, kedvezményes kalandpark belépővel, ajándék utalvánnyal, kedvezményes kisvasút és komp használattal, turisztikai kedvezménykártyával
2018.06.01. - 2018.08.31.
Szent Adalbert Hotel
3 nap/2 éjszaka 7.750,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, ajándék borral
2018.05.02. - 2018.08.31.
Vital Hotel Nautis
Gárdony
3 nap/2 éjszaka 24.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyermekprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.07.01. - 2018.08.26.
Royal Club Hotel
4 nap/3 éjszaka 14.983,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness részleg használattal, hétköznapokon ajándék masszázzsal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.06.15. - 2018.09.02.
Vadrózsa Panzió
3 nap/2 éjszaka 2.750 - 3.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz!
Kis Szárcsa Vendégház
Agárd
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz!
Fenyőharaszt Kastélyszálló
Verseg
2 nap/1 éjszaka 16.400,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz!
Hotel Termálkristály Aqualand
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 18.000 - 27.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, ajándék fürdőbelépővel a ráckevei Aqua Land Termál-és Élményfürdőbe, fürdőköpeny bekészítéssel, szabadidős szolgáltatásokkal, internet elérhetőséggel
2018.03.21. - 2018.08.31.
Erzsébet Királyné Szálloda
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 15.000 - 18.500,- Ft/fő/éj között: választható ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2016.11.23. - 2018.12.30.
Gastland M0 Hotel
Szigetszentmiklós
Azonnal foglalható árak. Rögtön visszaigazoljuk!
2018.06.18. - 2019.01.07.
Faházas Villapark
Ráckeve
2 nap/1 éjszaka 11.000 - 19.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz!
2018.06.18. - 2018.09.11.

Szállodák Budapest környékén
Thermal Hotel Visegrád Budapest
Hotel Bellevue Budapest
A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a...
Tó Wellness Hotel Budapest
Legjobb ár nyáron (min. 2 éj)
Akciós Bellevue Napok (min. 2 éj)
Szilveszter (min. 2 éj)

Kakas Étterem BudapestX