3. helyezett Budapest

1184 Budapest, József u. 55.

Kakas Étterem Budapest a térképen

Kakas Étterem Budapest értékelése:

H-Szo 12:00-23:00
V 12:00-22:00
étterem, söröző
magyar, nemzetközi
magyar, angol, francia, német, olasz, orosz
Visa, EC/MC
Bitburger, Krusovice

Kakas Étterem Budapest képei

Kakas Étterem Budapest vélemények

2018. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 2.
Kellemes körülmények között jó választék mellett, gyors, pontos kiszolgálás volt. A felszolgált ételek ízletesek voltak, a kisgyermek számára is megvolt a megfelelő technikai kiszolgálás. Talán picit zajosabb volt közönség egy része, de az időtöltés nagyon kellemes volt így is. Lányomék sokszor járnak is visszatérő vendégként. A kerti környezet is nagyon barátságos!

2018. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. december 29.
Családi ünnepek alkalmával,de időnként kettesben is meglátogatjuk az éttermet. Változatos állandóan változó az étlap. Ugyanakkor, arra is figyelnek, hogy a nagy kedvencek megmaradjanak. Az adagok bőségesek és kiváló minőségű alapanyagokból készülnek. A húsok jól sütöttek, az ételek nagyon jó ízűek. A desszertek is mindig nagyon finomak voltak.

2018. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. december 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Sokaktól hallottam,hogy kiemelkedő a hely, nagy nehezen sikerült is helyet foglalni. Az ételek finomak de nem kiemelkedőek, a Gundel palacsinta rettentően rumos, a rostélyos véres volt belül, meg sem kérdezték mennyire átsütve szeretnénk. Sajnos a helynek nincs hangulata, a pincérek udvariasak, de inkább erőltetetten azok, nem szívből jövően.

2018. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. november 25.
Talán 10 éve is van annak, hogy utoljára az étteremben jártunk. Itt volt az ideje, hogy újra ellátogassunk hozzájuk. Annak idején nagyon felkapott hely volt és most is sok jót hallani róluk. Az, hogy ilyen sok idő eltelt az utolsó látogatásunk óta nem véletlen. Mi akkor sem voltunk elájulva. Ebből nyilvánvalóvá válik, hogy most sem érezzük minőségi étteremnek.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 4. - 3 látogató hasznosnak vélte
Sokak ajánlására, október közepén látogattunk el feleségemmel az étterembe. Távolról sem állítom, hogy rossz volt, de a várakozást jócskán alulmúlta. 1, Feleségemnek minden ízlett, azt mondta nem csúcs, de az átlagosnál sokkal jobb. 2, Én májgombóc levessel indítottam. A lé kifejezetten finom volt, viszont a zöldség ropogott, magyarul nem főtt meg, zöldség íze volt.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 19. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nyáron egy baráti látogatás alkalmából volt szerencsénk ehhez a kiváló étteremhez. 4 felnőtt mellett az 1 éves kisfiúnk és a 3 éves kislányunk is velünk tartott. A pincér csillagos ötös kiszolgálást nyújtott. A gyermekek elkezdtek hisztizni, erre kihozta a nekik rendelt ételt kicsit hamarabb, hozzá való apró étkészlettel. Nagyon figyelmesek voltak.

Mobilról küldte. | 2018. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. július 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
házassági évfordulóra jöttünk ide, régi kivánság ként. A kiszolgálás majdnem jó volt, de a deszertet a főfögás előtt kaptuk, kérésre visszavitték. A fő fogásssl is voltak gondunk. A csirkemell szokás szerint száraz volt, a brassói messze volt az igazitól. [moderálva - a szerk. ] A brassói nem hosszú szaftal, nyers paradicsomnal készül, ez messze az eredetiől.

2018. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. július 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Családi vacsorára tértünk be legutóbb, az ételekben és szép környezetben ezúttal sem csalódtunk. Nem a legolcsóbb étterem, de bőséges és szerintem fantáziadús a választék, és követi a modern étkezési kultúrát. Vega és paleo fogások is vannak, ezért fiataloknak és a tudatos táplálkozás híveinek is jó választás lehet. A belső tér igényesen kialakított, kellemes hangulatú.

Mobilról küldte. | 2018. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. május 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mikor családi ünneplés van,mindig ide megyünk.Most hétköznap voltunk,kevesen voltak az étteremben,a kiszolgálás gyorsan ment.Az ételek szépek és finomak,kivéve a tiramisut.Akárcsak legutóbbi alkalommal a madártejet,ezt is telerakták tejszínnel.Szörnyű csalódás volt.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nincs éppen a legjobb környéken, külvárosi eldugott utcák között találjuk. Bent nagyon hangulatos hely, bár kicsit zsúfolt és nyüzsgő. Az egyetlen negatívuma sült hús késtörő rágóssága, egyébként ízletes levesek és külsőre íncsiklandozó fogások. Ár-érték arányban elfogadható, bár egyes ételek ára túlzó. Személyzet figyelmes, és gyors.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Vitta Hotel Superior Budapest
2019.04.25. - 2019.07.19.
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 15.475 - 29.225,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
2019.01.04. - 2020.06.30.
Sipito Pihenőpark
Pilis
3 nap/2 éjszaka 4.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.04.20. - 2019.11.05.
Portobello Wellness & Yacht Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdő-használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2019.12.23.
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness
Inárcs
2 nap/1 éjszaka 7.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.04.22. - 2019.12.19.
Amadeus Szálloda
2 nap/1 éjszaka 9.607,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, internet elérhetőséggel
2019.03.25. - 2020.12.31.
Airport Hotel Stáció Wellness & Konferencia
3 nap/2 éjszaka 13.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2019.12.08.
Szépia Bio & Art Hotel
Zsámbék
Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
2019.04.22. - 2020.01.17.
Hotel Honti
2-5 éjszaka 10.400,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.18. - 2019.05.31.
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 12.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.02. - 2019.12.20.
Debre Vendégház
Szendehely
2 nap/1 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.04.20. - 2020.04.20.
City Hotel Unió
Akár 1 éjszaka 6.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.01. - 2019.12.27.

Szállodák Budapest környékén
Libra Hotel Budapest
Abacus Business & Wellness Hotel Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Napi ár 2 vagy több főre
Édes kényeztetés (min. 2 éj)
Wellness harmónia (min. 2 éj)

Kakas Étterem BudapestX