3. helyezett Budapest

1184 Budapest, József u. 55.

Kakas Étterem Budapest a térképen

Kakas Étterem Budapest értékelése:

H-Szo 12:00-23:00
V 12:00-22:00
étterem, söröző
magyar, nemzetközi
magyar, angol, francia, német, olasz, orosz
Visa, EC/MC
Bitburger, Krusovice

Kakas Étterem Budapest képei

Kakas Étterem Budapest vélemények

2018. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. november 25.
Talán 10 éve is van annak, hogy utoljára az étteremben jártunk. Itt volt az ideje, hogy újra ellátogassunk hozzájuk. Annak idején nagyon felkapott hely volt és most is sok jót hallani róluk. Az, hogy ilyen sok idő eltelt az utolsó látogatásunk óta nem véletlen. Mi akkor sem voltunk elájulva. Ebből nyilvánvalóvá válik, hogy most sem érezzük minőségi étteremnek.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 4.
Sokak ajánlására, október közepén látogattunk el feleségemmel az étterembe. Távolról sem állítom, hogy rossz volt, de a várakozást jócskán alulmúlta. 1, Feleségemnek minden ízlett, azt mondta nem csúcs, de az átlagosnál sokkal jobb. 2, Én májgombóc levessel indítottam. A lé kifejezetten finom volt, viszont a zöldség ropogott, magyarul nem főtt meg, zöldség íze volt.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 19.
Nyáron egy baráti látogatás alkalmából volt szerencsénk ehhez a kiváló étteremhez. 4 felnőtt mellett az 1 éves kisfiúnk és a 3 éves kislányunk is velünk tartott. A pincér csillagos ötös kiszolgálást nyújtott. A gyermekek elkezdtek hisztizni, erre kihozta a nekik rendelt ételt kicsit hamarabb, hozzá való apró étkészlettel. Nagyon figyelmesek voltak.

Mobilról küldte. | 2018. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. július 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
házassági évfordulóra jöttünk ide, régi kivánság ként. A kiszolgálás majdnem jó volt, de a deszertet a főfögás előtt kaptuk, kérésre visszavitték. A fő fogásssl is voltak gondunk. A csirkemell szokás szerint száraz volt, a brassói messze volt az igazitól. [moderálva - a szerk. ] A brassói nem hosszú szaftal, nyers paradicsomnal készül, ez messze az eredetiől.

2018. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. július 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Családi vacsorára tértünk be legutóbb, az ételekben és szép környezetben ezúttal sem csalódtunk. Nem a legolcsóbb étterem, de bőséges és szerintem fantáziadús a választék, és követi a modern étkezési kultúrát. Vega és paleo fogások is vannak, ezért fiataloknak és a tudatos táplálkozás híveinek is jó választás lehet. A belső tér igényesen kialakított, kellemes hangulatú.

Mobilról küldte. | 2018. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. május 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mikor családi ünneplés van,mindig ide megyünk.Most hétköznap voltunk,kevesen voltak az étteremben,a kiszolgálás gyorsan ment.Az ételek szépek és finomak,kivéve a tiramisut.Akárcsak legutóbbi alkalommal a madártejet,ezt is telerakták tejszínnel.Szörnyű csalódás volt.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 19.
Nincs éppen a legjobb környéken, külvárosi eldugott utcák között találjuk. Bent nagyon hangulatos hely, bár kicsit zsúfolt és nyüzsgő. Az egyetlen negatívuma sült hús késtörő rágóssága, egyébként ízletes levesek és külsőre íncsiklandozó fogások. Ár-érték arányban elfogadható, bár egyes ételek ára túlzó. Személyzet figyelmes, és gyors.

2017. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. február 17.
Az ételekkel meg voltunk elégedve, de a minket kiszolgáló pincér nagyképű, túlbuzgó stílusával nem. A pincér dolga, hogy “észrevétlenül” szolgáljon ki, nem, hogy ő legyen a középponban. Kellemetlenül pofátlan és túlbuzgó volt, amit szóvá is tettünk. A többi pincér kedves volt. A hely hangulata miatt biztosan visszatérünk még, de minimum fél év lesz, mire újra kipróbáljuk.

2018. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. február 2.
Szombaton sz étterem 12 órakor nyit. Egy kicsit meglepett, hogy egy perccel sem engedtek be korábban bennünket, pedig erősen nyomkodtuk a kilincset. Kárpótolt ezután a kiszolgálás, és nem utolsó sorban a profin elkészített ételek. Csaknem mindenki mást rendelt, de a nagy család egyöntetűen úgy nyilatkozott, hogy mindegyik étel friss és ízletes volt.

Szerényke TOP szállásértékelő
2018. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. január 29.
Barátainkkal töltöttünk el egy felejthetetlen szombati vacsorát
itt. A főétel előtt leveseket is választottunk mind a négyen,
rendkívül gyorsan kihozták, szinte alig kortyoltunk párat az felszolgált italainkból. Isteni finomak, a csészényi mérce pont elegendő volt, kifejezetten ajánlom a tárkonyos vadragulevest, senki ne hagyja ki.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
The Aquincum Hotel Budapest
2018.12.16. - 2019.03.16.
Vadrózsa Panzió
3 nap/2 éjszaka 5.500 - 7.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Bazilika alatti Panzió
2-3 éjszaka 8.400,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, egy üveg borbekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.09.26. - 2019.01.30.
Fenyőharaszt Kastélyszálló
Verseg
2 nap/1 éjszaka 16.400,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Nádas Tó Park Hotel
Vasad
3 nap/2 éjszaka 11.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.12.01. - 2019.02.28.
Szent Orbán Erdei Wellness Hotel
Kóspallag
3 nap/2 éjszaka 13.250,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, gyertyafényes esti fürdőzéssel, késői szoba elhagyással, játszóház és kültéri street fitness pálya használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.09.03. - 2019.05.31.
Hotel Termálkristály Aqualand
Ráckeve
2 nap/1 éjszaka 36.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, komplex szobai bekészítéssel, ajándék fürdőbelépővel a ráckevei Aqua Land Termál-és Élményfürdőbe, szabadidős szolgáltatásokkal, internet elérhetőséggel
2018.12.29. - 2019.01.02.
Debre Vendégház
Szendehely
2 nap/1 éjszaka 3.500 - 5.250,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Tó Wellness Hotel
Bánk
2 nap/1 éjszaka 12.950 - 24.450,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2018.12.17. - 2019.02.28.
Globall Hotel
Telki
3 nap/2 éjszaka 26.900,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, ünnepi vacsorával, karácsonyi programokkal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, szabadidős tevékenységekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.12.21. - 2018.12.27.
Kis Szárcsa Vendégház
Agárd
2-3 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, sütemény és tea fogyasztással, mini wellness részleg használattal, kerékpár használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.12.22. - 2018.12.28.
Forster Vadászkastély és Szálloda
Bugyi
Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.12.16. - 2019.12.28.

Szállodák Budapest környékén