Nyúl Ildikó

Nyúl Ildikó adatlapja

Regisztráció2021.08.29
Utoljára itt2022.09.30

Kiváló 2021. augusztus 29.a párjával járt itt
Gyönyörű a környezet,sétáltunk a tó partján,megcsodáltuk a virágokat,lovakat. Sajnos eső után voltunk,így bent kellett letelepednünk,de nagyon hangulatos a belső tér is. A kiszolgálás udvarias és viszonylag gyors volt. Az étel ízletes és nagy adag: hajdinás vargányaleves és szarvaspörkölt dödöllével. Nem a legolcsóbb hely,de megérte.
Felhasználó fényképei:
Berek Halászkert Bajánsenye - Berek Halászkert Bajánsenye - Berek Halászkert Bajánsenye - Berek Halászkert Bajánsenye -
Kiváló 2022. szeptember 14.egyedül járt itt
Nagyon finom volt a marhagulyás,kedves és udvarias a kiszolgálás. Nagyon szép a virágos környezet és a panoráma. Ebéd után is jól esett kicsit elüldögélni az alkoholmentes sör mellett az asztalnál. Jó helyen található,útközben könnyű betérni és tágas a parkoló. Gyalog el lehet sétálni a malomhoz,s a dombon lévő csodás panorámát nyújtó temetőbe.
Felhasználó fényképei:
Huszár Vendéglő Örvényes - Huszár Vendéglő Örvényes - Huszár Vendéglő Örvényes - Huszár Vendéglő Örvényes - Huszár Vendéglő Örvényes - Huszár Vendéglő Örvényes -