Berek Halászkert Bajánsenye

Senior pihenés az Alpok lábánál
Hotel Írottkő K?szeg

Berek Halászkert Bajánsenye vélemények

Kiváló 2022. augusztus 15.a párjával járt itt
Hangulatos kis étterem. Finom ételek megfizethető ár. Máskor is megyünk. :) Szerelem hely a lovak miatt is :)
Berek Halászkert Bajánsenye - EgyébBerek Halászkert Bajánsenye - Egyéb
Kiváló 2021. augusztus 29.a párjával járt itt
Gyönyörű a környezet,sétáltunk a tó partján,megcsodáltuk a virágokat,lovakat. Sajnos eső után voltunk,így bent kellett letelepednünk,de nagyon hangulatos a belső tér is. A kiszolgálás udvarias és viszonylag gyors volt. Az étel ízletes és nagy adag: hajdinás vargányaleves és szarvaspörkölt dödöllével. Nem a legolcsóbb hely,de megérte. Desszert már nem fért belénk.
Berek Halászkert Bajánsenye - Külső képBerek Halászkert Bajánsenye - Külső képBerek Halászkert Bajánsenye - Étel/italBerek Halászkert Bajánsenye - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. október 21.a párjával járt itt
Kerceszomori Biofarmon ajánlották, hogy ezt az éttermet válasszuk. Még nem jártunk itt, csak egy közeli másik étteremben pár éve, így nagyon örültünk, hogy egy új helyet is kipróbálhatunk. Gyors kiszolgálással találkoztunk, és összességében finom ételekkel.
Berek Halászkert Bajánsenye - Étel/italBerek Halászkert Bajánsenye - Étel/italBerek Halászkert Bajánsenye - Étel/italBerek Halászkert Bajánsenye - Étel/italBerek Halászkert Bajánsenye - Külső kép
2019. június 7., kollégákkal járt itt
Az egyébként kellemes, hangulatos helyen található étteremben mindössze egy - különben kedves és udvarias - fiatal hölgy szolgált ki bennünket és a többi vendéget. Emiatt azután lassan haladt a dolog. Igaz, figyelmességből egy kis pálinkát is felszolgáltak egy falat zsíros kenyérrel, amíg a fő ételre vártunk. Ez pozitívum!
2018. szeptember 27.gyerekekkel járt itt
Születésnapi ebédre mentünk a családdal az étteremben. Szép környezetű, rendezett, gyerekeknek is volt kis játszótér.
A kiszolgálással meg voltunk elégedve, kedves volt, az ételek finomak voltak, mi a haltálat kóstoltuk meg, ami ízletes volt. Viszont nagyon sokat (kb. 1 órát) kellett várni mire megkaptuk a rendelésünket, pedig nem is voltak sokan.
Szörnyű 2018. augusztus 11.családjával járt itt
Nem kifejezetten ebéd vagy vacsoraidőben érkeztünk családommal. A hideg gyümölcslevesben szétázott összetevők, ellenben a légy frissnek tűnt. . Visszaküldtük! Kértünk gyerekeknek főételt, amit szerettünk volna kettétálaltatni, mire azt a választ kaptuk, hogy majd hoznak még egy tányért. . .
Kiváló 2017. augusztus 4.a párjával járt itt
Őrségi kirándulás alkalmával tévedtünk a Halászkertre. Korai vacsorára tértünk be. Kint foglaltunk helyet, de hatalmas eső közeledett így még időben be tudtunk a többi vendéggel együtt menekülni a belső térbe. A kinti rész nagyon szép, de a belső teret is feldobja a hatalmas akvárium halacskákkal.
Berek Halászkert Bajánsenye - Külső képBerek Halászkert Bajánsenye - Külső képBerek Halászkert Bajánsenye - BelsőBerek Halászkert Bajánsenye - Étel/italBerek Halászkert Bajánsenye - Étel/ital
Kiváló 2015. október 13.barátokkal járt itt
Minden tekintetben meg voltunk elégedve az étteremmel. Csirkét ettem kapros juhtúrós palacsintával, isteni volt. Ár-érték arányban is elégedettek vagyunk, SZÉP kártyával is lehet fizetni. Felszolgálókkal többé kevésbé elégedett voltam, egy fiatal lány volt eddig, aki nem volt túl szimpatikus, és figyelmes.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 51 városban járt márFelfedező - 26 helyen első értékelőNépszerű író - 74 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. augusztus 9.a párjával járt itt
Második alkalommal utaztunk az Őrségbe. Kirándulásunk célpontja a szomszédos Ausztria és Szlovénia. A határ mellett, Őriszentpéteren töltöttünk egy éjszakát. Bajánsenyén találtunk rá erre a csodálatos környezetben lévő étteremre. A Faborítású épület szépen illeszkedik a kis tó és fák ölelésébe.
2015. augusztus 6.gyerekekkel járt itt
Egy jó meleg kora délután ültünk be, azért ide, mert kívülről megtetszett a hely. :) Étvágygerjesztőnek egy-egy kupica finom pálinkát és egy-egy falat zsíros kenyeret kaptunk lilahagymával. Az ételek finomak voltak, hatalmas adagot kaptunk viszonylag gyorsan, bár rajtunk kívül nem voltak sokan.