Huszár Vendéglő Örvényes

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Őszi akciók >>  |  Nyaralás >>  |  Karácsony >>  |  Szilveszter >>
Huszár Vendéglő Örvényes
8242 Örvényes, Malom u. 2.

Huszár Vendéglő Örvényes a térképen

Huszár Vendéglő Örvényes értékelése:

1. helyezett az 1 örvényesi étterem közül
106. helyezett Balatonon - 577 étterem közül

magyar, nemzetközi
grill ételek ...
Gépzene:
könnyűzene, magyar népzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek, pop
magyar, angol, francia, német, orosz
Visa, EC/MC, Amex, Diners Club
Gösser, Soproni

Huszár Vendéglő Örvényes bemutatkozása

Éttermünk húsvéttól mindenszentekig várja nagy szeretettel kedves vendégeinket. Ételválasztékunkra főként a magyaros jellegű ételek a jellemzőek, de a nemzetközi konyha igényeinek is megfelelünk. Specialitásunk a "Borjúszelet Huszár -", a "Fogasfilé Molnárné módra" és természetesen a balatoni halászlé, és a roston sült egész fogas is szerepel az étlapon. Ételeinkhez kitűnő minőségű helyi borokat ajánlunk, amelyek kitűnően illeszkednek az ízvilághoz és nagymértékben emelik az élvezeti értéket.
A kisgyerekek számára biztonságos játszóteret alakítottunk ki, ahol kedvükre játszhatnak, amíg elkészül a megrendelt étel.
A teraszról csodálatos a kilátás a Tihanyi-félszigetre.
A gépkocsiknak kényelmes parkolót alakítottunk ki az étterem előtt, ahol a parkolás ingyenes. Gondoltunk a biciklivel érkezőkre is, kerékpárjaikat a fedett biciklitárolónál helyezhetik el. A kerékpár tárolóra szabad rálátásuk van miközben nálunk kipihenhetik az északi part dimbes-dombos út fáradalmait.

Huszár Vendéglő Örvényes képei

Huszár Vendéglő Örvényes vélemények

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Hagyományos nyári kerékpártúránk hagyományos reggelizőhelye. Klasszikus reggeli fogások, finom ételek, kedves kiszolgálás, normál árak jellemzik a vendéglőt.
Hám and eggs, hideg tej, narancslé, kávé volta?menü. Csípőspaprika alapból az asztalon, cserépben :-) És még a kakaó is nagyon finom.

2017. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. június 28.
A balatoni nyaralásunk alkalmával tértünk be barátainkkal egy forró napon. A meleg ellenére a klimatizált teraszon foglaltunk helyet, nagyon jól éreztük magunkat. Az ételek nagyon finomak voltak, az adagokra sem volt panaszunk. A tálalás átlagon felüli volt, nagyon figyeltek a részletekre. Külön tetszett, hogy aki halászlét evett, partedlit is kapott.

2017. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. június 25.
Nos, itt jártam, jártunk, de a nagy várakozás ellenére, hisz az értékelés jó és egy-két barátom is mondta, ide térjünk be! Hát nekem abszolút nem tetszett! Azon kívül, hogy a kaja nem ízlett baromi drága volt ! A mellékhelyiség borzalom. . . A kiszolgálókon pedig nem a profizmus, hanem a kérjél már aztán hozom fizess, aztán menjél mer jön a következő.

2017. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. május 29.
AZ éttermet nem néztük ki előre, Szentbékkálláról Tihany felé esett útba, és betértünk. A kiszolgálás tökéletes, a felszolgálók figyelmesek, türelmesek. Az ételek adagja első látásra kicsinek tűnt, de teljesen jól laktunk, egyáltalán nem maradtunk éhesek. Az általam rendelt fogás picit ki volt hűlve mire megkaptam, de nem zavaróan, a család többi tagja nem panaszkodott semmire.

2017. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. május 20.
Egyszerűen és mindenféle sallangok nélkül: nagyon jó étterem. A kiszolgálás figyelmes és gyors volt annak ellenére, hogy a vendégek a mai napon megrohanták az éttermet. Mikor megérkeztünk azt gondoltam a tele parkoló láttán, hogy lehet jobb lenne elmenni másik helyre mert itt soha nem kapunk ebédet olyan tömeg van. Szerencsére maradtunk.

Mobilról küldte. | 2016. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. március 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon finomat ettünk, a kiszolgálás kedves volt csak ajánlani tudom. A színező a gyerekeknek nagyon kedved gesztus volt amit kérés nélkül kihoztak, az ételek tálalása is gusztusos volt nem csak az izük. Jövünk még!

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. október 12. - 3 látogató hasznosnak vélte
Tisztelt Huszár csapat! Idén, nyáron, az augusztusi hónap utolsó heteiben jártunk Önöknél a két unokámmal, a feleségemmel és a kutyánkkal. Biztosan emlékeznek ránk, mi voltunk azok akik délben mindig a legnagyobb nyüzsgésben érkeztünk és mindig megköszöntük, hogy olyan gyorsan megkaptuk az ételünket.

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nem először voltunk itt vendégek. A Malommúzeum szomszédságában található, amit szintén meg kell nézni! Forró nyár végi nap volt, kutyával érkeztünk. Kedvesen fogadtak minket, a kutyánk rögtön kapott tiszta tálban friss vizet! ! Kérés nélkül! Fogasfilét ettünk Molnárné módra, remek volt. Gyors,jó kiszolgálás, a főnöknő személyesen hozza a kész ételt.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Sok jót hallottunk az étteremről, gondoltuk kipróbáljuk a párommal és nem csalódtunk mi sem! Tágas parkolóval rendelkezik. Este érkeztünk amikor feltűnt, hogy az autóknak külön kivilágított LED-es parkoló helyei vannak. Számomra fontos, hogy az étterem környezete is rendezett legyen, mert kívülről is azt sugallja, térjünk be. Halászlét fogyasztottunk főételként.

thelena TOP egyébhely értékelő
2016. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Balaton híréhez képest kellemes csalódás, szép hely, sok vendég az utószezonban is, szeptember derekán, pedig kellemetlen esős idő volt. Nagyon udvarias kiszolgálás, finomak az ételek, sajnos egy kicsit drága, , de hát ez a magyar tenger, ha mi is akarunk belőle egy kicsit akkor kell érte anyagilag is áldozni. Ez egy út melletti étterem de mégis magas színvonalon szolgáltatnak.

Legnépszerűbb csomagok Örvényesen és környékén
Balla Apartmanház
3 nap/2 éjszaka 4.800,- Ft/fő/éj ártól: szállás önelátással
2017.08.27. - 2017.12.15.
Hotel Pallone
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 12.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, egy üveg pezsgővel, portré fotózással, múzeum- és kalandpark belépővel, kedvezményes strandbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2017.10.31.
Holiday Hotel Csopak
Csopak
4 nap/3 éjszaka 8.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, strandbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.05.30. - 2017.08.31.
Prémium Hotel Panoráma
3 nap/2 éjszaka 12.400,- Ft/fő/éj ártól: reggelis vagy félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, kerékpár-használattal, internet elérhetőséggel
2017.09.03. - 2017.09.30.
Hunguest Hotel Helikon
3 nap/2 éjszaka 8.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, uszoda, szauna és fitnesz terem használattal, sporteszközök használatával, internet elérhetőséggel
2017.03.10. - 2017.11.05.
Green Garden Hotel
5-7 éjszaka 9.986,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2017.07.01. - 2017.08.31.
Hotel Villa Classica
Pápa
3 nap/2 éjszaka 8.900,-Ft/fő/éj ártól: reggelis vagy félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, safari klub használattal, ingyenes kerékpárkölcsönzéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.08.24. - 2017.10.05.
Port Panzió
Balatonmáriafürdő
6 nap/5 éjszaka 7.580,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
2017.06.07. - 2017.09.17.
Hotel Kakadu
3 nap/2 éjszaka 10.750,- Ft/fő/éj ártól: reggelis vagy félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, pezsgő-party-val a pezsgőfürdőben, múzeumbelépővel, kedvezménnyel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.08.14. - 2018.12.31.
Abbázia Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, szauna használattal, arborétum belépővel, kalandpark használattal
2017.03.31. - 2017.12.31.
Somogy Kertje Szabadidő- és Rendezvényközpont
Bonnya
3 nap/2 éjszaka 7.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szabadtéri wellness használattal, kerékpár és nordic walking túrabot használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.09. - 2017.09.30.
Hasik Hotel
Döbrönte
4 nap/3 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness részleg és fitneszterem használattal, hintózással vagy masszázzsal, szórakozási lehetőséggel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.04. - 2017.12.31.

Szállodák Örvényes környékén
Hotel Kapitány Superior Wellness Örvényes
A Hotel Kapitány ****Superior Wellness közvetlenül a Sümegi Vár tövében épült, történelmi...
Hunguest Hotel Bál Resort Örvényes
Megnyílt a Balaton első, nemzetközi standard szerint épített és üzemeltetett, négycsillagos...
Hotel Wellamarin Örvényes
Őszi wellness akció (min. 2 éj)
Wellness ala carte hétköznapok 2=3
WellAtlantisz (1 éjtől)