Huszár Vendéglő Örvényes
8242 Örvényes, Malom u. 2.

Huszár Vendéglő Örvényes a térképen

Huszár Vendéglő Örvényes értékelése:

1. helyezett a 2 örvényesi étterem közül
52. helyezett Balatonon - 762 étterem közül

magyar, nemzetközi
grill ételek ...
Élőzene:
könnyűzene, pop, rhythm&blues, rock&roll, szimfonikus
Gépzene:
könnyűzene, magyar népzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek, pop
magyar, angol, német, orosz
Visa, EC/MC, Amex, Diners Club
Gösser, Soproni, Edelweiss, Krusovice

Huszár Vendéglő Örvényes bemutatkozása

Éttermünk máricustól Márton napig várja nagy szeretettel kedves vendégeinket. Ételválasztékunkra főként a magyaros jellegű ételek a jellemzőek, de a nemzetközi konyha igényeinek is megfelelünk. Specialitásunk a "Borjúszelet Huszár -", a "Fogasfilé Molnárné módra" és természetesen a balatoni halászlé, és a roston sült egész fogas is szerepel az étlapon. Ételeinkhez kitűnő minőségű helyi borokat ajánlunk, amelyek kitűnően illeszkednek az ízvilághoz és nagymértékben emelik az élvezeti értéket.
A kisgyerekek számára biztonságos játszóteret alakítottunk ki, ahol kedvükre játszhatnak, amíg elkészül a megrendelt étel.
A teraszról csodálatos a kilátás a Tihanyi-félszigetre.
A gépkocsiknak kényelmes parkolót alakítottunk ki az étterem előtt, ahol a parkolás ingyenes. Gondoltunk a biciklivel érkezőkre is, kerékpárjaikat a fedett biciklitárolónál helyezhetik el. A kerékpár tárolóra szabad rálátásuk van miközben nálunk kipihenhetik az északi part dimbes-dombos út fáradalmait.

Huszár Vendéglő Örvényes képei

Huszár Vendéglő Örvényes vélemények

Budaörs
Ábrahámhegy

2020. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. október 2.
Mindenképpen a jobb gasztroélmények közé tartozik. Valami olyan helyen van, legalábbis nekem, hogy ott nem szoktam megállni, szóval, ha arra járok, nem ott vagyok éhes, ez szinte soha nem ebédidőben történik. Ráadásul az útról nézve olyan, mintha mindig zsúfolt lenne a parkoló, azt a benyomást keltve, hogy nem is érdemes itt megállni.

Tom180 TOP étteremértékelő
Tom180 TOP egyébhely értékelő
2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 27.
Újra nyeregben. Illetve Huszárban. Sok dolog nem változott. Az árak követték a parti tendenciát. A csülök kimondottan jól volt elkészítve. A lecsós krumpli az én mellényúlásom volt. Biztosan finom, de én nem szeretem. Más köretet kellett volna kérném, de ez tényleg az én hibám. A párom is elégedett volt a sajátjával. Parkoló van, más nekünk akkor ott nem kellett.
Balatonfüred
Veszprém
Zirc

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 7. - 2 látogató hasznosnak vélte
Örvényes ugyebár nem egy világváros. Szép csendesen megbújik a Tihanyi-félsziget árnyékában. Van itt azonban egy olyan vendéglátóhely, mely messze földről visszacsábítja a vendégeket. Nagyon kedves kiszolgálásban volt részünk, nagyon kellemes a környezet, nagyon gyorsan hozták ételünket és nagyon forró, nagyon finom volt.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Párommal voltunk ott, nem először. A pincérek kedvesek, a hely kellemes. Kétszemélyes tálat kértünk, ami elég lett volna 3 embernek is. Minden finom volt, bőséges. Az egyetlen problémánk az volt, hogy mire a szállásra értünk, addigra szaladnunk kellett, aztán estig váltottuk egymást a mellékhelyiségben. . .
Kedves Vendégünk,

Sajnálattal olvastuk, hogy tetszését nem nyerte el éttermünk kiszolgálása és színvonala. Bízunk abban hogy ez nem vette el kedvét egy újabb látogatástól mellyel bizonyíthatjuk minőségi ételeink felszolgálását és színvonalas szolgáltatásunkat.

Kedves Andi88!

Tician71 TOP étteremértékelő
2018. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. június 13.
Úgy gondolom, azért igazságtalan lenne, ha közepesre értékelném a helyet, mert annyira mégsem középszerű. Kifejezetten barátságos, jó hangulatú étterem, kedves, segítőkész, korrekt pincérekkel. Rendeltünk kétszemélyes tálat, Bécsi szeletet stb. . . Igazából minden rendben volt, az ételek finomak voltak, de nem volt semmi extra.
Kedves Vendégünk,

A két személyes tál elég bőséges, úgy gondoljuk az árért minőséget és mennyiséget kell adnunk.

2018. májusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2018. június 5. - 2 látogató hasznosnak vélte
Májusban két busznyi iskolással jártunk itt. Jégkrémet ettünk, kávéval megvendégeltek. Néhány gyerek pénzecskéje kevés volt a nyalánkságra, a felszolgáló szó nélkül kiegészítette (ilyet manapság még nem láttam sehol! ). Tökéletes profizmussal, rugalmassággal kezelték a gyereksereget, végezték munkájukat, kedvesek, figyelmesek voltak az ott dolgozók.
Kedves Vendégünk!

Köszönjük megtisztelő értékelését!

Visszavárjuk Önöket!

Üdvözlettel,
Huszár csapat

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ha Balaton, egy nap, akkor az ebéd az örvényesi Huszár Vendéglőben készül számunkra. Tele volt a parkoló, az asztalok, nehéz volt helyet kapni, de nem adtuk fel. Fogas Molnárné módra volt a menü számunkra, sör, kávé, ásványvíz. Egy órán belül hozták, megettük, fizettünk. Abszolút elfogadható főszezonban. Udvariasak, gyorsak, a mellékhelyiség tiszta, nem látszik a tömeg.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 12. - 2 látogató hasznosnak vélte
Hagyományos nyári kerékpártúránk hagyományos reggelizőhelye. Klasszikus reggeli fogások, finom ételek, kedves kiszolgálás, normál árak jellemzik a vendéglőt.
Hám and eggs, hideg tej, narancslé, kávé volta?menü. Csípőspaprika alapból az asztalon, cserépben :-) És még a kakaó is nagyon finom.

2017. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. június 28.
A balatoni nyaralásunk alkalmával tértünk be barátainkkal egy forró napon. A meleg ellenére a klimatizált teraszon foglaltunk helyet, nagyon jól éreztük magunkat. Az ételek nagyon finomak voltak, az adagokra sem volt panaszunk. A tálalás átlagon felüli volt, nagyon figyeltek a részletekre. Külön tetszett, hogy aki halászlét evett, partedlit is kapott.

2017. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. június 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nos, itt jártam, jártunk, de a nagy várakozás ellenére, hisz az értékelés jó és egy-két barátom is mondta, ide térjünk be! Hát nekem abszolút nem tetszett! Azon kívül, hogy a kaja nem ízlett baromi drága volt ! A mellékhelyiség borzalom. . . A kiszolgálókon pedig nem a profizmus, hanem a kérjél már aztán hozom fizess, aztán menjél mer jön a következő.
Kedves Vendégünk,

Örülünk, hogy felregisztrált ezért a véleményért az ittjartam. hu-ra! Közben

Legnépszerűbb csomagok Örvényesen és környékén
Mirabella Camping
Zamárdi
2 nap/1 éjszaka 4.600 - 13.800,- Ft/fő/éj között: önellátással, medence és játszótér használattal, parkolással
2021.04.23. - 2021.09.30.
Ganz Családi Üdülő Balatonszárszó
Balatonszárszó
7 nap/6 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással
2021.06.23. - 2021.08.24.
Hotel Villa Classica
Pápa
2 nap/1 éjszaka 16.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg és Safari klub használattal, kávé és tea bekészítéssel, kerékpárkölcsönzéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.03.11. - 2021.03.15.
Tokajer Wellness Panzió
2021.04.20. - 2021.09.30.
Szőlő Vendégház Balatongyörök
Balatongyörök
3 nap/2 éjszaka 6.000 - 9.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.04.02. - 2021.10.31.
Hotel Laroba
Alsóörs
3 nap/2 éjszaka 11.900 - 25.925,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és egészségsziget használattal, parkolással, internettel
2018.10.12. - 2022.01.01.
Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark
Mór
3 nap/2 éjszaka 17.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, lovaskocsizással, sportolási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.06. - 2021.12.22.
Hotel Bacchus
2021.04.02. - 2021.10.10.
Hotel Európa Gunaras
Dombóvár
3 nap/2 éjszaka 5.725,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, masszázs kuponnal, nordic walking bothasználattal, asztalteniszezési, biliárdozási lehetőséggel, játszótér és Kneipp-ösvény használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.01.15. - 2021.12.23.
Világos Hotel
Balatonvilágos
3 nap/2 éjszaka: 7.475,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, sportolási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.25. - 2021.06.15.
Hotel Platán
Zamárdi
2 nap/1 éjszaka 8.050 - 23.575,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, kültéri medencével, parkolással, játszótérrel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.30. - 2021.09.25.
Holiday Hotel Csopak
Csopak
6 nap/5 éjszaka 9.390 - 33.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, strandbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.05.21. - 2021.09.05.

Szállodák Örvényes környékén
Hotel Yacht Wellness & Business Örvényes
Holiday Hotel Csopak Örvényes
Kikötői tavaszköszöntő (min. 2 éj)
Balatoni nyaralás (min. 5 éj)
Nyári hétközi akció (min. 3 éj)

Huszár Vendéglő ÖrvényesX