Huszár Vendéglő Örvényes

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Nyaralás >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Wellness >>  |  Nyugdíjasoknak >>
Huszár Vendéglő Örvényes
8242 Örvényes, Malom u. 2.

Huszár Vendéglő Örvényes a térképen

Huszár Vendéglő Örvényes értékelése:

1. helyezett az 1 örvényesi étterem közül
129. helyezett Balatonon - 561 étterem közül

magyar, nemzetközi
grill ételek ...
Gépzene:
könnyűzene, magyar népzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek, pop
magyar, angol, francia, német, orosz
Visa, EC/MC, Amex, Diners Club
Gösser, Soproni

Huszár Vendéglő Örvényes bemutatkozása

Éttermünk húsvéttól mindenszentekig várja nagy szeretettel kedves vendégeinket. Ételválasztékunkra főként a magyaros jellegű ételek a jellemzőek, de a nemzetközi konyha igényeinek is megfelelünk. Specialitásunk a "Borjúszelet Huszár -", a "Fogasfilé Molnárné módra" és természetesen a balatoni halászlé, és a roston sült egész fogas is szerepel az étlapon. Ételeinkhez kitűnő minőségű helyi borokat ajánlunk, amelyek kitűnően illeszkednek az ízvilághoz és nagymértékben emelik az élvezeti értéket.
A kisgyerekek számára biztonságos játszóteret alakítottunk ki, ahol kedvükre játszhatnak, amíg elkészül a megrendelt étel.
A teraszról csodálatos a kilátás a Tihanyi-félszigetre.
A gépkocsiknak kényelmes parkolót alakítottunk ki az étterem előtt, ahol a parkolás ingyenes. Gondoltunk a biciklivel érkezőkre is, kerékpárjaikat a fedett biciklitárolónál helyezhetik el. A kerékpár tárolóra szabad rálátásuk van miközben nálunk kipihenhetik az északi part dimbes-dombos út fáradalmait.

Huszár Vendéglő Örvényes képei

Huszár Vendéglő Örvényes vélemények

2017. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. május 29.
AZ éttermet nem néztük ki előre, Szentbékkálláról Tihany felé esett útba, és betértünk. A kiszolgálás tökéletes, a felszolgálók figyelmesek, türelmesek. Az ételek adagja első látásra kicsinek tűnt, de teljesen jól laktunk, egyáltalán nem maradtunk éhesek. Az általam rendelt fogás picit ki volt hűlve mire megkaptam, de nem zavaróan, a család többi tagja nem panaszkodott semmire.

2017. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. május 20.
Egyszerűen és mindenféle sallangok nélkül: nagyon jó étterem. A kiszolgálás figyelmes és gyors volt annak ellenére, hogy a vendégek a mai napon megrohanták az éttermet. Mikor megérkeztünk azt gondoltam a tele parkoló láttán, hogy lehet jobb lenne elmenni másik helyre mert itt soha nem kapunk ebédet olyan tömeg van. Szerencsére maradtunk.

Mobilról küldte. | 2016. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. március 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon finomat ettünk, a kiszolgálás kedves volt csak ajánlani tudom. A színező a gyerekeknek nagyon kedved gesztus volt amit kérés nélkül kihoztak, az ételek tálalása is gusztusos volt nem csak az izük. Jövünk még!

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. október 12. - 3 látogató hasznosnak vélte
Tisztelt Huszár csapat! Idén, nyáron, az augusztusi hónap utolsó heteiben jártunk Önöknél a két unokámmal, a feleségemmel és a kutyánkkal. Biztosan emlékeznek ránk, mi voltunk azok akik délben mindig a legnagyobb nyüzsgésben érkeztünk és mindig megköszöntük, hogy olyan gyorsan megkaptuk az ételünket.

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nem először voltunk itt vendégek. A Malommúzeum szomszédságában található, amit szintén meg kell nézni! Forró nyár végi nap volt, kutyával érkeztünk. Kedvesen fogadtak minket, a kutyánk rögtön kapott tiszta tálban friss vizet! ! Kérés nélkül! Fogasfilét ettünk Molnárné módra, remek volt. Gyors,jó kiszolgálás, a főnöknő személyesen hozza a kész ételt.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Sok jót hallottunk az étteremről, gondoltuk kipróbáljuk a párommal és nem csalódtunk mi sem! Tágas parkolóval rendelkezik. Este érkeztünk amikor feltűnt, hogy az autóknak külön kivilágított LED-es parkoló helyei vannak. Számomra fontos, hogy az étterem környezete is rendezett legyen, mert kívülről is azt sugallja, térjünk be. Halászlét fogyasztottunk főételként.

thelena TOP egyébhely értékelő
2016. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Balaton híréhez képest kellemes csalódás, szép hely, sok vendég az utószezonban is, szeptember derekán, pedig kellemetlen esős idő volt. Nagyon udvarias kiszolgálás, finomak az ételek, sajnos egy kicsit drága, , de hát ez a magyar tenger, ha mi is akarunk belőle egy kicsit akkor kell érte anyagilag is áldozni. Ez egy út melletti étterem de mégis magas színvonalon szolgáltatnak.

2016. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 19.
csak röviden:
1,- 4 vendégből 1 nem kapott italt (reklamálás után igen)
2,- leveshez kért friss erős paprika a leves befejezésekor ért ki ( de kiért)
3,- A helyi specialítás " huszár"-ról hiányzott a libamáj (felszólításra pótolva)
2 japán barátommal voltam, de nem jövök többet.
több, sokkal jobb van a környéken.
Válasz az értékelésre - 2016. szeptember 20.
Kedves Vendégünk,

Sajnálattal olvastuk hogy tetszését nem nyerte el éttermünk kiszolgálása és színvonala. Bízunk abban hogy ez nem vette el kedvet egy újabb látogatástól mellyel bizonyíthatjuk minőségi ételeink felszolgálását es színvonalas szolgáltatásunkat.
Huszár Vendéglő, vendégkapcsolati manager

2016. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 18.
Baráti társasággal voltunk ebédelni júliusban. Nagy a parkoló, de semmi árnyék nincs. A torony alatti belső helyiségben foglaltunk helyet, ami meglepően sötét volt. A személyzet kedves, gyors, de kapkodnak. 22 perc alatt kaptuk meg az ételeket a rendelésfelvételt követően, ezt a pincér közölte velünk.

2016. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 10.
Baráti társasággal voltunk az étteremben ebédelni így többünk véleményét írom. Általában mindenkinek megfelelő volt a választott étel. De, az aránylag drága étteremben a leves minőségétől sokkal több várható el. Az egyik ételnél a hús kissé " angolosra" sikeredett. Viszont a palacsinta és a kávé tökéletes volt. A pincérek kedvesek, szolgálat készek.

Legnépszerűbb csomagok Örvényesen és környékén
Anna-Lak Vendégház
Balatonberény
5 nap/4 éjszaka 4.500,-Ft/fő/éj ártól: önellátással
2017.01.15. - 2017.12.31.
Hotel Silverine Lake Resort
Balatonfüred
5 nap/4 éjszaka 22.425,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, animációs programokkal, kávé kuponnal, internet elérhetőséggel
2017.05.28. - 2017.08.25.
Anna Grand Hotel Wine & Vital
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 15.750 - 45.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, kuponokkal, internet elérhetőséggel
2017.03.16. - 2050.12.31.
Edvy Malom Fogadó és Barokk Udvarház
Pápa
3 nap/2 éjszaka 10.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, 1 palack borral, wellness-részleg használattal
2017.02.13. - 2017.12.31.
Hotel Villa Classica
Pápa
3 nap/2 éjszaka 9.300,- Ft/fő/éj ártól: reggelis vagy félpanziós ellátással, wellness- és fitnesz részleg használattal, kerékpár kölcsönzéssel, szobai bekészítéssel, biliárd, darts, kártya- és társasjátékok használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.01. - 2017.08.23.
Hotel Pallone
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 8.900,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kerékpárhasználattal, kedvezményes belépőkkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2017.12.28.
Hotel Família Balatonboglár
Balatonboglár
3 nap/2 éjszaka 7.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, sportolási lehetőségekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.16. - 2017.09.03.
Residence Konferencia és Wellness Hotel
3 nap/2 éjszaka 18.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, köszöntőitallal, wellness részleg használattal, masszázzsal, kávéval és süteménnyel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2017.12.22.
Betekints Wellness & Konferencia Hotel
Veszprém
3 nap/2 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyermekeknek meglepetés bekészítéssel, wellness részleg használattal, állatkerti belépővel, parkolással
2017.01.01. - 2017.12.31.
Zsófia Vendégház
3 nap/2 éjszaka 4.750,- Ft/fő/éj ártól: szállás önellátással, fürdőbelépővel
2017.01.01. - 2017.12.31.
Zenit Hotel Balaton
Vonyarcvashegy
3 nap/2 éjszaka 13.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szauna-, medencetér és kardio szoba használattal, panorámás napozóterasszal, élőzenével, sporteseményekkel, gyermekbarát szolgáltatásokkal, internet elérhetőséggel
2017.06.05. - 2017.07.09.
Prémium Hotel Panoráma
4-5 éjszaka 18.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitnesz terem használattal, internet elérhetőséggel
2017.06.30. - 2017.08.26.

Szállodák Örvényes környékén
Hotel Kapitány Superior Wellness Örvényes
A Hotel Kapitány ****Superior Wellness közvetlenül a Sümegi Vár tövében épült, történelmi...
Hotel Panoráma Balatongyörök Örvényes
Hotel Wellamarin Örvényes