Huszár Vendéglő Örvényes
8242 Örvényes, Malom u. 2.

Huszár Vendéglő Örvényes a térképen

Huszár Vendéglő Örvényes értékelése:

1. helyezett a 2 örvényesi étterem közül
104. helyezett Balatonon - 720 étterem közül

magyar, nemzetközi
grill ételek ...
Élőzene:
könnyűzene, pop, rhythm&blues, rock&roll, szimfonikus
Gépzene:
könnyűzene, magyar népzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek, pop
magyar, angol, német, orosz
Visa, EC/MC, Amex, Diners Club
Gösser, Soproni, Edelweiss, Krusovice

Huszár Vendéglő Örvényes bemutatkozása

Éttermünk máricustól Márton napig várja nagy szeretettel kedves vendégeinket. Ételválasztékunkra főként a magyaros jellegű ételek a jellemzőek, de a nemzetközi konyha igényeinek is megfelelünk. Specialitásunk a "Borjúszelet Huszár -", a "Fogasfilé Molnárné módra" és természetesen a balatoni halászlé, és a roston sült egész fogas is szerepel az étlapon. Ételeinkhez kitűnő minőségű helyi borokat ajánlunk, amelyek kitűnően illeszkednek az ízvilághoz és nagymértékben emelik az élvezeti értéket.
A kisgyerekek számára biztonságos játszóteret alakítottunk ki, ahol kedvükre játszhatnak, amíg elkészül a megrendelt étel.
A teraszról csodálatos a kilátás a Tihanyi-félszigetre.
A gépkocsiknak kényelmes parkolót alakítottunk ki az étterem előtt, ahol a parkolás ingyenes. Gondoltunk a biciklivel érkezőkre is, kerékpárjaikat a fedett biciklitárolónál helyezhetik el. A kerékpár tárolóra szabad rálátásuk van miközben nálunk kipihenhetik az északi part dimbes-dombos út fáradalmait.

Huszár Vendéglő Örvényes képei

Huszár Vendéglő Örvényes vélemények

Tom180 TOP étteremértékelő
Tom180 TOP egyébhely értékelő
2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 27.
Újra nyeregben. Illetve Huszárban. Sok dolog nem változott. Az árak követték a parti tendenciát. A csülök kimondottan jól volt elkészítve. A lecsós krumpli az én mellényúlásom volt. Biztosan finom, de én nem szeretem. Más köretet kellett volna kérném, de ez tényleg az én hibám. A párom is elégedett volt a sajátjával. Parkoló van, más nekünk akkor ott nem kellett.
Veszprém
Zirc

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 7. - 2 látogató hasznosnak vélte
Örvényes ugyebár nem egy világváros. Szép csendesen megbújik a Tihanyi-félsziget árnyékában. Van itt azonban egy olyan vendéglátóhely, mely messze földről visszacsábítja a vendégeket. Nagyon kedves kiszolgálásban volt részünk, nagyon kellemes a környezet, nagyon gyorsan hozták ételünket és nagyon forró, nagyon finom volt.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Párommal voltunk ott, nem először. A pincérek kedvesek, a hely kellemes. Kétszemélyes tálat kértünk, ami elég lett volna 3 embernek is. Minden finom volt, bőséges. Az egyetlen problémánk az volt, hogy mire a szállásra értünk, addigra szaladnunk kellett, aztán estig váltottuk egymást a mellékhelyiségben. . .
Kedves Vendégünk,

Sajnálattal olvastuk, hogy tetszését nem nyerte el éttermünk kiszolgálása és színvonala. Bízunk abban hogy ez nem vette el kedvét egy újabb látogatástól mellyel bizonyíthatjuk minőségi ételeink felszolgálását és színvonalas szolgáltatásunkat.

Kedves Andi88!

2018. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. június 13.
Úgy gondolom, azért igazságtalan lenne, ha közepesre értékelném a helyet, mert annyira mégsem középszerű. Kifejezetten barátságos, jó hangulatú étterem, kedves, segítőkész, korrekt pincérekkel. Rendeltünk kétszemélyes tálat, Bécsi szeletet stb. . . Igazából minden rendben volt, az ételek finomak voltak, de nem volt semmi extra.
Kedves Vendégünk,

A két személyes tál elég bőséges, úgy gondoljuk az árért minőséget és mennyiséget kell adnunk.

2018. májusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2018. június 5. - 2 látogató hasznosnak vélte
Májusban két busznyi iskolással jártunk itt. Jégkrémet ettünk, kávéval megvendégeltek. Néhány gyerek pénzecskéje kevés volt a nyalánkságra, a felszolgáló szó nélkül kiegészítette (ilyet manapság még nem láttam sehol! ). Tökéletes profizmussal, rugalmassággal kezelték a gyereksereget, végezték munkájukat, kedvesek, figyelmesek voltak az ott dolgozók.
Kedves Vendégünk!

Köszönjük megtisztelő értékelését!

Visszavárjuk Önöket!

Üdvözlettel,
Huszár csapat

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ha Balaton, egy nap, akkor az ebéd az örvényesi Huszár Vendéglőben készül számunkra. Tele volt a parkoló, az asztalok, nehéz volt helyet kapni, de nem adtuk fel. Fogas Molnárné módra volt a menü számunkra, sör, kávé, ásványvíz. Egy órán belül hozták, megettük, fizettünk. Abszolút elfogadható főszezonban. Udvariasak, gyorsak, a mellékhelyiség tiszta, nem látszik a tömeg.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 12. - 2 látogató hasznosnak vélte
Hagyományos nyári kerékpártúránk hagyományos reggelizőhelye. Klasszikus reggeli fogások, finom ételek, kedves kiszolgálás, normál árak jellemzik a vendéglőt.
Hám and eggs, hideg tej, narancslé, kávé volta?menü. Csípőspaprika alapból az asztalon, cserépben :-) És még a kakaó is nagyon finom.

2017. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. június 28.
A balatoni nyaralásunk alkalmával tértünk be barátainkkal egy forró napon. A meleg ellenére a klimatizált teraszon foglaltunk helyet, nagyon jól éreztük magunkat. Az ételek nagyon finomak voltak, az adagokra sem volt panaszunk. A tálalás átlagon felüli volt, nagyon figyeltek a részletekre. Külön tetszett, hogy aki halászlét evett, partedlit is kapott.

2017. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. június 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nos, itt jártam, jártunk, de a nagy várakozás ellenére, hisz az értékelés jó és egy-két barátom is mondta, ide térjünk be! Hát nekem abszolút nem tetszett! Azon kívül, hogy a kaja nem ízlett baromi drága volt ! A mellékhelyiség borzalom. . . A kiszolgálókon pedig nem a profizmus, hanem a kérjél már aztán hozom fizess, aztán menjél mer jön a következő.
Kedves Vendégünk,

Örülünk, hogy felregisztrált ezért a véleményért az ittjartam. hu-ra! Közben

2017. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. május 29.
AZ éttermet nem néztük ki előre, Szentbékkálláról Tihany felé esett útba, és betértünk. A kiszolgálás tökéletes, a felszolgálók figyelmesek, türelmesek. Az ételek adagja első látásra kicsinek tűnt, de teljesen jól laktunk, egyáltalán nem maradtunk éhesek. Az általam rendelt fogás picit ki volt hűlve mire megkaptam, de nem zavaróan, a család többi tagja nem panaszkodott semmire.

Legnépszerűbb csomagok Örvényesen és környékén
Danubius Hotel Marina
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 15.428,- Ft/fő/éj ártól: all inclusive ellátással, fedett uszoda és szauna használattal, fitness terem és tekepálya használattal, gyerekeknek animációs programokkal, internettel, parkolással
2020.04.23. - 2020.10.03.
Danubius Hotel Annabella
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 11.220 - 13.133,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, saját strandhasználattal, medence és szauna használattal, zenés-táncos esttel, tematikus vacsoraestekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.23. - 2020.10.31.
Residence Konferencia és Wellness Hotel
3 nap/2 éjszaka 22.145,- Ft/fő/éj ártól: szállás és ellátás a választott szobatípus szerint, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
2020.10.22. - 2020.10.26.
Tea Apartman
Balatongyörök
3 nap/2 éjszaka 6.950,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Balla Apartmanház
2 nap/1 éjszaka 5.900 - 7.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.01.03. - 2021.09.30.
Két Korona Konferencia & Wellness Hotel
Balatonszárszó
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, wellness kuponnal, fürdőköntös használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.30. - 2020.10.30.
Fogadó az Öreg Préshez Hotel
Mór
3 nap/2 éjszaka 12.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, borkóstolóval, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.02. - 2020.12.31.
Edvy Malom Fogadó és Barokk Udvarház
Pápa
2 nap/1 éjszaka 8.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.09.30. - 2020.12.31.
Napsugár Kemping és Panzió
Fonyód
2 nap/1 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Wellamarin
Zamárdi
3 nap/2 éjszaka 16.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness használattal, animációs programokkal,
2020.10.23. - 2020.11.01.
Judit Panzió
Tapolca-Gyulakeszi
3 nap/2 éjszaka 9.400,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Hotel Szépalma
Porva-Szépalmapuszta
3-5 éjszaka 10.360,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, kincskereső túrával, bowlingpálya használattal, ajándék pólóval
2020.01.07. - 2020.12.31.

Szállodák Örvényes környékén
Hotel Wellamarin Örvényes
Club Dobogómajor Örvényes
A Club Dobogómajor hotel a Balaton és Hévíz között kínál szállást - kényelmes apartmanokkal,...
Őszi szünet (min. 2 éj)
A Karácsony Cserszegi Csodája (min. 2 éj)
Előrefizetési kedvezmény félpanzióval

Huszár Vendéglő ÖrvényesX