Huszár Vendéglő Örvényes
8242 Örvényes, Malom u. 2.

Huszár Vendéglő Örvényes értékelése:

1. helyezett a 2 örvényesi étterem közül
59. helyezett Balatonon - 668 étterem közül

magyar, nemzetközi
grill ételek ...
Élőzene:
könnyűzene, pop, rhythm&blues, rock&roll, szimfonikus
Gépzene:
könnyűzene, magyar népzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek, pop
magyar, angol, német, orosz
Visa, EC/MC, Amex, Diners Club
Gösser, Soproni, Edelweiss, Krusovice

Huszár Vendéglő Örvényes bemutatkozása

Éttermünk húsvéttól mindenszentekig várja nagy szeretettel kedves vendégeinket. Ételválasztékunkra főként a magyaros jellegű ételek a jellemzőek, de a nemzetközi konyha igényeinek is megfelelünk. Specialitásunk a "Borjúszelet Huszár -", a "Fogasfilé Molnárné módra" és természetesen a balatoni halászlé, és a roston sült egész fogas is szerepel az étlapon. Ételeinkhez kitűnő minőségű helyi borokat ajánlunk, amelyek kitűnően illeszkednek az ízvilághoz és nagymértékben emelik az élvezeti értéket.
A kisgyerekek számára biztonságos játszóteret alakítottunk ki, ahol kedvükre játszhatnak, amíg elkészül a megrendelt étel.
A teraszról csodálatos a kilátás a Tihanyi-félszigetre.
A gépkocsiknak kényelmes parkolót alakítottunk ki az étterem előtt, ahol a parkolás ingyenes. Gondoltunk a biciklivel érkezőkre is, kerékpárjaikat a fedett biciklitárolónál helyezhetik el. A kerékpár tárolóra szabad rálátásuk van miközben nálunk kipihenhetik az északi part dimbes-dombos út fáradalmait.

Huszár Vendéglő Örvényes képei

Huszár Vendéglő Örvényes vélemények

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 21.
Párommal voltunk ott, nem először. A pincérek kedvesek, a hely kellemes. Kétszemélyes tálat kértünk, ami elég lett volna 3 embernek is. Minden finom volt, bőséges. Az egyetlen problémánk az volt, hogy mire a szállásra értünk, addigra szaladnunk kellett, aztán estig váltottuk egymást a mellékhelyiségben. . .
Kedves Vendégünk,

Sajnálattal olvastuk, hogy tetszését nem nyerte el éttermünk kiszolgálása és színvonala. Bízunk abban hogy ez nem vette el kedvét egy újabb látogatástól mellyel bizonyíthatjuk minőségi ételeink felszolgálását és színvonalas szolgáltatásunkat.

Kedves Andi88!

2018. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. június 13.
Úgy gondolom, azért igazságtalan lenne, ha közepesre értékelném a helyet, mert annyira mégsem középszerű. Kifejezetten barátságos, jó hangulatú étterem, kedves, segítőkész, korrekt pincérekkel. Rendeltünk kétszemélyes tálat, Bécsi szeletet stb. . . Igazából minden rendben volt, az ételek finomak voltak, de nem volt semmi extra.
Kedves Vendégünk,

A két személyes tál elég bőséges, úgy gondoljuk az árért minőséget és mennyiséget kell adnunk.

2018. májusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2018. június 5. - 2 látogató hasznosnak vélte
Májusban két busznyi iskolással jártunk itt. Jégkrémet ettünk, kávéval megvendégeltek. Néhány gyerek pénzecskéje kevés volt a nyalánkságra, a felszolgáló szó nélkül kiegészítette (ilyet manapság még nem láttam sehol! ). Tökéletes profizmussal, rugalmassággal kezelték a gyereksereget, végezték munkájukat, kedvesek, figyelmesek voltak az ott dolgozók.
Kedves Vendégünk!

Köszönjük megtisztelő értékelését!

Visszavárjuk Önöket!

Üdvözlettel,
Huszár csapat

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ha Balaton, egy nap, akkor az ebéd az örvényesi Huszár Vendéglőben készül számunkra. Tele volt a parkoló, az asztalok, nehéz volt helyet kapni, de nem adtuk fel. Fogas Molnárné módra volt a menü számunkra, sör, kávé, ásványvíz. Egy órán belül hozták, megettük, fizettünk. Abszolút elfogadható főszezonban. Udvariasak, gyorsak, a mellékhelyiség tiszta, nem látszik a tömeg.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 12. - 2 látogató hasznosnak vélte
Hagyományos nyári kerékpártúránk hagyományos reggelizőhelye. Klasszikus reggeli fogások, finom ételek, kedves kiszolgálás, normál árak jellemzik a vendéglőt.
Hám and eggs, hideg tej, narancslé, kávé volta?menü. Csípőspaprika alapból az asztalon, cserépben :-) És még a kakaó is nagyon finom.

2017. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. június 28.
A balatoni nyaralásunk alkalmával tértünk be barátainkkal egy forró napon. A meleg ellenére a klimatizált teraszon foglaltunk helyet, nagyon jól éreztük magunkat. Az ételek nagyon finomak voltak, az adagokra sem volt panaszunk. A tálalás átlagon felüli volt, nagyon figyeltek a részletekre. Külön tetszett, hogy aki halászlét evett, partedlit is kapott.

2017. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. június 25.
Nos, itt jártam, jártunk, de a nagy várakozás ellenére, hisz az értékelés jó és egy-két barátom is mondta, ide térjünk be! Hát nekem abszolút nem tetszett! Azon kívül, hogy a kaja nem ízlett baromi drága volt ! A mellékhelyiség borzalom. . . A kiszolgálókon pedig nem a profizmus, hanem a kérjél már aztán hozom fizess, aztán menjél mer jön a következő.
Kedves Vendégünk,

Örülünk, hogy felregisztrált ezért a véleményért az ittjartam. hu-ra! Közben

2017. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. május 29.
AZ éttermet nem néztük ki előre, Szentbékkálláról Tihany felé esett útba, és betértünk. A kiszolgálás tökéletes, a felszolgálók figyelmesek, türelmesek. Az ételek adagja első látásra kicsinek tűnt, de teljesen jól laktunk, egyáltalán nem maradtunk éhesek. Az általam rendelt fogás picit ki volt hűlve mire megkaptam, de nem zavaróan, a család többi tagja nem panaszkodott semmire.

2017. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. május 20.
Egyszerűen és mindenféle sallangok nélkül: nagyon jó étterem. A kiszolgálás figyelmes és gyors volt annak ellenére, hogy a vendégek a mai napon megrohanták az éttermet. Mikor megérkeztünk azt gondoltam a tele parkoló láttán, hogy lehet jobb lenne elmenni másik helyre mert itt soha nem kapunk ebédet olyan tömeg van. Szerencsére maradtunk.

Mobilról küldte. | 2016. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. március 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon finomat ettünk, a kiszolgálás kedves volt csak ajánlani tudom. A színező a gyerekeknek nagyon kedved gesztus volt amit kérés nélkül kihoztak, az ételek tálalása is gusztusos volt nem csak az izük. Jövünk még!

Legnépszerűbb csomagok Örvényesen és környékén
Hotel Jade
Veszprém
Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2018.11.23. - 2019.12.31.
Residence Konferencia és Wellness Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.600 - 38.250,- Ft/fő/éj között: bőséges büféreggelivel és büfévacsorával, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
2018.06.01. - 2019.12.22.
Hotel Magistern Konferencia & Wellness
2-3 éjszaka 25.333,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szilveszteri gálavacsorával és műsorral, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal
2018.12.29. - 2019.01.02.
Hotel Bakony
Bakonybél
2 nap/1 éjszaka 9.900 - 17.900,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
2018.11.18. - 2019.01.19.
Hotel Carpe Diem
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
2019.06.01. - 2019.09.10.
Akadémia Hotel
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 41.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával, pezsgő bekészítéssel, wellness-részleg használattal, turisztikai kedvezménykártyával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.12.30. - 2019.01.02.
CE Plaza Hotel
3 nap/2 éjszak 9.975,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázs és koktél kuponnal, internet elérhetőséggel
2018.09.01. - 2019.06.30.
Aura Hotel
Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
2018.11.18. - 2020.10.31.
Hotel Szépalma
Porva-Szépalmapuszta
3 nap/2 éjszaka 16.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és gyümölcstál bekészítéssel, wellness-részleg használattal, masszázzsal, erdei túrával, bowling pálya és biliárd használattal
2017.01.01. - 2018.12.30.
Hotel Panoráma Balatongyörök
Balatongyörök
3 nap/2 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal
2018.11.04. - 2018.12.15.
Hotel Gabriella
Tapolca
Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.11.18. - 2018.12.21.
Hotel Blaha Lujza
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
2019.05.01. - 2019.11.10.

Szállodák Örvényes környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Örvényes
Hasik Hotel Örvényes
Döbrönte a fővárostól alig több mint 1,5 órányira található, bájos, bakonyi falvacska. A...
Hunguest Hotel Pelion  Örvényes
Téli álom árak (min. 2 éj)
Mikulás-hétvége Döbröntén (min. 2 éj)
Pelion extra akció (min. 2 éj)

Huszár Vendéglő ÖrvényesX