Oedo

Oedo adatlapja

Regisztráció2014.08.24
Utoljára itt2023.03.15

Átlagos 2022. augusztus 29.családjával járt itt
Nem foglaltunk asztalt, de du. 3 órakor érkeztünk. 10 perc után már lett asztalunk. A rendelést felvették, de nagyon sokára kaptuk meg, illetve az italokat hiányosan és az ételt is másképpen kértük, mint ahogyan először kihozták. A vegyes halászlé kiváló volt, azonban a kenyér kissé száraz és 4 főre nem elegendő.
Gyenge 2014. augusztus 24.gyerekekkel járt itt
Augusztus 17-én hazafele jövet Hévízről nagyon éhesek voltunk. Betértünk volna a Becsali Csárdába Balatonlellén. 11. 45 után zárt kaput találtunk és az ifjú pincér, aki kezében tollseprővel a "tisztaságra ügyelt" azt a tájékoztatást adta nekünk, hogy csak délben nyitnak. Öten voltunk, hagytunk volna ott némi pénzt, de nem kellett.
2014. augusztus 24.gyerekekkel járt itt
5 napot töltöttünk a családommal a szálláshelyen, ami az igényeinknek megfelelt. Tiszta volt és szép. Társasház mivoltából adódóan a falakon minden áthallatszott, de szerencsére a lakótársak nem voltak túl zajosak, valamint igyekeztek minket úgy elhelyezni, hogy ne zavarjuk egymást, a mi szintünkön nem is volt más.