Halászcsárda Dunaföldvár
7020 Dunaföldvár, Hősök tere 25.

Halászcsárda Dunaföldvár a térképen

Halászcsárda Dunaföldvár vélemények

tarhonya TOP szállásértékelő
tarhonya TOP étteremértékelő
   Mobilról küldte. | 2021. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2021. június 6.
A halászlé finom volt. Ha forrón hozták volna ki, nem lett volna langyos a végére. A kenyér lehetett volna jobb és frissebb is
Kértem egy hosszúlépést, kisfröccsöt kaptam. Ha nem tudják mi az miért nem kérdeznek? Nem mindenhol tudják, hogy a hal szálkákhoz illik egy kistányért hozni, de hogy még egy halászcsárdában se figyelnek erre, az szerintem nem elfogadható.

Mobilról küldte. | 2021. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2021. június 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szülinapra foglaltunk asztalt kiemelt kérésünk volt hogy a teraszon fogyasztanak! Mikor megérkeztünk a pincér úgy fogadott hogy van egy kis probléma nincs hely a teraszon mert az “oltatlan embereket”ültették oda. Mivel nekünk van oltási kártyánk ő ugy gondolták mi foglaljunk bent helyett nekunk ott is jo! Nem akartunk keverni bele mentunk.

2019. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 9.
A környéken kirándultunk egy 10 fős baráti társasággal. A Kálvária-hegy megmászása után lesétáltunk a Duna partra és kiéhezve érkeztünk meg az étterembe. Még jó, hogy előre foglaltunk, mert teltház volt és a vendégek folyamatosan érkeztek. Az étterem hangulata kellemes volt, a pincérek kedvesek, udvariasak voltak, és nagyon pörögtek.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 3.
Férjemmel nyaralni indultunk a Tiszántúlról a Balatonfelvidékre. Út közben megálltunk pihenni Dunaföldváron, nagy folyónk partján gyönyörködni. Nagyon szép sétányt alakítottak ki itt. Csábított bennünket a Halász Csárda: egy kis ebéd jól jönne. Betértünk hát. Igazán klassz helyen áll a csárda, az udvarról rálátni a Dunára. Kedvező időben, szombati napon jártunk ott.

frederico TOP fotófeltöltő
   Mobilról küldte. | 2019. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. április 22.
Családi ebéden vettünk rész. Szép környezetben a híd lábánál van az éttetem.kivülröl srmmi különös . Midnyájan harcsa halászlét ettünk a mi prima volt. A másodikoknál a hal ézelek tökéletesek voltak ( fogas filé kárpáti módra,rántott harcsa). A cigány pecsenyével volt egy kis probléma:kicsit rágós volt.

2018. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. július 15.
Szerintem szép a hely, a régi időket idézi, de ez pontosan jó. Udvarias kiszolgálás, gyorsak és pontosak! Folyamatos telt ház! Pont befértünk vasárnap 11 órakkor! Ez nem semmi! Az ételek nagyon nagyon finomak voltak és bőséges a mennyiség! El voltunk ámulva a folyamatos vendégseregen, akinek csak tudtak kerestek helyet, nem volt fennakadás.

2016. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. november 3.
Kirándulás alkalmával tértünk be vasárnapi ebédre a csárdába. Nagyon sokan voltak, várnunk kellett egy szabad asztalra, de a pincér kedvesen és gyorsan intézkedett. Igaz egy hosszú "közös" asztalnál kaptunk helyet, de így jár aki nem foglal. A gyors kiszolgálás és a finom halászlé kárpótolt a kevésbé jó asztalért.

2015. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. május 13. - 2 látogató hasznosnak vélte
Halászlét ennék! Ha felhangzik ez az óhaj a családban, rögtön a dunaföldvári Halászcsárda képe villan be elénk. Irány hát a kényelmes M6-os autópálya, uticél az otthonunktól számított 66. km. A Duna-parton álló Halászcsárda. Itt mindig kellemes a hangulat, mindig nyüzsgés van, soha nem kong üresen (legalább is én hosszú évek óta még nem láttam úgy).

2016. februárban járt itt
Értékelt: 2016. február 5. - 2 látogató hasznosnak vélte
Vegyes halászlevet prőbáltunk. Az alaplevet sajnos nem főképpen hal felhasználásával, sokkal inkább az elterjedőben levő fesztiválhalllevekre jellemző pörkölt alapként állítják elő tömérdek olaj, pirospaprika, paradicsom segítségével. . . 2000 forintért hatalmas csalódás. Ha legközelebb erre járok, a retro hangulat miatt egy kávét azértt inni fogok.
Mezôkövesd
Battonya
Létavértes

2013. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2014. november 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Dunaföldvár két okból is kedves a szívemnek. Egyrészt hosszú ideig ott keltünk át a Dunán családi kiruccanások alkalmából, amíg rá nem szoktunk az északabbra fekvő hídra. Másrészt korábbi polgármesterével évekig egy társaságba jártunk együtt boroztunk s vitattuk meg az élet nagy dolgait.

Legnépszerűbb csomagok Dunaföldváron és környékén
Tó Szálló
Dunapataj
3 nap/2 éjszaka 11.248,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással
2021.05.26. - 2021.08.30.
Pilvax Hotel
Kalocsa
4 nap/3 éjszaka 6.650,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, finn szauna és pihenő használattal, parkolással
2021.06.18. - 2021.12.22.
Zichy Park Hotel
Bikács
3 nap/2 éjszaka 9.337 - 28.356,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, spa használattal, fitnessterem használattal, programokkal, parkolással
2021.05.07. - 2022.01.09.
Faházas Villapark
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, fürdő és wellness-részleg használattal, parkolással
2021.01.02. - 2021.12.23.
Erzsébet Nagy Szálloda
Paks
5 nap/4 éjszaka 14.113,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlő süteménnyel, wellness részleg és fitnesz terem használattal, kerékpárbérléssel, parkolással
2021.09.01. - 2021.12.20.
VVSI Sport Hotel
2 nap/1 éjszaka 9.900 - 12.500,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2020.10.21. - 2021.09.17.
Knáb Panzió
Nemesnádudvar
2 nap/1 éjszaka 7.500 - 8.250,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.09.06. - 2022.06.21.
Vital Hotel Nautis
3 nap/2 éjszaka 36.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, programokkal, gyermekeknek ajándék jégkrémmel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással
2021.07.02. - 2021.08.19.
Krisztina Szálláshely
Szigetszentmiklós
2 nap/1 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.06.21. - 2021.12.31.
Oázis Wellness Panzió
Szigetszentmiklós
2 nap/1 éjszaka 10.120 - 11.385,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness használattal
2020.01.16. - 2021.12.19.
Bodrogi Kúria Wellness Hotel
Inárcs
3 nap/2 éjszaka 20.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, cocktail kuponnal, wellness-részleg használattal, masszázs kedvezménnyel, sportolási lehetőségekkel, parkolással
2021.04.20. - 2021.11.30.
Bagolyvár Inárcs
Inárcs
3 nap/2 éjszaka 12.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, labirintussal és boszorkányházzal, állatudvarral, parkolással
2021.05.01. - 2021.09.30.

Szállodák Dunaföldvár környékén
Vital Hotel Nautis Dunaföldvár
Erzsébet Nagy Szálloda Dunaföldvár
Az Erzsébet Nagy Szálloda közvetlenül a Duna part mellett, Paks belvárosában kínálja...
Zichy Park Hotel Dunaföldvár
Nyár a tavon óriási gyermekkedvezménnyel (min. 2 éj)
Őszi-téli akciós hétköznapok 3=4
Lazítás a Zichy Birtokon (min. 2 éj)

Halászcsárda DunaföldvárX