Halászcsárda Dunaföldvár
7020 Dunaföldvár, Hősök tere 25.

Halászcsárda Dunaföldvár a térképen

Szállások Dunaföldvár városában
Wellness csomagok Dunaföldvár városában

Halászcsárda Dunaföldvár vélemények

2019. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 9.
A környéken kirándultunk egy 10 fős baráti társasággal. A Kálvária-hegy megmászása után lesétáltunk a Duna partra és kiéhezve érkeztünk meg az étterembe. Még jó, hogy előre foglaltunk, mert teltház volt és a vendégek folyamatosan érkeztek. Az étterem hangulata kellemes volt, a pincérek kedvesek, udvariasak voltak, és nagyon pörögtek.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 3.
Férjemmel nyaralni indultunk a Tiszántúlról a Balatonfelvidékre. Út közben megálltunk pihenni Dunaföldváron, nagy folyónk partján gyönyörködni. Nagyon szép sétányt alakítottak ki itt. Csábított bennünket a Halász Csárda: egy kis ebéd jól jönne. Betértünk hát. Igazán klassz helyen áll a csárda, az udvarról rálátni a Dunára. Kedvező időben, szombati napon jártunk ott.

frederico TOP fotófeltöltő
   Mobilról küldte. | 2019. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. április 22.
Családi ebéden vettünk rész. Szép környezetben a híd lábánál van az éttetem.kivülröl srmmi különös . Midnyájan harcsa halászlét ettünk a mi prima volt. A másodikoknál a hal ézelek tökéletesek voltak ( fogas filé kárpáti módra,rántott harcsa). A cigány pecsenyével volt egy kis probléma:kicsit rágós volt.

2018. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. július 15.
Szerintem szép a hely, a régi időket idézi, de ez pontosan jó. Udvarias kiszolgálás, gyorsak és pontosak! Folyamatos telt ház! Pont befértünk vasárnap 11 órakkor! Ez nem semmi! Az ételek nagyon nagyon finomak voltak és bőséges a mennyiség! El voltunk ámulva a folyamatos vendégseregen, akinek csak tudtak kerestek helyet, nem volt fennakadás.

2016. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. november 3.
Kirándulás alkalmával tértünk be vasárnapi ebédre a csárdába. Nagyon sokan voltak, várnunk kellett egy szabad asztalra, de a pincér kedvesen és gyorsan intézkedett. Igaz egy hosszú "közös" asztalnál kaptunk helyet, de így jár aki nem foglal. A gyors kiszolgálás és a finom halászlé kárpótolt a kevésbé jó asztalért.

2015. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. május 13. - 2 látogató hasznosnak vélte
Halászlét ennék! Ha felhangzik ez az óhaj a családban, rögtön a dunaföldvári Halászcsárda képe villan be elénk. Irány hát a kényelmes M6-os autópálya, uticél az otthonunktól számított 66. km. A Duna-parton álló Halászcsárda. Itt mindig kellemes a hangulat, mindig nyüzsgés van, soha nem kong üresen (legalább is én hosszú évek óta még nem láttam úgy).

2016. februárban járt itt
Értékelt: 2016. február 5. - 2 látogató hasznosnak vélte
Vegyes halászlevet prőbáltunk. Az alaplevet sajnos nem főképpen hal felhasználásával, sokkal inkább az elterjedőben levő fesztiválhalllevekre jellemző pörkölt alapként állítják elő tömérdek olaj, pirospaprika, paradicsom segítségével. . . 2000 forintért hatalmas csalódás. Ha legközelebb erre járok, a retro hangulat miatt egy kávét azértt inni fogok.
Tapolca
Battonya
Létavértes

2013. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2014. november 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Dunaföldvár két okból is kedves a szívemnek. Egyrészt hosszú ideig ott keltünk át a Dunán családi kiruccanások alkalmából, amíg rá nem szoktunk az északabbra fekvő hídra. Másrészt korábbi polgármesterével évekig egy társaságba jártunk együtt boroztunk s vitattuk meg az élet nagy dolgait.

Legnépszerűbb csomagok Dunaföldváron és környékén
Fried Kastélyszálló Resort
Simontornya
3 nap/2 éjszaka 14.900,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportolási lehetőségekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.01. - 2020.11.30.
Németh Vendégház Dombori
Fadd-Dombori
3 nap/2 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.01.01. - 2021.10.27.
Hotel Platán Székesfehérvár
3 nap/2 éjszaka 9.750,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kedvezményes fürdőbelépő vásárlási lehetőséggel, Bory-vár belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.10.24. - 2021.01.31.
Szárcsa Hotel
3-4 éjszaka 22.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, délutáni kakaópartival, szilveszteri gálavacsorával, wellness-részleg használattal, 4 éjszakától ajándékkal, ingyenes kerékpár használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.30. - 2021.01.03.
Oázis Wellness Panzió
Szigetszentmiklós
2 nap/1 éjszaka 9.600 - 24.000,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness használattal
2020.01.16. - 2021.04.02.
Krisztina Szálláshely
2020.10.27. - 2021.01.31.
Duna Wellness Hotel
Baja
2 nap/1 éjszaka 8.500 - 11.750,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.20. - 2021.06.17.
Duna Relax Hotel
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 13.496 - 16.870,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szaunaprogramokkal, sportolási lehetőségekkel
2020.01.21. - 2022.01.02.
VVSI Sport Hotel
2 nap/1 éjszaka 7.200 - 11.500,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2020.10.21. - 2020.12.01.

Szállodák Dunaföldvár környékén
Zichy Park Hotel Dunaföldvár
Vital Hotel Nautis Dunaföldvár
Szilveszter (min. 3 éj)
Lazítás a Zichy Birtokon (min. 2 éj)
Egy hajónyi Karácsony (min. 2 éj)

Halászcsárda DunaföldvárX