Napfény Apartmanház Hévíz Hévíz

Napfény Apartmanház Hévíz Hévíz
Napfény Apartmanház Hévíz HévízNapfény Apartmanház Hévíz Hévíz
Napfény Apartmanház Hévíz HévízNapfény Apartmanház Hévíz Hévíz

Napfény Apartmanház Hévíz Hévíz bemutatkozása

Hévízen várja vendégeit a Napfény Apartmanház. Egy-, két-, illetve háromszobás, teljesen felszerelt apartmanok állnak rendelkezésre, a szálláshely bababarát. A gyógytó és a belváros nyüzsgése könnyű sétával elérhető. A szobákban Tv és ingyenes Wi-Fi elérés biztosított. A vendégek a szálláshelyen kialakított szaunában relaxálhatnak.

Holiday Club Apartman Hotel Hévíz - Két ünnep között
2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

Napfény Apartmanház Hévíz Hévíz vélemények

Szörnyű 2015. augusztus 13.gyerekekkel járt itt
2015. áprilisában foglaltunk 2 apartmant augusztusra,amit a hölgy visszaigazolt,06. 29. -én kaptunk tőle egy mailt,amiben egyeztette velünk az apartmanok elhelyezkedését. 2015. 08. 11. -én telefonon hívtam őket,hogy egyeztessük a szállás elfoglalásának időpontját,ekkor már egy másik nő volt és ekkor derült ki,hogy ugyan visszaigazolták a szállást,de a lefoglalt apartmanunk már nincs meg,mert kiadták másoknak.
2015. július 27.a párjával járt itt
Pár napot töltöttünk itt a párommal,jól éreztük magunkat. Szép,tiszta,csendes szállás,kicsit távolabb esik a belvárostól,de minket nem zavart a kis séta. A konyhafelszere-
lését kicsit kiegészíteném:még pár edény,pohár,mosogatószer,tör-
lőruha vagy papírtörlő.
2014. augusztus 24.gyerekekkel járt itt
5 napot töltöttünk a családommal a szálláshelyen, ami az igényeinknek megfelelt. Tiszta volt és szép. Társasház mivoltából adódóan a falakon minden áthallatszott, de szerencsére a lakótársak nem voltak túl zajosak, valamint igyekeztek minket úgy elhelyezni, hogy ne zavarjuk egymást, a mi szintünkön nem is volt más. Jól éreztük magunkat!