okulis

okulis adatlapja

Regisztráció2020.10.14
Utoljára itt2020.11.04

Kiváló 2020. október 14.a párjával járt itt
Ez a hely egy speciális helyet foglal el a szívemben. Nagyon jól van berendezve és kimondottan imponál, hogy egy két aspektusból Star Wars-os kellékek és témák vannak használva. Bármikor térek ide be speciális élménnyel gazdagodok, minden nap tud valami új levest, vagy ízeket garantálni ez a hely.
Kiváló 2020. október 14.a párjával járt itt
Bármikor, amikor az élet a Balaton északi részére sodor, muszáj elmennünk Oszi Bácsi Keszegezőjébe. Évről évre visszatérő vendégként azt kell, hogy mondjam, hogy a keszegtől, a süllőn át, a harcsán keresztül(harcsa chipset és mindennemű chipset kerülve) a pisztrángig mindig minden nagyon finom és úgy van elkészítve, hogy a lehető legkevesebbeket kelljen szálkázni.
Felhasználó fényképei:
Oszi Bácsi Keszegsütödéje Szigliget - Oszi Bácsi Keszegsütödéje Szigliget - Oszi Bácsi Keszegsütödéje Szigliget -
Gyenge 2020. október 14.egyedül járt itt
Sajnálatos módon ez a hely már nem az a hely, amit még a neve mutat a Matróz névvel. Köszönőviszonyban sincs a múltban megszokott ízekkel és élményekkel, amit a gyros kínált. Az étel messze a megszokottaktól, amit már kifejtettem, de még talán átlagosnak sem mondható az étel, amit kínálnak.