Oszi Bácsi Keszegsütödéje Szigliget
8264 Szigliget, Soponyai út (Strand)

Oszi Bácsi Keszegsütödéje Szigliget a térképen

Szállások Szigliget városában
Wellness csomagok Szigliget városában

Oszi Bácsi Keszegsütödéje Szigliget vélemények

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 8.
Nagyon jó hangulatú hely ahol isteni keszegeket kaphatunk. Azonban az árát is megkérik, de érdemes kipróbálni. Ez a kis keszegsütő mindenképp egy gyöngyszem. Finom nagy keszegeket kaphatunk itt, amit nem ropogós szénné sütnek (mint a legtöbb helyen) hanem finom szaftosra. A sütés végeztével citromos- zöldfűszeres olajjal kenik be a halunkat amitől csak még finomabb lesz :-)

2018. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 21. - 4 látogató hasznosnak vélte
Idén nyáron eljutottunk Szigligeten a sokak által egyszerűen csak a Balaton legjobb halsütődéjének titulált helyre, amely még B. Mária gasztrofőmegmondó asszony műsorában is szerepelt. A nevében keszegsütőde, de lehetett kapni még süllőt, pisztrángot, harcsát és pontyot is.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 21.
Oszi bácsi halsütödéje - a szigligeti strandon - az elmúlt években legendássá vált. Nem véletlenül. Pedig nincs nagy titok! csak friss a hal,kiváló a fűszerezés és van választék. Amikor ott jártam keszeg, pisztráng, harcsa, süllő volt a kínálatban. kellemes meglepetésként nem kellett a sülő halra -esetemben pisztrángra - helyben várakozni a tűző napon, hanem kaptam egy kütyüt, amellyel nyugodtan visszamehettem a strandi helyemre.

2018. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Arrongáns és udvariatlan, lehet bármilyen finom a harcsatörzs, ha én hekket szeretnék, ne vonjon kérdőre, hogy miért nem jó nekem a harcsa! A minősíthetetlen viselkedésnek köszönhetően, semmit nem fogyasztottam a helyen. Sajnálom, hogy ilyen hozzáállással még működhet vendéglátó egység Magyarországon. A roston sült halat véleményem szerint nem bő olajban sütik.

H. Ágica TOP fotófeltöltő
2018. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 6.
Ha már a szigligeti strandra készültünk, feltétlen Oszi bácsinál szerettem volna ebédelni, annyi jót hallottam a helyről, hogy az egyik legjobb balatoni halsütöde stb. Még az sem zavart, hogy hosszú sor állt, hiszen felkészültem rá, hogy a minőségi ételt ki kell várni. Nagyon gusztán sütötték a halakat, tényleg látványkonyha volt.

2017. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 9.
Első próbálkozásunkkor, amikor nem a strandról hanem az utca felőli kiadó résznél próbálkoztunk, nem jött össze mert 20 percig hozzánk sem szóltak és aki fél órája kikérte még azok sem kapták meg. Másnap már rutinosabban a strandon kértünk 2db menyhalat (magyar, szálkamentes)kovi ubival, kenyérrel.
Balatonfüred
Veszprém
Zirc

2016. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. október 27.
[Moderálva - a szerk.] Most, hogy már harmadszor is megnéztük a Szigligeti Süllőfesztivált, most már tudatosan Oszi bácsi halsütőjét kerestük. Nem is tudom, hogy ez-e az állandó helye, vagy csak a fesztiválon van itt. Minden rendben volt. Az ő halait senki nem übereli. Habár az árak húzósak, mégis ide fogunk visszatérni.

Vetési Ilona TOP szállásértékelő
2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 26.
Másodszor látogattunk el a süllőfesztiválra, más-más helyen kóstoltuk ezt a különleges balatoni halat. Oszi bácsi verhetetlen, így jövőre is ott a helyünk. Ha máskor is járunk Szigligeten, biztosan útba ejtjük. Igaz, az ár kicsit borsos - nem úgy a hal, ami igazán ress, belül omlós és éppen jól átsült.

Legnépszerűbb csomagok Szigligeten és környékén
Venus Hotel
Zalakaros
2-5 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyertyafényes éjszakai fürdőzéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.01. - 2020.08.31.
Hotel Touring
2 nap/1 éjszaka 5.465,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.07.06. - 2021.01.01.
Hotel Solar
Nagyatád
6 nap/5 éjszaka 9.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, délben levessel, gyógykezelésekkel, fürdőbelépővel
2020.02.01. - 2020.12.23.
Malomkert Kehida Apartmanház
Kehidakustány
7 nap/6 éjszaka 12.150,- Ft/család/éj ártól: önellátással
2020.06.15. - 2020.08.31.
Hotel Bacchus
2020.07.05. - 2020.09.30.
Hotel Kakadu
3-6 éjszaka 12.717,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, éjszakai gyertyafényes pezsgőfürdőzéssel, masszázsokkal, kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2020.12.31.
Kristály Apartman
3 nap/2 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.07.06. - 2021.04.17.
Fürdő Hotel
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.07.14. - 2020.08.15.
Aquatherma Termálfalu és Kemping
Zalaegerszeg
5 nap/4 éjszaka 22.475,- Ft/család/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépőkkel, sporteszközök használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.03. - 2020.07.15.

Szállodák Szigliget környékén
Hunguest Hotel Pelion  Szigliget
Holiday Hotel Csopak Szigliget
Club Dobogómajor Szigliget
A Club Dobogómajor hotel a Balaton és Hévíz között kínál szállást - kényelmes apartmanokkal,...
Pelion nyár last minute kedvezménnyel (min. 2 éj)
Napi ár félpanziós ellátással (1 éjtől)
Cserszegtomaji vakáció (min. 2 éj)

Oszi Bácsi Keszegsütödéje SzigligetX