3,3

Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

Ramirez Gyros Siófok vélemények

Gyenge 2020. október 14.egyedül járt itt
Sajnálatos módon ez a hely már nem az a hely, amit még a neve mutat a Matróz névvel. Köszönőviszonyban sincs a múltban megszokott ízekkel és élményekkel, amit a gyros kínált. Az étel messze a megszokottaktól, amit már kifejtettem, de még talán átlagosnak sem mondható az étel, amit kínálnak.
Kiváló 2020. június 19.a párjával járt itt
Ízletes finom ételek kedves felszolgálók nagy adagok.Ár érték arány nagyon jó.
Kellemes hely.
Gyenge 2019. április 25.gyerekekkel járt itt
En es a csaladom 3hétig voltunk Siofokon be ugrottunk egy Gyrosra a Matroz Ramirezhez . . a kajaval konkrettan baj nem volt de a szemelyzet DURVA! Az egyik pincer egy kopasz szakalas csavo volt ossze vissza hablatyolt volt egy kicsit idosebb holgy az. Szerintem nem pincer volt kajakra borra valot kert volt ott egy duci nö nev szerint nem tudom de biztosan fönökseghez.
Szörnyű 2018. március 26.gyerekekkel járt itt
B*nkó pénzéhes udvariatlan személyzet, kiutáltak családostul! Még azt is megmondták, h mennyi borravalót adjunk. . . Semmi kedvesség, elrontották [moderálva - a szerk. ] az üdülésünket, Siófok szépségét. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Nem értem mit írjak még az értékelés túl rövidnek találja ez az oldal, de mégegyszer leírom ha kell, hogy egy rakás sz. . . volt az egész, minden túlzás nélkül! !
Kiváló 2017. július 9.gyerekekkel járt itt
Szuper kedves kiszolgálás, gyerekeknek ajándék lufival kedveskednek. Többször jelezte a pincér hogy folyamatban van az étel elkészítése, nagyon finom volt. Gyorsan elkészült,nagyon finom, nagyon olcsó, hatalmas adagot kaptunk. 6 siófoki estéből háromszor visszatértünk ide vacsorázni. A kikötőre néző terasz csendesebb, az utcai rész színesebb. Nagyon ajánlom mindenkinek.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már
Átlagos 2016. augusztus 17.gyerekekkel járt itt
Nagyon kedves pincér hölggyel hozott összes bennünket ezen a helyen a sors. De ez volt az egyetlen pozitívum!
Az étterem tele volt vendégekkel,így azt gondolom a forgalom nem indokolta volna a hanyag konyhát. Sajnos, a gyros tál hideg volt, a hús érdekes fűszerezésű (nem gyrosra hasonlított). A gyermekem éhesen állt fel az asztaltól.
A mellékhelyiség tisztasága kritikán aluli volt.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt márNépszerű író - 24 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 186 feltöltött kép
Gyenge 2015. augusztus 17.gyerekekkel járt itt
Nem szeretek rossz értékelést írni, de most nincs mit tenni. 4-en ültünk be gyanútlanul, az étterembe. Egy forgalmas, hétvégi nyári estén, 3 gyrost és egy gyros tálat rendeltünk, nagy nehezen, mivel a pincéreknek, legnagyobb igyekezetük ellenére sem sikerült a rendelést az elvárható időn belül felvenni.
Ramirez Gyros Siófok - Étel/italRamirez Gyros Siófok - Étlap/itallap