Az ittjártam.hu alapján választottam ezt a helyet.
2 órat vártunk az ételre. Rajtunk kívül 2 asztalnál ültek. A leíras alapján mást vártunk, csalódtunk. Túlsütött hús, szósz sehol. Sajnálom az ott töltött rengeteg időt.
3Ételek / Italok
2Kiszolgálás
2Hangulat
2Ár / érték arány
3Tisztaság
Bronz 5 értékelés kell még ehhez
Ezüst 15 értékelés kell még ehhez
Arany 60 értékelés kell még ehhez
Rubin 125 értékelés kell még ehhez
Smaragd 250 értékelés kell még ehhez
Gyémánt 500 értékelés kell még ehhez
Országjáró Még 10 városban kell járnia
Felfedező még 10 elsőként írt értékelés kell
Népszerű író még 20 hasznos szavazat kell
Aktív tag még 10 értékelés kell ehhez az év végéig