Bakos Attila Családi Vendéglője Szigliget
8264 Szigliget, Iharos u. 4.

Bakos Attila Családi Vendéglője Szigliget a térképen

Sütő András TOP étteremértékelő
Sütő András TOP egyébhely értékelő
2019. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. október 28. - 2 látogató hasznosnak vélte
Pár évvel ezelőtt jártunk már ebben az étteremben, és azt mondtuk, hogy nem fogunk többet betérni, de mivel hangulatosan van berendezve,ami tetszett is ezért gondoltuk kap még egy esélyt. Nyitásra értünk oda, a tulajdonos személyesen nyitott, bár ne tette volna,mert úgy nézett ki mind aki átmulatott,néhány éjszakát,és úgy is viselkedett.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 4.
Kitűnő hely, barátságos vendéglátók. Vasárnap estefelé kerestük fel ezt a hangulatos,családias éttermet. Az ételek finomak voltak, az adagok nagyok. A halászlé pedig egyszerűen szenzációs,csak dunaföldvári halászcsárda vetélkedhet vele. Maga Bakos úr szolgált ki bennünket, még beszélgetni is tudtunk különféle témákról. Érződik a személyén, hogy ez a családi vendéglő az ÉLETE!

2017. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 9.
Kétszer is voltunk pár nap eltéréssel és mindig mást adott a hely! Első alkalommal nem túl kedves fogadtatás,de nagyon finom ételek (általánosságban). Négyen voltunk, hármunk étele nagyon finom volt,a levesek, a harcsapaprikás, a roston fogas, de a kacsamell mézes sütőtökkel meg hasábbal az valahogy csak egymás mellé volt pakolva, de nem volt összhangban.

Mobilról küldte. | 2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 7.
Nagyon hangulatos régiidőket jelképező vendéglő de az árak nagyon drágák. Udvarias kiszolgálást és nagyon finom ételt kaptunk.

2017. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. június 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Hosszú hétvégén Pünkösd hétfőn, kora délután estem be hirtelen elhatározásból. Korábban olvastam a helyről, gondoltam megnézem mitől nevezetes az étterem. Brokkolikrémlevest rendeltem füstölt pisztránggal, főételnek grillezett azthiszem süllőt kértem sóskamártással és petrezselymes burgonyával, a végén lefolytottam túrógombóccal, és ittam egy limonádét is.

2016. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. június 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
A családi és személyes emlékekkel gazdagon berendezett házban kissé szűkös a hely. Sajátos a Napi kotta elnevezése, és tájjellegű a kínálata. Egy kicsit nagyobb adagok vagy enyhített árak jobban egyensúlyt mutatnának, mert egyébként az ízek fantasztikusak. Üdülési szezonban érdemes előre foglalni. A Főnök Úr rendkívül barátságos, érezhető, hogy az étterem az élete.

Sütő András TOP étteremértékelő
Sütő András TOP egyébhely értékelő
2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 24. - 3 látogató hasznosnak vélte
A levesre félórát (húsleves nyers borsó szemekkel) a fő ételre kb 1 órát kellett várni úgy hogy alig volt vendég. A kiszolgálás lassú és teljes mértékben szakszerűtlen,volt bár a hölgy igyekezett kedves lenni. A főételnek egy paplanos tócsnis húst, és halas lecsós szelet rendeltünk, egyik sem volt nagy adag.

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 12.
Nagyon hangulatos hely egy romantikus vacsorához,csak ajánlani tudom.. Kiváló kiszolgálás, az ételek nagyon finomak voltak,az adagok óriásiak. Egyetlen egy negatívum, hogy a rendelt pecsenyéhez grill kolbász volt írva "extraként",ami valójában egy sült virsli volt. Ebben a kategóriában nem ezt vártam volna.

2015. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. július 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nem ismertük az éttermet, de a Balatoni nyaralásunk része volt a gasztronómia. Indulás előtt Vinkó József írását tanulmányoztuk, ami a Balatoni éttermeket, halsütőket és cukrászdákat vette górcső alá. Gondoltuk ha már a Káli-mendencében járunk, megnézzük. Mindenhol halászlét eszünk, ahol jó híre van a konyhának, itt is azt kértünk.

2015. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. június 5. - 4 látogató hasznosnak vélte
Június elején jártunk itt feleségemmel. A kis teraszon ültünk le - szerencsére ilyenkor még nincs nagy forgalom az úton az étterem előtt. Szerettünk volna bort inni, de mivel kettőnknek egy üveg sok lett volna, ezért kimértet kértünk (borlapot nem is hoztak). Vörösből két féle sopronit (! ) kínáltak:egy édes valamit és kékfrankost.

Legnépszerűbb csomagok Szigligeten és környékén
Lagúna Apartmanház
5 nap/4 éjszaka 4.625 - 4.875,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.09.23. - 2021.09.23.
CE Napfény Hotel
3 nap/2 éjszaka 4.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.01. - 2020.10.04.
Hotel Solar
Nagyatád
6 nap/5 éjszaka 9.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, délben levessel, gyógykezelésekkel, fürdőbelépővel
2020.02.01. - 2020.12.23.
Hotel Panoráma Balatongyörök
Balatongyörök
2-3 éjszaka 10.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, széf használattal
2020.08.30. - 2020.10.22.
Klára Apartmanház
Tihany
4 nap/3 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.03.12. - 2021.09.23.
Hasik Hotel
Döbrönte
4 nap/3 éjszaka 34.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, csillagfénytúrával, meglepetés műsorral, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szilveszteri bulival, tombolával, tűzijátékkal, szabadidős játékokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.02.
Hotel Historia & Historante
Veszprém
2 nap/1 éjszaka 11.835 - 14.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, internet elérhetőséggel
2019.11.22. - 2020.12.31.
Öreghegyi Apartmanok
Vindornyalak
4 nap/3 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2020.09.23. - 2021.09.23.
Villa Plattensee
Vonyarcvashegy
2 nap/1 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: büféreggelivel, medence használattal, internettel, parkolással
2020.04.29. - 2020.09.26.
Hotel Kalma
2 nap/1 éjszaka 13.625 - 24.875,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.10.17. - 2021.12.19.
Hotel Villa Classica
Pápa
2 nap/1 éjszaka 17.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg és Safari klub használattal, kávé és tea bekészítéssel, kerékpárkölcsönzéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.22. - 2020.12.27.
Willis Hotel Business & Wellness
Zalaegerszeg
2 nap/1 éjszaka 15.900 - 18.900,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.10.16. - 2021.12.20.

Szállodák Szigliget környékén
Palace Hotel  Szigliget
Hotel Vital Szigliget
Club Dobogómajor Szigliget
A Club Dobogómajor hotel a Balaton és Hévíz között kínál szállást - kényelmes apartmanokkal,...
Őszi kényeztetés a Palace-ban (min. 2 éj)
Őszi-téli kikapcsolódás (min. 4 éj)
A Karácsony Cserszegi Csodája (min. 2 éj)

Bakos Attila Családi Vendéglője SzigligetX