Bakos Attila Vendéglője Szigliget

vendéglő, reggeliző
Bakos Attila Vendéglője Szigliget
Bakos Attila Vendéglője SzigligetBakos Attila Vendéglője Szigliget
Bakos Attila Vendéglője SzigligetBakos Attila Vendéglője Szigliget

Kardamom Apartman Szigliget - November 1.
November 1.
10.31-11.03.
Kardamom Apartman Szigliget
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz

Bakos Attila Vendéglője Szigliget vélemények

Kiváló 2022. szeptember 7.barátokkal járt itt
Bakos Attila vendéglője egyike a legmeghittebb, legrokonszenvesebb, legszerethetőbb éttermek egyikének. A falon megannyi berámázott kicsi kép, köztük családi fotók is. A tulajdonos keresztény nemzeti értékrendje egyértelműen kiderül a dekorációból. A kiszolgálás helyhez illő, kedves, családias.
Bakos Attila Vendéglője Szigliget - EgyébBakos Attila Vendéglője Szigliget - EgyébBakos Attila Vendéglője Szigliget - EgyébBakos Attila Vendéglője Szigliget - EgyébBakos Attila Vendéglője Szigliget - EgyébBakos Attila Vendéglője Szigliget - EgyébBakos Attila Vendéglője Szigliget - EgyébBakos Attila Vendéglője Szigliget - EgyébBakos Attila Vendéglője Szigliget - EgyébBakos Attila Vendéglője Szigliget - EgyébBakos Attila Vendéglője Szigliget - EgyébBakos Attila Vendéglője Szigliget - EgyébBakos Attila Vendéglője Szigliget - EgyébBakos Attila Vendéglője Szigliget - EgyébBakos Attila Vendéglője Szigliget - EgyébBakos Attila Vendéglője Szigliget - EgyébBakos Attila Vendéglője Szigliget - EgyébBakos Attila Vendéglője Szigliget - EgyébBakos Attila Vendéglője Szigliget - EgyébBakos Attila Vendéglője Szigliget - EgyébBakos Attila Vendéglője Szigliget - EgyébBakos Attila Vendéglője Szigliget - EgyébBakos Attila Vendéglője Szigliget - EgyébBakos Attila Vendéglője Szigliget - EgyébBakos Attila Vendéglője Szigliget - EgyébBakos Attila Vendéglője Szigliget - EgyébBakos Attila Vendéglője Szigliget - Egyéb
Kiváló 2021. augusztus 22.a párjával járt itt
Egész évben nyitva, Bakos Attila személyes kiszolgálásával és anekdotáival Szigilet és az ország múltjáról és jelenéről. Finom étkek, kitűnő borok, János-áldás.
Kiváló 2020. november 3.a párjával járt itt
Nagyon családias hangulat. Az étterem tele van kis apróságokkal ami nagyon hangulatossá teszi. A teraszon étkeztünk párommal én natúr sült halat, ő halászlevet. Gyorsan megkaptuk a rendelésünket az italunkat is. A halászléhez egy nagy tányér "patika" is járt ami mindenféle fűszert, és belsőséget tartalmazott.
Bakos Attila Vendéglője Szigliget - EgyébBakos Attila Vendéglője Szigliget - Étel/italBakos Attila Vendéglője Szigliget - Egyéb
Szörnyű 2019. október 28.családjával járt itt
Pár évvel ezelőtt jártunk már ebben az étteremben, és azt mondtuk, hogy nem fogunk többet betérni, de mivel hangulatosan van berendezve,ami tetszett is ezért gondoltuk kap még egy esélyt. Nyitásra értünk oda, a tulajdonos személyesen nyitott, bár ne tette volna,mert úgy nézett ki mind aki átmulatott,néhány éjszakát,és úgy is viselkedett.
Kiváló 2019. július 4.a párjával járt itt
Kitűnő hely, barátságos vendéglátók. Vasárnap estefelé kerestük fel ezt a hangulatos,családias éttermet. Az ételek finomak voltak, az adagok nagyok. A halászlé pedig egyszerűen szenzációs,csak dunaföldvári halászcsárda vetélkedhet vele. Maga Bakos úr szolgált ki bennünket, még beszélgetni is tudtunk különféle témákról.
Bakos Attila Vendéglője Szigliget - BelsőBakos Attila Vendéglője Szigliget - Étel/ital
2017. augusztus 9.barátokkal járt itt
Kétszer is voltunk pár nap eltéréssel és mindig mást adott a hely! Első alkalommal nem túl kedves fogadtatás,de nagyon finom ételek (általánosságban). Négyen voltunk, hármunk étele nagyon finom volt,a levesek, a harcsapaprikás, a roston fogas, de a kacsamell mézes sütőtökkel meg hasábbal az valahogy csak egymás mellé volt pakolva, de nem volt összhangban.
Kiváló 2017. július 7.a párjával járt itt
Nagyon hangulatos régiidőket jelképező vendéglő de az árak nagyon drágák. Udvarias kiszolgálást és nagyon finom ételt kaptunk.
Átlagos 2017. június 11.egyedül járt itt
Hosszú hétvégén Pünkösd hétfőn, kora délután estem be hirtelen elhatározásból. Korábban olvastam a helyről, gondoltam megnézem mitől nevezetes az étterem. Brokkolikrémlevest rendeltem füstölt pisztránggal, főételnek grillezett azthiszem süllőt kértem sóskamártással és petrezselymes burgonyával, a végén lefolytottam túrógombóccal, és ittam egy limonádét is.
Kiváló 2017. június 8.barátokkal járt itt
A családi és személyes emlékekkel gazdagon berendezett házban kissé szűkös a hely. Sajátos a Napi kotta elnevezése, és tájjellegű a kínálata. Egy kicsit nagyobb adagok vagy enyhített árak jobban egyensúlyt mutatnának, mert egyébként az ízek fantasztikusak. Üdülési szezonban érdemes előre foglalni. A Főnök Úr rendkívül barátságos, érezhető, hogy az étterem az élete.
Átlagos 2016. szeptember 24.a párjával járt itt
A levesre félórát (húsleves nyers borsó szemekkel) a fő ételre kb 1 órát kellett várni úgy hogy alig volt vendég. A kiszolgálás lassú és teljes mértékben szakszerűtlen,volt bár a hölgy igyekezett kedves lenni. A főételnek egy paplanos tócsnis húst, és halas lecsós szelet rendeltünk, egyik sem volt nagy adag.