Fogas Csárda Tihany

Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Fogas Csárda Tihany vélemények

Kiváló 2022. június 26.a párjával járt itt
A hely jó fekvésű, közel a nagy parkolóhoz, az Apátsághoz, a kis üzletekhez. A teraszról a kilátás a belső tóra nyílik.
A pincér kedves, a kiszolgálás gyors volt. Az ételek ízletesek (halászlé, frissensült hús). Az étlapon levendulás italok és ételek is vannak. Az éttermi rész tiszta, a mosdók kifogástalanok. Néhány autó befogadására parkoló is van.
Kiváló 2022. június 19.családjával járt itt
Szuper kiszolgálás, a panorámaterasz tágas és nagyon kellemes hangulatú, a parkoló az étteremmel szemben abszolut közel, az étel - Harcsafilé Magyarosan/friss házi lecsóval/karikaburgonyával a legfinomabb volt amit valaha étteremben kaptam, a Levendulás Zirci Apátsági Búzasör tökéletes volt az étel mellé! Köszönöm!
2020. július 22.gyerekekkel járt itt
2020 julius19. -én jártunk Tihanyban. Mivel máshol nem volt hely így betértünk a Fogas Csárdába. A hátsó teraszon kaptunk helyet ahol csodálatos volt a kilátás. A pincér kedves és segítőkész volt. Az ételeket hamar megkaptuk,amik nagyon finomak és bőségesek voltak. Sajnos gyerek adagok nem voltak, pedig szerepelt az étlapon de amit nem tudtak megenni a gyerekek azt becsomagolták. A mellék helyiség tiszta és meglepően modern volt.
Szörnyű 2018. augusztus 9.barátokkal járt itt
Az előző értékeléseket olvasva 2018-ban sincs javulás az ételek minőségeben, annak elkeszítesi idejében , ill. felszolgálásában sem. 5 főre adtuk le a rendelést, ebben volt 3 halászlé, 1 fogas, húsgombóc leves. Rántott sajt. . Pincér: ja az elfogyott. Válasszunk v. mi mást. Ok. Juhtúróval röltött. . . : elnézést, de az is elfogyott!
Szörnyű 2017. június 27.gyerekekkel járt itt
Nyaralásból hazafelé farkaséhesen, elcsigázva álltunk meg, és próbáltunk betérni az étterembe. A küszöbig jutottunk, a mosdót kerestem a kislányommal a kezemben. Miután percekig győzködtem a pincért, hogy fogyasztunk is, engedjen már dolgunkra,utolért bennünket a férjem is a másik gyerekkel.
Átlagos 2017. június 15.barátokkal járt itt
Egy tihanyi kirándulás végén tértünk be ide, mert elfogadható árú de mégis finom ebédre vágytunk. A teraszos részre ültünk be, ahol mindenki megtalálta azt amit keresett. Az ételek finomak voltak, kimondottan sokat se kellett várni, pedig csúcsidő volt és augusztus. A pincérünk elég morogva volt, ami rontott az élményen. Illetve a mosdó fizetős volt és külön épületbe kellett átmenni.
2017. március 21.a párjával járt itt
Tihanyba tartottunk, megbeszéltük, hogy az első étterembe megyünk be, mert éhesek voltunk. Saját parkolóval rendelkezik, felfestett lábnyomok jelzik, merre kell menni az étterembe. Igazi családias kisvendéglő, régi vágású felszolgálással. Március volt, a vendéglőben rajtunk kívül senki.
Gyenge 2016. október 9.a párjával járt itt
Nyáron nyaralás alkalmával tértünk be az étterembe. Elég régóta fennálló étterem, gondoltuk nem csalódhatunk nagyot. Gondoltuk. . . ám nem úgy lett. Mivel épp eső készülődött, a benti helységeben lett asztalunk. A rendélésnél rendben volt minden, udvarias volt a felszolgáló, eddig minden rendben volt.
Átlagos 2016. szeptember 14.gyerekekkel járt itt
Szülinapomon mindig meglep a családom egy kirándulással. Mivel a kedvenc balatoni sétahelyem Tihany most is ide mentünk. Nagyon éhesen az első utunkba kerülő étterembe mentünk. Hát megrekedtek a 90-es években. Semmi extra! A pincér hölgy (aki, mint kiderült, csak leszedte az asztalokat, de nem szolgált fel,) észre sem vett minket.
Gyenge 2016. június 30. járt itt
Hasra ütéses alapon tértünk be ide, mert éhesek voltunk - meglepő módon. A gombalevesnek nevezett ételben a gyorsfagyasztott zöldségek (nyáron! ) totál szét voltak főve, köztük úszkált némi konzervgomba. Gondoltuk a Fogas Csárdában jó lesz a fogas, ami így is lett, de a köret hozzá teljesen értelmezhetetlen volt.