Oláh István

Oláh István adatlapja

Regisztráció2019.09.05
Utoljára itt2022.01.15

Kiváló 2019. szeptember 5.gyerekekkel járt itt
A Dürer szárnyban laktam a lányommal. Az előzetes tájékoztatásnak teljesen megfelelt minden. Mivel a lányom kerekesszékes minden további nélkül el tudott jutni mindenhová,mert teljesen akadálymentesített a közlekedés. Az étteremben a választék és a minőség kiváló volt. Különösen a Várfürdő könnyü megközelíthetősége nyerte el tetszésünket többek között.
Hunguest Hotel Gyula válasza
Tisztelt Oláh István Úr!

Köszönjük szépen megtisztelő visszajelzését és még egyszer köszönjük, hogy a Hunguest Hotel Erkelt választották!

Nagy öröm olvasni, hogy jól érezték magukat nálunk. Remélem, hogy lesz alkalmunk máskor is szállodánkban köszönteni Önöket és bizonyítani szállodánk konstans magas színvonalú szolgáltatását.
2019. szeptember 30., , Hunguest Hotel Gyula
Kiváló 2022. január 11.gyerekekkel járt itt
Három éjszakát töltöttünk el a szállodában kerekesszékkel közlekedő lányommal.Mindenhol akadálymentesen tudott közlekedni.A személyzet nagyon kedves,segítőkész volt mindkettőnkkel.Az ellátással maximálisan meg voltunk elégedve.Már voltunk itt évekkel ezelőtt és a közeljövőben ismét el szeretnénk tölteni pár napot.