Hotel Aquarell Cegléd ★★★★

Hotel Aquarell Cegléd
2700 Cegléd, Fürdő út 24.

Hotel Aquarell Cegléd a térképen

Hotel Aquarell Cegléd értékelése:

1. helyezett a 7 ceglédi szállás közül
12. helyezett Budapest környékén - 283 szállás közül

Hotel Aquarell Cegléd bemutatkozása

A négycsillagos Hotel Aquarell Cegléden, a termálfürdővel átellenben különböző méretű és felszereltségű szobákkal és apartmanokkal, kiváló étteremmel és színvonalas szolgáltatásokkal várja vendégeit.

Hotel Aquarell Cegléd képei

Hotel Aquarell Cegléd

Hotel Aquarell Cegléd vélemények

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 27.
Kis kellemetlenség volt az egész nap hallható ventillátor zajjal, főleg az éjszakai pihenést zavarta a 308-as szobában.
Ezen kívűl minden rendben volt. Valószínű visszatérő vendégek leszünk, ha egészségünk engedi.
Válasz az értékelésre - 2019. október 24.
Kedves Német Sándor Ferenc,

Nagyon szépen köszönöm a kedves szavakat, hihetetlenül nagy öröm számunkra, hogy a Hotel Aquarell szállodánkat választotta, valamint idejét nem sajnálva leírta a véleményét. Először is, nagy örömmel töltött el minket, hogy meg volt elégedve szállodánkkal.
Értékesítés (Hotel Aquarell)

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 18.
Nagyon tetszett hogy a medencék környékét folyamatosan takarították ,nem csúszik biztonságosan lehet közlekedni a medencék között.A szobák kellemesek és tiszták.A személyzet udvarias és előzékeny.
Válasz az értékelésre - 2019. szeptember 29.
Kedves Pásztor László!

Számunkra a megtiszteltetés, hogy minket választott családjával! Köszönjük szépen, hogy ilyen csodásan értékelte szállodánkat. Nagy boldogság olvasni, hogy maximálisan elégedett volt szolgáltatásainkkal, wellness részlegünkkel, és szobáinkkal. Örülünk neki, hogy kollégáink kedvessége és udvarissága megfelelt az Önök elvárásainak.
Értékesítés (Hotel Aquarell)

2018. decemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. július 5.
Minden pedagógusnak hét évente el kell végeznie adott óraszámú továbbképzést. Szerencsére egyre szélesedik a paletta, folyamatosan bővül a választék, nem csak a szakmai munka, a költségek, de a helyszínek területén is. Így jutottam el kétszer is a ceglédi Hotel Aquarellbe. Bár a hely hatalmas fürdőhelyéről nevezetes, minden esetben akkor volt a továbbképzés, amikor a tél a legfagyosabb fogait csikorgatta.

bzzz TOP szállásértékelő
2019. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. május 12.
Pár éve jártunk itt, volt 1-2 probléma, most szerencsére semmi. Bizalmat szavaztunk újra. Jó a wellness részleg, jó masszázst kaptunk. Az ételek finomak a személyzet kedves. Összességében jól megközelíthető és kellemes a szálloda. Gyerekeseknek is ajánlom, főleg nyáron a sok csúszda igazán jó kikapcsolódást nyújt. Rossz időben a belső wellness is remek.

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Cegléd központjától 7 km-re fekszik ez a csodálatos hotel. Tulajdonképpen egy folyamatosan fejlődő üdülőövezetben. Egy kellemes szombati napot töltöttünk itt, mint nem szállóvendég . Így, szálláshelyről nyilatkozni nem tudok, de a wellness részleg, amit igénybe vettünk kifogástalan. (többféle medence, szaunák, stb…) A wellnessrészlegen, büfé teszi teljessé a felüdülést.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 11.
A szobák kényelmesek, talán a tv csatornaválasztás kevés ha a pihenő időben bekapcsoljuk. A wellness részleg kiváló, van gyógyvíz is - ezért is járunk ide évente egyszer-kétszer. Az étel választék nekünk megfelelő és bőséges. A személyzet készséges, kedves. Pl. nőnapra felköszöntötték a női vendégeket, ami nagyon jól esett.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 17.
Nagyon kellemes napokat töltöttünk a szállodában. A személyzet kedves, az étterem választéka maximális, izletes. A wellnes részleg nagyon jó , az ajándékba kapott masszázs remekül kiegészítette a gyógyvíz hatását!

2018. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. január 17.
Már többször jártunk a szállodába.A személyzet figyelmes,kedves,udvarias.Az ételek nagyon finomak voltak,változatosak. A wellness részleg is nagyon jó volt,igaz volt olyan nap,hogy egy kicsit nekem hideg volt a víz hőmérséklete,de a személyzet segítőkész volt és melegebbé varázsolta. Összességében jól éreztük magunkat ó,ajánlom másoknak is.

2017. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. december 26.
Családias a légkör, a nagyobb vendéglétszámot is megfelelően kezelik. A gyermekjátszóház, a kiváló saját Wellness nagyon kényelmes megoldás. A reggeli nem csak a sablonos tojás,virsli, felvágott, sajt, hanem komplett meleg ételt is tartalmazott. A vacsora változatos, ízletes volt.

2018. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. december 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Modern szálloda, Wellness, kezelések és gyógyvíz az épületen belül, de a szomszédos gyógyfürdő is látogatásra érdemes. Ragyogó konyha, bőséges ellátás, udvarias kiszolgálás. Ezúton is köszönöm a kedvességet, a személyzet minden részletre kiterjedő odafigyelését.

Cegléd
Akár 1 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, szabadidős játékokkal, játszóház használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Cegléd
2-3 éjszaka 11.180,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Solaris Apartman & Resort
Cserkeszőlő
3 nap/2 éjszaka 7.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, privát termálvíz használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Parton Hotel & Bowling
Tiszakécske
2019.12.24. - 2019.12.26.
Sipito Pihenőpark
Pilis
4 nap/3 éjszaka 21.165,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, disznótorral, szauna használattal, retro discoval, parkolással
2019.12.29. - 2020.01.01.
Airport Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 15.778,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.29-ig
Ilzer Rendezvényház
Monor
2 nap/1 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.20-ig
Cegléd
3 nap/2 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szabadidős programokkal, élőzenés estekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Nyerges Hotel Termál
Monor
3 nap/2 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és teniszpálya használattal, szórakozási és sportolási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Airport Hotel Stáció Wellness & Konferencia
3 nap/2 éjszaka 16.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi vacsorával, meglepetéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szabadidős játékokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.13. - 2019.12.29.
Érvényes: 2019.12.22-ig

Szállodák Cegléd környékén
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness Inárcs
Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs
A Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs határában, Budapesttől 34 kilométerre helyezkedik el,...
Kedvezményes pihenés (1 éjtől)
Ezüst fenyő - 60. életévüket betöltött vendégek részére (min. 2 éj)
Napi árak

CeglédX