Hotel Aquarell Cegléd ★★★★

Hotel Aquarell Cegléd
2700 Cegléd, Fürdő út 24.

Hotel Aquarell Cegléd a térképen

Hotel Aquarell Cegléd értékelése:

1. helyezett a 7 ceglédi szállás közül
13. helyezett Budapest környékén - 280 szállás közül

Akciós csomagok

Hotel Aquarell Cegléd bemutatkozása

A négycsillagos Hotel Aquarell Cegléden, a termálfürdővel átellenben különböző méretű és felszereltségű szobákkal és apartmanokkal, kiváló étteremmel és színvonalas szolgáltatásokkal várja vendégeit.

Hotel Aquarell Cegléd képei

Hotel Aquarell Cegléd

Hotel Aquarell Cegléd vélemények

2018. decemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. július 5.
Minden pedagógusnak hét évente el kell végeznie adott óraszámú továbbképzést. Szerencsére egyre szélesedik a paletta, folyamatosan bővül a választék, nem csak a szakmai munka, a költségek, de a helyszínek területén is. Így jutottam el kétszer is a ceglédi Hotel Aquarellbe. Bár a hely hatalmas fürdőhelyéről nevezetes, minden esetben akkor volt a továbbképzés, amikor a tél a legfagyosabb fogait csikorgatta.

bzzz TOP szállásértékelő
2019. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. május 12.
Pár éve jártunk itt, volt 1-2 probléma, most szerencsére semmi. Bizalmat szavaztunk újra. Jó a wellness részleg, jó masszázst kaptunk. Az ételek finomak a személyzet kedves. Összességében jól megközelíthető és kellemes a szálloda. Gyerekeseknek is ajánlom, főleg nyáron a sok csúszda igazán jó kikapcsolódást nyújt. Rossz időben a belső wellness is remek.

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Cegléd központjától 7 km-re fekszik ez a csodálatos hotel. Tulajdonképpen egy folyamatosan fejlődő üdülőövezetben. Egy kellemes szombati napot töltöttünk itt, mint nem szállóvendég . Így, szálláshelyről nyilatkozni nem tudok, de a wellness részleg, amit igénybe vettünk kifogástalan. (többféle medence, szaunák, stb…) A wellnessrészlegen, büfé teszi teljessé a felüdülést.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 11.
A szobák kényelmesek, talán a tv csatornaválasztás kevés ha a pihenő időben bekapcsoljuk. A wellness részleg kiváló, van gyógyvíz is - ezért is járunk ide évente egyszer-kétszer. Az étel választék nekünk megfelelő és bőséges. A személyzet készséges, kedves. Pl. nőnapra felköszöntötték a női vendégeket, ami nagyon jól esett.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 17.
Nagyon kellemes napokat töltöttünk a szállodában. A személyzet kedves, az étterem választéka maximális, izletes. A wellnes részleg nagyon jó , az ajándékba kapott masszázs remekül kiegészítette a gyógyvíz hatását!

2018. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. január 17.
Már többször jártunk a szállodába.A személyzet figyelmes,kedves,udvarias.Az ételek nagyon finomak voltak,változatosak. A wellness részleg is nagyon jó volt,igaz volt olyan nap,hogy egy kicsit nekem hideg volt a víz hőmérséklete,de a személyzet segítőkész volt és melegebbé varázsolta. Összességében jól éreztük magunkat ó,ajánlom másoknak is.

2017. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. december 26.
Családias a légkör, a nagyobb vendéglétszámot is megfelelően kezelik. A gyermekjátszóház, a kiváló saját Wellness nagyon kényelmes megoldás. A reggeli nem csak a sablonos tojás,virsli, felvágott, sajt, hanem komplett meleg ételt is tartalmazott. A vacsora változatos, ízletes volt.

2018. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. december 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Modern szálloda, Wellness, kezelések és gyógyvíz az épületen belül, de a szomszédos gyógyfürdő is látogatásra érdemes. Ragyogó konyha, bőséges ellátás, udvarias kiszolgálás. Ezúton is köszönöm a kedvességet, a személyzet minden részletre kiterjedő odafigyelését.

2018. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 12.
Hotel Aquarell-ben töltöttünk el 3 napot egy baráti házaspárral. Nagyon jól éreztük magunkat a szállodában, nagyon finomak voltak az ételek, a wellness kiváló, a személyzet barátságos!

2018. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 6.
Remek, 3 napos hétköznapi pihenés volt. A szálloda kimondottan gyermekbarát. A személyzet kedves és odafigyelő, semmiben nem szenvedtünk hiányt. Az ételek változatosak és finomak voltak. Ha lehetőségünk lesz rá ismét felkeressük ezt a szállodát.

Cegléd
3 nap/2 éjszaka 19.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.09.01-ig
Cegléd
4 nap/3 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőbelépővel, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.09.01-ig
Ceglédi Apartmanpark & Kemping
Cegléd
2 nap/1 éjszaka 6.000 - 7.750,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.07.17-ig
Solaris Apartman & Resort
Cserkeszőlő
3 nap/2 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, privát termálvíz használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Nyerges Hotel Termál
Monor
2-3 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőköpeny bekészítéssel, wellness-részleg használattal, sportos programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.08.31-ig
Airport Hotel Stáció Wellness & Konferencia
3 nap/2 éjszaka 13.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.08-ig
Cegléd
Akár 1 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, szabadidős játékokkal, játszóház használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Garden Hotel Wellness & Konferencia
Szolnok
2-3 éjszaka 18.866,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szobai bekészítéssel, gyertyafényes vacsorával, wellness részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.01.31-ig
Príma Vendégház
Tiszakécske
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.07.17-ig
Sipito Pihenőpark
Pilis
3 nap/2 éjszaka 4.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.05-ig
Gokart Hotel
Kecskemét
Napi árak, reggelivel, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.04.21-ig

Szállodák Cegléd környékén
Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar Lajosmizse
Az Alföld szívében, Lajosmizse mellett elhelyezkedő Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar a...
Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs
A Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs határában, Budapesttől 34 kilométerre helyezkedik el,...
Lovas élmények az Alföldön (min. 2 éj)
Szuper családi nyár (min. 2 éj)
Ezüst fenyő - 60. életévüket betöltött vendégek részére (min. 2 éj)

CeglédX