Hotel Aquarell Cegléd ★★★★

Hotel Aquarell Cegléd
2700 Cegléd, Fürdő út 24.

Hotel Aquarell Cegléd a térképen

Hotel Aquarell Cegléd értékelése:

1. helyezett a 7 ceglédi szállás közül
13. helyezett Budapest környékén - 279 szállás közül

Akciós csomagok

Hotel Aquarell Cegléd bemutatkozása

A négycsillagos Hotel Aquarell Cegléden, a termálfürdővel átellenben különböző méretű és felszereltségű szobákkal és apartmanokkal, kiváló étteremmel és színvonalas szolgáltatásokkal várja vendégeit.

Hotel Aquarell Cegléd képei

Hotel Aquarell Cegléd

Hotel Aquarell Cegléd vélemények

bzzz TOP szállásértékelő
2019. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. május 12.
Pár éve jártunk itt, volt 1-2 probléma, most szerencsére semmi. Bizalmat szavaztunk újra. Jó a wellness részleg, jó masszázst kaptunk. Az ételek finomak a személyzet kedves. Összességében jól megközelíthető és kellemes a szálloda. Gyerekeseknek is ajánlom, főleg nyáron a sok csúszda igazán jó kikapcsolódást nyújt. Rossz időben a belső wellness is remek.

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Cegléd központjától 7 km-re fekszik ez a csodálatos hotel. Tulajdonképpen egy folyamatosan fejlődő üdülőövezetben. Egy kellemes szombati napot töltöttünk itt, mint nem szállóvendég . Így, szálláshelyről nyilatkozni nem tudok, de a wellness részleg, amit igénybe vettünk kifogástalan. (többféle medence, szaunák, stb…) A wellnessrészlegen, büfé teszi teljessé a felüdülést.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 11.
A szobák kényelmesek, talán a tv csatornaválasztás kevés ha a pihenő időben bekapcsoljuk. A wellness részleg kiváló, van gyógyvíz is - ezért is járunk ide évente egyszer-kétszer. Az étel választék nekünk megfelelő és bőséges. A személyzet készséges, kedves. Pl. nőnapra felköszöntötték a női vendégeket, ami nagyon jól esett.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 17.
Nagyon kellemes napokat töltöttünk a szállodában. A személyzet kedves, az étterem választéka maximális, izletes. A wellnes részleg nagyon jó , az ajándékba kapott masszázs remekül kiegészítette a gyógyvíz hatását!

2018. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. január 17.
Már többször jártunk a szállodába.A személyzet figyelmes,kedves,udvarias.Az ételek nagyon finomak voltak,változatosak. A wellness részleg is nagyon jó volt,igaz volt olyan nap,hogy egy kicsit nekem hideg volt a víz hőmérséklete,de a személyzet segítőkész volt és melegebbé varázsolta. Összességében jól éreztük magunkat ó,ajánlom másoknak is.

2017. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. december 26.
Családias a légkör, a nagyobb vendéglétszámot is megfelelően kezelik. A gyermekjátszóház, a kiváló saját Wellness nagyon kényelmes megoldás. A reggeli nem csak a sablonos tojás,virsli, felvágott, sajt, hanem komplett meleg ételt is tartalmazott. A vacsora változatos, ízletes volt.

2018. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. december 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Modern szálloda, Wellness, kezelések és gyógyvíz az épületen belül, de a szomszédos gyógyfürdő is látogatásra érdemes. Ragyogó konyha, bőséges ellátás, udvarias kiszolgálás. Ezúton is köszönöm a kedvességet, a személyzet minden részletre kiterjedő odafigyelését.

2018. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 12.
Hotel Aquarell-ben töltöttünk el 3 napot egy baráti házaspárral. Nagyon jól éreztük magunkat a szállodában, nagyon finomak voltak az ételek, a wellness kiváló, a személyzet barátságos!

2018. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 6.
Remek, 3 napos hétköznapi pihenés volt. A szálloda kimondottan gyermekbarát. A személyzet kedves és odafigyelő, semmiben nem szenvedtünk hiányt. Az ételek változatosak és finomak voltak. Ha lehetőségünk lesz rá ismét felkeressük ezt a szállodát.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 17.
Nagyon jól éreztük magunkat a gyerekekkel. A foglalás során is nagyon rugalmasak voltak, találtak megoldást az időpontmódosításunkra is. A wellnes is megfelelő gyerekekkel is, de az Aquapark/csúzdapark szomszédsága egy hetes ottartózkodás során is tud változatos lenni. A vacsorák minden este az állandó változatosság mellett fantasztikusak voltak.

Cegléd
Akár 1 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, szabadidős játékokkal, játszóház használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.12.20.
Cegléd
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, ping-pong, csocsó és X-box használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.05.31-ig
Ceglédi Apartmanpark & Kemping
Érvényes: 2020.05.20-ig
MO-HA Panzió
Törökszentmiklós
Érvényes: 2020.05.20-ig
Granada Konferencia Wellness és Sport Hotel
Kecskemét
3 nap/2 éjszaka 12.490,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyermekprogramokkal, fitnesz gépek és TRX terem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.09.30-ig
Gokart Hotel
Kecskemét
2 nap/1 éjszaka 13.089,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, szobai széffel, beltéri és kültéri parkoló használattal, Wi-Fi internet hozzáféréssel
2019.06.06. - 2019.06.10.
Hotel Három Gúnár
Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Airport Hotel Budapest
Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.29-ig
Cegléd
4 nap/3 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőbelépővel, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.17. - 2019.09.01.
Érvényes: 2019.12.21-ig
2019.06.17. - 2019.09.01.

Szállodák Cegléd környékén
Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar Lajosmizse
Az Alföld szívében, Lajosmizse mellett elhelyezkedő Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar a...
Erzsébet Királyné Szálloda Gödöllő
Gödöllő szívében, a szecessziós stílusban épült régi községháza épületében nyitotta meg...
Napi árak
Lovas élmények az Alföldön (min. 2 éj)
Kedvezményes ár reggelivel vagy félpanzióval (1 éjtől)

CeglédX