Hotel Aquarell Cegléd ★★★★

Hotel Aquarell Cegléd
2700 Cegléd, Fürdő út 24.

Hotel Aquarell Cegléd a térképen

Hotel Aquarell Cegléd értékelése:

1. helyezett a 7 ceglédi szállás közül
6. helyezett Budapest környékén - 289 szállás közül

Hotel Aquarell Cegléd bemutatkozása

A négycsillagos Hotel Aquarell Cegléden, a termálfürdővel átellenben különböző méretű és felszereltségű szobákkal és apartmanokkal, kiváló étteremmel és színvonalas szolgáltatásokkal várja vendégeit.

Hotel Aquarell Cegléd képei

Hotel Aquarell Cegléd

Hotel Aquarell Cegléd vélemények

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 10.
2 személyes ágyat foglaltam és 3 x1 személyes ágy volt! illetve a ajtó kártya aktiváláshoz 2 x le kellett menni mire sikerült amit úgy kellett volna megkapni,hogy aktív!
Válasz az értékelésre - 2020. szeptember 14.
Kedves Vendégünk!
Hatalmas megtiszteltetés, hogy minket választottak az évforduló ünneplésére. Örömmel olvassuk, hogy elégedett voltak éttermünk kínálatával. Szeretnénk elnézést kérni a kellemetlenségekért, mindenképpen továbbítottuk az illetékes kollégáknak a problémát. Reméljük, hogy ennek ellenére jól érezték magukat nálunk.

2020. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. április 14.
Másodszor látogattunk el a szállodába. Három éjszakát töltöttünk el. Egymás melletti szobát kértünk,amit nem regisztráltak,így várni kellett a szobákra. A reggeli választékos,finom péksütik, a vacsora:voltak finom ételek,voltak kevésbé ízletesek. A wellness részleg minden igényt kielégít,de a pihenő ágyak már nem egy 4 csillagos szállodát tükröznek,vagyis csereszavatos.

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 26.
Szép, hangulatos, és tiszta volt a szoba. A fürdőszoba ajtaját valaki korábban betörte, a függönyön egy kicsi szakadás kissé rontották a látványt. Érdemes lenne kijavítani, mert egyébként a kényelmes ágy, hangulatos berendezés mellé illett volna. Finom ételeket fogyaszthattunk, és bármikor mentünk, volt kellő választék.
Válasz az értékelésre - 2020. március 11.
Kedves Fodorné Király Izabella,

Mindenekelőtt szeretném megköszönni Önnek, hogy idejét nem sajnálva értékelte szállodánkat.
Örömmel látom, hogy szállodánk elnyerte tetszését. Külön köszönjük, hogy kiemelte figyelmes személyzetünket.
Köszönjük még egyszer a visszajelzést. Sok szeretettel várjuk vissza szállodánkba.

Mobilról küldte. | 2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 15.
Legnagyobb pozitívum a wellness részleg nagyon lelkes,vendégorientált kolléga,ha jól emlékszem Robi :), szaunaszeánsz,jók a medencék; illetve a nagy és kényelmes ágy valamint a nagyképernyős tv,élő zene a bárban,ingyenes parkolás.
A személyzet figyelmes,kedves.
Az étterem is rendben volt.
Összességében nagyon jól éreztük ott magunkat!

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 14.
Először voltunk itt. Nagyon elégedettek voltunk mindennel. Többet is kaptunk mindenben, mint amire számítottunk. A Lobby Bár fantasztikus hangú zenésze még kellemesebbé tette az estéket.
Válasz az értékelésre - 2020. március 4.
Kedves Major Krisztina!

Szeretnénk kifejezni hálánkat, amiért leírta véleményét és megosztotta velünk kiemelkedő értékelését. Öröm azt olvasni, hogy nagyon elégedett volt mindennel és reménykedünk abban, hogy legközelebb is ránk esik választása!

Üdvözlettel,
Hotel Management

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 9.
Jobbat vártunk. Sajnos, megvárattak bennünket már az érkezéskor, fél 3-kor is csak többszöri unszolására a recepciósnak tudtuk elfoglalni a 308-as szobát. Kár volt, szörnyű csatornaszag, csúszós zuhanytálca, rozoga zuhanyajtó, hideg szoba. Amiért mégis megfelelő, mert az esti recepciós orvosolta a problémát, és kaptunk a 2. emeleten a 234. szobát.

2019. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. november 29.
Udvarias személyzet, kényelmes szoba, nagyon ízletes ételek gazdag választéka. A wellness részleg várakozáson felüli volt. Nagyon jól éreztük magunkat, köszönjük!
Válasz az értékelésre - 2019. december 22.
Kedves Varga Zsigmondné!
Köszönjük szépen, hogy értékelte szállodánkat. Örömmel olvassuk, hogy elégedett volt kollégáink munkájával és ételeinkkel. Köszönjük, hogy kiemelte a wellness részlegünket, örülünk, hogy élvezték a szaunát és medencéket. Köszönjük még egyszer a csodás szavakat, reméljük hamarosan visszatérnek hozzánk!

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 27.
Egy jó választás! MERT! Vár egy összeszokott,kedves, barátságos,vendégorientált csapat, akik a nap minden percében a -1. emelettől, a tetőtérig arról gondoskodnak,hogy jól érezd magad, hogy fantasztikus élményekkel,programokkal tegyék felejthetetlenné az itt töltött napokat,hogy megismerd a kihagyhatatlan szaunaszeánszokat,a kellemes masszásokat,a wellness és a gyógyászat csodás világát,hogy megkóstolhasd a finom, és isteni ételeket, mindezt egy tiszta, rendezett környezetben!

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 19.
Nagyon tetszett : A Vacsora és a reggeli nagyon változatos és nagyon finom volt. A wellness vize pont megfelelő volt. Jó volt a vasárnapi vízi torna. A szálloda csendes helyen van . Jó a levegő.
Ami nem tetszett: Nagyon alacsonyra rakták a WC-t. A zuhanyzó alja nagyon csúszott. Már négyszer voltunk a szállodában , de valószínű nem utoljára.
Válasz az értékelésre - 2019. december 4.
Kedves Balázs Béláné!

Először is szeretnénk megköszönni, hogy idejét nem sajnálva értékelte az Aquarell Hotel-t. Nagyon örülünk, hogy a reggelit és a vacsorát is bőségesnek és finomnak találta. Köszönjük, hogy megemlítette a szállodánk kiváló elhelyezkedését. Reméljük, hogy a kellemetlenség ellenére is visszatér még hozzánk.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 27.
Kis kellemetlenség volt az egész nap hallható ventillátor zajjal, főleg az éjszakai pihenést zavarta a 308-as szobában.
Ezen kívűl minden rendben volt. Valószínű visszatérő vendégek leszünk, ha egészségünk engedi.
Válasz az értékelésre - 2019. október 24.
Kedves Német Sándor Ferenc,

Nagyon szépen köszönöm a kedves szavakat, hihetetlenül nagy öröm számunkra, hogy a Hotel Aquarell szállodánkat választotta, valamint idejét nem sajnálva leírta a véleményét. Először is, nagy örömmel töltött el minket, hogy meg volt elégedve szállodánkkal.

Cegléd
2-3 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszóház használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.10.23-ig
Cegléd
Akár 1 éjszaka 14.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszóházzal, sportolási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.02. - 2020.10.04.
Club Hotel Pegasus
Tiszaug
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.10.01-ig
Granada Konferencia Wellness és Sport Hotel
Kecskemét
2-3-4 éjszaka 10.540,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, beltéri játéklehetőségekkel, fürdőköntös bekészítéssel, parkolással, W-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.28-ig
Touring Hotel
Érvényes: 2021.09.21-ig
Mater Salvatoris Lelkigyakorlatos Ház
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 8.330,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.09.21-ig
Nyugi Tanya
Magyartés
3 nap/2 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, ajándék levessel, csónak használattal, parkolással
Hotel Három Gúnár
Kecskemét
4 nap/3 éjszaka 23.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, borkóstolós vacsorával, szilveszteri vacsorával és műsorral, tombolával, fitneszterem és szauna használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.03.
Solaris Apartman & Resort
Cserkeszőlő
3 nap/2 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, privát termálvíz használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2020.12.20-ig
Touring Üdülőházak
Cserkeszőlő
3 nap/2 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, fürdőbelépővel, parkolással
Aranyhomok Business & Wellness Hotel
Kecskemét
4 nap/3 éjszaka 29.217,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, délutánonként süteménnyel és forralt borral, szilveszteri vacsorával, tombolával, pezsgős koccintással, meglepetés produkcióval, kecskeméti idegenvezetéssel, wellness kuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.03.
Cegléd
3 nap/2 éjszaka 18.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szabadidős programokkal, élőzenés estekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig

Szállodák Cegléd környékén
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness Inárcs
Szilveszter Kecskeméten (min. 3 éj)
Őszi hétköznapok (min. 2 éj)
Hétvégi pihenés (min. 2 éj)

CeglédX