Hotel Aquarell Cegléd ★★★★

Hotel Aquarell Cegléd
2700 Cegléd, Fürdő út 24.

Hotel Aquarell Cegléd a térképen

Hotel Aquarell Cegléd értékelése:

1. helyezett a 7 ceglédi szállás közül
3. helyezett Budapest környékén - 292 szállás közül

Hotel Aquarell Cegléd bemutatkozása

A négycsillagos Hotel Aquarell Cegléden, a termálfürdővel átellenben különböző méretű és felszereltségű szobákkal és apartmanokkal, kiváló étteremmel és színvonalas szolgáltatásokkal várja vendégeit.

Hotel Aquarell Cegléd képei

Hotel Aquarell Cegléd

Hotel Aquarell Cegléd vélemények

Ráczné Ani TOP szállásértékelő
   Mobilról küldte. | 2020. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. december 18.
2020.novemberében jártam férjemmel a hotelben .2 éjszakát töltöttůnk ott, és mindennel nagyon elégdettek voltunk.Kiváló wellness,finom ételek, kedves személyzet.Mindenkinek ajánlom,jövőre újra megyůnk!

2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 21.
Ez az a szálloda ahová visszavágytam. 3x voltunk már a szálláshelyen ami a mi igényeinket maximálisan kielégítette. Már most eldöntöttük, hogy tavasszal visszatérő vendégek leszünk. Amit megemlítenék mivel nincs pancsoló medence csak 5-6 éven felüli kisgyermeknek ajánlanám a szállodát. Kicsit meglepett bennünket a 15 órai érkezés, de a pandémiával magyarázták, ami elfogadható volt.
Válasz az értékelésre - 2020. október 29.
Kedves Vendégünk!

Mindenekelőtt szeretnénk megköszönni, hogy az Aquarell Hotel-t választotta, és hogy véleményét megosztotta velünk. Külön öröm számunkra, hogy már háromszor jártak nálunk, és hogy minden egyes alkalommal maximálisan elégedettek voltak szolgáltatásainkkal. Köszönjük, hogy kiemelte a tisztaságot és a kedves és professzionális személyzetet.

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 10.
2 személyes ágyat foglaltam és 3 x1 személyes ágy volt! illetve a ajtó kártya aktiváláshoz 2 x le kellett menni mire sikerült amit úgy kellett volna megkapni,hogy aktív!
Válasz az értékelésre - 2020. szeptember 14.
Kedves Vendégünk!
Hatalmas megtiszteltetés, hogy minket választottak az évforduló ünneplésére. Örömmel olvassuk, hogy elégedett voltak éttermünk kínálatával. Szeretnénk elnézést kérni a kellemetlenségekért, mindenképpen továbbítottuk az illetékes kollégáknak a problémát. Reméljük, hogy ennek ellenére jól érezték magukat nálunk.

2020. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. április 14.
Másodszor látogattunk el a szállodába. Három éjszakát töltöttünk el. Egymás melletti szobát kértünk,amit nem regisztráltak,így várni kellett a szobákra. A reggeli választékos,finom péksütik, a vacsora:voltak finom ételek,voltak kevésbé ízletesek. A wellness részleg minden igényt kielégít,de a pihenő ágyak már nem egy 4 csillagos szállodát tükröznek,vagyis csereszavatos.

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 26.
Szép, hangulatos, és tiszta volt a szoba. A fürdőszoba ajtaját valaki korábban betörte, a függönyön egy kicsi szakadás kissé rontották a látványt. Érdemes lenne kijavítani, mert egyébként a kényelmes ágy, hangulatos berendezés mellé illett volna. Finom ételeket fogyaszthattunk, és bármikor mentünk, volt kellő választék.
Válasz az értékelésre - 2020. március 11.
Kedves Fodorné Király Izabella,

Mindenekelőtt szeretném megköszönni Önnek, hogy idejét nem sajnálva értékelte szállodánkat.
Örömmel látom, hogy szállodánk elnyerte tetszését. Külön köszönjük, hogy kiemelte figyelmes személyzetünket.
Köszönjük még egyszer a visszajelzést. Sok szeretettel várjuk vissza szállodánkba.

Mobilról küldte. | 2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 15.
Legnagyobb pozitívum a wellness részleg nagyon lelkes,vendégorientált kolléga,ha jól emlékszem Robi :), szaunaszeánsz,jók a medencék; illetve a nagy és kényelmes ágy valamint a nagyképernyős tv,élő zene a bárban,ingyenes parkolás.
A személyzet figyelmes,kedves.
Az étterem is rendben volt.
Összességében nagyon jól éreztük ott magunkat!

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 14.
Először voltunk itt. Nagyon elégedettek voltunk mindennel. Többet is kaptunk mindenben, mint amire számítottunk. A Lobby Bár fantasztikus hangú zenésze még kellemesebbé tette az estéket.
Válasz az értékelésre - 2020. március 4.
Kedves Major Krisztina!

Szeretnénk kifejezni hálánkat, amiért leírta véleményét és megosztotta velünk kiemelkedő értékelését. Öröm azt olvasni, hogy nagyon elégedett volt mindennel és reménykedünk abban, hogy legközelebb is ránk esik választása!

Üdvözlettel,
Hotel Management

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 9.
Jobbat vártunk. Sajnos, megvárattak bennünket már az érkezéskor, fél 3-kor is csak többszöri unszolására a recepciósnak tudtuk elfoglalni a 308-as szobát. Kár volt, szörnyű csatornaszag, csúszós zuhanytálca, rozoga zuhanyajtó, hideg szoba. Amiért mégis megfelelő, mert az esti recepciós orvosolta a problémát, és kaptunk a 2. emeleten a 234. szobát.

2019. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. november 29.
Udvarias személyzet, kényelmes szoba, nagyon ízletes ételek gazdag választéka. A wellness részleg várakozáson felüli volt. Nagyon jól éreztük magunkat, köszönjük!
Válasz az értékelésre - 2019. december 22.
Kedves Varga Zsigmondné!
Köszönjük szépen, hogy értékelte szállodánkat. Örömmel olvassuk, hogy elégedett volt kollégáink munkájával és ételeinkkel. Köszönjük, hogy kiemelte a wellness részlegünket, örülünk, hogy élvezték a szaunát és medencéket. Köszönjük még egyszer a csodás szavakat, reméljük hamarosan visszatérnek hozzánk!

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 27.
Egy jó választás! MERT! Vár egy összeszokott,kedves, barátságos,vendégorientált csapat, akik a nap minden percében a -1. emelettől, a tetőtérig arról gondoskodnak,hogy jól érezd magad, hogy fantasztikus élményekkel,programokkal tegyék felejthetetlenné az itt töltött napokat,hogy megismerd a kihagyhatatlan szaunaszeánszokat,a kellemes masszásokat,a wellness és a gyógyászat csodás világát,hogy megkóstolhasd a finom, és isteni ételeket, mindezt egy tiszta, rendezett környezetben!

Cegléd
2 nap/1 éjszaka 14.400 - 29.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.22-ig
Cegléd
4 nap/3 éjszaka 20.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszóház használattal, kézműves programokkal, Aquapark belépővel, parkolással
2021.06.13. - 2021.08.31.
Bodrogi Kúria Wellness Hotel
Inárcs
3 nap/2 éjszaka 20.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, cocktail kuponnal, wellness-részleg használattal, masszázs kedvezménnyel, sportolási lehetőségekkel, parkolással
Érvényes: 2021.11.30-ig
Hotel Három Gúnár
2 nap/1 éjszaka 9.300 - 16.500,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2021.12.28-ig
Gokart Hotel
Kecskemét
2 nap/1 éjszaka 12.014 - 18.282,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, pályakilátással, Wi-Fi internet hozzáféréssel, parkolással
Érvényes: 2022.01.31-ig
Príma Vendégház
Tiszakécske
Mater Salvatoris Lelkigyakorlatos Ház
Gödöllő
Aranyhomok Business & Wellness Hotel
Kecskemét
2 nap/1 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness centrum és fitness terem használattal, fürdőköntössel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.19-ig
Nyugi Tanya
Magyartés
Airport Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 18.282,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.10.29. - 2021.11.01.
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness
Inárcs
3 nap/2 éjszaka 12.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, labirintussal és boszorkányházzal, állatudvarral, parkolással
Érvényes: 2021.09.30-ig
Cegléd
3 nap/2 éjszaka 19.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyermekprogramokkal, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással
2021.10.22. - 2021.11.01.

Szállodák Cegléd környékén
Granada Konferencia Wellness és Sport Hotel Kecskemét
Kecskemét új, exkluzív szállodája, a Granada Wellness, Konferencia és Sport Hotel a belvárostól...
Hotel Stáció Wellness & Konferencia Vecsés
A Ferihegy Repülőtértől 5 percre, de mégis a zajos forgalomtól távol, csendes helyen...
Granada nyár (min. 2 éj)
Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
Stáció pihenés (min. 2 éj)

CeglédX