Orierzsi

Orierzsi adatlapja

Regisztráció2017.02.27
Utoljára itt2017.08.26

Gyenge 2017. február 27.a párjával járt itt
Wellness részleg használhatatlan volt, medence 1,8 m mély, de úszáshoz kicsi és hideg. A szaunák hidegek, jakuzzi medence hideg. A szobába minden áthallatszik a szomszéd szobákból,hangosabb beszélgetés, fürdés, kézmosás. . . minden. A kézmosónál és a zuhanyfülkében sem volt feltöltve a fali szappantartó,nem volt kilépő a zuhanykabin előtt a nedves,csúszós járólapon, toalett papír tartó üres volt.
Átlagos 2017. augusztus 26.a párjával járt itt
2 éjszakát töltöttünk a szállodában júliusban. Interneten foglaltam szállást emailban visszaigazolták,hogy az adott időpontban csak superior szobát tudnak biztosítani. A tervezett időpont előtt 2 héttel érkeztünk amit természetesen írásban módosítottam, a szálloda vissza is igazolta a módosított időpontra a foglalást, szerencsémre kinyomtattam és magammal vittem a foglalási igazolást, mert a recepción nem tudtak róla a rendszerükben nem volt módosítva az új időpont.
Hotel Írottkő válasza
Köszönjük, hogy megosztotta velünk tapasztalatait. Ezúton is szeretnénk elnézést kérni a kellemetlenségekért. Észrevételeit köszönjük, igyekszünk a jövőben is törekedni arra, hogy vendégeink pozitív élményekkel térjenek haza szállodánkból. Reméljük összességében jól érezték magukat szállodánkban.
2017. szeptember 19., Hotel Írottkő