Orszagjaroo

Orszagjaroo adatlapja

Regisztráció2014.03.07
Utoljára itt2015.07.28

Kiváló 2015. július 26.a párjával járt itt
Véletlenül találtam rá a szállásra, nekem fontos volt, hogy szálloda legyen, belvárosközeli. Hozta a szintet, 24órás recepció igen ritka, és hasznos volt, segítőkészek voltak. A reggeli kiváló volt! , finom volt a kávé. Wifi is jó volt, bár egyszer szólnom kellett a személyzetnek, de újraindították a rendszert, és már működött is, ismét.
Kiváló 2014. március 7.a párjával járt itt
Összességében jó a város , az ételek is egészen finomak. Viszont a sok sportolási lehetőség van a városban, és nem unatkoztunk. Fiam szerint is OK. Szóval lehet mondani, hogy ezzel kitelt minden,és nem volt semmi gond tképpen. A víi is megfelelő, általánossagban is jó. Talán csak nekünk egy kicsit messze volt a lakhelyünktől.
2014. március 7.a párjával járt itt
Összességében jó a város , az ételek is finomak. Talán csak nekünk egy kicsit messze volt a lakhelyünktől. Viszont a sok sportolási lehetőség van, és biztosítottak programot is . Fiam is élvezte.Szóval lehet mondani, hogy ezzel kitelt minden,és nem volt semmi gond tképpen. A víi is megfelelő, általánossagban is jó