4,6

Senior ajánlat - Rekreáció nyugdíjasoknak
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány

Crystal Étterem Pécs vélemények

2019. március 16.egyedül járt itt
A belvárosban egy nyugodt helyen található az étterem. Ebédidőben is gyors a kiszolgálás, rendszeresen van napi menü kínálatuk. Ugyan a hely nem túl nagy, de kellően hangulatos egy gyors ebédhez. A személyzet kifejezetten kedves. Az ételek finomak, ugyan az adagok nem túl nagyok, de jól lehet lakni velük. Szívesen ajánlom a helyet bárkinek, aki gyorsan szeretne ebédhez jutni.
2016. szeptember 14., kollégákkal járt itt
Ma lecsós csirkemellet ettem, előételnek húslevest.
Szokás szerint remekül eltalálták a fűszerezést és az ízesítést,
bár a csirkemell széle itt-ott keményre sült, amit nem tudtam elrágni, de kárpótolt a lecsós lé, a párolt zöldségek és héjában sült krumpli.
A kiszolgálás szokás szerint figyelmes és fürge.
Crystal Étterem Pécs - Étel/ital
Kiváló 2016. július 21.családjával járt itt
3 nap alatt 3x jártunk itt, mert ennél jobb éttermet nem találtunk. A kiszolgálás színvonalon felüli! Az ételek ízletesek és nagyon gusztusosak, a normálnál egy kicsit nagyobbak. Desszertjeik elmondhatatlanul finomak és mindig tartogatnak valami kellemes meglepetést :) Este nagyon hangulatos a várfal tövében lévő kerthelység és a fedett rész is ízlésen van berendezve.
Crystal Étterem Pécs - Étel/ital
Kiváló 2016. május 7.barátokkal járt itt
Profi kiszolgálás, finom ételekkel, többször jártunk itt eddig meg sosem csalódtunk. Az étlap széleskörű a menü változatos. Az étterem igényes modern odafigyelnek a vendégekre. Kerthelyiség nagyon hangulatos. Kedvencem: olasz zöldsegleves, risotto rákfarokkal, tagliatelle királyrákkal feketekagylóval és a csokitorta.
Bátran ajánlom mindenkinek! ! !
Kiváló 2014. szeptember 5.a párjával járt itt
Párommal olvastunk kommenteket itt az oldalon az étteremről és kíváncsiságból ki is próbáltuk!
Jól tettük! Finom étel, udvarias kiszolgálás, figyelmes felszolgalók! Csak ajánlani tudjuk!
Ui: úgy indultam neki hogy vadast eszem de nem volt. . .
A felszolgaló pár kérdésből kiismert mi az ízlésem és ajánlott egy ételt! Kiváló volt mindkét kért étel!
Kiváló 2014. augusztus 30.barátokkal járt itt
Nagyon jó étterem, figyelmes kedves pincérekkel. A menü változatos és ha mindig nem is tökéletes azért a környék menükínálata felett van fényévekkel. Ár-érték aránya különösen jó, ha figyelembe vesszük a menühöz rendelhető üdítőt is. Az a la carte tényleg verhetetlen, Pécs legjobbjai között van, sajnos az árát meg is kérik, de ettől eltekintve érdemes egyszer-egyszer kipróbálni!
Kiváló 2014. augusztus 30.családjával járt itt
Az étterem nagyon szép, modern, az ételek kiválóan vannak elkészítve, az étlapon a választék széleskörű. A kiszolgálás udvarias, a személyzet angolul, és németül is kiválóan beszél.
A kerthelyiség roppant hangulatos. Nagyon nagy adag ételeket szolgálnak fel, és a tálalás első osztályú. Az árak elfogadhatóak.
Pécs legjobb étterme.
Kiváló 2014. március 7.a párjával járt itt
Összességében jó a város , az ételek is egészen finomak. Viszont a sok sportolási lehetőség van a városban, és nem unatkoztunk. Fiam szerint is OK. Szóval lehet mondani, hogy ezzel kitelt minden,és nem volt semmi gond tképpen. A víi is megfelelő, általánossagban is jó. Talán csak nekünk egy kicsit messze volt a lakhelyünktől.
Kiváló 2013. november 20.barátokkal járt itt
Szuper étterem, nagyon ínyenc konyha, változatos, mindig megújuló ételek, szép tálalás. A kiszolgálás kedves, udvarias, figyelnek a vendégre. Az étterem szépen berendezett, nagyon igényes, modern stílus, meghitt, barátságos, jó hangulatot kelt. Mi kell ennél több? Talán picit magasabbak az árak mint szeretném, de a belváros szívében igazából ez belefér.
2013. április 30.a párjával járt itt
Rendszeresen visszajáró vagyok, szerintem Pécs egyik legjobb étterme. Kipróbáltam a déli menűztetős részét is, akkor ért egyedül kicsi csalódás, mert ugyan az adagok laktatók, de amikor menú időpontban én étlapról rendeltem volna, kicsit furcsán néztek rám . . .
Crystal Étterem Pécs a térképen
7621 PécsCitrom u. 18.
• kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • napi menü • rendezvényhelyszín • zártkörű rendezvény lehetősége
H-Szo
V