Corvin Hotel Győr ★★★

2024.12.01-ig
Golden Ball Club Hotel Győr

Corvin Hotel Győr vélemények

Gyenge 2023. augusztus 24.gyerekekkel járt itt
Röviden: többet vártam. Hosszabban: csak az ajánlat a van wifi, a tv lista is csak a tájékoztatóból ismerhető. Jeleztük a problémát, nem történt semmi. Tisztaság: van mit fejleszteni! Ágyak: ha fáradt az ember, tud aludni, viszont a pótágyon lévő "szivacs"-on csak a drót volt, aludni nem lehetett rajta, jelzésre cserélték.
Gyenge 2019. december 16.gyerekekkel járt itt
Nagyon jó az elhelyezkedés, közel a belváros, de kb ennyi a pozitívum. A szoba nagyon büdös volt, a szekrényekbe be sem mertünk pakolni, az ágy nagyon kényelmetlen volt,valami veterán szivacsféleség. wifi felejtős, a reggeli rendkívül egyszerű, szinte semmi zöldség-gyümölcs, mindenből a legolcsóbb. A gyerekágyat, amit kértünk, hááát végülis inkább nem használtuk.
Átlagos 2019. március 18.a párjával járt itt
Egy éjszakát töltöttünk a szálláshelyen. Érkezéskor nagyon barátságosan fogadtak. A szállás rendben volt, az ágy kényelmes volt. Sajnos olyan dolgok okoztak csalódást, melyek nem különösebb anyagi ráfordítással hanem egy kis odafigyeléssel orvosolhatók lennének. Pl: A fürdőszobában a WC papír gurigán már alig volt papír, de nem cserélték le!
Kiváló 2015. december 3.a párjával járt itt
A nyári kánikulában felüdülés volt ide megérkezni és megpihenni a nyugodt, csendes, nagyon tiszta , légkondis, kényelmes Hotelbe. A személyzet kedves, segítőkész, mosolygós. A reggeli finom, a helyiség kellemes és ízlésesen berendezett. A közeli belvárosból a hirtelen támadt éjszakai viharban is percek alatt hazaértünk. Ajánlom mindenkinek, az ár is nagyon kedvező.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2015. augusztus 16.családjával járt itt
Kértük,hogy korai esküvői időpont miatt előbb érkezhessünk és lepakolhassunk. Mosolyogva fogadtak 11-kor,hogy kész a szobánk,mert siettek. Szép a szoba és a négy ágy is külön részben van elhelyezve,két kisgyerekkel is kiváló lehet egy-két éjszakára. Légkondi van (picit hangos)a környék csöndes.
Kiváló 2015. július 26.a párjával járt itt
Véletlenül találtam rá a szállásra, nekem fontos volt, hogy szálloda legyen, belvárosközeli. Hozta a szintet, 24órás recepció igen ritka, és hasznos volt, segítőkészek voltak. A reggeli kiváló volt! , finom volt a kávé. Wifi is jó volt, bár egyszer szólnom kellett a személyzetnek, de újraindították a rendszert, és már működött is, ismét.
Kiváló 2014. március 1.a párjával járt itt
Kitűnő elhelyezkedés, városlátogatáson jártunk Győrben, 5 perc alatt besétáltunk a belvárosba, mégis csendes utcában fekszik. Minden van a közelben, bolt, étterem. . . A szobák tiszták, a recepciós lányok nagyon kedvesek és segítőkészek voltak. Reggelire meleg ételt is készítettek, ami jól jött a hosszú napok előtt. Bárkinek ajánlani tudom, nem drága, és ár-érték arányban a legjobb!