palacsinta

palacsinta adatlapja

Regisztráció2013.11.21
Utoljára itt2014.04.14

Szörnyű 2013. november 21.családjával járt itt
Sajnos nincs jó véleményem erről a szálláshelyről! Családommal utaztunk oda, többszöri egyeztetés ellenére, nem a lefoglalt szállodában kaptunk szobát. Első nap éjszakáján a tusolóban leszakadt a plafon, szerencsére senki sem sérült meg. Másnap délután kaptunk csak új szobát. A reklamációinkra egy illetékes személlyel sem sikerült beszélnünk.
2014. január 12.a párjával járt itt
Párommal pihentünk Harkányban. Minden nagyon jó volt! Remek kiszolgálás, kiváló csapat, zökkenőmentes üdülés. Az étterem kínálata minden elképzelésen felüli. Nagyon jól éreztük magunkat! Csend vett minket körül, annak ellenére, hogy mozgalmas volt a szálloda élete. A medence isteni volt!
2014. február 16.családjával járt itt
Családommal töltöttünk el, ebben a szállodában egy hosszú hétvégét. Nekünk nagyon tetszett, a gyermekeknek egy kicsit unalmasan teltek az esték. A medence kicsi, ennyi emberhez, és a vize hideg. Félpanziós ellátással rendeltük a szállást. Az étel minősége jó volt, csak időben kell érkezni, mert az utolsó órában már nem sok esély van a válogatásra!