Hotel Szieszta Sopron ★★

Hotel Szieszta Sopron
9400 Sopron, Lővér krt. 37.

Hotel Szieszta Sopron a térképen

Hotel Szieszta Sopron értékelése:

6. helyezett az 56 soproni szállás közül
137. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1057 szállás közül

Hotel Szieszta Sopron bemutatkozása

A Hotel Szieszta a soproni Lővérek egyik legszebb részén helyezkedik el, gyönyörű zöld környezetben, a történelmi városközponttól 15 percnyire. A szálloda kényelmes, erkélyes szobái csodálatos kilátást bizotsítanak a környező erdőkre.

Hotel Szieszta Sopron képei

Hotel Szieszta Sopron

Hotel Szieszta Sopron vélemények

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 7.
Régóta szerettünk volna itt szilveszterezni. A férjemmel voltunk kedves szobát kaptunk,az ételek finomak voltak,változatosak. A szilveszteri program tetszett a színészek jó műsorral kedveskedtek. Az ünnepi menű finom volt és tartalmas. A zene kellemes volt táncolhatunk. Kedves emlékekkel tértünk haza, remélem hogy lesz még lehetőségünk újra visszatérni.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 23.
A szoba szörnyen lepusztult, bár két ágyas szoba volt de egy székkel. Egyikünknek az ágyon kellett ülnie ha a szobában tartózkodtunk. Olyan régi típusú (nagy dobozos) TV amelyet már régen nem árusítanak, hang-kép teljesen elcsúszott pl. RTL Klub csatornán, teljesen élvezhetetlen.

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Október 30-tól november 3-ig voltunk a Sziesztában. A felújítás alatt álló szálloda biztosan szép lesz majd, ha elkészül. Ott megállt az idő a 90-es éveknél. A tisztasággal nem volt baj, a konnektorok viszont mozogtak a falban, a WC deszka szintúgy. Az ágy nagyon magas és kényelmetlen, ha valamelyikünk megfordult, a másik azonnal felébredt rá.

Értékelt: 2019. október 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szállodában két napot töltöttünk. A kiszolgálás, a személyzet, az étkezés tökéletes volt. Finom, változatos ételek voltak.
Sajnos a szobánkkal volt gond, de a felújítás után biztos minden jobb lesz.
pl.az ablakot sehogy se tudtuk kinyitni.. és a mosdó ajtaját nem lehetett becsukni.. de bízva a jövőben, majd visszatérünk..

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 23.
Harmadszor jártunk ebben a szállodában. Csak a legjobbakat tudom elmondani. Ár-érték arányban a legjobb szálloda ezen a részen. A felújítás nagyon fontos lenne, de még így is igen kényelmes volt. Az ellátás kitűnő. Mind a város, mind az erdei kirándulás könnyen elérhető.

2019. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. október 22.
Kellemes volt az erdei túra. A túravezető igazán jól vezette a csoportot! Profi munka volt! Ugyancsak ezt mondhatjuk el a városlátogatásról ,és az idegenvezető hölgyről! Nagyon jól éreztük magunkat. Az étterem szolgáltatásai is minden igényünket kielégítette.Bőséges és ízletes volt minden.Köszönjük szépen!!

2019. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. október 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
A személyzet segítőkész,és kedves volt.Az étterem tiszta,az ételek finomak,a választék bőséges volt.Nagyon tetszett,hogy van saját wellness részlege,továbbá a bár,és a zenés esték.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 18.
A személyzettel
nagyon elégedett vagyok. Mindenben segítőkészek voltak. Az ellátás tökéletes és választékos volt. Az épület állaga sajnos hagy némi kívánni valót. A terasz ajtaja nem csukódik, a felső ablakot úgy kellet kiékelni,hogy a szél ne fújjon be. Az átalakítás után ezek gondok megszűnnek. Jól éreztük magunk, ajánlani tudom másoknak is.

2019. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. október 14. - 2 látogató hasznosnak vélte
2019. októberben töltöttünk el 5 éjszakát férjemmel. Amiért értékelek, az a felújítás. Az erkélyek új paravánjaival nagyon mellényúltak, átlátni a szomszéd ágyába, meg végig a szinten az összes erkélyt. Az új ablak a régivel ellentétben nem nyitható, az ajtó bukóra tevése sem, teljes hosszában jön az ágyra a hűvös levegő.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. október 10.
Augusztusba töltöttünk 4 napot a fenti szállodában , de nagyon meleg volt és pótágy miatt a szobában mozdulni sem lehetett.
Az ételek viszont jók voltak, az éttermi ellátás nagyon megfelelt.
Nagyon kicsi a Wellnes részleg és az egyéb szolgáltásokért fizetni kell.Reméljük a felújítás sokat fog javítani a szálloda színvonalán

Hotel Szieszta
4 nap/3 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, erdei sétával, városnézéssel, retro discoval és élőzenével, gyermekanimációval, operett és musical műsorral, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.09. - 2020.04.13.
Hotel Szieszta
3 nap/2 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, erdei kirándulással, városnézéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.24-ig
Hotel Lövér
2 nap/1 éjszaka 10.500 - 13.500,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, wellness - sziget és fitness terem korlátlan használatával, parkolással, internettel
Érvényes: 2021.12.28-ig
Sopron Hotel
2 nap/1 éjszaka 12.855 - 15.114,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, felnőtt játszótér, kültéri kondigép használattal, gyermekjátszó használattal, internettel
Érvényes: 2021.09.12-ig
Palatinus Hotel
2 nap/1 éjszaka 9.965,- Ft/fő/éj ártól: reggelivel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.03.15-ig
Civitas Boutique Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.969,- Ft/fő/éj ártól: reggelivel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.09.12-ig
Pólus Panzió
2 nap/1 éjszaka 6.000 - 6.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.23-ig
Harmónia Termál Hotel
2-4 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Holiday Apartman
4 nap/3 éjszaka 4.165,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, korlátlan kávé- és teafogyasztással, korai érkezéssel, késői távozással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.05.31-ig
Hotel Claudius
Szombathely
2 nap/1 éjszaka 14.750,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.16-ig
EMAN Apartmanház
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 5.633,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, parkolással, WIFI-vel
Hotel Szieszta
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, farsangi mulatsággal, wellness-részleg használattal, erdei sétával, színházi műsorral, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.02.21. - 2020.02.23.

Szállodák Sopronban és környékén
Hotel Viktória Sárvár
Hotel Piroska Bük, Bükfürdő
2012-ben teljesen megújult a Hotel Piroska; új, modern szobákkal, saját élményfürdővel,...
Sopron Hotel Sopron
A négycsillagos Hotel Sopron pár perces sétára található a város szívétől, és nagyon közel...
Wellness ízelítő (min. 2 éj)
Kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
Kedvezményes ajánlat teljes előrefizetéssel (1 éjtől)

SopronX