Hotel Szieszta Sopron

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Húsvét >>  |  Március 15. >>
Hotel Szieszta Sopron
9400 Sopron, Lővér krt. 37.

Hotel Szieszta Sopron a térképen

Hotel Szieszta Sopron értékelése:

7. helyezett az 54 soproni szállás közül
88. helyezett Nyugat Dunántúlon - 995 szállás közül

Hotel Szieszta Sopron bemutatkozása

A Hotel Szieszta a soproni Lővérek egyik legszebb részén helyezkedik el, gyönyörű zöld környezetben, a történelmi városközponttól 15 percnyire. A szálloda kényelmes, erkélyes szobái csodálatos kilátást bizotsítanak a környező erdőkre.

Hotel Szieszta Sopron képei

Hotel Szieszta Sopron vélemények

Értékelt: 2018. január 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon elégedettek voltunk a szállodai szobával, kényelmes volt, tiszta. Az ellátás szuper volt. A szálloda szép, nyugodt, erdős területe kiváló felfrissülést nyújt. A környéken sok a kirándulási lehetőség és a látnivaló. Összességében minden kiváló volt, szívesen visszatérnénk.

2017. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. január 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Családdal voltunk itt egy hosszú hétvégét. A feleségem egy kuponos oldalon "akciósan" foglalta a szállást félpanziós ellátással. A legfelső emeleten volt a szobánk, gyönyörű volt a kilátás, de a szoba inkább hasonlított a 80-s évek balatoni panziójára mint egy 3 csillagos hotelre. A fürdőbe pöceszag, a padlószőnyegen annyi folt ahány éves(kb 50), a bútorok is a nyolcvanas éveket idézték.

2018. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. január 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kellemes,pihenésre alkalmas hely. Aki aktivan szeretné eltölteni az idejét az is megtalálja a számitását.Az ételek finomak kivéve talán a saláták amelyek kissé izetlenek,jellegtelenek. Összességében elégedettek voltunk mindennel :-) !

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 3.
Szilveszterkor voltunk a Hotel Sziesztában. Standard szobában foglaltunk szállást, ami megfelelelt az elvárásainknak. Az étkezések, reggeli és vacsora változatos és finom volt, mindenki talált az ízlésének megfelelő választékot. Kisvonattal városnézésen is voltunk, ami a csomaghoz járt.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 2.
Örülök, hogy az idén a Hotel Sziesztát választottuk, mert tartalmas programokkal teli négy napot tölthettünk el. Tetszett a túrázási lehetőség, amit minden alkalommal ki is használtunk. A környék csodálatos a város varázslatos. Az étterem kínálatából hiányoltam szilveszterkor a gyümölcsöket, reggelinél egyik reggel már nem kaptunk paradicsomot, péksüteményt.

Értékelt: 2018. január 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szállodában nagyon megvoltunk elégedve a tisztasággal, az ételek finomak és nagyon bőségesek voltak. A személyzet nagyon udvarias és segítő kész volt. Az étteremben a felszolgálók kedvesek és nagyon gyorsak voltak. A medencék is nagyon tiszták voltak, rendben volt minden, talán reggel egy kicsit túl volt klórozva a víz, de ettől eltekintve nagyon jól éreztük magunkat.

2017. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. december 31. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon jól éreztük magunkat e pár napban a Hotel Sziesztában. Mindennel meg voltunk elégedve, úgy a szobákkal mint az ételek nagy választékával. kitűnő volt a kiszolgálás is. Személy szerint nekünk egy kicsit melegünk volt az egész szállodában. Nyilván mindenki kedvére nem lehet tenni.

Értékelt: 2017. december 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Aki nem idegenkedik a 80-as évek retro hangulatatól, netán kifejezetten ezt a retro-érzést keresi, az tuti jól fogja érezni magát. Másoknak nem ajánlom.

Értékelt: 2017. december 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szállás és a személyzet kifogástalan volt. Az ételek nagyon finomak, és bőségesek. Rengeteg fakultatív program közül lehet választani. A wellness részlegen is minden adott az aktív kikapcsolódásra. Nagyon jól éreztük magunkat!

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 27.
Mi idősebb házaspár vagyunk. Több alkalommal üdültünk aszállodában. Azt tapasztaltuk,az étterem személyzete-"nem volt a helyzet magaslatán"mert
a vendégek nem viselkedtek kulturáltan. Minden volt bőségesen,de a vendégek
"éhesebb" része "félt",hogy elfogy,ezért kétszerannyit tett a tányérra. Véleményem:Ilyen nagy étteremben nehéz a személyzetnek -pedig mindent meg-
tesznek- rendet tartani.

Hotel Szieszta
3 nap/2 éjszaka 7.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, ajándék wellness szolgáltatás kuponnal, sportprogramokkal
2018.01.02. - 2018.03.30.
Hotel Szieszta
3 nap/2 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, fürdőbelépővel, hétvégi programokkal
2018.03.15. - 2018.03.18.
Hotel Lövér
4 nap/3 éjszaka 12.750,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.03.14. - 2018.03.18.
Sopron Hotel
3 nap/2 éjszaka 15.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szauna- és fitneszterem használattal, választható belépővel, játék- és sportlehetőségekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2015.01.02. - 2018.12.20.
Palatinus Panzió
3 nap/2 éjszaka 7.125,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, internet elérhetőséggel
2017.02.07. - 2018.12.23.
8 nap/7 éjszaka 3.214,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2018.07.01. - 2018.08.31.
Apartman Szanyi
Bük, Bükfürdő
4 nap/3 éjszaka 4.663,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, gyümölcsbekészítéssel, masszázzsal, sportolási lehetőségekkel, internet elérhetőséggel
2017.01.10. - 2018.02.28.
Hotel Szieszta
6 nap/5 éjszaka 7.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, uszoda- és strandbelépővel, erdei kirándulással, városnézéssel
2016.09.01. - 2018.12.21.
Hotel Wolf
4 nap/3 éjszaka 6.435,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2017.09.01. - 2018.06.01.
Park Hotel Pelikán
Szombathely
3 nap/2 éjszaka 16.350,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyertyafényes vacsorával, ajándék pezsgővel, wellness-részleg használattal, masszázzsal
2017.07.15. - 2018.12.31.
2016.09.01. - 2018.12.21.

Szállodák Sopronban és környékén
Hotel Viktória Sárvár
2004 októberében Sárváron, Magyarország egyik népszerű fürdőhelyén nyílt meg az új három...
Hotel Lövér Sopron
A Hotel Lövér Sopron egyik legkedveltebb részén, a Lövérekben helyezkedik el, nyugodt és szép...
Hotel Piroska Bük, Bükfürdő
2012-ben teljesen megújult a Hotel Piroska; új, modern szobákkal, saját élményfürdővel,...
Március 15-i ünnepi ajánlat (min. 2 éj)
Március 15. hétvége a Lövérben 12 éves korig ingyenes (min. 3 éj)
3 éjszakás pihenés

SopronX