Hotel Szieszta Sopron
9400 Sopron, Lővér krt. 37.

Hotel Szieszta Sopron a térképen

Hotel Szieszta Sopron értékelése:

5. helyezett az 54 soproni szállás közül
77. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1018 szállás közül

Hotel Szieszta Sopron bemutatkozása

A Hotel Szieszta a soproni Lővérek egyik legszebb részén helyezkedik el, gyönyörű zöld környezetben, a történelmi városközponttól 15 percnyire. A szálloda kényelmes, erkélyes szobái csodálatos kilátást bizotsítanak a környező erdőkre.

Hotel Szieszta Sopron képei

Hotel Szieszta Sopron vélemények

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 11.
A hotel külső szoc reál stílusa ellenére a belső kialakítás kellemes volt, tágas étteremmel, széles wellness választékkal(nem volt nagy méretű a wellness de a vendéglétszámhoz képest nem volt zsúfoltság). Az ételek mind mennyisége mind minősége hibátlan volt. Sok program lehetőség volt, de mi pihenni mentünk és azt itt nagyon megtaláltuk.

duchemin TOP étteremértékelő
2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 4.
Többször voltunk itt régebben, leginkább átutazóban, 1 maximum 2 éjszakára. Most direkt olyan helyet kerestünk szilveszterre ami kiesik minden belvárostól a nyugalom miatt. Sopron szép és nyüzsgő kis város. Volt. . . Mert már nem az. Sajnos a maga a város olyan lapos hangulatában hogy csoda, ennyi erővel bárhol lehetett volna a szállás nem lett volna nagy ricsaj körülöttünk.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
A reggeli , és a vacsora, kiváló. A szoba poros, pókhálós . Az ágy rendesen kifeküdve . A tv 7 magyar és 6 német adó, csapni való homályos kép. A zuhanyzókabin több hónapos vízkő és penész . Takarítás 5 nap alatt nem volt , wc papírt kérni kellett . A wellnesz max 30 fő nek elegendő , a szálloda viszont 400-450 fős !

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 2.
A szobában a bútorok nagyon kopottak. A törölköző cseréjét kértük a recepción, de ennek ellenére sem történt meg, a kilépőt elvitték a második nap és végig nem kaptunk másikat. A reggelinél időnként hiány volt pohárból , szalvétából, zsemléből, ettől függetlenül az ételek mennyisége és minősége kifogástalan volt, jól éreztük magunkat.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 29.
Az étkezés választékos volt,de az ételek íztelenek,túlsütöttek voltak a húsok. A hidegtálak mintha csirizbe lett volna belerakva az alapanyag minden ízesítéstől mentve. A fürdőszobában a zuhanyrózsa úgy el volt dugulva,hogy csak úgy tudtunk zuhanyozni ha leszereltük a zuhanyrózsát. A WC-ből akár hányszor lehúztuk intenzív vizeletszag terjengett.

2018. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. december 27.
A szálloda elhelyezkedése jó, az erdei séta egy kiváló túravezetővel hangulatos volt, a városi séta korrekten zajlott le. Az étkezések: kifinomult ízek, változatos ételek, bőséges ellátás, a pincérek figyelmesek voltak. Tisztaság, szép teríték, izléses dekoráció.

2018. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. december 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon jó ár-érték arányú hotel. A wellness szolgáltatás és az ételválaszték színvonalas . Udvariasak, segítőkészek voltak a hotel dolgozói.Szép környezet, gyönyörű város. A wellness részlegben nem elégséges a hajszárító mennyiség. A bárban kevés az az egy kiszolgáló , akinek egyszerre kell az étel és ital kiszolgálást ellátnia.

Értékelt: 2018. december 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Most jártunk itt másodszorra. A szálloda nagyon szép helyen van, amit a frissen lehullott hó csak még jobban kiemelet. A személyzet közvetlen, segítőkész. A wellness részleg sajnos elég kicsi és azok a szolgáltatások sem működtek, melyek emelhették volna a színvonalát. A szobák között elég nagy az áthallás.

2018. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. december 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Csodálatos környezetben, jól megközelíthető , retro kinézete ellenére , nagyon tiszta , kényelmes szálloda. Udvarias , segítőkész személyzet. Tartalmas programok . Az ételek ízletesek , bár a választék nem túl nagy ! ! A wellness részleg felújításra , bővítésre szorulna. Nagyon kellemes napokat töltöttünk ott. Tervezzük a vissza térést.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 18.
Második alkalommal voltam a Hotel Sziesztában,2 éjszakát töltöttünk el ,Egerből. Mindennel megvoltunk elégedve párommal együtt. Nagyon sajnáltuk, hogy a kiránduló programokra nem volt elég érdeklődő és így ebből mi is kimaradtunk,de ez nem a szálloda illetve a személyzet hibája. Reméljük ,lesz még lehetőségünk elmenni hosszabb időre is. Üdvözlettel : H.

Hotel Szieszta
3 nap/2 éjszaka 8.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, uszodabelépővel, erdei kirándulással, városnézéssel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Hotel Szieszta
3 nap/2 éjszaka 11.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, retro mulatsággal, vezetett sétákkal, gyermekprogramokkal
2019.04.18. - 2019.04.22.
Hotel Lövér
2 nap/1 éjszaka 13.250,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, wellness - sziget és fitness terem korlátlan használatával, parkolással, internettel
2019.03.14. - 2019.03.17.
Sopron Hotel
3 nap/2 éjszaka 15.709 - 29.418,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, felnőtt játszótér, kültéri kondigép használattal, gyermekjátszó használattal, internettel
2019.12.29. - 2020.01.02.
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.30-ig
Artis Boutique Hotel
Szombathely
3 nap/2 éjszaka 12.750,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, szobai bekészítéssel, szauna és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.03.31-ig
EMAN Apartmanház Sárvár
3 nap/2 éjszaka 4.475,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.02.18-ig
Hotel Claudius
Szombathely
3 nap/2 éjszaka 16.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szauna- és fitneszterem használattal, kávéval vagy teával, nordic walkinggal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Hotel Szieszta
6 nap/5 éjszaka 8.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, uszoda- és strandbelépővel, erdei kirándulással, városnézéssel
Érvényes: 2019.12.20-ig

Szállodák Sopronban és környékén
Hotel Viktória Sárvár
2004 októberében Sárváron, Magyarország egyik népszerű fürdőhelyén nyílt meg az új három...
Sopron Hotel Sopron
A négycsillagos Hotel Sopron pár perces sétára található a város szívétől, és nagyon közel...
Valentin nap (min. 2 éj)
Pihentető hétköznapok - extra kedvezménnyel (min. 3 éj)
Szilveszter
1 nap / 0 éj: 0 Ft / fő / éj ártól.

SopronX