Hotel Szieszta Sopron
9400 Sopron, Lővér krt. 37.

Hotel Szieszta Sopron a térképen

Hotel Szieszta Sopron értékelése:

8. helyezett az 54 soproni szállás közül
86. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1009 szállás közül

Hotel Szieszta Sopron bemutatkozása

A Hotel Szieszta a soproni Lővérek egyik legszebb részén helyezkedik el, gyönyörű zöld környezetben, a történelmi városközponttól 15 percnyire. A szálloda kényelmes, erkélyes szobái csodálatos kilátást bizotsítanak a környező erdőkre.

Hotel Szieszta Sopron képei

Hotel Szieszta Sopron vélemények

2018. augusztusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 13.
A legmelegebb nyári napokban töltöttünk két éjszakát itt. Így természetesen a legnagyobb hiányosságként éltük meg a légkondicionálás hiányát a szobában és a közösségi terekben. A szoba igazi retro hangulatú volt, a fürdőszoba pedig egyszerűen lepusztult. Az étterem tömegek kiszolgálására alkalmas, amire szükség is volt, mivel telt ház volt a szállodában.

Értékelt: 2018. augusztus 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Négy éjszakát töltöttünk júliusban a hotelben. A szoba tiszta volt, de átlagos. A lépcsőházat azonban nem túl gyakran takarítják (időszakonként a liftek túlterheltek, ezért használtuk a lépcsőt). Az ételek reggel is és este is alapvetően magyarosak. Amit értékelek, hogy reggel volt frissen sült zsemle (hamar elkapkodták), este általában volt hal, viszont nem volt gyümölcs.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 7.
2018. julius 21-től töltöttünk a szállóban 6 éjszakát. Mindennel meg voltunk elégedve. Az ételek ízletesek, és változatosak voltak. Tiszta szobák, készséges személyzet. Egyedül a klímát hiányoltuk. Tiszta levegő, csodálatos környezet. Sok a túralhetőség, és csoportos kirándulásunk a Fertő-tóhoz nagyon szervezett volt. Nagyon jól éreztük magunkat.

Értékelt: 2018. augusztus 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon meleg napokban túlságosan fülledt a szoba- klíma nincs, a függönyök behúzása sem sokat segít. Jó, hogy nincs szúnyog. Ételválaszték nem nagy, ha elfogy, legtöbbször nem pótolják, van olyan étel, amin látszik, hogy nem friss (pl. reggeli paprika), mégis kirakják. Pozitív, hogy van hűtött víz.

Értékelt: 2018. július 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon szeretem Sopront, már többször jártunk itt. Második alkalommal pihentünk ebben a szállodában. Nagyon szép helyen van a hotel, a kilátás csodálatos. Remek séta utak vannak a környéken. A Sörház dombi kilátóból a látvány nagyon szép, a városra és a Fertő tóra! Az óváros nagyon jól megközelíthető a helyi buszjáratokkal is.

Értékelt: 2018. július 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Csodaszép helyen, tiszta levegő, madárcsicsergés, séta- és kirándulási lehetőségek gondoskodtak a pihenésünkről. Az ételek finomak és változatosak voltak.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 6.
A személyzet nagyon kedves és segítőkész. Nagyon szép helyen van a szálloda. A reggelei és a vacsora bőséges és finom. A viszont látszik, hogy nem igazán akarnak költeni a szállodára. Sok minden elhanyagolt.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 6.
Nagycsaláddal, két serdülő és egy óvodás gyermekkel voltunk a hotelben hétköznap. A wellnes szolgáltatást nagyon szerettük, illetve a számos programkehetőséget. Az étel finom volt és bőséges, viszont a felszolgálás néha akadozott. Jól éreztük magunkat, valószínűleg visszatérünk.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 25.
Második alkalommal nyaraltunk a szállodában. Először a családdal, másodjára pedig a párommal. Fertő-tavi kerékpártúránk kiinduló állomása volt. A második alkalommal nagyon szép szobát kaptunk. Sopron gyönyörű város, még sokszor fogunk ide visszajönni. A wellness rész kicsit kicsi, de sokszor reggel használtam, így nem volt tömeg.

2018. májusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2018. június 18.
Harmadik alkalommal vettem igénybe ennek a szállodának a szolgáltatásait. Ez maga mutatja, hogy jól éreztem magam előzőleg is. Csoportosan érkeztünk több napra, innen tudtuk a kirándulásainkat lebonyolítani. A szobák,fürdőszobák, teraszok felújításra szorulnak. Ezt ellensúlyozta a gazdag svédasztalos ellátás. Választékban, minőségben szuper volt kedves, figyelmes felszolgálókkal.

Hotel Szieszta
3 nap/2 éjszaka 7.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, uszodabelépővel, erdei kirándulással, városnézéssel
2016.09.01. - 2018.12.21.
Hotel Szieszta
4 nap/3 éjszaka 7.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, belépőkkel, erdei sétával, városnézéssel, esti programokkal
2018.08.20. - 2018.09.02.
Hotel Lövér
3 nap/2 éjszaka 14.000,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, vezetett sétákkal, sportprogramokkal, játszószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.10.26. - 2018.11.04.
Sopron Hotel
4 nap/3 éjszaka 11.324 - 13.049,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
2018.08.18. - 2019.01.01.
Hotel Wollner
Azonnal foglalható árak. Rögtön visszaigazoljuk, reggelivel, WIFI-vel
2018.08.19. - 2019.12.19.
Palatinus Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.550,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, internet elérhetőséggel
2017.02.07. - 2019.01.01.
Civitas Boutique Hotel
2017.02.05. - 2019.01.01.
Hotel Aqua Sárvár
Azonnal foglalható árak. Rögtön visszaigazoljuk, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2018.08.21. - 2018.10.24.
Nyírfa Apartman
2 nap/1 éjszaka 6.300 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2018.08.18. - 2019.08.18.
Pék Apartman
Kőszeg
3 nap/2 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2018.08.27. - 2018.12.20.
Wolf Panzió
4 nap/3 éjszaka 7.083,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2017.09.01. - 2018.12.01.
Hotel Szieszta
4 nap/3 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi programokkal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, uszoda belépővel, gyermekprogramokkal, vezetett sétákkal
2018.12.21. - 2018.12.28.

Szállodák Sopronban és környékén
Hotel Viktória Sárvár
2004 októberében Sárváron, Magyarország egyik népszerű fürdőhelyén nyílt meg az új három...
Sopron Hotel Sopron
A négycsillagos Hotel Sopron pár perces sétára található a város szívétől, és nagyon közel...
Park Inn Hotel Sárvár
A Park Inn Hotel 2006-ban épült, Magyar Turizmus Minőségi Díj és Zöld Szálloda elismeréssel...
Sárvári fürdő napok nyár (min. 3 éj)
Napi ár 3 főre (min. 3 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval - teljes előrefizetéssel (1 éjtől)

SopronX