Hotel Szieszta Sopron ★★

Hotel Szieszta Sopron
9400 Sopron, Lővér krt. 37.

Hotel Szieszta Sopron a térképen

Hotel Szieszta Sopron értékelése:

6. helyezett az 55 soproni szállás közül
136. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1054 szállás közül

Hotel Szieszta Sopron bemutatkozása

A Hotel Szieszta a soproni Lővérek egyik legszebb részén helyezkedik el, gyönyörű zöld környezetben, a történelmi városközponttól 15 percnyire. A szálloda kényelmes, erkélyes szobái csodálatos kilátást bizotsítanak a környező erdőkre.

Hotel Szieszta Sopron képei

Hotel Szieszta Sopron

Hotel Szieszta Sopron vélemények

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Október 30-tól november 3-ig voltunk a Sziesztában. A felújítás alatt álló szálloda biztosan szép lesz majd, ha elkészül. Ott megállt az idő a 90-es éveknél. A tisztasággal nem volt baj, a konnektorok viszont mozogtak a falban, a WC deszka szintúgy. Az ágy nagyon magas és kényelmetlen, ha valamelyikünk megfordult, a másik azonnal felébredt rá.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 27.
A szállodában két napot töltöttünk. A kiszolgálás, a személyzet, az étkezés tökéletes volt. Finom, változatos ételek voltak.
Sajnos a szobánkkal volt gond, de a felújítás után biztos minden jobb lesz.
pl.az ablakot sehogy se tudtuk kinyitni.. és a mosdó ajtaját nem lehetett becsukni.. de bízva a jövőben, majd visszatérünk..

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 23.
Harmadszor jártunk ebben a szállodában. Csak a legjobbakat tudom elmondani. Ár-érték arányban a legjobb szálloda ezen a részen. A felújítás nagyon fontos lenne, de még így is igen kényelmes volt. Az ellátás kitűnő. Mind a város, mind az erdei kirándulás könnyen elérhető.

2019. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. október 22.
Kellemes volt az erdei túra. A túravezető igazán jól vezette a csoportot! Profi munka volt! Ugyancsak ezt mondhatjuk el a városlátogatásról ,és az idegenvezető hölgyről! Nagyon jól éreztük magunkat. Az étterem szolgáltatásai is minden igényünket kielégítette.Bőséges és ízletes volt minden.Köszönjük szépen!!

2019. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. október 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
A személyzet segítőkész,és kedves volt.Az étterem tiszta,az ételek finomak,a választék bőséges volt.Nagyon tetszett,hogy van saját wellness részlege,továbbá a bár,és a zenés esték.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 18.
A személyzettel
nagyon elégedett vagyok. Mindenben segítőkészek voltak. Az ellátás tökéletes és választékos volt. Az épület állaga sajnos hagy némi kívánni valót. A terasz ajtaja nem csukódik, a felső ablakot úgy kellet kiékelni,hogy a szél ne fújjon be. Az átalakítás után ezek gondok megszűnnek. Jól éreztük magunk, ajánlani tudom másoknak is.

2019. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. október 14. - 2 látogató hasznosnak vélte
2019. októberben töltöttünk el 5 éjszakát férjemmel. Amiért értékelek, az a felújítás. Az erkélyek új paravánjaival nagyon mellényúltak, átlátni a szomszéd ágyába, meg végig a szinten az összes erkélyt. Az új ablak a régivel ellentétben nem nyitható, az ajtó bukóra tevése sem, teljes hosszában jön az ágyra a hűvös levegő.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. október 10.
Augusztusba töltöttünk 4 napot a fenti szállodában , de nagyon meleg volt és pótágy miatt a szobában mozdulni sem lehetett.
Az ételek viszont jók voltak, az éttermi ellátás nagyon megfelelt.
Nagyon kicsi a Wellnes részleg és az egyéb szolgáltásokért fizetni kell.Reméljük a felújítás sokat fog javítani a szálloda színvonalán

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 7. - 2 látogató hasznosnak vélte
A meghirdetett öt éjszaka, hat napra fizettem be. Tudniillik 1980 – 1995 között, igen sok alkalommal vendégeskedtünk a Sziesztában. Nosztalgia miatt próbáltunk ismét oda menni. A jelenlegi állapotok katasztrofálisak. A panel épület III. emeletén kaptunk szobát. Ott azonban volt vagy 40C meleg, ezért kaptunk egy ventillátort, aminek olyan rövid volt a vezetéke, hogy az ágy lábára fújta a levegőt.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 4.
Sopron nagyon szép város ezért gondoltunk ellátogatunk pihenni pár napra ide is. A szálloda Szieszta hotel nagyon gáz, retró kifejezés nem is jó rá. Inkább az igénytelen a jó kifejezés. A hotel szervezésében levő programok valamennyit javítottak rajta, de ez is nagyon kevés volt a összességében. igénytelen fürdőszoba, leszakadt karnis amit 4 nap alatt sem tudtak megcsinálni.

Hotel Szieszta
3 nap/2 éjszaka 10.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Retro Discoval, esti élőzenével, erdei sétával, városnézéssel
2019.12.27. - 2019.12.30.
Hotel Szieszta
3 nap/2 éjszaka 9.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, erdei kirándulással, városnézéssel
Érvényes: 2020.12.24-ig
Hotel Lövér
3 nap/2 éjszaka 8.798 - 14.459,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, wellness - sziget és fitness terem korlátlan használatával, parkolással, internettel
Érvényes: 2020.10.31-ig
Sopron Hotel
2 nap/1 éjszaka 14.117 - 19.914,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, felnőtt játszótér, kültéri kondigép használattal, gyermekjátszó használattal, internettel
Érvényes: 2021.09.12-ig
Palatinus Hotel
5 nap/4 éjszaka 11.042,- Ft/fő/éj ártól: reggelivel, internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.02.
Civitas Boutique Hotel
2 nap/1 éjszaka 7.474 - 10.796,- Ft/fő/éj között: reggelivel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.09.12-ig
Pólus Panzió
2 nap/1 éjszaka 6.000 - 6.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.11.16-ig
Greenfield Hotel Golf & Spa
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 17.480 - 29.150,- Ft/fő/éj között: soft all inclusive ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.07.02-ig
Hegyalja Apartman
Cák
8 nap/7 éjszaka 12.857,- Ft/család/7 éjszaka ártól: önellátással
Érvényes: 2019.12.31-ig
Patonai Panzió
Fertőd
2 nap/1 éjszaka 5.000 - 6.900,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.11.16-ig
Ensana Thermal Sárvár
5 nap/4 éjszaka 11.200 - 16.800,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, fürdőrészleg és szaunavilág használattal, fitness részleg használattal
Érvényes: 2020.12.20-ig
Hotel Szieszta
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, busztranszferrel Semmeringre, a stuhlecki sípályára, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Lővér uszoda belépővel
Érvényes: 2020.03.08-ig

Szállodák Sopronban és környékén
Sopron Hotel Sopron
A négycsillagos Hotel Sopron pár perces sétára található a város szívétől, és nagyon közel...
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürdő
Palatinus Hotel Sopron
Sopron egyik legismertebb szálláshelye, a Palatinus Hotel a történelmi belváros közepén található...
Kedvezményes ajánlat teljes előrefizetéssel (1 éjtől)
Caramell a legjobb áron (min. 2 éj)
Szilveszter - teljes előrefizetéssel
1 nap / 0 éj: 0 Ft / fő / éj ártól.

SopronX