Hotel Szieszta Sopron ★★

Hotel Szieszta Sopron
9400 Sopron, Lővér krt. 37.

Hotel Szieszta Sopron a térképen

Hotel Szieszta Sopron értékelése:

7. helyezett az 56 soproni szállás közül
142. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1064 szállás közül

Hotel Szieszta Sopron bemutatkozása

A Hotel Szieszta a soproni Lővérek egyik legszebb részén helyezkedik el, gyönyörű zöld környezetben, a történelmi városközponttól 15 percnyire. A szálloda kényelmes, erkélyes szobái csodálatos kilátást bizotsítanak a környező erdőkre.

Hotel Szieszta Sopron képei

Hotel Szieszta Sopron

Hotel Szieszta Sopron vélemények

Alice Csiba TOP szállásértékelő
2020. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. április 1.
2020 marcius elejen jartun k a szallodaban a baratainkkal mi negyen. Mindennel meg voltunk elegedve, kiveve a szobaval, a szönyeg borzaszto koszos volt, az ablakok ugyszinten az erkelyre ugy lehetett kimenni hogy elötte egy nagy melyedes tatongott a szoba felöl, ha valaki nem veszi eszre, szinte kiesik az erkelyre, vagy pedig vissza.

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 24.
Az ételek mennyisége , minősége minden várakozást felülmúlt. Nagyon kényelmes tágas étterem. A személyzet felkészültsége segítőkészsége barátságossága lenyűgözött minket. Tisztaság volt minden területen. Nagyon jó idegenvezető vezetett bennünket a városban (István ). Na és ami nagyon fontos remek bulik voltak (farsang). A masszázs szauna úszás nagyon jól esett.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 7.
Régóta szerettünk volna itt szilveszterezni. A férjemmel voltunk kedves szobát kaptunk,az ételek finomak voltak,változatosak. A szilveszteri program tetszett a színészek jó műsorral kedveskedtek. Az ünnepi menű finom volt és tartalmas. A zene kellemes volt táncolhatunk. Kedves emlékekkel tértünk haza, remélem hogy lesz még lehetőségünk újra visszatérni.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 31.
Az ellátás nagyon jó volt, finom ételeket ettünk, nagyon megvagyunk elégedve. Program is volt, ami szintén magas színvonalú. A hetedik emeletem szállásoltak el, s az egyik éjszaka egy-két emelettel feljebb szülinapi ünnepséget tartottak, aminek a hanghatása zavarta a nyugodt alvásunkat. (hangos zene, éjfélkor tűzijáték)
Mind ezek ellenére megvagyunk elégedve.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 30.
A szoba jó volt. A takarítással voltak gondok. A szemetet 3 nap múlva vitték el és közben nem vettük észre, hogy lett volna takarítás. A reggelinél és a vacsoránál óriási volt a tolongás. Ez nem egészen a szálloda hibája volt, mert a kedves vendégek törtettek egymáson keresztül, mintha lemaradtak volna valamiről. Talán jó lenne ilyen nagy vendégforgalomnál bevezetni a két turnust.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 23.
A szoba szörnyen lepusztult, bár két ágyas szoba volt de egy székkel. Egyikünknek az ágyon kellett ülnie ha a szobában tartózkodtunk. Olyan régi típusú (nagy dobozos) TV amelyet már régen nem árusítanak, hang-kép teljesen elcsúszott pl. RTL Klub csatornán, teljesen élvezhetetlen.

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Október 30-tól november 3-ig voltunk a Sziesztában. A felújítás alatt álló szálloda biztosan szép lesz majd, ha elkészül. Ott megállt az idő a 90-es éveknél. A tisztasággal nem volt baj, a konnektorok viszont mozogtak a falban, a WC deszka szintúgy. Az ágy nagyon magas és kényelmetlen, ha valamelyikünk megfordult, a másik azonnal felébredt rá.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szállodában két napot töltöttünk. A kiszolgálás, a személyzet, az étkezés tökéletes volt. Finom, változatos ételek voltak.
Sajnos a szobánkkal volt gond, de a felújítás után biztos minden jobb lesz.
pl.az ablakot sehogy se tudtuk kinyitni.. és a mosdó ajtaját nem lehetett becsukni.. de bízva a jövőben, majd visszatérünk..

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 23.
Harmadszor jártunk ebben a szállodában. Csak a legjobbakat tudom elmondani. Ár-érték arányban a legjobb szálloda ezen a részen. A felújítás nagyon fontos lenne, de még így is igen kényelmes volt. Az ellátás kitűnő. Mind a város, mind az erdei kirándulás könnyen elérhető.

2019. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. október 22.
Kellemes volt az erdei túra. A túravezető igazán jól vezette a csoportot! Profi munka volt! Ugyancsak ezt mondhatjuk el a városlátogatásról ,és az idegenvezető hölgyről! Nagyon jól éreztük magunkat. Az étterem szolgáltatásai is minden igényünket kielégítette.Bőséges és ízletes volt minden.Köszönjük szépen!!

Hotel Lövér
5 nap/4 éjszaka 11.475 - 17.000,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, wellness - sziget és fitness terem korlátlan használatával, parkolással, internettel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Sopron Hotel
2 nap/1 éjszaka 16.917 - 25.962,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, felnőtt játszótér, kültéri kondigép használattal, gyermekjátszó használattal, internettel
Érvényes: 2021.09.12-ig
Hotel Szieszta
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.19. - 2020.08.23.
Palatinus Hotel
2 nap/1 éjszaka 10.297 - 16.775,- Ft/fő/éj között: reggelivel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.03.15-ig
Civitas Boutique Hotel
2 nap/1 éjszaka 9.799 - 13.619,- Ft/fő/éj között: reggelivel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.09.12-ig
Pólus Panzió
Érvényes: 2021.06.07-ig
Hanság Vendégház
Kapuvár
Érvényes: 2021.06.07-ig
Onyx Luxury Sárvár
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.06.17-ig
Hegyalja Apartman
Cák
8 nap/7 éjszaka 3.214,- Ft/fő/7 éj ártól: önellátással
2020.07.01. - 2020.08.31.
La Maison du Calme
Bük, Bükfürdő
8 nap/7 éjszaka 6.950 - 7.450,- Ft/fő/éj között: Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2020.08.29-ig
Artis Boutique Hotel
Szombathely
5 nap/4 éjszaka 12.475,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, kávégép és ásványvíz bekészítéssel, szauna és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.27-ig
Hunguest Hotel Répce Gold
Bük, Bükfürdő
5 nap/4 éjszaka 21.300 - 31.050,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, sportprogramokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig

Szállodák Sopronban és környékén
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürdő
Spirit Hotel Thermal Spa Sárvár
Sopron Hotel Sopron
A négycsillagos Hotel Sopron pár perces sétára található a város szívétől, és nagyon közel...
Caramell a legjobb áron (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 5 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)

SopronX