Hotel Szieszta Sopron
9400 Sopron, Lővér krt. 37.

Hotel Szieszta Sopron a térképen

Hotel Szieszta Sopron értékelése:

8. helyezett az 54 soproni szállás közül
81. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1034 szállás közül

Akciós csomagok

Hotel Szieszta Sopron bemutatkozása

A Hotel Szieszta a soproni Lővérek egyik legszebb részén helyezkedik el, gyönyörű zöld környezetben, a történelmi városközponttól 15 percnyire. A szálloda kényelmes, erkélyes szobái csodálatos kilátást bizotsítanak a környező erdőkre.

Hotel Szieszta Sopron képei

Hotel Szieszta Sopron vélemények

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 15.
A csillagos értékelés sok mindent elmond.A városban való fekvése kiváló,egészséges ,hosszú séták minden irányban jók. Talán annyi negatív,a magasított matracok az ágyakon nem túl kényelmesek.

Értékelt: 2019. május 9.
Az ár magas a szolgáltatásokhoz képest, mivel pár száz forint különbséggel már all inclusive ellátást is kaphatunk máshol, modern szobákban elhelyezve! ! ! A háromágyas Classic szobák lepukkantak, megrekedt az egész a 70-es években. A szekrényeken még fogantyúk sincsenek, a wc víznyomása nulla, nem lehet rendesen leöblíteni.

Értékelt: 2019. május 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
A függönyök szakadtak mállottak voltak a szobában. Az erkély székeit koszosak. A szálloda ugyan felújítás alatt van, de addig amíg ez nincs kész szerintem drága árérték arányban van. Nagyon rossz üzletpolitikának tartom, hogy a hatalmas parkolóért a szabadban még külön díjat kérnek a szállóvendégektől is, ugyan ez vonatkozik a fürdőköpenyre.

Értékelt: 2019. május 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon jó volt,hogy túravezető segítségével olyan élményt és érdekességeket kaptunk a városról és nevezetes kilátóiról és aTaródi várról amit egyszerű kirándulóként nem tudtunk volna meg. A recepción dolgozók segítőkészek voltak egész idő alatt . Legközelebb barátokkal megyünk vissza. Az ételek nagyon finomak voltak,a kiszolgáló személyzet nagyon figyelmes.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 30.
Alapvetően minden rendben volt, a reggeli és a vacsora kifejezetten finom volt. Már korábban is nehezményeztem, hogy egy szobához miért nem adnak két kulcsot.
Még valami: bár a Lővérekbe az ember nem tévézni megy, a televíziós csatornaválaszték kissé szegényes.

Kinga-Laci TOP szállásértékelő
2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Csodálatos az elhelyezkedése, hatalmas az épület. Szeretjük a retro hoteleket, ezzel itt sem volt baj. Pont olyan időszakban voltunk amikor kevés vendég volt. Ez általában még jó is pláne a kis wellnesst lehetett volna élvezni - ha legalább néha bekapcsolják az élményelemeket. Ott voltunk 9-10-en vendégek, de 3 és fél óra alatt még a jakuzzit sem kapcsolta be az alkalmazott.

2018. márciusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. március 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
A személyzet kedves. Az étkezés rendben, finomakat és rendkívül változatosakat tálaltak. A pincérek kedvesek, udvariasak. A szoba tiszta, az ágyak kényelmesek. A szoba az erdőre nézett, reggel sokat tudtunk napozni az erkélyen. Elhelyezkedés szempontjából nagyon jó helyen van, sokat kirándultunk. A wellness részleg kicsi, de hangulatos.

2019. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. március 21.
A szállodát most kezdték felújítani, ami igencsak ráfér már! Elhelyezkedését tekintve kiváló helyen van, közel a belváros, és a sétautak is. A szobák tisztaságával nincs baj, csak a lelakottság miatt nem érvényesül. Változatos, minőségében és mennyiségében is kiváló étkezést kaptunk. A wellness rész nem túl nagy, még szerencse, hogy nem mindenki akarja használni!

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 19.
Ami tetszett: Személyzet kifogástalan, étkezés szintén felső fok. Hétvégén voltunk, pénteken, szombaton zene volt tetszett. Ami nem: Szoba elég kicsi, szőnyege iszonyat, legszívesebben
kimentünk volna első látásra. Rendszeresen volt takarítva, de
évtizedek ki nem tisztított foltjai a szőnyegen. Wifi gyenge, de ez
máshol is jellemző.

2019. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. március 18.
A személyzet kedves. A konyha rendben volt, finomakat főztek. Szobát az erdőre nézőt rendeltem, elsőre parkolóra nézőt akartak adni, de rögtön cserélték. Nekünk a puha matrac első éjszaka kicsit kényelmetlen volt, de később megszoktuk. Első nap a hűtőnk nem működött, de másnap kicserélték. Néha elromlott az egyik lift akkor nagy volt a tumultus és inkább lépcsőztünk a 6.

Hotel Szieszta
3 nap/2 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, uszodabelépővel, erdei kirándulással, városnézéssel
Hotel Szieszta
5 nap/4 éjszaka 9.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és uszoda használattal, erdei kirándulással és városnézéssel, nyári időszakban különleges programokkal
Hotel Lövér
3 nap/2 éjszaka 11.093 - 17.136,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, wellness - sziget és fitness terem korlátlan használatával, parkolással, internettel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Sopron Hotel
2 nap/1 éjszaka 15.960 - 21.231,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, felnőtt játszótér, kültéri kondigép használattal, gyermekjátszó használattal, internettel
Érvényes: 2021.03.10-ig
Palatinus Hotel
2 nap/1 éjszaka 9.628 - 11.586,- Ft/fő/éj között: reggelivel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.03.15-ig
Civitas Boutique Hotel
Napi árak, félpanzióval, reggelivel, reggelivel, WIFI-vel
Hotel Viktória
3 nap/2 éjszaka 10.995,-Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, múzeumbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Holiday Apartman
3 nap/2 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.05.21-ig
Hotel Wolf
5 nap/4 éjszaka 10.175,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, masszázzsal
Érvényes: 2019.08.31-ig
Apartman Hotel Sárvár
3 nap/2 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel, biliárdhasználattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.30-ig
Artis Boutique Hotel
Szombathely
Érvényes: 2020.05.21-ig
Hotel Szieszta
6 nap/5 éjszaka 8.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, uszoda- és strandbelépővel, erdei kirándulással, városnézéssel

Szállodák Sopronban és környékén
Hotel Viktória Sárvár
Sopron Hotel Sopron
A négycsillagos Hotel Sopron pár perces sétára található a város szívétől, és nagyon közel...
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürdő
Nyugdíjas relax napok Sárváron (min. 2 éj)
Kedvezményes ajánlat teljes előrefizetéssel (1 éjtől)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (2 éjtől)

SopronX