Hotel Szieszta Sopron
9400 Sopron, Lővér krt. 37.

Hotel Szieszta Sopron a térképen

Hotel Szieszta Sopron értékelése:

5. helyezett az 54 soproni szállás közül
79. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1016 szállás közül

Hotel Szieszta Sopron bemutatkozása

A Hotel Szieszta a soproni Lővérek egyik legszebb részén helyezkedik el, gyönyörű zöld környezetben, a történelmi városközponttól 15 percnyire. A szálloda kényelmes, erkélyes szobái csodálatos kilátást bizotsítanak a környező erdőkre.

Hotel Szieszta Sopron képei

Hotel Szieszta Sopron vélemények

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 20.
Az étterem szuper azételek kiválóak és bőséges a személyzet kifogástalan a velnes részleg nagyon jó csak lehetne tovább nyitva mondjuk 21 óráig. Összességében nagyon jól éreztük magunkat.

Alice Csiba TOP szállásértékelő
2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 5.
Mar többször jartunk a Sziesztaban, de most is ugyanaz a velemenyünk. Nagyon kedves fogadtatas a recepcion, kertük hogy a legfelsö emeleten legyünk elhelyezve, teljesitettek, aminek nagyon örültünk. Gyönyörü a kilatas az erkelyröl a varosra. Szep tiszta szobat kaptunk, az alkalmazottak a takarito szemelyzettöl kezdve a pincerekig, mindenki nagyon kedves, szolgalatkesz.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 4.
Augusztusban voltunk itt ismét. Nagyon jól éreztük magunkat a szoba tiszta volt ,igaz légkondició nem volt,de ventillátor volt. Az ételek finomak voltak és választékosak,A pincérek figyelmesek voltak. Nagyon sok programmal várták a pihenni vágyókat. A velnes csodálatos lehetőséget biztosított minden korosztály számára.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 31.
A kiszolgáló személyzet udvarias, kedves, udvarias fogadtatásban volt részünk, mindenben segítségünkre voltak. Az ételek finomak , bőségesek és változatosak voltak. Szivesen visszatérünk máskor is.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 28.
Kellemes napokat töltöttünk itt.A klíma nagyon hiányzott, mert 30 fok fölött volt a hőmérséklet és éjszakára nagyon felmelegszik a beton.A felújítás is ráfér a standard szobákra is, főleg a szőnyegre és az ágyra.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 26.
A Hotel elhelyzekedése kiválló! Minden korosztály és társaság, család igényeit kielégítő. Lehet nagyokat kirándulni, Family parkba, gyógyfürdőbe menni, múzeumokat látogatni, kerékpározni, vagy csak ücsörögni a wellness részelgben. A svédasztalos félpanzió több mint kiválló volt! Nagyon finom és nagyon házias és változatos, bőséges!

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 24.
Nagyon jó elhelyezkedésü a szálloda, szép környezetben található. Személyzet rendkívül udvarias és segítőkész.Az étel bőséges és választékos volt. Szoba tetszett, bár a légkondicionáló hiányzott.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 21.
Csakis pozitív élményekkel gazdagodtunk.Minden feltétel adott volt a kellemes időtöltéshez. Jól éreztük magunkat,mindenképp látogassanak el ide, jó kis erdei túrák,városnézés stb.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 18.
A szálloda által szervezett programok tetszettek,különösen a kerékpár túra idegenvezetéssel, a környék nevezetességeinek bemutatásával. Szállodai személyzet kedvessége is.

2018. augusztusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
A legmelegebb nyári napokban töltöttünk két éjszakát itt. Így természetesen a legnagyobb hiányosságként éltük meg a légkondicionálás hiányát a szobában és a közösségi terekben. A szoba igazi retro hangulatú volt, a fürdőszoba pedig egyszerűen lepusztult. Az étterem tömegek kiszolgálására alkalmas, amire szükség is volt, mivel telt ház volt a szállodában.

Hotel Szieszta
3 nap/2 éjszaka 8.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, uszodabelépővel, kirándulással, parkolással,
Érvényes: 2019.03.14-ig
Hotel Szieszta
4 nap/3 éjszaka 12.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi programokkal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, uszoda belépővel, gyermekprogramokkal, vezetett sétákkal
2018.12.21. - 2018.12.28.
Hotel Lövér
3 nap/2 éjszaka 14.000,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, vezetett sétákkal, sportprogramokkal, játszószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018.11.04-ig
Sopron Hotel
4 nap/3 éjszaka 12.940 - 22.646,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
Hotel Wollner
Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.19-ig
Palatinus Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.550,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, internet elérhetőséggel
Civitas Boutique Hotel
Szent András Fogadó és Pince
Hidegség
2 nap/1 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.10.23-ig
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2018.12.31-ig
Apartman Hotel
Bük, Bükfürdő
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2018.12.23-ig
Hotel Szieszta
3 nap/2 éjszaka 8.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, uszodabelépővel, erdei kirándulással, városnézéssel
Érvényes: 2019.12.20-ig

Szállodák Sopron környékén
Hotel Viktória Sárvár
2004 októberében Sárváron, Magyarország egyik népszerű fürdőhelyén nyílt meg az új három...
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürdő
Szilveszter (min. 3 éj)
Nyugdíjas akció (min. 4 éj)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (2 éjtől)

SopronX