Hotel Szieszta Sopron
9400 Sopron, Lővér krt. 37.

Hotel Szieszta Sopron a térképen

Hotel Szieszta Sopron értékelése:

5. helyezett az 54 soproni szállás közül
77. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1018 szállás közül

Hotel Szieszta Sopron bemutatkozása

A Hotel Szieszta a soproni Lővérek egyik legszebb részén helyezkedik el, gyönyörű zöld környezetben, a történelmi városközponttól 15 percnyire. A szálloda kényelmes, erkélyes szobái csodálatos kilátást bizotsítanak a környező erdőkre.

Hotel Szieszta Sopron képei

Hotel Szieszta Sopron vélemények

2018. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. december 4.
Csodálatos környezetben, jól megközelíthető , retro kinézete ellenére , nagyon tiszta , kényelmes szálloda. Udvarias , segítőkész személyzet. Tartalmas programok . Az ételek ízletesek , bár a választék nem túl nagy ! ! A wellness részleg felújításra , bővítésre szorulna. Nagyon kellemes napokat töltöttünk ott. Tervezzük a vissza térést.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 18.
Második alkalommal voltam a Hotel Sziesztában,2 éjszakát töltöttünk el ,Egerből. Mindennel megvoltunk elégedve párommal együtt. Nagyon sajnáltuk, hogy a kiránduló programokra nem volt elég érdeklődő és így ebből mi is kimaradtunk,de ez nem a szálloda illetve a személyzet hibája. Reméljük ,lesz még lehetőségünk elmenni hosszabb időre is. Üdvözlettel : H.

2018. novemberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2018. november 6.
Az étkeztetés kiváló volt, bőséges választékkal, minden korosztályra tekintettel voltak. A recepción dolgozó munkatársak igen jó munkát végeztek, különösen kiváló volt a fiatalember munkája, azonnali intézkedései, ha valamire szükség volt. A szolgáltatások is igen jók, pl. a masszírozó ágyak. Jól éreztük magunkat!

2018. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. november 5.
Nagyon jó helyen van a szálloda, szép a környék, közel van Ausztria, Bécs, egynapos kirándulásokhoz ideális szállás. Egy alapos felújitás rá férne a szállodára, eléggé retro, a wellnesst is fejleszteni kellene szerintem, kicsit hideg volt a vize is. A kaja és a személyzet kifogástalan, kárpótol minden hiányosságért. Ár-érték arányban nagyon jó választás.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 25.
A szállodát kb 25 év óta többször igénybe vettem.
A konyha továbbra is magas színvonalú, kiváló személyzettel.
Sajnos meg kell állapítanom, hogy a szoba berendezése, felszereltsége
nem.változott.
A fürdőszoba kritikán aluli. Fémesre lekopott fürdőkád, penészes
kád-csempe találkozás, ronda zuhanyfüggöny.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 24.
Kicsit kényelmetlen matracok, retro hangulat, szerény wellness szolgáltatás a szállodában.
Udvarias, készséges személyzet, remek büfé reggeli és vacsora. Külön kérésre az étel allergiás, vegetáriánus kiegészítőket is elkészítették.
A parkolásért kért díj nem esett jól.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 20.
Az étterem szuper azételek kiválóak és bőséges a személyzet kifogástalan a velnes részleg nagyon jó csak lehetne tovább nyitva mondjuk 21 óráig. Összességében nagyon jól éreztük magunkat.

Alice Csiba TOP szállásértékelő
2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 5.
Mar többször jartunk a Sziesztaban, de most is ugyanaz a velemenyünk. Nagyon kedves fogadtatas a recepcion, kertük hogy a legfelsö emeleten legyünk elhelyezve, teljesitettek, aminek nagyon örültünk. Gyönyörü a kilatas az erkelyröl a varosra. Szep tiszta szobat kaptunk, az alkalmazottak a takarito szemelyzettöl kezdve a pincerekig, mindenki nagyon kedves, szolgalatkesz.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 4.
Augusztusban voltunk itt ismét. Nagyon jól éreztük magunkat a szoba tiszta volt ,igaz légkondició nem volt,de ventillátor volt. Az ételek finomak voltak és választékosak,A pincérek figyelmesek voltak. Nagyon sok programmal várták a pihenni vágyókat. A velnes csodálatos lehetőséget biztosított minden korosztály számára.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 31.
A kiszolgáló személyzet udvarias, kedves, udvarias fogadtatásban volt részünk, mindenben segítségünkre voltak. Az ételek finomak , bőségesek és változatosak voltak. Szivesen visszatérünk máskor is.

Hotel Szieszta
3 nap/2 éjszaka 8.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, uszodabelépővel, kirándulással, parkolással,
Érvényes: 2019.03.14-ig
Hotel Szieszta
3 nap/2 éjszaka 8.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, uszodabelépővel, erdei kirándulással, városnézéssel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Hotel Lövér
5 nap/4 éjszaka 9.750 - 12.000,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, wellness - sziget és fitness terem korlátlan használatával, parkolással, internettel
Érvényes: 2019.08.31-ig
Sopron Hotel
Napi árak, Reggelivel., Félpanzióval., WIFI-vel
Érvényes: 2020.11.15-ig
Hotel Wollner
Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.19-ig
Palatinus Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.550,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.01.01-ig
Civitas Boutique Hotel
Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2020.10.31-ig
Park Inn Hotel
2 nap/1 éjszaka 18.113 - 19.245,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, napi belépéssel a Sárvári Gyógy- és Wellnessfürdőbe, fitneszterem használattal, kedvezmény kuponnal, játszóház használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Platán Hotel Sárvár
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Kőszeghegyalja Vendégház
Horvátzsidány
3 nap/2 éjszaka 6.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.12-ig
Hanság Vendégház
Kapuvár
2019.03.01. - 2019.10.31.
Hotel Szieszta
3 nap/2 éjszaka 11.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, retro mulatsággal, vezetett sétákkal, gyermekprogramokkal
2019.04.18. - 2019.04.22.

Szállodák Sopronban és környékén
Hotel Viktória Sárvár
2004 októberében Sárváron, Magyarország egyik népszerű fürdőhelyén nyílt meg az új három...
Sopron Hotel Sopron
A négycsillagos Hotel Sopron pár perces sétára található a város szívétől, és nagyon közel...
Hotel Írottkő Kőszeg
Magyarország 100 csodájának egyike az Alpokalján elhelyezkedő történelmében és műemlékeiben...
Karácsonyi csomagajánlat (min. 2 éj)
Napi árak
Őszi akció (min. 2 éj)