Hotel Szieszta Sopron

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Nyaralás >>  |  Pünkösd >>
Hotel Szieszta Sopron
9400 Sopron, Lővér krt. 37.

Hotel Szieszta Sopron a térképen

Hotel Szieszta Sopron értékelése:

8. helyezett az 54 soproni szállás közül
88. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1001 szállás közül

Hotel Szieszta Sopron bemutatkozása

A Hotel Szieszta a soproni Lővérek egyik legszebb részén helyezkedik el, gyönyörű zöld környezetben, a történelmi városközponttól 15 percnyire. A szálloda kényelmes, erkélyes szobái csodálatos kilátást bizotsítanak a környező erdőkre.

Hotel Szieszta Sopron képei

Hotel Szieszta Sopron vélemények

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 4.
Hatalmas szálloda, kedves személyzet, az étkezés finom és bőséges. Viszont a szoba nagy része még valószínűleg gyári állapotú, felújítást igényelne. Az àgy ugyan kényelmes, és tiszta a szoba, de az alig záródó terasz ajtó, a mini kád, ami tusoló, és a gombos öblítő a wc-n rontja a képet. Mindezek ellenére jól éreztük magunkat! Visszamennénk!

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 17.
Nagyon jól éreztük magunkat . A szálloda elhelyezkedése tökéletes . Igaz hogy az idő látszik rajta . A személyzet kedves , segítőkész a wellness rendben , az ételek finomak és bőséges . A szobák tiszták . A kilátás csodálatos . Sokat lehet sétálni a természetben , rengeteg a látnivaló . Sok szervezett kirándulást ajánlanak . Mi fáklyás felvonuláson voltunk a kilátóhoz .

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 12.
Nagyon jó volt,a kilátás pazar,a személyzet nagyon kedves,mi pihenni mentünk a férjemmel Húsvétkor.Sopront ismerem,az választék a reggelinél és a vacsoránál is nagyon bőséges volt!Nekem a wellnes részleg tünik kicsinek egy ekkora Hotelhez......Mit kellene még irni?????egy 3 csillagos Hotelről!!!!!

Mobilról küldte. | 2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 8.
Classic szobában régi, szoci hangulat, de az étel isteni, a wellnes pont elég egy hétvégi tartózkodásra, a hely állatbarát, a kilátás pazar. A szobák funkcionálisak, tiszták, a személyzet kedves és segítőkész. Ajánlom budzsé utazóknak és azoknak, akik főleg kirándulással és kimozdulással töltik az idő nagyrészét.

Értékelt: 2018. április 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mi miden évben eljövünk ide,legalább egyszer, ha tehetjük kétszer is. A szálloda, a sok látnivaló vonz ide bennünket. Mindig felfedezünk valami újat Sopronban amit még nem láttunk. A szálloda elhelyezkedése, tökéletes számunkra: akár a Városba (oda gyalogosan szoktunk lemenni) akár az erdő szépsége, jó levegője teljes kikapcsolódást nyújt számunkra.

2018. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. április 1.
A korábban olvasott pozitív ajánlások alapján választottam ki a szállodát. Elvárásaiknak teljes egészében megfelelt, az ár-érték aránynál is jobbnak ítéltem meg. Rendszeresen töltünk hosszú hétvégéket szállodákban, van összehasonlítási alapunk is.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 27.
A szálloda elhelyezkedése, megközelíthetősége teljesen megfelelő, tavasztól őszig jó levegő, szép táj. Sok látnivaló Sopronban, szervezett kirándulások. Sok remek ételek reggelinél és vacsoránál ,bőséges kínálat, gratulálok a szakácsnak és a személyzetnek. Mindenütt tisztaság. A szálloda méretéhez képest a pezsgőfürdő mérete kicsi és nem annyira"pezsgő".

2018. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 26.
Kellemes meglepetés volt számunkra a szálloda! Igaz, hogy kicsit retro, de tiszta és a gyerekeknek is nagyon tetszett! :) Változatosan, ízletesen főznek, nagyon jól esett minden étkezés. A wellness néha kicsinek tűnt, de mi két gyerekkel is találtunk olyan időpontot, hogy tudtunk fürdeni. A víz kellemesen hűvös, de úszni kiváló.

2018. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. március 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
2 éjszakát töltöttünk a szállodában. A szoba nem volt tiszta, a padlószőnyeg koszos, , a paplan is csupa por,a tv távirányítója nem működik, az erkélyajtó nem zár rendesen, huzatos,a fürdőszobában nincs polc, nem túl higiénikus,a Wc sem működik,nem jön a víz, szellőző pedig nincs, nem működik. A medence olyan hideg,hogy senki nem használja,úszni nem lehet.

2018. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. február 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Pozitívum volt, hogy a szálloda éttermében ízletesen, változatosan főztek. Sajnos a wellness részlegben nagyon hideg volt (19 fok), az élménymedence vízhőmérséklete nem tette lehetővé, hogy kisgyermekkel bele lehessen menni, illetve az élményelemek egyáltalán nem működtek.

Hotel Szieszta
5 nap/4 éjszaka 7.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és uszoda használattal, erdei kirándulással és városnézéssel, nyári időszakban különleges programokkal
Hotel Szieszta
3 nap/2 éjszaka 7.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, uszodabelépővel, erdei kirándulással, városnézéssel
Hotel Lövér
5 nap/4 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, vezetett városnézéssel, erdei kirándulással, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.05.04. - 2018.12.23.
Sopron Hotel
4 nap/3 éjszaka 16.083,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szauna- és fitneszterem használattal, bécsi vonat- és tömegközlekedési jeggyel, játék- és sportlehetőségekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2018.12.20.
Palatinus Panzió
3 nap/2 éjszaka 8.990,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, egy alkalommal vacsorával, egy alkalommal hidegtálas borkóstolóval, ajándék borral, internet elérhetőséggel
2017.02.07. - 2019.01.01.
Civitas Boutique Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, sétahajózással, presszó utalvánnyal, internet elérhetőséggel
2018.06.01. - 2018.08.31.
Hunguest Hotel Répce
Bük, Bükfürdő
2 nap/1 éjszaka 13.700 - 17.300,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, sportprogramokkal, fürdőbelépővel, internet elérhetőséggel
2016.08.28. - 2018.12.31.
Hegyalja Apartman
Cák
8 nap/7 éjszaka 3.214,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2018.07.01. - 2018.08.31.
Pék Apartman
Kőszeg
5 nap/4 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, meglepetéssel, jacuzzi és szauna használattal, parkolással
2018.01.01. - 2018.12.31.
Mika Vendégház
Bük, Bükfürdő
2-6 éjszaka 2.917,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, szabadidős játékokkal, játszótér használattal
2018.05.01. - 2018.08.31.
Park Hotel Pelikán
Szombathely
3 nap/2 éjszaka 16.350,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyertyafényes vacsorával, ajándék pezsgővel, wellness-részleg használattal, masszázzsal
2017.07.15. - 2018.12.31.
Hotel Szieszta
6 nap/5 éjszaka 7.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, uszoda- és strandbelépővel, erdei kirándulással, városnézéssel

Szállodák Sopronban és környékén
Hotel Viktória Sárvár
2004 októberében Sárváron, Magyarország egyik népszerű fürdőhelyén nyílt meg az új három...
Sopron Hotel Sopron
A négycsillagos Hotel Sopron pár perces sétára található a város szívétől, és nagyon közel...
Hunguest Hotel Répce Bük, Bükfürdő
Az Európa-hírű gyógyvízzel rendelkező Bükfürdő Nyugat-Magyarország kedvelt...
Pünkösdi ajánlat (min. 2 éj)
Szórakozás és kikapcsolódás Bécsben (min. 3 éj)
Répce pihenés (1 éjtől)

SopronX