Hotel Szieszta Sopron ★★

Hotel Szieszta Sopron
9400 Sopron, Lővér krt. 37.

Hotel Szieszta Sopron a térképen

Hotel Szieszta Sopron értékelése:

8. helyezett az 54 soproni szállás közül
84. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1037 szállás közül

Hotel Szieszta Sopron bemutatkozása

A Hotel Szieszta a soproni Lővérek egyik legszebb részén helyezkedik el, gyönyörű zöld környezetben, a történelmi városközponttól 15 percnyire. A szálloda kényelmes, erkélyes szobái csodálatos kilátást bizotsítanak a környező erdőkre.

Hotel Szieszta Sopron képei

Hotel Szieszta Sopron

Hotel Szieszta Sopron vélemények

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 4.
Sopron nagyon szép város ezért gondoltunk ellátogatunk pihenni pár napra ide is. A szálloda Szieszta hotel nagyon gáz, retró kifejezés nem is jó rá. Inkább az igénytelen a jó kifejezés. A hotel szervezésében levő programok valamennyit javítottak rajta, de ez is nagyon kevés volt a összességében. igénytelen fürdőszoba, leszakadt karnis amit 4 nap alatt sem tudtak megcsinálni.

2019. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 22.
A szálloda igencsak felújításra szorul, de úgy tudom, hogy ez éppen folyamatban is van.
A konyha tavaly még fenomenális volt, most már nem. Most már csak átlagos.
A felszolgálók sem a tavalyi profik. A bárban dolgozó idős férfi már nagyon unja a munkáját.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 21.
Nyári időszakban az erdőre néző szobák nagyon hamar felmelegednek, szúnyogháló hiányában a szellőztetés nem volt könnyű, hogy bogarak, lepkék ne repüljenek be a szobába. Az elkezdett felújítás ezt a problémát - szerintem - nem fogja megoldani. A nagypárnák a kényelmes alváshoz alkalmatlanok voltak.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 7.
Még meglehetősen szocreál a szálloda, felújítás előtti állapotra lehet számítani, viszont az átépítési tervek nagyon ígéretesnek tűnnek, bővül a wellness részleg.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 4.
A szálloda megközelíthetősége nagyon jó. Két típusú szobát foglaltunk, amiből az egyik nem tetszett, mivel a fürdőszoba nagyon le volt lakva és a szagok sem voltak jók. Célszerű lenne ezeket felújítani. A szobákban nincs klíma, de a közösségi terekben sem működött a központi klímaberendezés. A személyzet szolgálatkész volt és az ételek is elfogadhatóak.

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 30.
Az ételek nagyon finomak és változatosak voltak. Az étterem és a konyha személyzete a kánikula ellenére is kiválóan végezte a feladatát.
A szálloda recepcióján nagyon sokféle program lehetőségről kaptunk tájékoztatást.
Nagyon hiányzik a szobákból és az étteremből a klíma.
A szálloda környéke még nem igazán vonzó.

2019. júliusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. július 28.
Rengeteg apró hiányosság volt. A legelviselhetelenebb a hőség, a szellőzés hiánya, a levegőtlen étkező volt. Az éttermi személyzet több tagja a vendégek előtt nem megengedhető párbeszédeket folytatott. A lift több alkalommal nem működött megfelelően. A szobában alig lehetett megmaradni éjjel a meleg miatt. A villanykapcsolók elhelyezése tejesen ésszerűtlen.

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 17.
Ételek finomak , választékosak . Szoba berendezése kopott. Fürdőszoba elavult . A szálloda felújítása folyamatban , amit már 20 évvel ezelőtt kellett volna megcsinálni.

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 16. - 2 látogató hasznosnak vélte
2019. júniusában töltöttünk 5 napot a szállodában. Sajnos pont belefutottunk a felújításba, ami nem is lett volna baj, ha a szoba tisztaságán ez nem látszott volna. Viszont egyértelmű volt, hogy habár 14. 00 óra helyett 15. 00 órakor tudtuk átvenni a szobánkat, a porszívózás elmaradt. A személyzet is kissé fura volt, néha úgy tűnt, hogy nincs a helyzet magaslatán.

2019. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. július 15.
A szálloda személyzete mind kiváló, nagyon segítőkészek, aranyosak. A kaja finom, rengeteg választási lehetőséggel. A szálloda műszaki állapota miatt, nekem felejtős. Az egész épületben nincs légkondi. Az étteremben mikor vagyunk vagy 100-an, nincs levegő, fulladozni lehet. A szobában már kicserélték az ablakot, ajtót, de az ablak zárt, az erkély ajtó nem bukó, nyiló, csak nyíló.

Hotel Szieszta
3 nap/2 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, erdei kirándulással, városnézéssel
Érvényes: 2020.12.24-ig
Hotel Szieszta
4 nap/3 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi programokkal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, uszoda belépővel, gyermekprogramokkal, városnéző kisvonatozással
2019.12.23. - 2019.12.29.
Hotel Lövér
3 nap/2 éjszaka 8.798 - 11.475,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, wellness - sziget és fitness terem korlátlan használatával, parkolással, internettel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Sopron Hotel
2 nap/1 éjszaka 16.968 - 22.956,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, felnőtt játszótér, kültéri kondigép használattal, gyermekjátszó használattal, internettel
Érvényes: 2021.08.29-ig
Palatinus Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.813 - 15.803,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness belépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.03.15-ig
Civitas Boutique Hotel
2 nap/1 éjszaka 7.486 - 10.979,- Ft/fő/éj között: reggelivel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.08.15-ig
Harmónia Termál Hotel
2 nap/1 éjszaka 9.250 - 12.100,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.26-ig
Hegyalja Apartman
Cák
8 nap/7 éjszaka 12.857,- Ft/család/7 éjszaka ártól: önellátással
Érvényes: 2019.12.31-ig
EMAN Apartmanház
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 17.000,- Ft/család/éj ártól: önellátással, szaunahasználattal, parkolással
Érvényes: 2019.12.31-ig
Golf in Hungary Apartman
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 7.875 - 8.750,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Érvényes: 2020.09.16-ig
Artis Boutique Hotel
Szombathely
2 nap/1 éjszaka 24.800,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.09.16-ig
Hotel Szieszta
5 nap/4 éjszaka 9.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és uszoda használattal, erdei kirándulással és városnézéssel, uszodabelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.24-ig

Szállodák Sopronban és környékén
Sopron Hotel Sopron
A négycsillagos Hotel Sopron pár perces sétára található a város szívétől, és nagyon közel...
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürdő
Palatinus Hotel Sopron
Sopron egyik legismertebb szálláshelye, a Palatinus Hotel a történelmi belváros közepén található...
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Caramell a legjobb áron (min. 2 éj)
Wellness napok

SopronX