Hotel Szieszta Sopron
9400 Sopron, Lővér krt. 37.

Hotel Szieszta Sopron a térképen

Hotel Szieszta Sopron értékelése:

7. helyezett az 54 soproni szállás közül
83. helyezett Nyugat Dunántúlon - 991 szállás közül

Hotel Szieszta Sopron bemutatkozása

A Hotel Szieszta a soproni Lővérek egyik legszebb részén helyezkedik el, gyönyörű zöld környezetben, a történelmi városközponttól 15 percnyire. A szálloda kényelmes, erkélyes szobái csodálatos kilátást bizotsítanak a környező erdőkre.

Hotel Szieszta Sopron képei

Hotel Szieszta Sopron vélemények

2017. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. december 6.
Kellemes két éjszakát töltöttünk a szállodában, amelyre a jó ár-érték arány volt a jellemző. Nagy szálloda, retro stílusban, de kedves, szolgálatkész személyzettel. Nagyon szép helyen van és kiváló programokat szerveztek, részt vettünk az éjszakai fáklyás erdei sétán és a soproni történelmi városnézésen is. Mindkettőt nagyon élveztük, szuper idegenvezetőink voltak.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 6.
Augusztusban voltunk itt gyönyörű szép környezetben található. A személyzet nagyon kedves és figyelmes volt. Rengeteg programokat ajánlottak melyek nagyon színvonalasak voltak az étteremben finom ételeket és italokat kaptunk. A Deszertnek ízletesek voltak. A velnes részlegben kellemesen ki lehetett kapcsolódni. Esténként élő zene szolgált a szórakozásra.

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 27.
A szállás Sopronban a Lővérekben található, azok számára, akik szeretnének a város nyüzsgésétől távol maradni, kiváló. A szobát picit kicsinek találtuk, ellenben a kinti hideg ellenére megfelelő hőmérsékletű és tiszta volt. Az ágymatrac nagyon puha, így annak, aki kemény matrachoz szokott, nem túl kényelmes.

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 21.
Utazás közvetítő [moderálva - a szerk. ] oldalon foglaltam egy csomagot 2 éjszakára a Szieszta szállodában. Pénteken indultunk. Délutánt fürdőzéssel szerettük volna tölteni. Egy medence 25 fokos vízzel, egy pezsgőfürdő zsúfolásig vendéggel. A levegő hőmérsékletét az tükrözte legjobban, hogy a kiszolgáló személyzet meleg ruhában látszólag fázósan üldögélt.

2017. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. november 21.
Egy nagyon szép őszi hétvégén jártunk a szállodában. Az elhelyezkedése csodálatos, az erdő ezer színben pompázott, a tetőteraszról nagyon szép a város. Kicsit csalódottak voltunk, mert a szállodát nem gondoltuk ennyire retrónak. Olyan volt, mint egy időutazás. A wellness része nem alkalmas egy ekkora szálloda kiszolgálására.

Mobilról küldte. | 2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Október 25-től volt szerencsénk eltölteni egy kellemes hétvégét a hotelban. Megérkezésünk után tettünk egy kisebb sétát, amit akkor tapasztaltunk az leírhatatlan. A levegő olyan tiszta, hogy harapni lehet. A várost talán nem kell bemutatni, izgalmas, sok régi emlékkel, de ennek ellenére inkább a szálloda környékén töltöttük az időt.

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 20.
A szálloda elhelyezkedése, a személyzet, az étkezés kiváló volt. Mivel előtte tájékozódtunk, így az erősen "retro" stílussal tisztában voltunk. A Wi- Fi a szobában nagyon gyenge volt, néha még a recepciónál is. A szobából a kilátás lehetett volna jobb, a belső udvar és az étkező tetejét láttuk. Mivel a szálloda nem volt tele, talán lehetett volna erre is figyelni.

Értékelt: 2017. november 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon tetszett a személyzet figyelmessége, segítőkészsége.Programajánlata felkeltette a gyerekek érdeklődését. Köszönjük. Ha Sopronban járunk biztosan az Önök szállodájában szállunk meg.
Tisztelettel

2017. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. november 6.
A Hotel nagyon szép helyen van és ezért megyünk ebbe a Hotelbe. A Hotel felújításra szorul, de ez látszik hogy folyamatban van. Nagyon szép a körülötte lévő erdő a kilátók és az egyéb látni való és lehetőségek. Kimondottan örülünk a lövér uszodának aminek szolgáltatását igénybe vehetünk mindig. Az unokám nagyon szereti Sopront és vannak helyek még amit nem láttunk.

Értékelt: 2017. november 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ami nem tetszett:Közel 300 szoba létszámra,1 medence, hossz: kb 10 méter (hidegvizes) 1 Jakuzzi (max 6 fő) a szobában padlószőnyeg,a fűrdőből kiáramló csatorna szag! ! Jéghideg radiátorok (Okt 31 - Nov 2) Használhatatlan Wifi,Gyermekcsatorna hiánya a tévében,alacsony korlát az erkélyen. Ami tetszett: Az étkezés hibátlan volt. Friss és változatos ételek.

Hotel Szieszta
3 nap/2 éjszaka 7.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, uszoda- és strandbelépőkkel, erdei kirándulással, városnézéssel
2016.09.01. - 2018.12.21.
Hotel Szieszta
3 nap/2 éjszaka 7.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, ajándék wellness szolgáltatás kuponnal, sportprogramokkal
2018.01.02. - 2018.03.30.
Hotel Lövér
6 nap/5 éjszaka 7.800,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, transzferrel, kedvezménnyel, programokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.03. - 2018.06.22.
Sopron Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szauna- és fitneszterem használattal, játék- és sportlehetőségekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2018.12.20.
Hotel Wollner
2-4 éjszaka 9.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, szauna használattal, internet elérhetőséggel
2017.10.01. - 2017.12.22.
Palatinus Panzió
4 nap/3 éjszaka 9.767,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, ajándék csokoládéval, szilveszter éjjeli étkezéssel, internet elérhetőséggel
2017.12.29. - 2018.01.01.
Civitas Boutique Hotel
3 nap/2 éjszaka 5.375,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, 1 alkalommal ebéddel vagy vacsorával, ajándékutalvánnyal, internet elérhetőséggel
2017.11.24. - 2018.02.28.
Platán Hotel Sárvár
3 nap/2 éjszaka 8.900,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.10.01. - 2018.03.29.
Vadkert Major
5 nap/4 éjszaka 10.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szauna és kerékpár használattal, arborétum belépővel, lovaskocsikázással, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2017.12.31.
Golf in Hungary Apartman
Bük, Bükfürdő
5 nap/4 éjszaka 3.498,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, szaunahasználattal, parkolással
2017.12.22. - 2017.12.26.
Joó Fogadó Wellness Panzió
Rábapaty
3 nap/ 2 éjszaka 24.500,- Ft/család/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.02.14. - 2017.12.31.
Hotel Szieszta
5 nap/4 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és uszoda használattal, erdei kirándulással és városnézéssel, nyári időszakban különleges programokkal és fürdőbelépőkkel
2016.09.01. - 2018.12.21.

Szállodák Sopronban és környékén
Hotel Viktória Sárvár
2004 októberében Sárváron, Magyarország egyik népszerű fürdőhelyén nyílt meg az új három...
Hotel Lövér Sopron
A Hotel Lövér Sopron egyik legkedveltebb részén, a Lövérekben helyezkedik el, nyugodt és szép...
Karácsonyi csomagajánlat (min. 2 éj)
Valentin hétvége zenés esttel (min. 2 éj)
Szenior napok a Lövérben (min. 5 éj)

SopronX