Hotel Szieszta Sopron ★★

Hotel Szieszta Sopron
9400 Sopron, Lővér krt. 37.

Hotel Szieszta Sopron a térképen

Hotel Szieszta Sopron értékelése:

5. helyezett az 56 soproni szállás közül
144. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1067 szállás közül

Hotel Szieszta Sopron bemutatkozása

A Hotel Szieszta a soproni Lővérek egyik legszebb részén helyezkedik el, gyönyörű zöld környezetben, a történelmi városközponttól 15 percnyire. A szálloda kényelmes, erkélyes szobái csodálatos kilátást bizotsítanak a környező erdőkre.

Hotel Szieszta Sopron képei

Hotel Szieszta Sopron

Hotel Szieszta Sopron vélemények

2020. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 5.
Nem aszt kaptuk amit vártúnk egy ilyen nagy szállodátol. A vellnesz részleg nagyon pici,a bár nincs feltöltve ,udvariatlan időssel. CSALÓDTUNK. Nincs arányban a magas összeggel.

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. június 4.
A táj, maga a környezet gyönyörű. A mi szobánk sajnos a "retró" részben volt, ez meg is látszott az árán, de nagyon kórházi jellege volt számunkra. Két éjszakára megfelelő, de egy hetet nem lehet itt eltölteni szerintem. Felújítás alatt volt éppen a szálloda, ezért adtam jó értékelést. A személyzet nagyon barátságos, az étkezések bőségesek.

Alice Csiba TOP szállásértékelő
2020. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. április 1.
2020 marcius elejen jartun k a szallodaban a baratainkkal mi negyen. Mindennel meg voltunk elegedve, kiveve a szobaval, a szönyeg borzaszto koszos volt, az ablakok ugyszinten az erkelyre ugy lehetett kimenni hogy elötte egy nagy melyedes tatongott a szoba felöl, ha valaki nem veszi eszre, szinte kiesik az erkelyre, vagy pedig vissza.

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 24.
Az ételek mennyisége , minősége minden várakozást felülmúlt. Nagyon kényelmes tágas étterem. A személyzet felkészültsége segítőkészsége barátságossága lenyűgözött minket. Tisztaság volt minden területen. Nagyon jó idegenvezető vezetett bennünket a városban (István ). Na és ami nagyon fontos remek bulik voltak (farsang). A masszázs szauna úszás nagyon jól esett.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 7.
Régóta szerettünk volna itt szilveszterezni. A férjemmel voltunk kedves szobát kaptunk,az ételek finomak voltak,változatosak. A szilveszteri program tetszett a színészek jó műsorral kedveskedtek. Az ünnepi menű finom volt és tartalmas. A zene kellemes volt táncolhatunk. Kedves emlékekkel tértünk haza, remélem hogy lesz még lehetőségünk újra visszatérni.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 31.
Az ellátás nagyon jó volt, finom ételeket ettünk, nagyon megvagyunk elégedve. Program is volt, ami szintén magas színvonalú. A hetedik emeletem szállásoltak el, s az egyik éjszaka egy-két emelettel feljebb szülinapi ünnepséget tartottak, aminek a hanghatása zavarta a nyugodt alvásunkat. (hangos zene, éjfélkor tűzijáték)
Mind ezek ellenére megvagyunk elégedve.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 30.
A szoba jó volt. A takarítással voltak gondok. A szemetet 3 nap múlva vitték el és közben nem vettük észre, hogy lett volna takarítás. A reggelinél és a vacsoránál óriási volt a tolongás. Ez nem egészen a szálloda hibája volt, mert a kedves vendégek törtettek egymáson keresztül, mintha lemaradtak volna valamiről. Talán jó lenne ilyen nagy vendégforgalomnál bevezetni a két turnust.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 23.
A szoba szörnyen lepusztult, bár két ágyas szoba volt de egy székkel. Egyikünknek az ágyon kellett ülnie ha a szobában tartózkodtunk. Olyan régi típusú (nagy dobozos) TV amelyet már régen nem árusítanak, hang-kép teljesen elcsúszott pl. RTL Klub csatornán, teljesen élvezhetetlen.

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Október 30-tól november 3-ig voltunk a Sziesztában. A felújítás alatt álló szálloda biztosan szép lesz majd, ha elkészül. Ott megállt az idő a 90-es éveknél. A tisztasággal nem volt baj, a konnektorok viszont mozogtak a falban, a WC deszka szintúgy. Az ágy nagyon magas és kényelmetlen, ha valamelyikünk megfordult, a másik azonnal felébredt rá.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szállodában két napot töltöttünk. A kiszolgálás, a személyzet, az étkezés tökéletes volt. Finom, változatos ételek voltak.
Sajnos a szobánkkal volt gond, de a felújítás után biztos minden jobb lesz.
pl.az ablakot sehogy se tudtuk kinyitni.. és a mosdó ajtaját nem lehetett becsukni.. de bízva a jövőben, majd visszatérünk..

Hotel Lövér
5 nap/4 éjszaka 11.475 - 17.000,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, wellness - sziget és fitness terem korlátlan használatával, parkolással, internettel
Érvényes: 2020.12.19-ig
Sopron Hotel
2 nap/1 éjszaka 13.590 - 19.594,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, felnőtt játszótér, kültéri kondigép használattal, gyermekjátszó használattal, internettel
Érvényes: 2021.09.12-ig
Hotel Szieszta
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.23-ig
Palatinus Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.746 - 19.342,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.01-ig
Civitas Boutique Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.755 - 20.015,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.01-ig
Pólus Panzió
2 nap/1 éjszaka 7.000 - 13.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.08.12-ig
Wolf Panzió
4 nap/3 éjszaka 7.183,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel
Érvényes: 2021.03.01-ig
Mika Vendégház
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.10.01-ig
Apartman Hotel
Bük, Bükfürdő
2 nap/1 éjszaka 6.300 - 7.700,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2022.01.02-ig
Artis Boutique Hotel
Szombathely
2 nap/1 éjszaka 15.950 - 18.600,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.08.12-ig
Bajor Panzió Aparthotel
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, privát jacuzzi használattal, infraszauna használattal, kerékpárhasználattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Tó-Part Apartmanház & Rendezvényközpont
Kőszeg
2 nap/1 éjszaka 5.500 - 7.000,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, bográcsozási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.01-ig

Szállodák Sopron környékén
Wolf Panzió Sárvár
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürdő
Spirit Hotel Thermal Spa Sárvár
Szuperakció (min. 3 éj)
Caramell a legjobb áron (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 3 éj)

SopronX