partynet

partynet adatlapja

Regisztráció2015.07.02
Utoljára itt2017.11.14

Kiváló 2017. november 14.gyerekekkel járt itt
A szállás nagyon szuper. Mi családdal voltunk, vagyis két szülő, 2 fiatal 30 éves és 2 kisgyerek. Mindenki megtalálta a számítását, és mindenki jól érezte itt magát. A szállás nagyon tágas, jól fűthető, kényelmesek az ágyak. Nagyon tisztán vehettük át a házat érkezéskor.
2015. november 25.a párjával járt itt
Egy esküvői ceremónia után úgy döntöttünk, hogy ha már ilyen szépen felöltöztünk, menjünk el a nap zárásaként egy étterembe. A választásunk hamar a halászcsárdára esett, mivel régen ettünk már halászlét. Az étterem nagyon zsúfolt volt, alig találtunk egy szabad asztalt. Az étel nagyon bőséges és finom volt.
Kiváló 2015. július 2.a párjával járt itt
Egy hosszú hétvégét töltöttünk itt októberben, mely csodás volt. A szállással maximálisan meg voltunk elégedve, nagy volt, tiszta és nagyon barátságos. A félpanziós ellátással sem volt probléma. Nagyon bőséges vacsorát kaptunk. Az idő ugyan nem kedvezett nekünk, mert elég sokszor esett az eső, de az nem vette el kedvünket és hangulatunkat.