Kiskőrössy Halászcsárda Szeged

2 éjszakás ajánlat
Hotel Elixír Mórahalom

Kiskőrössy Halászcsárda Szeged vélemények

Átlagos 2021. augusztus 30., csoporttal járt itt
Csoporttal, időpontra érkeztünk, az ételek, italok is előre meg voltak rendelve. Ennek ellenére az italkiszolgásás (nagyrészt sör) kissé lassan ment, később az ételeknél ez már gördólékenyen ment. Az is lehet, hogy csak mi voltunk türelmetlenek, mert az építkezések miatt nem lehetett busszal megközelíteni az éttermet, így gyalaogolni kellett a hőségben, amíg odaértünk.
Kiskőrössy Halászcsárda Szeged - EgyébKiskőrössy Halászcsárda Szeged - EgyébKiskőrössy Halászcsárda Szeged - Egyéb
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 25 városban járt már4 évnyi aktív tagság
2021. augusztus 15.gyerekekkel járt itt
Vasárnap kora délután tértünk be családostól, szerencsére gyorsan kaptunk asztalt annak ellenére, hogy előtte telefonon nem lehetett asztalt foglalni. Nagyon sokan voltak, a kiszolgáláson érződött is, elég nyögvenyelősen mentek a dolgok. A végül megkapott ételek finomak voltak, ár-érték arányban elmegy, de törzsvendégek nem leszünk. . .
2021. június 21.a párjával járt itt
A Kiskőrössy halászcsárda hosszú ideje biztos pont a szegedi gasztronómiában. Jómagam a kilencvenes évek közepén jártam itt először, azóta nem sokat változott a kínálat. Az utóbbi években jelent meg egy két új fogás, ezek közül kettőt is megrendeltünk.
Kiskőrössy Halászcsárda Szeged - Étel/italKiskőrössy Halászcsárda Szeged - Külső képKiskőrössy Halászcsárda Szeged - Külső képKiskőrössy Halászcsárda Szeged - Külső képKiskőrössy Halászcsárda Szeged - Étel/italKiskőrössy Halászcsárda Szeged - Étel/italKiskőrössy Halászcsárda Szeged - Étel/italKiskőrössy Halászcsárda Szeged - Étel/italKiskőrössy Halászcsárda Szeged - BelsőKiskőrössy Halászcsárda Szeged - BelsőKiskőrössy Halászcsárda Szeged - Külső képKiskőrössy Halászcsárda Szeged - Étel/italKiskőrössy Halászcsárda Szeged - Étel/italKiskőrössy Halászcsárda Szeged - Étel/italKiskőrössy Halászcsárda Szeged - Étel/italKiskőrössy Halászcsárda Szeged - Étel/italKiskőrössy Halászcsárda Szeged - Étel/italKiskőrössy Halászcsárda Szeged - Étel/italKiskőrössy Halászcsárda Szeged - Étel/italKiskőrössy Halászcsárda Szeged - Külső képKiskőrössy Halászcsárda Szeged - Külső képKiskőrössy Halászcsárda Szeged - Étel/italKiskőrössy Halászcsárda Szeged - Külső kép
Átlagos 2020. augusztus 19.családjával járt itt
Péntek este 12 főre foglaltunk asztalt. Teljes telt ház volt. Az étlapra, az italokra nem, de a vacsorára bizony sokat kellett várnunk. A család véleménye megoszlott. A halászlé, és a halas ételek nagyon finomak voltak. Én alig tudtam a hús szeletet vágni,olyan rágós volt. Alapjában a csárda, tetszett.
Kiváló 2019. április 23.a párjával járt itt
Évek óta járunk a Kiskőrössy halászcsárdába, ha valamilyen családi esemény van. Számomra fontos, hogy minden alkalommal ugyanolyan jó minőségű ételt kapunk és a hatalmas forgalom ellenére sem kell sokat várakozni. Csak ajánlani tudom mindenkinek.
Kiváló 2019. április 10.a párjával járt itt
Hal-tatárt és halászleveket ettünk. Kiváló volt minden. Ami nagyon fontos, hogy finom friss kenyér is volt. A Pilsner Urquel hőfoka is pont megfelelő volt.
Öt csillag.
Kiskőrössy Halászcsárda Szeged - Külső kép
Szörnyű 2018. november 6., csoporttal járt itt
A pincér nem tudott mit kezdeni egy olyan csoporttal, akik előtte 3 nappal megrendelte az ebédet.
1 órára rendeltünk asztalt, de a leveseket 2 óra 20 perckor kezdték kihordani.Kisadag nagy adag felcserélve.Elégedetlenül távoztunk.
Az ételek finomak voltak, csak a kiszolgálás lett volna más!
Kiváló 2018. október 3.a párjával járt itt
Nagyon hangulatos,a Tisza pár méterre folyik,kert helység is van,bent az egész festményekkel kirakva,és jellegzetes délalföldi népi dolgokkal.
2018. június 11.a párjával járt itt
A tiszavirágzást mentünk megnézni és a nagy sétában megéheztünk. Ekkor tértünk be a halászcsárdába. Már többször jártunk itt. Az érzések vegyesek. A hely nagyon hangulatos. Finomak az ételek. Viszonylag elfogadható árak. De a személyzet közül nem mindenkire mondható jó vélemény. Flegma volt a pincér.
Szörnyű 2018. május 8.a párjával járt itt
nagyon drága, bár tényleg nagyon finom az étel, mégsem kárpótolt. hatalmas tömeg,,,,egymás szájába lehet látni, még az sem kárpótolja az embert, hogy finom az étel
zsúfolt, hangos az étterem, nem lehet beszélgetni sem. nagyon közel vannak az asztalok egymáshoz.
a személyzet kedves, ...