Peti28

Peti28 adatlapja

28 éves szakàcs-vadász-gombász,volt katonasrác vagyok.Utoljára egy Michelin csillagos étteremben voltam előételes részen,vezető beosztásban,illetve belgium 5 ország legjobb élelmiszerüzletének egyikében voltam Szakács .
Ilyen vagyok
Környezettudatos  •  Ár-érték figyelő  •  Táplálkozástudatos  •  Borbarát  •  Sörkedvelő  •  Természetbarát  •  Gasztro-guru  •  Házias ízek kedvelője  •  Távol-keleti ízek szerelmese  •  Nagyétkű
Regisztráció2016.01.18
Utoljára itt2016.07.17

2016. január 18.a párjával járt itt
Halászlevet,harcsapaprikást,rántott pontyot,somlóit ettünk. a halakon érezni lehetett,hogy frissek,nagyon örültem neki,de ezt el is várja az ember,főleg a Tisza mellett. :) szép,igényesen szeletelt rántott pontyot kaptunk. narancskarika+szárított petrezselyemzöld viszont nem kellene rá :) a harcsapaprikás is finom volt a csuszával,bár kicsit nagyobb darabokban még gusztább lenne.
Felhasználó fényképei:
Halászcsárda Étterem Szolnok - Halászcsárda Étterem Szolnok - Halászcsárda Étterem Szolnok - Halászcsárda Étterem Szolnok -
Átlagos 2016. július 17.barátokkal járt itt
Szép hely! Finom,bőséges ételek,korrekt árak! Teljesen jó! Narancscikkeket javasolnám kihagyni a díszítésből,teljesen felelsleges,régimódi hülye szokás! Rántott harcsához és burgonyapüréhez semmi köze a narancscikknek :)
További sok sikert,erőt egészséget kívánok a szakács kolegáknak! Akár mikor arra járok,biztosan betérek enni egyet!