Halászcsárda Étterem Szolnok

Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Halászcsárda Étterem Szolnok vélemények

Kiváló 2023. augusztus 13.családjával járt itt
Ismerős javaslatára foglaltunk helyet az étterembe, és nem okozott csalódást.
Isteni pálinkák, a haltepertő verhetetlen!
Minden étel finom volt, mindenkinek csak ajánlani tudom a helyet.
Kiváló 2022. szeptember 21.barátokkal járt itt
Fantasztikus ételek, fantasztikus kiszolgálás, hangulatos hely. Maximálisan meg voltam elégedve mindennel. Köszönök szépen mindent. Minden bizonnyal meg visszamegyek. Mindenkinek csak ajánlani tudom.
Kiváló 2022. augusztus 21.a párjával járt itt
Debrecenből tartottunk haza amikor úgy döntöttünk Szolnokon ebédelünk, minden asztal foglalt volt, de biztosítottak részünkre helyet.
Nagyszerű ízvilág, kellemes barátságos kiszolgálás/ rég volt részünk ilyenben/.
Nagy adag, szép tálalás.
Remek, csak ajánlani tudom, és ha a közelben járunk csakis ide térünk be újra!
Halászcsárda Étterem Szolnok - Egyéb
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 32 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 239 feltöltött kép
Kiváló 2022. július 16.a párjával járt itt
Átutazóban jártunk Szolnokon, s hol máshol ennénk egy finom tiszai
halászlevet, ha nem itt? Először
tértünk be a híd lábánál lévő csárdába, nem csalódtunk!
A halászlé szép piros, sűrűsége pont megfelelő, ízletes volt. Az étterem klimatizált, a kiszolgálás kedves, vicces, jól éreztük magunkat, s folytattuk utunkat.
Szörnyű 2021. július 22.a párjával járt itt
Az elmúlt évek során sokszor jártam ott (és jártunk a feleségemmel), és ettünk finom halászlét. Az utóbbi két-három évben azonban drasztikusan megváltozott a helyzet. Az utóbbi két-három esetben azt hittem, hogy csak "kisiklásról" van szó. Vagy kirúgták a főszakácsot, vagy egyszerűen elveszett a halászlé receptje.
Kiváló 2019. október 29.a párjával járt itt
Szolnokon van dolgunk,és mivel hamar végzünk,belefér egy ebéd. Idegen helyen mindig ax ittjartam. hu olvasóinak,pontosabban íróinak véleményére támaszkodunk. Ennek alapján a helyi éllovast keressük fel. A Halászcsárda étterem nehezen megközelithető,csak az Arany János utcában tudunk parkolni. Érkezés 15,05 perckor.
Halászcsárda Étterem Szolnok - Külső képHalászcsárda Étterem Szolnok - Étel/italHalászcsárda Étterem Szolnok - Étel/italHalászcsárda Étterem Szolnok - BelsőHalászcsárda Étterem Szolnok - BelsőHalászcsárda Étterem Szolnok - Étel/italHalászcsárda Étterem Szolnok - Étel/italHalászcsárda Étterem Szolnok - Étel/italHalászcsárda Étterem Szolnok - Étel/italHalászcsárda Étterem Szolnok - Étel/italHalászcsárda Étterem Szolnok - BelsőHalászcsárda Étterem Szolnok - BelsőHalászcsárda Étterem Szolnok - BelsőHalászcsárda Étterem Szolnok - Étlap/itallapHalászcsárda Étterem Szolnok - Étlap/itallapHalászcsárda Étterem Szolnok - Étlap/itallapHalászcsárda Étterem Szolnok - Étlap/itallapHalászcsárda Étterem Szolnok - Étlap/itallapHalászcsárda Étterem Szolnok - Étlap/itallapHalászcsárda Étterem Szolnok - BelsőHalászcsárda Étterem Szolnok - Egyéb
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 27 városban járt már2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 130 feltöltött kép
Kiváló 2019. július 23.a párjával járt itt
A Kérészfesztivál alkalmával jártunk Szolnokon. Sajnos készt helyett csak a Tisza partján lévő kérés szobrot láttuk, mert egy fergeteges vihar elmosta a kérészeket. helyette a Halászcsárda Étteremben vigasztalódtunk, ahol fantasztikus halászlé és túrós csusza feledtette a zord időjárást.
Halászcsárda Étterem Szolnok - Külső képHalászcsárda Étterem Szolnok - Egyéb
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márNépszerű író - 37 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. március 2.családjával járt itt
A születésnapom megünneplésére hívott meg a családom ide. Aznapra már nem sikerült nekik asztalt foglalni, de másnapra igen. Remek választás volt. Ebéd után még egy jót sétálhattunk a Tisza partján. Mindenki ízlésének megfelelő ételt-italt választott az étlapról. Ízletesek voltak a halételek,amit választottam.
Halászcsárda Étterem Szolnok - Étel/ital
Kiváló 2018. augusztus 7.barátokkal járt itt
Már nem az első látogatásunk a barátommal ebben az étteremben. Az eddigi nagyon kedvező tapasztalatok bizonyára újra visszahoznak majd bennünket ide. Közvetlen , nagyon figyelmes személyzet, finom - és nagyon kielégítő mennyiségű - étel , ital. Gyors kiszolgálás. Mindenkinek ajánlom. Kellemes , pihentető, felüdítő ebéd egy nagyon forró augusztusi napon :)
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 26 városban járt márNépszerű író - 36 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. november 20.családjával járt itt
86 éves édesanyám névnapját ünnepeltük itt egy ebéddel. Mivel Karcagról mentünk, így jobbnak láttuk foglalni helyet. Ki volt írva az asztalra a nevünk, tehát vártak. Mikor 12 előtt 5 perccel megérkeztünk csak ketten voltak az étteremben. Helyfoglalás után mikor kikértük az italokat csodálkozva láttuk, hogy már telt ház volt.