Halászcsárda Étterem Szolnok
5000 Szolnok, Damjanich út 1.

Halászcsárda Étterem Szolnok a térképen

Halászcsárda Étterem Szolnok vélemények

Debrecen

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 29. - 2 látogató hasznosnak vélte
Szolnokon van dolgunk,és mivel hamar végzünk,belefér egy ebéd. Idegen helyen mindig ax ittjartam. hu olvasóinak,pontosabban íróinak véleményére támaszkodunk. Ennek alapján a helyi éllovast keressük fel. A Halászcsárda étterem nehezen megközelithető,csak az Arany János utcában tudunk parkolni. Érkezés 15,05 perckor. Nincs tömeg,azonnal asztalt és étlapot kapunk.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Kérészfesztivál alkalmával jártunk Szolnokon. Sajnos készt helyett csak a Tisza partján lévő kérés szobrot láttuk, mert egy fergeteges vihar elmosta a kérészeket. helyette a Halászcsárda Étteremben vigasztalódtunk, ahol fantasztikus halászlé és túrós csusza feledtette a zord időjárást.

zene47 TOP szállásértékelő
2019. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. március 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
A születésnapom megünneplésére hívott meg a családom ide. Aznapra már nem sikerült nekik asztalt foglalni, de másnapra igen. Remek választás volt. Ebéd után még egy jót sétálhattunk a Tisza partján. Mindenki ízlésének megfelelő ételt-italt választott az étlapról. Ízletesek voltak a halételek,amit választottam. Máskor is szívesen eljönnék ide!

2018. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már nem az első látogatásunk a barátommal ebben az étteremben. Az eddigi nagyon kedvező tapasztalatok bizonyára újra visszahoznak majd bennünket ide. Közvetlen , nagyon figyelmes személyzet, finom - és nagyon kielégítő mennyiségű - étel , ital. Gyors kiszolgálás. Mindenkinek ajánlom. Kellemes , pihentető, felüdítő ebéd egy nagyon forró augusztusi napon :)

2017. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. november 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
86 éves édesanyám névnapját ünnepeltük itt egy ebéddel. Mivel Karcagról mentünk, így jobbnak láttuk foglalni helyet. Ki volt írva az asztalra a nevünk, tehát vártak. Mikor 12 előtt 5 perccel megérkeztünk csak ketten voltak az étteremben. Helyfoglalás után mikor kikértük az italokat csodálkozva láttuk, hogy már telt ház volt.

Bolya TOP étteremértékelő
2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 16.
Az oldal értékelése alapján választottam ezt az éttermet. A REP-TÁR pickniken vettünk részt és szerettünk volna Szolnokon
finom halászlevet enni. Ebédidbőben hamar kaptunk asztalt, csak
negyed órát kellett várni rá. Korhely halászlevet választottunk,
filézett vegyes halból és csak harcsából, csodálatos volt, tényleg
nem találtam szálkát.

2017. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. május 26.
Egy igen fárasztó nap után tértünk be erre a helyre, amit az interneten néztünk ki. Rendkívüli figyelmes, udvarias kiszolgálásban volt részünk. A pincér rendkívül előzékeny, kedves volt! A társaságból ketten hezitáltunk, hogy elég lenne nekünk a zóna halászlé! A pincér azt javasolta, hogy jobban járunk (anyagilag) ha egy adagot elfeleztetünk, erre is van lehetőség.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 23.
Évek óta csak autóból, buszból néztem ezt a helyet, arra gondolva, hogy milyen szerencsétlen elhelyezkedésű, hiszen a Tisza-híd felhajtójában van tulajdonképpen. Csakhogy Szolnokon sajnos kevés jó étterem van, és mostanában elkezdték ezt a Halászcsárdát ajánlgatni az ottani barátaink, hogy érdemes kipróbálni.

HULAMA TOP szállásértékelő
HULAMA TOP étteremértékelő
HULAMA TOP fotófeltöltő
2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 14.
Az ittjartam. hu értékelések alapján gondoltuk, hogy ezt a helyet nem szabad kihagyni, ha már eltöltünk pár napot Szolnokon. Nem is csalódtunk. Amit először megnézek, az a tisztaság az étteremben. . . Itt minden rendben volt. Nagyon finom halászlét ettünk és a pincér kedves rábeszélésére bulyáki pálinka és búzasör is kóstolásra került.

2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 12.
Nem csak halakban tökéletes, hanem egyéb ételeik is finomak. Menüztetnek hétköznaponként. . . az ízek itt is magukért beszélnek. Nagyon népszerű hely, de mindig van szabad asztal. Kisebb összejövetelek lebonyolítását is vállalják. Szolnok belvárosában a Tisza híd tövében, a Rózsakert mellett. Kerthelyiség nincs, de 3-4 asztal lehetőséget biztosít a kinti étkezésre az étterem előtt.

Legnépszerűbb csomagok Szolnokon és környékén
Garden Hotel Wellness & Konferencia
Szolnok
2-3 éjszaka 19.533,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, romantikus szobai bekészítéssel, gyertyafényes vacsorával, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.01.02. - 2020.12.23.
Dream Horse Apartman
Cserkeszőlő
2 nap/1 éjszaka 5.720 - 7.040,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.11.27. - 2021.09.06.
Príma Vendégház
Tiszakécske
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.12.15. - 2021.11.27.
Karolina Vendégház
Szentes
2 nap/1 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.23. - 2020.12.31.
Hotel Aquarell
Cegléd
Akár 1 éjszaka 9.900 Ft/fő/éj ártó: reggelis ellátással, korai érkezéssel, késői távozással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.11.17. - 2020.12.10.
MO-HA Panzió
Törökszentmiklós
2 nap/1 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.11.27. - 2021.11.27.
Hercegasszony Birtok
Mezőtúr
3 nap/2 éjszaka 12.850,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.11.01. - 2020.12.21.
Touring Faházak
Cserkeszőlő
2020.11.26. - 2021.11.27.
Éjjeli Bagoly Panzió
Szentes
2 nap/1 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.11.19. - 2021.12.31.
Nyugi Tanya
Magyartés
3 nap/2 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, ajándék levessel, csónak használattal, parkolással
2020.01.16. - 2020.12.31.
Hotel Három Gúnár
Kecskemét
4 nap/3 éjszaka 23.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, borkóstolós vacsorával, szilveszteri vacsorával és műsorral, tombolával, fitneszterem és szauna használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.03.
Granada Konferencia Wellness és Sport Hotel
Kecskemét
2-4 éjszaka 16.179,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szobai bekészítéssel, wellness-részleg használattal, korcsolyapálya használattal, délutánonként süteménnyel, forralt borral és teával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.23. - 2020.12.27.

Szállodák Szolnokon és környékén
Hotel Aquarell Szolnok
Sleep & Go (1 éjtől)
Szilveszter Kecskeméten (min. 3 éj)
Édes kettes romantika (min. 2 éj)

Halászcsárda Étterem SzolnokX