3. helyezett Poroszló

Wellness csomagok Poroszló városában

Kormorán Étterem Poroszló vélemények

Bolya TOP étteremértékelő
2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 5.
Azért kettős érzés, mert az étterem tetőtéri szobájában tölöttünk egy éjszakát. A fogadtatás nagyon kedves, udvarias kiszolgálás, segítőkészség, kedvezmény jár az itt megszállóknak. Nagyon nagy a forgalmuk, sokszor várni kell szabad asztalra, a betérő vendégnek, természetesen nekünk "járt" asztal. Finom ételeket ettünk.

2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 8.
Bőséges választék,finom ételek,nagy adagok, kedves kiszolgálás. Mindig betérünk ha a közelben járunk :) Ettünk már halas ételeket,a férjem kedvence a babgulyás,a lányom kedvence a rántott sertésszelet, az én agy kedvencem a megunhatatlan Gundel palacsinta :) Még nem sikerült olyan ételt válasszunk ami ne izlett volna. Mindenkinek csak ajánlani tudom !

Mobilról küldte. | 2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 3.
Nagyon finom ételek, kedves kiváló kiszolgálás. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Ha mindig erre járunk betérünk egy finom ebédre vagy vacsorára. Vissza térő vendégek vagyunk párommal.

Mobilról küldte. | 2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 26.
Finom, ízletes és bőséges étel. Nagy választási lehetőség. Hangulatos hely. Kedves felszolgálók.

2017. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. október 24.
Íjász versenyről hazafelé,megálltunk az étteremben egy vacsorára. Nem bántuk meg,mert nagyon finomak voltak az ételek. Hatalmas adagok,két személyes egy halászlé,ami tele finom halfilével. A gyerekek kedvenc rántott húsa pedig pont olyan amit szeretnek,puha omlós. A kiszolgálás,rendkívül kedves személyzet. Biztos be térünk még ha erre járunk.

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 15.
Párommal voltam, hétköznap két alkalommal, 2017 októberében. Az átlagosnál jobb ételek, remek hagymaleves meg halászlé, közepesen jó haltál. Az Orly bunda számomra vastag, a rántott ponty kissé száraz volt. Remek grillsajtot fogyaszthattam, külön odafigyeltek az extra kérésre, a fokhagymás grillezett harcsát külön ajánljuk. A kiszolgálás kiváló volt.

2017. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 7.
Egyedül voltam ott. Házi limonádé kizárólag 1 literes kancsóban. A pincér visszautasította a kérésemet, miszerint mi lenne, ha kettéosztanák két fél literesre. Vörösboros marhapörkölt. Elég gyorsan hozzák ki. Óriási adag. Ám kívül kifejezetten hideg, a közepe kifejezetten forró. Amiből csak arra tudok következtetni, hogy mikróban melegítették fel.

Mobilról küldte. | 2017. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 3.
Koszos es szakadt rongyokkal letakart kenyerkosarak, csonka edenyek. Viszont nagyon olcso.

2017. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ebédidőben érkeztünk meg, mégis viszonylag gördülékeny volt a kiszolgálás. Látván a szomszéd asztalon lévő kétszemélyes tál mennyiségét csoportunkból hárman próbálkoztak meg vele (de még így is maradt). Az adag nagy, az ízek hagyományosak. A levesek tökéletesek. Sajnos a fogascsíkok Orly bundája nagyon vastag volt, szinte felismerhetetlen volt benne a hal.

Mobilról küldte. | 2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Remek hely, mindenkinek ajánlom. Gyors, kedves kiszolgálás, nagyon finom ételek. Rengeteg parkolóhely, kinti és benti asztalok.

Legnépszerűbb csomagok Poroszlón és környékén
Fűzfa Hotel és Pihenőpark
Poroszló
3 nap/2 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2018.10.20. - 2019.10.20.
Imola Hostel
2019.07.01. - 2019.08.31.
Bükkös Vendégház
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2018.10.23. - 2018.12.31.
Hotel Panoráma
3 nap/2 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, foglalt éjszakaszámtól függően gyertyafényes vacsorával, csoki és pezsgő bekészítéssel, wellness részleg használattal, masszázzsal, parkolással
2018.01.09. - 2018.12.22.
Kisfa2 Apartman
Mezőkövesd
2019.03.29. - 2019.10.01.
Szilvásvárad Camping & Apartman
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 3.900 - 6.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Ágnes Pihenőház
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
MO-HA Panzió
Törökszentmiklós
2018.10.20. - 2019.10.20.
Fortuna Vendégház
Abádszalók
4 nap/3 éjszaka 7.900 - 8.567,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2018.10.20. - 2018.12.31.
Bükk Panzió
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 5.800,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2018.10.21. - 2019.10.20.
Lipicai Ifjúsági Szálló
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 3.900,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.10.20. - 2018.10.31.
Napfény Vendégház és Apartman
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Poroszló környékén
Kikelet Club Hotel Poroszló
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Poroszló
Miskolctapolcán, nem messze a világhírű Barlang-fürdőtől található a négycsillagos...
Téli szünet (min. 2 éj)
Akciós holiday (min. 2 éj)
Szuper Palota napok (min. 2 éj)

Kormorán Étterem PoroszlóX