3388 Poroszló, Fő út 58

Szállások Poroszló városában
Wellness csomagok Poroszló városában

Kormorán Étterem Poroszló vélemények

Mobilról küldte. | 2019. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. október 11.
Ízletes, finom ételek. Széles választék. Bőséges adag. Csak ajánlani tudom az átutazóban levő vendégenek.

2019. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 14.
Vacsora időben mentünk, nem volt hely, ott álltunk és várakoztunk, hogy valaki fizet és lesz szabad asztal. Senki nem foglalkozott velünk. Elég hamar találtunk asztalt, bár a fejem feletti gerendán galamb lakott. Ezután minden rendben volt, a kiszolgálás tökéletes, az ételek finomak és bőségesek. A telt házhoz képest, nem kellett sokat várni a vacsorára.

Deilinger TOP étteremértékelő
2019. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. július 14.
Az étterem a hagyományos magyar konyhát képviseli. Vasárnap amikor megérkeztünk rengetegen vártak ebédre a viszonylag nagy parkoló majdnem tele volt. Nagy volt a sürgés forgás a személyzet részéről. Négyszemélyes kormorán tálat kértünk, nem ott fogyasztottunk hanem a barátainknál ettük meg az étteremtől nem messze. A tálon lévő étel az átlagos magyar ember számára tökéletes.

Mobilról küldte. | 2019. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. június 1.
A vegyes halászlé nem üti meg az elfogadható szintet. Ha hal helyett bab lenne benne, ízre inkább lehetne babgulyás.
A frissen sült filézett harcsa viszont finom volt.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 10.
Remek környezetben található jól berendezett étterem külső terasszal,csoport esetén lassan halad a kiszolgálás e miatt és a pincér közömbössége miatt romlik a vendég hangulata. Mindezeket kiválóan ellensúlyozta a kiváló étel. Jó hogy fél adagot is lehet rendelni,mert nekünk ez teljesen elég volt. A kint étkezők kiszolgálása a pincérnek nehéz, sokszor az ajtónál ülő vendégnek kell kinyitni az ajtót.

Mobilról küldte. | 2018. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. november 10.
Többször jártunk már itt, szívesen jöttünk vissza, vártuk. Mivel a fűtött étterem részen csak az előre foglalóknak volt hely, kint, a téliesített részen ültünk le. Sajnos ez gyerekekkel hiba volt, mert az 1 nyöszörgő fűtő berendezés szinte semmi meleget nem adott, és az ott töltött 2 óra alatt teljesen szétfagytunk, annak ellenére, hogy a kocsiból hoztunk be plédeket.

Bolya TOP étteremértékelő
2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 5.
Azért kettős érzés, mert az étterem tetőtéri szobájában tölöttünk egy éjszakát. A fogadtatás nagyon kedves, udvarias kiszolgálás, segítőkészség, kedvezmény jár az itt megszállóknak. Nagyon nagy a forgalmuk, sokszor várni kell szabad asztalra, a betérő vendégnek, természetesen nekünk "járt" asztal. Finom ételeket ettünk.

2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 8.
Bőséges választék,finom ételek,nagy adagok, kedves kiszolgálás. Mindig betérünk ha a közelben járunk :) Ettünk már halas ételeket,a férjem kedvence a babgulyás,a lányom kedvence a rántott sertésszelet, az én agy kedvencem a megunhatatlan Gundel palacsinta :) Még nem sikerült olyan ételt válasszunk ami ne izlett volna. Mindenkinek csak ajánlani tudom !

Mobilról küldte. | 2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 3.
Nagyon finom ételek, kedves kiváló kiszolgálás. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Ha mindig erre járunk betérünk egy finom ebédre vagy vacsorára. Vissza térő vendégek vagyunk párommal.

Mobilról küldte. | 2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 26.
Finom, ízletes és bőséges étel. Nagy választási lehetőség. Hangulatos hely. Kedves felszolgálók.

Legnépszerűbb csomagok Poroszlón és környékén
Fűzfa Hotel és Pihenőpark
Poroszló
4 nap/3 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Tóbik Vendégház
Sirok
2 nap/1 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hungária Panzió
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 7.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és Flabélos használattal, külső és belső játszótér használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.12.19.
Szent István Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.997,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korlátlan borfogyasztással, desszerttel, wellness használattal, éttermi kedvezménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.12.22.
Barokk Vendégház
4 nap/3 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
Székelykert Panzió
2 nap/1 éjszaka 7.740,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.11.06. - 2020.11.06.
Erika Vendégház
2 nap/1 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Zsóry Hotel Zen & Spa
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 15.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázságy használattal, játékterem használattal, kerékpár bérléssel parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.10.19. - 2020.05.30.
Aurora Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 15.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs kedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.11.30.
Kikelet Club Hotel
Miskolctapolca
2-3 éjszaka 9.920,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázs kuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.12.23.
Alfa Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánszokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2020.06.20.
Hotel Panoráma
2-3 éjszaka 12.233,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.01.09. - 2019.12.23.

Szállodák Poroszló környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Poroszló
Kikelet Club Hotel Poroszló
Aurora Hotel Poroszló
A Hotel Aurora wellness szálloda harmonikus fényjátékával, négy csillaghoz méltó modern...
Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Őszelő kedvezmény előfoglalási árakon (min. 2 éj)
Őszi napok (min. 2 éj)

Kormorán Étterem PoroszlóX