Kormorán Étterem és Panzió Poroszló

4,4Ételek / Italok
4,6Kiszolgálás
4,7Ár / érték
4Tisztaság
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
Kedvezményes ajánlat
2022.12.22-ig
Hotel Eger Park
57.600 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval
Hungária Panzió Miskolctapolca - Kikapcsolódás Miskolctapolcán 2022.
Kikapcsolódás Miskolctapolcán 2022.
2022.08.31-ig
Hungária Panzió Miskolctapolca
35.600 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval

Kormorán Étterem és Panzió Poroszló vélemények

Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 43 városban járt márFelfedező - 27 helyen első értékelő5 évnyi aktív tagság
Átlagos 2022. január 29.a párjával járt itt
Régen voltunk kirándulni és a Kormorán étterem megnézésre várt listán. . . Az étteremben faragott berendezések vannak, bár pulttal. Elég kicsi belső helység vár a vendégekre, külső helység tavasszal használható. De benn is felújítás várna az étteremre
A felszolgálás gyors, pergő. .
4Ételek / Italok
4Kiszolgálás
3Hangulat
4Ár / érték arány
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 318 városban járt márFelfedező - 729 helyen első értékelőNépszerű író - 318 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 11622 feltöltött kép
Átlagos 2021. december 23.a párjával járt itt
Tegnap történt, valahol az M3-ason koptattuk a guminkat éppen, amikor hirtelen beugrott egy zöld tábla, hogy Jászberény arra. . . voltam én ott mostanában? Nem hiszem. Na, akkor a kijáratnál egy kanyar, indulás a jelzett irányba. . . Dormánd. . . van itt egy étterem? Jobbra-balra forgattuk a nyakunk, semmi. Besenyőtelek. . .
3Ételek / Italok
3Kiszolgálás
2Hangulat
3Tisztaság
Itt fényképeztem:
Kormorán Étterem és Panzió Poroszló - BelsőKormorán Étterem és Panzió Poroszló - BelsőKormorán Étterem és Panzió Poroszló - BelsőKormorán Étterem és Panzió Poroszló - Étel/italKormorán Étterem és Panzió Poroszló - Étel/italKormorán Étterem és Panzió Poroszló - BelsőKormorán Étterem és Panzió Poroszló - Külső képKormorán Étterem és Panzió Poroszló - Külső képKormorán Étterem és Panzió Poroszló - Egyéb
Még több kép (6 db) >>
Kiváló 2021. október 23.családjával járt itt
Minden évben többször meglátogatjuk Poroszlót és az éttermet. Már párszor végig ettük az étlapot. Bőségesek és finomak az ételek. Házias ízvilág jellemzi.
4Kiszolgálás
Kiváló 2021. augusztus 20.gyerekekkel járt itt
A várakozástól eltekintve, ami nem minden esetben sok! Szuper hely, kedves gyors kiszolgálás. Finom bőséges ételek, csak ajánlani tudom!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 35 városban járt már
Kiváló 2020. szeptember 21.a párjával járt itt
Szállásadónk javaslata alapján néztünk be, nem csalódtunk! Hatalmas, szépen megcsinált "kerthelyiség", bár közvetlen a főút mellett, de nem volt nagyon zavaró a forgalom. A kiszolgáló kedves volt, kimondottan gyorsan hozta a rendelt ételt, ami finom volt és bőséges.
Kiváló 2020. augusztus 25.gyerekekkel járt itt
Nyaralásunk alatt az egyik top helyezett! Bőséges, ízletes és korrekt mennyiségű ételek, jó áron. Udvarias kiszolgálás, jó parkolási lehetőség. Négyen ettünk itt, és mindegyikünktől megkapja az 5*-ot! Asztalfoglalás nincs, sajnos várni kell rá, de igazából meg is értem, hogy miért nem lehet "parlagon hagyni" egy asztalt sem.
Kiváló 2020. július 24.a párjával járt itt
A Tavirózsa utáni kellemetlen élmény, kicsit félve vitt be az étterembe. . . Ugyan úgy két személyes fatányéros a megrendelés tárgya, az előző esetből okulva a halat szerettük volna kicseréltetni rántott gombára, amit a pincér udvariasan tudomásul vette, és gyorsan intézkedett. . .
Kiváló 2020. január 21.gyerekekkel járt itt
Finom leves, friss finom főétel, korrekt ár. Külső a apján választottuk a éttermet, egyszerű belső finom étel, jó és gyors kiszolgálás.
Itt fényképeztem:
Kormorán Étterem és Panzió Poroszló - Egyéb
Kiváló 2019. október 11.egyedül járt itt
Ízletes, finom ételek. Széles választék. Bőséges adag. Csak ajánlani tudom az átutazóban levő vendégenek.
2019. augusztus 14.családjával járt itt
Vacsora időben mentünk, nem volt hely, ott álltunk és várakoztunk, hogy valaki fizet és lesz szabad asztal. Senki nem foglalkozott velünk. Elég hamar találtunk asztalt, bár a fejem feletti gerendán galamb lakott. Ezután minden rendben volt, a kiszolgálás tökéletes, az ételek finomak és bőségesek. A telt házhoz képest, nem kellett sokat várni a vacsorára.
4Ételek / Italok
3Tisztaság