3388 Poroszló, Fő út 58

Wellness csomagok Poroszló városában

Kormorán Étterem Poroszló vélemények

Délibusz TOP szállásértékelő
2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 21.
Szállásadónk javaslata alapján néztünk be, nem csalódtunk! Hatalmas, szépen megcsinált "kerthelyiség", bár közvetlen a főút mellett, de nem volt nagyon zavaró a forgalom. A kiszolgáló kedves volt, kimondottan gyorsan hozta a rendelt ételt, ami finom volt és bőséges. Nemmondom, hogy nagy a választék, de azt amúgy se szeretem, ha az étlap ugyan 10 oldal, de abból 8-at nem tud rendesen elkészíteni a szakács.

2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 25.
Nyaralásunk alatt az egyik top helyezett! Bőséges, ízletes és korrekt mennyiségű ételek, jó áron. Udvarias kiszolgálás, jó parkolási lehetőség. Négyen ettünk itt, és mindegyikünktől megkapja az 5*-ot! Asztalfoglalás nincs, sajnos várni kell rá, de igazából meg is értem, hogy miért nem lehet "parlagon hagyni" egy asztalt sem.

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 24.
A Tavirózsa utáni kellemetlen élmény, kicsit félve vitt be az étterembe. . . Ugyan úgy két személyes fatányéros a megrendelés tárgya, az előző esetből okulva a halat szerettük volna kicseréltetni rántott gombára, amit a pincér udvariasan tudomásul vette, és gyorsan intézkedett. . . Meglepetésünkre egy olyan kétszemélyes fatálat prezentált az udvarias pincér, amin a szánk tátva maradt :-) ez igen!

Mobilról küldte. | 2020. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. január 21.
Finom leves, friss finom főétel, korrekt ár. Külső a apján választottuk a éttermet, egyszerű belső finom étel, jó és gyors kiszolgálás.

Mobilról küldte. | 2019. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. október 11.
Ízletes, finom ételek. Széles választék. Bőséges adag. Csak ajánlani tudom az átutazóban levő vendégenek.

2019. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 14.
Vacsora időben mentünk, nem volt hely, ott álltunk és várakoztunk, hogy valaki fizet és lesz szabad asztal. Senki nem foglalkozott velünk. Elég hamar találtunk asztalt, bár a fejem feletti gerendán galamb lakott. Ezután minden rendben volt, a kiszolgálás tökéletes, az ételek finomak és bőségesek. A telt házhoz képest, nem kellett sokat várni a vacsorára.

Deilinger TOP étteremértékelő
Deilinger TOP egyébhely értékelő
2019. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. július 14.
Az étterem a hagyományos magyar konyhát képviseli. Vasárnap amikor megérkeztünk rengetegen vártak ebédre a viszonylag nagy parkoló majdnem tele volt. Nagy volt a sürgés forgás a személyzet részéről. Négyszemélyes kormorán tálat kértünk, nem ott fogyasztottunk hanem a barátainknál ettük meg az étteremtől nem messze. A tálon lévő étel az átlagos magyar ember számára tökéletes.

Mobilról küldte. | 2019. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. június 1.
A vegyes halászlé nem üti meg az elfogadható szintet. Ha hal helyett bab lenne benne, ízre inkább lehetne babgulyás.
A frissen sült filézett harcsa viszont finom volt.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 10.
Remek környezetben található jól berendezett étterem külső terasszal,csoport esetén lassan halad a kiszolgálás e miatt és a pincér közömbössége miatt romlik a vendég hangulata. Mindezeket kiválóan ellensúlyozta a kiváló étel. Jó hogy fél adagot is lehet rendelni,mert nekünk ez teljesen elég volt. A kint étkezők kiszolgálása a pincérnek nehéz, sokszor az ajtónál ülő vendégnek kell kinyitni az ajtót.

Mobilról küldte. | 2018. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. november 10.
Többször jártunk már itt, szívesen jöttünk vissza, vártuk. Mivel a fűtött étterem részen csak az előre foglalóknak volt hely, kint, a téliesített részen ültünk le. Sajnos ez gyerekekkel hiba volt, mert az 1 nyöszörgő fűtő berendezés szinte semmi meleget nem adott, és az ott töltött 2 óra alatt teljesen szétfagytunk, annak ellenére, hogy a kocsiból hoztunk be plédeket.

Legnépszerűbb csomagok Poroszlón és környékén
Fűzfa Hotel és Pihenőpark
Poroszló
4 nap/3 éjszaka 20.833,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával, wellness-részleg használattal, kedvezményes kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.01.
Szent János Vendégház
2 nap/1 éjszaka 7.333,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hócza Vendégház
Szilvásvárad
4 nap/3 éjszaka 5.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Szent István Hotel
2-3 éjszaka 10.498,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, desszerttel, vacsorák alkalmával korlátlan borfogyasztással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.01. - 2020.12.22.
Park Hotel Minaret
2 nap/1 éjszaka 4.000 - 22.833,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.24. - 2022.04.05.
Sweet-Life Wellnes Apartman
Egerszalók
2 nap/1 éjszaka 7.000 - 10.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.10.29. - 2021.01.06.
Hotel Eger & Park
3 nap/2 éjszaka 17.047 - 23.884,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal
2019.03.01. - 2021.03.31.
Csillagtúra Panzió
3 nap/2 éjszaka 4.725,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.30. - 2021.03.31.
HR Apartmanház
4 nap/3 éjszaka 17.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, szilveszteri gálavacsorával és korlátlan italfogyasztással, bekészítésekkel, fürdőbelépővel,kedvezménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.30. - 2021.01.04.
Sóvirág Vendégház
Hortobágy
2 nap/1 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Bükk Panzió
Szilvásvárad
2020.10.28. - 2020.12.31.
Panoráma Hotel Noszvaj
Noszvaj
2-3 éjszaka 18.783,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szauna-részleg és medence használattal, szoba bekészítéssel, fürdőköntös és játszószoba használattal, sportszer használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.24. - 2020.12.27.

Szállodák Poroszló környékén
Kikelet Club Hotel Poroszló
Panoráma Hotel Noszvaj Poroszló
Szenteste Miskolctapolcán (min. 2 éj)
Tombol a nyár (1 éjtől)
Karácsonyi ajánlat (min. 2 éj)

Kormorán Étterem PoroszlóX