3. helyezett Poroszló

Wellness csomagok Poroszló városában

Kormorán Étterem Poroszló vélemények

Bolya TOP étteremértékelő
2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 5.
Azért kettős érzés, mert az étterem tetőtéri szobájában tölöttünk egy éjszakát. A fogadtatás nagyon kedves, udvarias kiszolgálás, segítőkészség, kedvezmény jár az itt megszállóknak. Nagyon nagy a forgalmuk, sokszor várni kell szabad asztalra, a betérő vendégnek, természetesen nekünk "járt" asztal. Finom ételeket ettünk.

2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 8.
Bőséges választék,finom ételek,nagy adagok, kedves kiszolgálás. Mindig betérünk ha a közelben járunk :) Ettünk már halas ételeket,a férjem kedvence a babgulyás,a lányom kedvence a rántott sertésszelet, az én agy kedvencem a megunhatatlan Gundel palacsinta :) Még nem sikerült olyan ételt válasszunk ami ne izlett volna. Mindenkinek csak ajánlani tudom !

Mobilról küldte. | 2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 3.
Nagyon finom ételek, kedves kiváló kiszolgálás. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Ha mindig erre járunk betérünk egy finom ebédre vagy vacsorára. Vissza térő vendégek vagyunk párommal.

Mobilról küldte. | 2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 26.
Finom, ízletes és bőséges étel. Nagy választási lehetőség. Hangulatos hely. Kedves felszolgálók.

2017. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. október 24.
Íjász versenyről hazafelé,megálltunk az étteremben egy vacsorára. Nem bántuk meg,mert nagyon finomak voltak az ételek. Hatalmas adagok,két személyes egy halászlé,ami tele finom halfilével. A gyerekek kedvenc rántott húsa pedig pont olyan amit szeretnek,puha omlós. A kiszolgálás,rendkívül kedves személyzet. Biztos be térünk még ha erre járunk.

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 15.
Párommal voltam, hétköznap két alkalommal, 2017 októberében. Az átlagosnál jobb ételek, remek hagymaleves meg halászlé, közepesen jó haltál. Az Orly bunda számomra vastag, a rántott ponty kissé száraz volt. Remek grillsajtot fogyaszthattam, külön odafigyeltek az extra kérésre, a fokhagymás grillezett harcsát külön ajánljuk. A kiszolgálás kiváló volt.

2017. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 7.
Egyedül voltam ott. Házi limonádé kizárólag 1 literes kancsóban. A pincér visszautasította a kérésemet, miszerint mi lenne, ha kettéosztanák két fél literesre. Vörösboros marhapörkölt. Elég gyorsan hozzák ki. Óriási adag. Ám kívül kifejezetten hideg, a közepe kifejezetten forró. Amiből csak arra tudok következtetni, hogy mikróban melegítették fel.

Mobilról küldte. | 2017. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 3.
Koszos es szakadt rongyokkal letakart kenyerkosarak, csonka edenyek. Viszont nagyon olcso.

2017. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ebédidőben érkeztünk meg, mégis viszonylag gördülékeny volt a kiszolgálás. Látván a szomszéd asztalon lévő kétszemélyes tál mennyiségét csoportunkból hárman próbálkoztak meg vele (de még így is maradt). Az adag nagy, az ízek hagyományosak. A levesek tökéletesek. Sajnos a fogascsíkok Orly bundája nagyon vastag volt, szinte felismerhetetlen volt benne a hal.

Mobilról küldte. | 2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Remek hely, mindenkinek ajánlom. Gyors, kedves kiszolgálás, nagyon finom ételek. Rengeteg parkolóhely, kinti és benti asztalok.

Legnépszerűbb csomagok Poroszlón és környékén
Fűzfa Hotel és Pihenőpark
Poroszló
3 nap/2 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2018.08.20. - 2019.08.18.
Burg Vendégház
3 nap/2 éjszaka 4.750 - 5.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2018.08.19. - 2019.08.18.
Széchenyi Apartman
Akár 1 éjszaka 20.000,- Ft/család/éj ártól: önellátással, internet elérhetőséggel
2018.06.06. - 2018.12.22.
Panoráma Vendégház
Miskolctapolca
Azonnal foglalható árak. Rögtön visszaigazoljuk, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2018.09.03. - 2018.12.23.
Mátyus Udvarház
3 nap/2 éjszaka 7.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel, egy alkalommal vacsorával, éttermi kedvezménnyel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.06.04. - 2018.08.30.
Alfa Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: levesebéddel bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, szaunaszeánszokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.09.03. - 2018.12.21.
Szent István Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.998,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korlátlan borfogyasztással, ajándék desszerttel, wellness-részleg használattal, szabadidős játékokkal, éttermi kedvezménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.09.01. - 2018.12.22.
Hunguest Hotel Palota
Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 18.400 - 20.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kedvezményes belépőkkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.03.01. - 2018.12.23.
Hotel Aqua Eger
4 nap/3 éjszaka 24.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával, ünnepi programokkal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.12.28. - 2019.01.02.
Szalajka Fogadó
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 8.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.03.01. - 2018.12.31.
Sweet-Life Wellnes Apartman
Egerszalók
2-4 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, játszótér használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.07.01. - 2018.08.31.
Egri Csillag Apartman
3 nap/2 éjszaka 5.975,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2018.08.20. - 2019.08.18.

Szállodák Poroszló környékén
Hajnal Hotel Poroszló
Bükkalja és a Hortobágy találkozási pontjában fekszik Mezőkövesd, Zsóry-fürdő; e...
Kikelet Club Hotel Poroszló
Hotel Eger & Park Poroszló
A Hotel Eger & Park, Eger patinás szállodakomplexuma a belvárosban, Eger történelmi központjától,...
Hajnali élmény (min. 2 éj)
Őszelő kedvezmény előfoglalási árakon (min. 2 éj)
Kedvezményes kikapcsolódás egész évben (min. 3 éj)

Kormorán Étterem PoroszlóX