Kormorán Étterem és Panzió Poroszló

Hunguest Hotel Palota Lillafüred
55.574 Ft / fő / 2 éj-től félpanzióval

Kormorán Étterem és Panzió Poroszló vélemények

Kiváló 2021. augusztus 20.gyerekekkel járt itt
A várakozástól eltekintve, ami nem minden esetben sok! Szuper hely, kedves gyors kiszolgálás. Finom bőséges ételek, csak ajánlani tudom!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 32 városban járt már
Kiváló 2020. szeptember 21.a párjával járt itt
Szállásadónk javaslata alapján néztünk be, nem csalódtunk! Hatalmas, szépen megcsinált "kerthelyiség", bár közvetlen a főút mellett, de nem volt nagyon zavaró a forgalom. A kiszolgáló kedves volt, kimondottan gyorsan hozta a rendelt ételt, ami finom volt és bőséges.
Kiváló 2020. augusztus 25.gyerekekkel járt itt
Nyaralásunk alatt az egyik top helyezett! Bőséges, ízletes és korrekt mennyiségű ételek, jó áron. Udvarias kiszolgálás, jó parkolási lehetőség. Négyen ettünk itt, és mindegyikünktől megkapja az 5*-ot! Asztalfoglalás nincs, sajnos várni kell rá, de igazából meg is értem, hogy miért nem lehet "parlagon hagyni" egy asztalt sem.
Kiváló 2020. július 24.a párjával járt itt
A Tavirózsa utáni kellemetlen élmény, kicsit félve vitt be az étterembe. . . Ugyan úgy két személyes fatányéros a megrendelés tárgya, az előző esetből okulva a halat szerettük volna kicseréltetni rántott gombára, amit a pincér udvariasan tudomásul vette, és gyorsan intézkedett. . .
Kiváló 2020. január 21.gyerekekkel járt itt
Finom leves, friss finom főétel, korrekt ár. Külső a apján választottuk a éttermet, egyszerű belső finom étel, jó és gyors kiszolgálás.
Itt fényképeztem:
Kormorán Étterem és Panzió Poroszló - Egyéb
Kiváló 2019. október 11.egyedül járt itt
Ízletes, finom ételek. Széles választék. Bőséges adag. Csak ajánlani tudom az átutazóban levő vendégenek.
2019. augusztus 14.családjával járt itt
Vacsora időben mentünk, nem volt hely, ott álltunk és várakoztunk, hogy valaki fizet és lesz szabad asztal. Senki nem foglalkozott velünk. Elég hamar találtunk asztalt, bár a fejem feletti gerendán galamb lakott. Ezután minden rendben volt, a kiszolgálás tökéletes, az ételek finomak és bőségesek. A telt házhoz képest, nem kellett sokat várni a vacsorára.
4Ételek / Italok
4Ár / érték arány
3Tisztaság
Átlagos 2019. július 14.barátokkal járt itt
Az étterem a hagyományos magyar konyhát képviseli. Vasárnap amikor megérkeztünk rengetegen vártak ebédre a viszonylag nagy parkoló majdnem tele volt. Nagy volt a sürgés forgás a személyzet részéről. Négyszemélyes kormorán tálat kértünk, nem ott fogyasztottunk hanem a barátainknál ettük meg az étteremtől nem messze.
3Ételek / Italok
Átlagos 2019. június 1.egyedül járt itt
A vegyes halászlé nem üti meg az elfogadható szintet. Ha hal helyett bab lenne benne, ízre inkább lehetne babgulyás.
A frissen sült filézett harcsa viszont finom volt.
1Ételek / Italok
3Kiszolgálás
3Hangulat
2Ár / érték arány
3Tisztaság
2019. május 10.a párjával járt itt
Remek környezetben található jól berendezett étterem külső terasszal,csoport esetén lassan halad a kiszolgálás e miatt és a pincér közömbössége miatt romlik a vendég hangulata. Mindezeket kiválóan ellensúlyozta a kiváló étel. Jó hogy fél adagot is lehet rendelni,mert nekünk ez teljesen elég volt.
4Kiszolgálás
57 értékelés / 6 oldalon