3388 Poroszló, Fő út 58

Wellness csomagok Poroszló városában

Kormorán Étterem és Panzió Poroszló vélemények

Délibusz TOP szállásértékelő
2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 21.
Szállásadónk javaslata alapján néztünk be, nem csalódtunk! Hatalmas, szépen megcsinált "kerthelyiség", bár közvetlen a főút mellett, de nem volt nagyon zavaró a forgalom. A kiszolgáló kedves volt, kimondottan gyorsan hozta a rendelt ételt, ami finom volt és bőséges. Nemmondom, hogy nagy a választék, de azt amúgy se szeretem, ha az étlap ugyan 10 oldal, de abból 8-at nem tud rendesen elkészíteni a szakács.

2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 25.
Nyaralásunk alatt az egyik top helyezett! Bőséges, ízletes és korrekt mennyiségű ételek, jó áron. Udvarias kiszolgálás, jó parkolási lehetőség. Négyen ettünk itt, és mindegyikünktől megkapja az 5*-ot! Asztalfoglalás nincs, sajnos várni kell rá, de igazából meg is értem, hogy miért nem lehet "parlagon hagyni" egy asztalt sem.

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 24.
A Tavirózsa utáni kellemetlen élmény, kicsit félve vitt be az étterembe. . . Ugyan úgy két személyes fatányéros a megrendelés tárgya, az előző esetből okulva a halat szerettük volna kicseréltetni rántott gombára, amit a pincér udvariasan tudomásul vette, és gyorsan intézkedett. . . Meglepetésünkre egy olyan kétszemélyes fatálat prezentált az udvarias pincér, amin a szánk tátva maradt :-) ez igen!

Mobilról küldte. | 2020. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. január 21.
Finom leves, friss finom főétel, korrekt ár. Külső a apján választottuk a éttermet, egyszerű belső finom étel, jó és gyors kiszolgálás.

Mobilról küldte. | 2019. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. október 11.
Ízletes, finom ételek. Széles választék. Bőséges adag. Csak ajánlani tudom az átutazóban levő vendégenek.

2019. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 14.
Vacsora időben mentünk, nem volt hely, ott álltunk és várakoztunk, hogy valaki fizet és lesz szabad asztal. Senki nem foglalkozott velünk. Elég hamar találtunk asztalt, bár a fejem feletti gerendán galamb lakott. Ezután minden rendben volt, a kiszolgálás tökéletes, az ételek finomak és bőségesek. A telt házhoz képest, nem kellett sokat várni a vacsorára.

2019. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. július 14.
Az étterem a hagyományos magyar konyhát képviseli. Vasárnap amikor megérkeztünk rengetegen vártak ebédre a viszonylag nagy parkoló majdnem tele volt. Nagy volt a sürgés forgás a személyzet részéről. Négyszemélyes kormorán tálat kértünk, nem ott fogyasztottunk hanem a barátainknál ettük meg az étteremtől nem messze. A tálon lévő étel az átlagos magyar ember számára tökéletes.

Mobilról küldte. | 2019. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. június 1.
A vegyes halászlé nem üti meg az elfogadható szintet. Ha hal helyett bab lenne benne, ízre inkább lehetne babgulyás.
A frissen sült filézett harcsa viszont finom volt.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 10.
Remek környezetben található jól berendezett étterem külső terasszal,csoport esetén lassan halad a kiszolgálás e miatt és a pincér közömbössége miatt romlik a vendég hangulata. Mindezeket kiválóan ellensúlyozta a kiváló étel. Jó hogy fél adagot is lehet rendelni,mert nekünk ez teljesen elég volt. A kint étkezők kiszolgálása a pincérnek nehéz, sokszor az ajtónál ülő vendégnek kell kinyitni az ajtót.

Mobilról küldte. | 2018. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. november 10.
Többször jártunk már itt, szívesen jöttünk vissza, vártuk. Mivel a fűtött étterem részen csak az előre foglalóknak volt hely, kint, a téliesített részen ültünk le. Sajnos ez gyerekekkel hiba volt, mert az 1 nyöszörgő fűtő berendezés szinte semmi meleget nem adott, és az ott töltött 2 óra alatt teljesen szétfagytunk, annak ellenére, hogy a kocsiból hoztunk be plédeket.

Legnépszerűbb csomagok Poroszlón és környékén
Miskolctapolca
2021.01.27. - 2021.05.31.
Szalajka Fogadó
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 13.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázsfotel használattal, wellness-részleg és játszószoba használattal, parkolással
2021.04.01. - 2021.11.01.
Imola Hotel Platán
3 nap/2 éjszaka 12.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszpark használattal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.01.03. - 2021.12.20.
Aqua Villa Eger
2-3 éjszaka 15.583,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőszobai és ásványvíz bekészítéssel, fürdőbelépővel, borkóstolóval, értékmegőrzési lehetőséggel, parkolással
2020.09.08. - 2021.12.29.
Hajnal Hotel
Mezőkövesd
7 nap/6 éjszaka 12.333,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázzsal, wellness-részleg használattal, napi egy kancsó lúgosított vízzel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.01. - 2021.09.30.
Halháza Vendégház
Sirok
2021.01.27. - 2022.01.27.
La Contessa Kastélyhotel
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 19.900 - 54.800,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.02.05. - 2021.09.14.
Alfa Hotel
Miskolctapolca
4 nap/3 éjszaka 16.650,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szauna szeánszokkal, wellness kuponnal, játszószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.21. - 2021.05.24.
Szent István Hotel
2-3 éjszaka 11.332,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korlátlan borfogyasztással, wellness-részleg és szauna használattal, kedvezménnyel, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.02.02. - 2021.05.30.
Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel
Egerszalók
2 nap/1 éjszaka 20.000 - 38.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.02.05. - 2021.12.22.

Szállodák Poroszló környékén
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Poroszló
Miskolctapolcán, nem messze a világhírű Barlang-fürdőtől található a négycsillagos...
Szent István Hotel Poroszló
Aurora Hotel Poroszló
A Hotel Aurora wellness szálloda harmonikus fényjátékával, négy csillaghoz méltó modern...
Nyári Wellness Vakáció (min. 2 éj)
Egri romantika (min. 2 éj)
Édes semmittevés (min. 2 éj)

Kormorán Étterem és Panzió PoroszlóX