pircsi1

pircsi1 adatlapja

Regisztráció2016.05.03
Utoljára itt2016.08.17

Kiváló 2016. május 5.a párjával járt itt
Sokat kirándulunk mert életünket ez szebbé teszi, bánatunkat mérsékeli. Amikor a szállást lefoglaltam és kifizettem interneten ismerkedtem a Hotellel, megérkezésünkkor sem csalódtam. A hotel Bakony szívében ózon dús erdős környezetben helyezkedik el. Szobánk tiszta, tágas volt. Wellness részlegük kicsi, de szép rendezett.
Felhasználó fényképei:
Hotel Szarvaskút Zirc - Hotel Szarvaskút Zirc - Hotel Szarvaskút Zirc - Hotel Szarvaskút Zirc - Hotel Szarvaskút Zirc - Hotel Szarvaskút Zirc - Hotel Szarvaskút Zirc - Hotel Szarvaskút Zirc - Hotel Szarvaskút Zirc - Hotel Szarvaskút Zirc - Hotel Szarvaskút Zirc -
Kiváló 2016. május 3.a párjával járt itt
A szállást utazás előtt több hónappal előbb lefoglaltuk és kifizettük, sajnos betegség miatt elakartuk halasztani az utazást, valóban jó döntés volt, hogy mégis elutaztunk. A vártnál is jobb volt. Nagyon rendezett tiszta hotel,tágas közösségi tér,ahol kellemesen éreztünk magunkat már az első pillanatban.
Felhasználó fényképei:
Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs - Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs - Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs - Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs - Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs - Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs - Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs - Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs -