Hotel Szarvaskút Zirc ★★★★

Hotel Szarvaskút ZircHotel Szarvaskút Zirc
Hotel Szarvaskút ZircHotel Szarvaskút Zirc
73 fotó

Hotel Szarvaskút Zirc bemutatkozása

A Hotel Szarvaskút Zirctől 3 kilométerre helyezkedik el a bakonyi erdők rejtekében. A kis ékszerdoboz csodás környezetben, négycsillagos kényelemmel és kiszolgálással várja vendégeit. Exkluzív wellness részlegében feltöltődhet a test és a lélek, a Bakonyba szervezett túrákkal pedig adrenalinbombát robbanthat minden ide érkező utazó.

32 vendég értékelése alapján

4,5Kényelem
4,5Szolgáltatás
4,5Étkezés
4,6Elhelyezkedés
Ezek a szállások is érdekelhetnek
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2021.10.31-ig
Club Tihany Hotel
14.850 Ft / fő / éj-től félpanzióval

Hotel Szarvaskút Zirc vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 35 városban járt márFelfedező - 15 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2020. február 28.gyerekekkel járt itt
Nagyon szép hotel, gyönyörű környezetben és kiváló ár-érték arányban. Rengeteg látnivaló és programlehetőség van a közelben, kisgyerekes családok számára is. Eplényi síeléshez választottuk szálláshelynek, nagyon közel van a Pannon Csillagda (Bakonybél), elég közel a Veszprémi Állatkert, közvetlen közelben Zirc nevezetességei.
Kiváló 2019. november 26.barátokkal járt itt
Most hétvégén jártunk itt baráti társasággal. A hotel könnyen megközelíthető, a személyzet nagyon kedves, segítőkész, és bármi, amire külön szükségünk volt, azt rendelkezésünkre bocsátotta. Részletes tájékoztatót kaptunk például a túravonalakról, és elemózsiacsomagot ahhoz. Az ételek nagyon finomak, a bárban bármilyen italt tudtunk kérni.
2019. szeptember 21.a párjával járt itt
szeptember elején jártunk e csodás helyen, nagyon tudom ajánlani akik az erdőben szeretnek barangolni, hatalmas csodálatos nagy erdőség közepén van ez a kis hotel. most éppen felújítás és bővítés zajlott, de ebből mi semmit nem érzékeltünk. a szobák kényelmesek, tiszták, az ételek kiválóak. a wellnes részleg kicsit kicsi, de most bővítik.
Hotel Szarvaskút Zirc - Környék
Kiváló 2018. október 21.a párjával járt itt
10 évvel ezelőtt találtam ezt a helyet de még mindig nem tudtam betelni Vele. Folyamatosan bővülő szépülő környezetben rengeteg lehetőséget kínáló szálloda.
Kiváló 2018. szeptember 24.a párjával járt itt
Földszinti apartmanban laktunk, amelyhez kis udvar is tartozott. Kialakítását és felszereltségét tekintve a legjobb, ahol valaha is jártam. Tulajdonképpen egy jól felszerelt lakás. Más tekintetben is - tisztaság,szolgáltatások és étkezés - kifogástalan. Valószínűleg visszatérünk és már többeknek ajánlottam akár csak egy hétvégi pihenésre is.
4Ár / érték arány
4Étkezés
4Elhelyezkedés
Átlagos 2018. augusztus 20.a párjával járt itt
Két éjszakát töltöttünk itt. Az első nehézségbe rögtön a bejelentkezés után ütköztünk: gyalog kellett a csonagjainkat felcipelni a 2. emeletre, mert nincs lift. Ez érkezéskor és távozáskor kellemetlen. A második "megleptés" az volt, hogy a kinti verőfenyes koradélutáni napsütés ellenére az amúgy nagyon tiszta, tágas szobában a villanykapcsoló után tapogatóztunk, mert a kicsi ablakokat kívülről torony magas fenyőfasor takarja.
4Személyzet
4Tisztaság
3Ár / érték arány
4Kényelem
4Szolgáltatások
3Étkezés
3Elhelyezkedés
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 95 városban járt márFelfedező - 68 helyen első értékelőNépszerű író - 383 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1683 feltöltött kép
Kiváló 2016. november 24.a párjával járt itt
Fantasztikus élmény havas Bakonyban (ahol őzekkel is találkoztunk) megérkezni a szállodába, ahol kellemes meleg, tiszta, illatos szoba vár, kilátással a havas fenyőfákra, az étteremben pattog a tűz a kandallóban.
4Ár / érték arány
4Szolgáltatások
Itt fényképeztem:
Hotel Szarvaskút Zirc - Külső képHotel Szarvaskút Zirc - KörnyékHotel Szarvaskút Zirc - KörnyékHotel Szarvaskút Zirc - KörnyékHotel Szarvaskút Zirc - KörnyékHotel Szarvaskút Zirc - KörnyékHotel Szarvaskút Zirc - BelsőHotel Szarvaskút Zirc - WellnessHotel Szarvaskút Zirc - SzobákHotel Szarvaskút Zirc - SzobákHotel Szarvaskút Zirc - SzobákHotel Szarvaskút Zirc - Környék
Még több kép (9 db) >>
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 35 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. július 2.a párjával járt itt
Csodás a környezet,jó levegő,távol a zajos városoktól:)A felújított étterem pazar,a kemencés ételek kiválóak,a személyzet figyelmes,a választék is bőséges és friss. Wellnes rész is jó volt ,semmi kifogást nem tudok mondani.
Kiváló 2016. június 1.a párjával járt itt
Kiváló szálloda. A szobák tiszták, jól felszereltek. A munkatársak rendkívül kedvesek, udvariasak - érezhető, hogy maximálisan a vendégért vannak. A félpanzióban kapott reggeli és vacsora is kiváló volt. A wellness részleg tiszta, a környezet csodálatos. Aki nyugalomra, kikapcsolódásra vágyik itt mindenképpen megtalálja.
Kiváló 2016. május 5.a párjával járt itt
Sokat kirándulunk mert életünket ez szebbé teszi, bánatunkat mérsékeli. Amikor a szállást lefoglaltam és kifizettem interneten ismerkedtem a Hotellel, megérkezésünkkor sem csalódtam. A hotel Bakony szívében ózon dús erdős környezetben helyezkedik el. Szobánk tiszta, tágas volt. Wellness részlegük kicsi, de szép rendezett.
4Étkezés
Itt fényképeztem:
Hotel Szarvaskút Zirc - KörnyékHotel Szarvaskút Zirc - KörnyékHotel Szarvaskút Zirc - Szórakozás/SportHotel Szarvaskút Zirc - VendéglátásHotel Szarvaskút Zirc - VendéglátásHotel Szarvaskút Zirc - Szórakozás/SportHotel Szarvaskút Zirc - WellnessHotel Szarvaskút Zirc - WellnessHotel Szarvaskút Zirc - SzobákHotel Szarvaskút Zirc - Külső képHotel Szarvaskút Zirc - Külső kép
Még több kép (8 db) >>
32 értékelés / 4 oldalon