pirosrozsa

pirosrozsa adatlapja

Székesfehérváron születtem és itt is élek. Jelenleg álláskereső vagyok. Igaz, nem nagyon tudok elhelyezkedni, mivel a korom miatt nem kellek már sehova sem, de nem adom fel. Bízom benne, hogy egyszer csak bejön valami munkahely. Még nem érzem magam annyira öregnek, hogy "visszavonuljak".
Amerre járunk a férjemmel az vagy autóbusz, vagy pedig vonat.
Ilyen vagyok
Környezettudatos  •  Ínyenc  •  Természetbarát  •  Házias ízek kedvelője  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Gyógyvízben ázó  •  Mindenevő
Regisztráció2016.05.19
Utoljára itt2016.11.16

Kiváló 2016. május 29.a párjával járt itt
Férjemmel elhatároztuk, hogy a házassági évfordulónkat egy igazán kellemes környezetben és egy finom ebéddel fogjuk megünnepelni. Rajta hát, irány a Kiskulacs vendéglő! Sok-sok évvel ezelőtt is létezett már ez a vendéglő, csak akkor más helyen és természetesen más személyzettel. Nos, akkor nosztalgiázzunk!
Kiváló 2016. május 19.a párjával járt itt
2015. tavaszán voltunk a Hotelben egy ajándék wellness pihenésen. Először is úgy indult, hogy az idő igencsak hideg volt. Na jó, ez nem számít, hiszen úgyis meleg vízben leszünk majd! Leérve Siófokra fogadott bennünket a hotel un. kisbusza, hogy a szálláshelyre vigyen. Igen ám, de pénzért, mégpedig fejenként kemény 1.
Kiváló 2016. június 4.a párjával járt itt
Átutazóban jártunk e szép városban, Egerben. Éjszakára kerestünk szállást, de mégis hosszabb lett az itt tartózkodásunk. Ez a város igazán csoda szép. A Hotelben kaptunk egy kellemes hangulatú szép, tiszta, rendezett, barátságos szobát. A személyzet igazán kedves, udvarias, szolgálatkész volt.