Prémium Hotel Panoráma Siófok
8600 Siófok, Beszédes J. sétány 80.

Prémium Hotel Panoráma Siófok a térképen

Prémium Hotel Panoráma Siófok értékelése:

6. helyezett a 219 siófoki szállás közül
22. helyezett Balatonon - 1090 szállás közül

Prémium Hotel Panoráma Siófok bemutatkozása

A megújult Prémium Hotel Panoráma négycsillagos színvonalú kiszolgálást nyújt a siófoki Aranyparton. A nyugodt pihenést a minden igényt kielégítő wellness-részleg garantálja, ahol a fedett úszómedencén túl szaunaparkkal (finn szauna, szanárium, fényterápiás infraszauna, gőzkabin, tepidárium, jégkút, élményzuhany), vízi élményelemekkel tarkított barlangfürdővel és nyáron kültéri medencével várják a vendégeket. Szépségcentrum és fittness terem a látogatók rendelkezésére áll.

Prémium Hotel Panoráma Siófok képei

Prémium Hotel Panoráma Siófok vélemények

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 15.
Kedves fogadtatás, kiváló ételek. A hotel elhelyezkedése nagyon jó, a balkonunk a Balatonra nézett. A wellnes részleget nagyobbnak képzeltem. A recepciósok már a kitett reklámok olvasásakor is felajánlották segítségüket. Nagyon jól éreztük magunkat.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 2.
Szoba átlag alatti ezen a szinten, fürdő apró, de szép berendezésű. Előtér és étterem szép, a gasztronómia átlag alatti, választék szintén. Liftek, folyosók szépek. Wellness nem nagy, de szép, szauna jó. Gőzfürdő nem működött. Összességében átlag alatti. A szombat éjszakai céges rendezvény csak hab volt a tortán, hajnal négykor már el is csendesedtek.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 1.
A vacsora és a reggeli is nagyon finom volt bőséges kínálattal. Talán csak az volt kicsit zavaró, hogy az étterem is és a wellness rèszleg is csak 20.30-ig volt nyitva.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 3.
a szalloda neveben premium szerepel. egy kozepes minosegu hotelnel talan elfogadtam volna, de hianyoltam a kovetkezoket:
-mosoly. . semmibe nem kerul, de egy-ket ettermi kiszolgalotol eltekintve senki nem mosolygot, senki nem volt baratsagos(ahogy baratsagtalan sem, de ez keves)
-ha ki van irva, hogy hetvegen reggeli 10. 30 ig van, igy ha lejovok 9.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 15.
A TV szolgáltatás elég gyakran akadozott, a wifi sebessége nagyon gyenge.
Vacsora kínálata gyenge lehet több fajta étel, pozitív hogy víz viszont ingyen van.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 11.
A szobák borzalmasan kicsik, kétágyas szobában egy pótággyal, már nem lehet közlekedni a helyiségben. Mindenhol por, pókháló és kosz. :( A személyzet kedves, de a dolgát senki sem nagyon tudja....Az ételek finomak voltak, de nem változatos.
Abszolút nem 4*-o kategória.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 10.
Kiváló volt az ellátás, az étkezés. Udvariasak voltak a bejelentkezéskor a szálloda alkalmazottai. Szinte majdnem minden évben itt nyaralunk és eddig csak jó tapasztalataink voltak. Mindehhez még egy nagyon jó idő is párosult. Egyszóval szuper volt!

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 6.
Három éjszakát töltöttünk a hotekban. Az elhelyezés jó volt, bár a szoba lehetett volna nagyobb. A wellness részleg kiváló, a víz jó volt. Az ételek lehettek volna változatosabbak. A kiszolgálás kiváló. Ajánlom mindenkinek.

Mobilról küldte. | 2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 5. - 3 látogató hasznosnak vélte
Sajnos nagy csalódás volt számunkra az idei nyaralás. A szálloda semmiképp nem érdemel 4*-ot, pedig nem ez volt az első ilyen szálloda ahol jártunk. Esténként óriási pókokat fogdostunk a szobában, a gyerekek már féltek elaludni. Külső belső medence gyerekek számára alkalmatlan volt, mivel jéghideg a víz. Ha inni szeretnél, oldd meg! ! !

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Férjem évek óta jár ide egy belföldi konferencia miatt tavasszal. Mindig élvezi a szaunázást, fürdőzést. De idén alig tudtunk néhány órát aludni, mert a szobánk ablakán beszürődött valami folyamatos zúgás, ami nagyon zavaró volt, de mások is a társaságból hasonlóra panaszkodtak. Emellett a férjem durva gyomorrontással jött haza, valószínűleg a reggeli tojásrántotta nem volt friss.

Prémium Hotel Panoráma
3 nap/2 éjszaka 13.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázskedvezménnyel, kerékpár használattal, programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018.11.17-ig
Prémium Hotel Panoráma
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.12.26. - 2018.12.30.
Residence Konferencia és Wellness Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.600 - 27.625,- Ft/fő/éj között: bőséges büféreggelivel és büfévacsorával, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
Érvényes: 2018.12.28-ig
Club218 Siófok Apartmanház
3 nap/2 éjszaka 6.995 - 8.995,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
Hotel Yacht Wellness & Business
2 nap/1 éjszaka 9.899 - 45.291,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Wellness Centrum és Szauna Világ használattal, a Hotel Móló strandjának korlátlan használatával, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, internettel
Érvényes: 2020.09.02-ig
Hotel Magistern Konferencia & Wellness
3 nap/2 éjszaka 9.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, infrakabin használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázs kuponnal, kézműves foglalkozásokkal, gyereksarok használatával, internet elérhetőséggel
Dorina Wellness Apartman
3 nap/2 éjszaka 10.000 - 18.333,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
CE Plaza Hotel
3 nap/2 éjszak 9.975,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázs és koktél kuponnal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.06.30-ig
Apartman Bella Panzió
3 nap/2 éjszaka 6.475,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, állatpark belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Riviéra Apartman
2 nap/1 éjszaka 5.000 - 11.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Prémium Hotel Panoráma
2-3 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szaunaszeánszokkal, kreatív foglalkozásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018.10.23-ig

Szállodák Siófokon és környékén
Hasik Hotel Döbrönte
Döbrönte a fővárostól alig több mint 1,5 órányira található, bájos, bakonyi falvacska. A...
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok
Oda vagyok Magáért... (min. 3 éj)
Családi őszi szünet szellemes napokkal (min. 2 éj)
Őszi kikapcsolódás a Fried Birtokon (min. 2 éj)

SiófokX