Prémium Hotel Panoráma Siófok
8600 Siófok, Beszédes J. sétány 80.

Prémium Hotel Panoráma Siófok a térképen

Prémium Hotel Panoráma Siófok értékelése:

6. helyezett a 216 siófoki szállás közül
19. helyezett Balatonon - 1083 szállás közül

Prémium Hotel Panoráma Siófok bemutatkozása

A megújult Prémium Hotel Panoráma négycsillagos színvonalú kiszolgálást nyújt a siófoki Aranyparton. A nyugodt pihenést a minden igényt kielégítő wellness-részleg garantálja, ahol a fedett úszómedencén túl szaunaparkkal (finn szauna, szanárium, fényterápiás infraszauna, gőzkabin, tepidárium, jégkút, élményzuhany), vízi élményelemekkel tarkított barlangfürdővel és nyáron kültéri medencével várják a vendégeket. Szépségcentrum és fittness terem a látogatók rendelkezésére áll.

Prémium Hotel Panoráma Siófok képei

Prémium Hotel Panoráma Siófok vélemények

Mobilról küldte. | 2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 5.
Sajnos nagy csalódás volt számunkra az idei nyaralás. A szálloda semmiképp nem érdemel 4*-ot, pedig nem ez volt az első ilyen szálloda ahol jártunk. Esténként óriási pókokat fogdostunk a szobában, a gyerekek már féltek elaludni. Külső belső medence gyerekek számára alkalmatlan volt, mivel jéghideg a víz. Ha inni szeretnél, oldd meg! ! !

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 29.
Férjem évek óta jár ide egy belföldi konferencia miatt tavasszal. Mindig élvezi a szaunázást, fürdőzést. De idén alig tudtunk néhány órát aludni, mert a szobánk ablakán beszürődött valami folyamatos zúgás, ami nagyon zavaró volt, de mások is a társaságból hasonlóra panaszkodtak. Emellett a férjem durva gyomorrontással jött haza, valószínűleg a reggeli tojásrántotta nem volt friss.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 22.
Párommal együtt töltöttünk el egy punkosdi hétvégét a hotelben. Nagyon jol éreztük magunkat, a szemelyzet rendkivul segítőkész volt, és minden étkezésnel a választékra sem lehetett panasz. Viszont minden reggel es este szinte ugyanazok az ételek voltak kirakva, kevés volt az újdonság. A hotel csendes, kiválóan alkalmas pihenésre.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 28.

Az ott létünk alatt félpanziós ellátást kaptunk.
A reggeli változatos, bőséges, finom, friss volt.
Az italok is minden igényt kielégítőek voltak. Aminek melegnek kellett lenni az meleg, aminek hidegnek, az hideg volt!
Köszönjük a lehetőséget, hogy az értékelésben részt vehetünk.
Üdv

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 19.
Egyetlen dolog volt ami nagyon bosszantó volt számomra, hogy az ajánlatban 1fizet 2kap koktéllal hirdették a wellnest de egyáltalán nem volt koktél! ! ! ! Minden más klassz volt! Tisztaság nagyon rendben van! Kedves laza személyzet! Kaja finom és választékos! Csak az a koktél! ! Szerettem volna tökéletes lazulást de ez miatt nem lett az!

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 16.
A Prémium Hotel Panoráma elhelyezkedése kitűnő, közvetlen a Balaton partján található, gyönyörű kilátással. Tóparti sétához vagy pihenéshez a legjobb.
A szálloda szolgáltatásai sokrétűek és a személyzet hozzáállása is kiváló. Minden szempontból megelégedettek vagyunk, mindenkinek szívesen ajánljuk.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 9.
Párommal töltöttünk egy felejthetetlen hétvégét a szállodában. Ő először járt a Balatonnál, így fontosnak éreztem, hogy a szálloda választása is tökéletes legyen. Nem ért csalódás. A hely közvetlenül a parton található, a személyzet mindig mosolygott, kedvesen igyekeztek mindenben a kedvünkben járni, a megérkezés első percétől.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 4.
Az időjárás volt csak pocsék de ez nem a szálloda hibája. Kedves személyzet, finom bőséges ételek, sok frissensült. Finom házi sütik, Nagy szaunák, sokféle szauna választék, érdekes szauna szeánszok. A medence lehetne nagyobb, de ha jobb az időjárás biztos nem lettek volna olyan sokan a medencéknél.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 3.
Ami mindent visz, az étkezés. Kiváló ételek, édességek, felszolgálás. Pici, de bosszantó hiba: Alapvető, hogy minden asztalon legyen só, ami nem volt, keresgélni kellett minden alkalommal. A nyers sonkavágáshoz éles kés vagy állandó erős személy kellett volna. Hetekkel korábban meghatározott elhelyezkedésű szoba helyett mást kaptam.

2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. április 3.
Köszönöm,hogy a 4 napot /124-es szoba/ 8-éves unokámmal rendkívül
sok, és érdekes programmal tölthettük el. Minden tökéletes volt, remélem, hogy
visszatérő vendégek leszünk.

Hátszegi Jánosné

Prémium Hotel Panoráma
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: reggelis vagy félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kerékpár használatával, internet elérhetőséggel
2018.09.02. - 2018.09.29.
Prémium Hotel Panoráma
3-5 éjszaka 21.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2018.06.29. - 2018.08.24.
Residence Konferencia és Wellness Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.400 - 36.900,- Ft/fő/éj között: bőséges büféreggelivel és büfévacsorával, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
2018.06.01. - 2018.12.20.
Hotel Yacht Wellness & Business
3 nap/2 éjszaka 26.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és strand használattal, szauna szeánsszal, internet elérhetőséggel
2018.07.01. - 2018.08.26.
Hotel Magistern Konferencia & Wellness
3 nap/2 éjszaka 19.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, internet elérhetőséggel
2018.07.22. - 2018.08.21.
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel
2-3 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázs-kuponnal, éjszakák számától függően egyéb extrákkal, internet elérhetőséggel
2018.07.04. - 2018.08.20.
Dorina Wellness Apartman
3 nap/2 éjszaka 5.000 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2018.09.24. - 2019.07.15.
CE Plaza Hotel
Akár 1 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szórakoztató- és gyermekprogramokkal, internet elérhetőséggel
2018.07.01. - 2018.08.31.
Gründner Panzió
6 nap/5 éjszaka 9.500 - 16.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2018.07.22. - 2019.07.15.
Riviéra Apartman
2 nap/1 éjszaka 5.000 - 14.400,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2018.07.15. - 2019.07.15.
Janus Boutique Hotel & Spa
3 nap/2 éjszaka 12.645 - 31.878,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2018.07.15. - 2018.12.04.
Prémium Hotel Panoráma
4-5 éjszaka 19.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, internet elérhetőséggel
2018.06.29. - 2018.08.24.

Szállodák Siófokon és környékén
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok
Hasik Hotel Döbrönte
Döbrönte a fővárostól alig több mint 1,5 órányira található, bájos, bakonyi falvacska. A...
Sungarden vakáció (min. 2 éj)
Egy tisztes ősz halánték... (min. 3 éj)
Balaton love (min. 3 éj)

SiófokX