Prémium Hotel Panoráma Siófok

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Húsvét >>  |  Március 15. >>
Prémium Hotel Panoráma Siófok
8600 Siófok, Beszédes J. sétány 80.

Prémium Hotel Panoráma Siófok a térképen

Prémium Hotel Panoráma Siófok értékelése:

9. helyezett a 214 siófoki szállás közül
26. helyezett Balatonon - 1071 szállás közül

Prémium Hotel Panoráma Siófok bemutatkozása

A megújult Prémium Hotel Panoráma négycsillagos színvonalú kiszolgálást nyújt a siófoki Aranyparton. A nyugodt pihenést a minden igényt kielégítő wellness-részleg garantálja, ahol a fedett úszómedencén túl szaunaparkkal (finn szauna, szanárium, fényterápiás infraszauna, gőzkabin, tepidárium, jégkút, élményzuhany), vízi élményelemekkel tarkított barlangfürdővel és nyáron kültéri medencével várják a vendégeket. Szépségcentrum és fittness terem a látogatók rendelkezésére áll.

Prémium Hotel Panoráma Siófok képei

Prémium Hotel Panoráma Siófok vélemények

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 5.
A személyzet nagyon udvarias és segítőkész. A szobák rendben voltak! A szilveszteri ülésrend miatt már korábban írtak e-mail, hogy a lehető legjobban érezzük magunkat. Kérésemre kaptunk szobát a 8. emeleten ahonnan szép a kilátás. Az asztaltársaság is remek volt. A gálavacsora az étkezőben és a különteremben lett megtartva viszont a zenekar és a táncparkett az előtérben (recepció) volt ami elég kicsi.

2017. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. december 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Remek 3 éjszakát töltöttünk a családdal. A személyzet nagyon kedves és udvarias. A szoba kényelmes és tiszta. Az ételek bőségesek és finomak voltak, amint valami fogyóban volt azonnal cserélték. A wellness részleg jó, csak a barlang medence pici.

2017. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. november 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
Pár napot töltöttem barátnőmmel a Panoráma hotelben. Pihenni,kikapcsolódni mentünk. Imádtam minden percét az ott létünknek,minden nagyon szuper volt. Bőséges volt az ételkínálat,nagyon kedvesek és készségesek voltak a felszolgáló Urak,Hölgyek! A szobáink is nagyszerüek voltak ,az elképzelésünknek megfeleltek. Nagyokat aludtunk. Külön tetszett hogy a 7.

2017. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. november 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Személyzet ,tisztaság,elhelyezkedés,masszőr kiváló. Negatívumot igazán nem tudok mondani,csak 1-2 észrevétel,hátha segíthetem ezzel a szálloda munkáját. A vacsoránál lehetne nagyobb kínálat is(köretek ,saláták bőségesek,de a vega és húsételek nem),reggeli nagyon jó! Kiszolgálással nem volt semmi probléma.

2017. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. november 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
A hotel elhelyezkedése kitűnő, a személyzet nagyon kedves, az ételek nagyon finomak, a medence mérete is megfelelő. Egy dolog zavart csak minket, a fürdőszoba nagyon szűkös.

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 9.
Már nyugisabb részén van a sétánynak, az éjszakai élet már nem nagyon hallható. Előcsarnok és az étterem igen tágas, szép kialakítású. Az ételválaszték nagyon bőséges és finom.
.A személyzet csak dicséretet érdemel,mert egytől egyig akivel találkoztunk KEDVES SEGÍTŐKÉSZ volt.
Előcsarnok és az étterem igen tágas, szép kialakítású

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 30.
Elhelyezkedés kiváló. Már nyugisabb részén van a sétánynak, az éjszakai bulizás már nem nagyon hallható. Előcsarnok és az étterem igen tágas, szép kialakítású. Az ételválaszték nagyon bőséges és finom! Az étterem teraszán étkezni nagyon kellemes volt. Talán picit zavaró, hogy a pincérek mindig azonnal elviszik a használt evőeszközöket, de biztosan ez van kiadva nekik.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 22.
Nem értettem miért kell a vacsoránál az italfogyasztásomat fizetni egy félpanziós ellátásnál. A kisgyermekesek számára biztosan beiktatnék egy-két fajta bébi ételt is, illetve a tápszeres babák kedvéért lehetőséget biztosítani a tápszerfolyadék megmelegítésére. Rendszeresen hiányzott a hideg tej a "szamovárból".

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 19.
Az emberek mindenben a hibát keresik,és azt mindig lehet találni! Mi nagyon meg voltunk elégedve mindennel. A személyzet csak dicséretet érdemel,mert egytől egyig akivel találkoztunk KEDVES SEGÍTŐKÉSZ volt. Az ételek full finomak voltak MIND. A kiszolgáló személyzet nagyon fegyelmezett/AMI RITKA/ a bajszos uriember feketében háááát Ő CSÚCS SZUPER FIGURA!

Mobilról küldte. | 2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 17.
A szoba lehetne picit nagyobb 3 főre. Az ételek kiválóak, a személyzet minden tagja kedves, udvarias és nagyon segítőkész. A Balaton nagyon közel van!

Prémium Hotel Panoráma
4 nap/3 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, húsvéti mulatsággal, szauna szeánszokkal, ünnepi programokkal, internet elérhetőséggel
2018.03.30. - 2018.04.02.
Prémium Hotel Panoráma
2 vagy 3 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal, kávé- és sütisarokkal, masszázskuponnal, késői kijelentkezéssel, internet elérhetőséggel
2018.03.15. - 2018.03.18.
Residence Konferencia és Wellness Hotel
Akár 1 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, gyermekjátszóval
2018.01.02. - 2018.03.28.
Hotel Yacht Wellness & Business
3 nap/2 éjszaka 9.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és szauna használattal, internet elérhetőséggel
2017.11.05. - 2018.02.28.
Hotel Magistern Konferencia & Wellness
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, sétahajózással, internet elérhetőséggel
2018.06.01. - 2018.07.08.
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel
4 nap/3 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, leves-ebéddel, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, wellness-kuponnal, változatos programokkal, internet elérhetőséggel
2018.03.30. - 2018.04.02.
Dorina Wellness Apartman
4 nap/3 éjszaka 2.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.19. - 2018.06.01.
CE Plaza Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kuponokkal, élőzenével, internet elérhetőséggel
2018.02.27. - 2018.06.15.
Hotel Móló
3 nap/2 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és strand használattal, szauna szeánsszal, internet elérhetőséggel
2018.06.01. - 2018.06.30.
Villa Campana
3 nap/2 éjszaka 7.975,- Ft6fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék pezsgővel, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, masszázskuponnal, kedvezményes kerékpár bérléssel, délutáni teázással, internet elérhetőséggel
2018.03.30. - 2018.04.04.
Jókai Villa
3 nap/2 éjszaka 8.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, 1 üveg pezsgővel, délutáni teázással, wellness-részleg használattal, kedvezményes fürdőbelépővel, masszázskuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.01. - 2018.02.28.
Prémium Hotel Panoráma
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2018.06.15. - 2018.06.28.

Szállodák Siófokon és környékén
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok
Hasik Hotel Döbrönte
Döbrönte a fővárostól alig több mint 1,5 órányira található, bájos, bakonyi falvacska. A...
Húsvéti wellness piknik (min. 3 éj)
Március 15-i ünnepi kikapcsolódás (min. 2 éj)
Valentin hétvége, romantikával és pihenéssel (min. 2 éj)

SiófokX