Prémium Hotel Panoráma Siófok
8600 Siófok, Beszédes J. sétány 80.

Prémium Hotel Panoráma Siófok a térképen

Prémium Hotel Panoráma Siófok értékelése:

18. helyezett a 221 siófoki szállás közül
70. helyezett Balatonon - 1122 szállás közül

Prémium Hotel Panoráma Siófok bemutatkozása

A megújult Prémium Hotel Panoráma négycsillagos színvonalú kiszolgálást nyújt a siófoki Aranyparton. A nyugodt pihenést a minden igényt kielégítő wellness-részleg garantálja, ahol a fedett úszómedencén túl szaunaparkkal (finn szauna, szanárium, fényterápiás infraszauna, gőzkabin, tepidárium, jégkút, élményzuhany), vízi élményelemekkel tarkított barlangfürdővel és nyáron kültéri medencével várják a vendégeket. Szépségcentrum és fittness terem a látogatók rendelkezésére áll.

Prémium Hotel Panoráma Siófok képei

Prémium Hotel Panoráma Siófok vélemények

2020. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. március 3.
Kicsivel előbb érkeztünk a hotelba, mint ahogy terveztük kb. 30- 40 perccel, de nem volt probléma, elfoglalhattuk a szobát. Nagyon kedves, udvarias a személyzet, és rendkívül segítőkészek. Pontosan, érthetően adnak útbaigazítást, még akkor is, ha már kb. a 132. ember kérdezi ugyan azt tőlük. A tisztaság kifogástalan, sehol egy porszem, pedig szőnyegpadló van a szobákban, és a folyosókon is.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 6.
Nagyon készséges a személyzet, gördülékeny a ki- és bejelentkezés. Finomak és változatosak az ételek. Jó hangulatú utószilveszteri retropartit szerveztek. A wellness-részlegben a 4 szauna tágas, kora reggeltől működik, frissítő ital és sok nyugágy áll rendelkezésre. Az élménymedencében az élményelemek viszont csak korlátozottan voltak bekapcsolva.

2019. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. január 3.
A szálloda tetszett, bár ár- érték arány nem megfelelő. Az ételek finomak. Sajnos, nagyon szeles napokat fogtunk ki, ezért az erkély ablak és ajtó folyamatosan nyikorgott.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 30.
A személyzet udvarias, a kiszolgálás maximális. Az étel finom, változatos. A pihenést szervezett kiegészítő programokkal, szolgáltatásokkal is segítik. A szobák tiszták, de hiányoltunk legalább egy kényelmes ülőalkalmatosságot.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 27.
A párommal, barátainkkal azt mondhatom, nagy wellnesselni járósok vagyunk, évente 2-3 helyen is járunk, mindig máshol. Idén nyáron erre a szállodára esett a választásunk, az interneten nagyon meggyőztek a látottak. Nos. . . Belépve a recepcióhoz, valóban szép volt minden, aztán felmentünk a szobába.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 21.
Egy áprilisi hétvégén voltunk itt. Azt hittük hogy kevesen lesznek a szállodában de tévedtünk. A recepciós kis hölgy nagyon kedves volt elmondta mi merre van mivel még nem voltunk itt. A szoba kicsi de barátságos. A belső wellnes részlegről ne beszéljük olyan kicsi és használhatatlan. Egy kád méretű melegvízes medence meg egy kicsi úszómedence 5*3.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 17.
Egy 10 éves gyerekkel töltöttünk el 6 éjszakát a szállodában. A pótággyal egy kicsit szűkös volt a szoba, de még nem ment a kényelem rovására. Az érkezéskor a szoba elfoglalható volt. A személyzet udvarias és segítőkész. A parkoló zárható, a szálloda mellett van, kiváló, mindig volt hely. A strand és part nagyon jó.

Apamaci TOP egyébhely értékelő
2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 12.
Pünkösdi hosszú hétvégére egy siófoki pihenést választottunk. A Prémium Hotel Panoráma "Pünkösdi királyság" csomagot kínált. Régen jártunk Siófokon, így e mellett döntöttünk a meglehetősen borsos ára ellenére. Általában nem szokott gondot okozni egy-egy szálláshely, vagy étterem értékelése, most azonban komoly zavarban vagyok, vélhetően az éles ellentétek miatt.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 3.
A hotel kiváló fekvéssel rendelkezik, reggeli közben is csodálható a Balaton. A személyzet kedves, segítőkész. A félpanziós ellátás minden igényt kielégített, a lazacos salátától a borjúpaparikásig. Reggeli és vacsora mellé is volt friss gyümölcs. A kölcsönözhető bicikli rövidtávokra tökéletes.

2019. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. március 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy szülinapi ajándékba kapott hétvégét töltöttünk az unokánkkal. Nagyon jól éreztük magunkat , mind a hárman. A szálloda szép, tiszta, rendezett. Az ételek finomak , változatosak, a felszolgálók figyelmesek. A fürdő igaz elég pici, de minden megtalálható ami egy ilyen rövid pihenéshez kell. A szoba három személynek kicsi, de minden megoldható mert csak kevés időt töltöttünk a szobába.

Prémium Hotel Panoráma
4 nap/3 éjszaka 23.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.22-ig
Prémium Hotel Panoráma
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.25-ig
Residence Konferencia és Wellness Hotel
5 nap/4 éjszaka 13.260 - 20.477,- Ft/fő/éj között: bőséges büféreggelivel és büfévacsorával, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
Érvényes: 2020.12.22-ig
Hotel Yacht Wellness & Business
3 nap/2 éjszaka 13.810 - 27.905,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.26-ig
Hotel Magistern Konferencia & Wellness
2-4 éjszaka 14.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyermekeknek meglepetéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.07.12-ig
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel
Dorina Wellness Apartman
3 nap/2 éjszaka 6.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
CE Plaza Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.475,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs és koktél kuponnal, játszóházzal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Apartman Bella Panzió
Balla Apartmanház
2 nap/1 éjszaka 5.250 - 6.750,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Azúr
2 nap/1 éjszaka 17.600 - 59.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fürdőköntös használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.27-ig
Prémium Hotel Panoráma
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, üdvözlőitallal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.23. - 2020.08.29.

Szállodák Siófok környékén
Holiday Hotel Csopak Csopak
Hotel Wellamarin Zamárdi
Kedvezményes ár félpanzióval - teljes előrefizetéssel
Senior ajánlat (min. 3 éj)
WELLAzítás (1 éjtől)

SiófokX