Prémium Hotel Panoráma Siófok
8600 Siófok, Beszédes J. sétány 80.

Prémium Hotel Panoráma Siófok a térképen

Prémium Hotel Panoráma Siófok értékelése:

13. helyezett a 221 siófoki szállás közül
49. helyezett Balatonon - 1126 szállás közül

Prémium Hotel Panoráma Siófok bemutatkozása

A megújult Prémium Hotel Panoráma négycsillagos színvonalú kiszolgálást nyújt a siófoki Aranyparton. A nyugodt pihenést a minden igényt kielégítő wellness-részleg garantálja, ahol a fedett úszómedencén túl szaunaparkkal (finn szauna, szanárium, fényterápiás infraszauna, gőzkabin, tepidárium, jégkút, élményzuhany), vízi élményelemekkel tarkított barlangfürdővel és nyáron kültéri medencével várják a vendégeket. Szépségcentrum és fittness terem a látogatók rendelkezésére áll.

Prémium Hotel Panoráma Siófok képei

Prémium Hotel Panoráma Siófok vélemények

2020. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 1.
A szálloda kitűnő elhelyezkedése és a szobánkból látni lehetett a Balatont ami plusz élményt okozott. A személyzet kedves és segítőkész. Az ételek választékosak és finomak voltak. Az étteremből gyönyörű panoráma nyílik a Balatonra. A Wellness részlege is jó a medencék, napozóágyak, napernyők amik benne vannak a szoba árában.

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 28.
Negatív: A wellness részleg nagyon kicsi a szállás méretéhez képest, illetve lehetne este tovább nyitva. A szobát nem takarították minden nap, illetve a törölközőket sem cserélik minden nap.
Pozitív: Közvetlen a parton való elhelyezkedés.

2020. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. július 12.
Összességében elégedettek voltunk a szállással. De a reggelinél nem minden pékáru volt friss. A vacsora választék a többi szállodával összevetve nem volt bőséges.

2020. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. június 27.
A szállóda közel van a korzóhoz de már csöndes környezetben.
A standard szoba két főre kiváló de pótágyon egy kamasz gyerekkel már szükös. A fürdőszoba se nagy.
A személyzet kedves és segítőkész.

2020. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. március 3.
Kicsivel előbb érkeztünk a hotelba, mint ahogy terveztük kb. 30- 40 perccel, de nem volt probléma, elfoglalhattuk a szobát. Nagyon kedves, udvarias a személyzet, és rendkívül segítőkészek. Pontosan, érthetően adnak útbaigazítást, még akkor is, ha már kb. a 132. ember kérdezi ugyan azt tőlük. A tisztaság kifogástalan, sehol egy porszem, pedig szőnyegpadló van a szobákban, és a folyosókon is.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 6.
Nagyon készséges a személyzet, gördülékeny a ki- és bejelentkezés. Finomak és változatosak az ételek. Jó hangulatú utószilveszteri retropartit szerveztek. A wellness-részlegben a 4 szauna tágas, kora reggeltől működik, frissítő ital és sok nyugágy áll rendelkezésre. Az élménymedencében az élményelemek viszont csak korlátozottan voltak bekapcsolva.

2019. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. január 3.
A szálloda tetszett, bár ár- érték arány nem megfelelő. Az ételek finomak. Sajnos, nagyon szeles napokat fogtunk ki, ezért az erkély ablak és ajtó folyamatosan nyikorgott.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 30.
A személyzet udvarias, a kiszolgálás maximális. Az étel finom, változatos. A pihenést szervezett kiegészítő programokkal, szolgáltatásokkal is segítik. A szobák tiszták, de hiányoltunk legalább egy kényelmes ülőalkalmatosságot.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 27.
A párommal, barátainkkal azt mondhatom, nagy wellnesselni járósok vagyunk, évente 2-3 helyen is járunk, mindig máshol. Idén nyáron erre a szállodára esett a választásunk, az interneten nagyon meggyőztek a látottak. Nos. . . Belépve a recepcióhoz, valóban szép volt minden, aztán felmentünk a szobába.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 21.
Egy áprilisi hétvégén voltunk itt. Azt hittük hogy kevesen lesznek a szállodában de tévedtünk. A recepciós kis hölgy nagyon kedves volt elmondta mi merre van mivel még nem voltunk itt. A szoba kicsi de barátságos. A belső wellnes részlegről ne beszéljük olyan kicsi és használhatatlan. Egy kád méretű melegvízes medence meg egy kicsi úszómedence 5*3.

Prémium Hotel Panoráma
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, üdvözlőitallal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.29-ig
Prémium Hotel Panoráma
3 nap/2 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.10.03-ig
Hotel Yacht Wellness & Business
3 nap/2 éjszaka 18.837 - 42.384,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, a szomszédos Hotel Móló strandjának korlátlan használatával, fürdőköpeny és törülköző bekészítéssel, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Residence Konferencia és Wellness Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.792 - 27.247,- Ft/fő/éj között: bőséges büféreggelivel és büfévacsorával, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
Érvényes: 2020.12.22-ig
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel
2021.02.01. - 2021.08.12.
Hotel Magistern Konferencia & Wellness
3 nap/2 éjszaka 20.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.24-ig
CE Plaza Hotel
2 nap/1 éjszaka 18.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs kuponnal, kedvezményekkel, játszóház használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.23-ig
Apartman Bella Panzió
3 nap/2 éjszaka 6.725,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, állatkert belépővel, kései kijelentkezéssel, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.14. - 2021.05.20.
Balla Apartmanház
2 nap/1 éjszaka 5.750 - 7.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.08.12-ig
Hotel Móló
3 nap/2 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és szauna használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Hotel Carpe Diem
3 nap/2 éjszaka 9.360 - 12.960,- Ft/fő/éj között: reggelivel, üdvözlőitallal, játszótérrel
Érvényes: 2020.09.26-ig
Prémium Hotel Panoráma
2 nap/1 éjszaka 13.000 - 16.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.19-ig

Szállodák Siófokon és környékén
Holiday Hotel Csopak Csopak
Hotel Yacht Wellness & Business Siófok
Előrefizetési kedvezmény félpanzióval
Napi ár félpanziós ellátással (1 éjtől)
Siófoki nyár (min. 2 éj)

SiófokX