Prémium Hotel Panoráma Siófok

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Nyaralás >>  |  Pünkösd >>
Prémium Hotel Panoráma Siófok
8600 Siófok, Beszédes J. sétány 80.

Prémium Hotel Panoráma Siófok a térképen

Prémium Hotel Panoráma Siófok értékelése:

5. helyezett a 214 siófoki szállás közül
21. helyezett Balatonon - 1076 szállás közül

Prémium Hotel Panoráma Siófok bemutatkozása

A megújult Prémium Hotel Panoráma négycsillagos színvonalú kiszolgálást nyújt a siófoki Aranyparton. A nyugodt pihenést a minden igényt kielégítő wellness-részleg garantálja, ahol a fedett úszómedencén túl szaunaparkkal (finn szauna, szanárium, fényterápiás infraszauna, gőzkabin, tepidárium, jégkút, élményzuhany), vízi élményelemekkel tarkított barlangfürdővel és nyáron kültéri medencével várják a vendégeket. Szépségcentrum és fittness terem a látogatók rendelkezésére áll.

Prémium Hotel Panoráma Siófok képei

Prémium Hotel Panoráma Siófok vélemények

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 19.
Egyetlen dolog volt ami nagyon bosszantó volt számomra, hogy az ajánlatban 1fizet 2kap koktéllal hirdették a wellnest de egyáltalán nem volt koktél! ! ! ! Minden más klassz volt! Tisztaság nagyon rendben van! Kedves laza személyzet! Kaja finom és választékos! Csak az a koktél! ! Szerettem volna tökéletes lazulást de ez miatt nem lett az!

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 16.
A Prémium Hotel Panoráma elhelyezkedése kitűnő, közvetlen a Balaton partján található, gyönyörű kilátással. Tóparti sétához vagy pihenéshez a legjobb.
A szálloda szolgáltatásai sokrétűek és a személyzet hozzáállása is kiváló. Minden szempontból megelégedettek vagyunk, mindenkinek szívesen ajánljuk.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 9.
Párommal töltöttünk egy felejthetetlen hétvégét a szállodában. Ő először járt a Balatonnál, így fontosnak éreztem, hogy a szálloda választása is tökéletes legyen. Nem ért csalódás. A hely közvetlenül a parton található, a személyzet mindig mosolygott, kedvesen igyekeztek mindenben a kedvünkben járni, a megérkezés első percétől.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 4.
Az időjárás volt csak pocsék de ez nem a szálloda hibája. Kedves személyzet, finom bőséges ételek, sok frissensült. Finom házi sütik, Nagy szaunák, sokféle szauna választék, érdekes szauna szeánszok. A medence lehetne nagyobb, de ha jobb az időjárás biztos nem lettek volna olyan sokan a medencéknél.

Értékelt: 2018. április 3.
Ami mindent visz, az étkezés. Kiváló ételek, édességek, felszolgálás. Pici, de bosszantó hiba: Alapvető, hogy minden asztalon legyen só, ami nem volt, keresgélni kellett minden alkalommal. A nyers sonkavágáshoz éles kés vagy állandó erős személy kellett volna. Hetekkel korábban meghatározott elhelyezkedésű szoba helyett mást kaptam.

2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Köszönöm,hogy a 4 napot /124-es szoba/ 8-éves unokámmal rendkívül
sok, és érdekes programmal tölthettük el. Minden tökéletes volt, remélem, hogy
visszatérő vendégek leszünk.

Hátszegi Jánosné

2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. április 3.
Remek 4 napot töltöttünk egy kisgyermekkel és egy felnőttkorú gyerekkel a szállodában. Ugyan a wellness részleg kicsit szűkös, de mivel a gyerek (-és felnőtt) programok jól szervezettek voltak, így nem éreztük hiányát, mert nem akartunk egész nap fürdőzni, szaunázni. . . Volt itt minden a gyerekeknek (játszószoba, kézműves délutánok, tojáskeresés, póni lovaglás stb.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 19.
Párommal voltunk gyerekek nélkül ünnepi hétvégén, tehát fel voltunk készülve a tömegre, amire a szálloda is, hiszen sok alkalmazott dolgozott és igen készségesek, kedvesek, segítőkészek voltak. Tehát személyzet 5 csillag. Wellness sajnos elég kicsi volt ennyi embernek, nem sokat tudtunk ott tölteni, mert sokszor nem fértünk be sehova, de ez ünnepi hétvégén nem különleges, tehát belefér.

2018. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 18.
Két éjszakát töltöttünk a szállodában,a személyzet hihetetlenül kedves,és segítőkész,az ételek pedig nagyon finomak voltak.Ami talán egy kicsit hiányos volt,a gyerekeknek nem volt túl sok elfoglaltsági lehetőség.(8éves)

2018. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 13.
Három kis unokánkkal (2, 7 és 9 évesek) érkeztünk a Hotelba. Két légterű elhelyezésben, mindenkinek külön kényelmes ágya volt. A szoba világos, tiszta. (3. emelet). A wellness nagyon jól felszerelt. ( finn szauna, infra szauna, szanárium, gőzkabin, jégkút, meleg vizes "barlang" medence, úszó medence). A reggeli és a vacsora is bőséges, ízletes, nagy választékú.

Prémium Hotel Panoráma
2-3 éjszaka 14.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, retro bulival, gyermekfoglalkozásokkal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, wellness kuponnal, szauna szeánsszal, internet elérhetőséggel
2018.04.27. - 2018.05.01.
Prémium Hotel Panoráma
3-5 éjszaka 21.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2018.06.29. - 2018.08.25.
Residence Konferencia és Wellness Hotel
2 nap/1 éjszaka 23.500 - 40.000,- Ft/fő/éj között: bőséges büféreggelivel és büfévacsorával, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
2018.06.01. - 2018.12.20.
Hotel Yacht Wellness & Business
3 nap/2 éjszaka 14.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyümölcslével, wellness-részleg és strandhasználattal, masszázzsal, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2018.12.23.
Hotel Magistern Konferencia & Wellness
3 nap/2 éjszaka 5.400,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, infrakabin használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.03.01. - 2018.06.01.
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel
Akár 1 éjszaka 9.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, palacsinta délutánnal, ajándék ebéddel, wellness-részleg használattal, masszázs-kuponnal, internet elérhetőséggel
2018.02.01. - 2018.06.03.
CE Plaza Hotel
Akár 1 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szórakoztató- és gyermekprogramokkal, internet elérhetőséggel
2018.07.01. - 2018.08.31.
Hotel Korona Siófok
4 nap/3 éjszaka 7.498,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, klíma-, szabadtéri medencék és óriás trambulin használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.05.18. - 2018.05.21.
Balla Apartmanház
3 nap/2 éjszaka 4.800,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2018.02.01. - 2018.12.15.
Hotel Móló
3 nap/2 éjszaka 19.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és strand használattal, szauna szeánsszal, internet elérhetőséggel
2018.07.01. - 2018.08.27.
Villa Campana
3 nap/2 éjszaka 6.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, éjszakai szaunázással, kedvezményes belépőjeggyel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.03.01. - 2018.05.31.
Prémium Hotel Panoráma
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2018.06.15. - 2018.06.28.

Szállodák Siófokon és környékén
Két Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó
A Két Korona Konferencia és Wellness Hotel Balatonszárszón, a déli part egyik legkedveltebb...
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok
Hasik Hotel Döbrönte
Döbrönte a fővárostól alig több mint 1,5 órányira található, bájos, bakonyi falvacska. A...
Pünkösd a Balatonon (min. 2 éj)
Egy éjszakás wellness kaland (1 éjtől)
Tavaszi pihenés a Bakonyban (min. 2 éj)

SiófokX