Prémium Hotel Panoráma Siófok
8600 Siófok, Beszédes J. sétány 80.

Prémium Hotel Panoráma Siófok a térképen

Prémium Hotel Panoráma Siófok értékelése:

17. helyezett a 223 siófoki szállás közül
82. helyezett Balatonon - 1136 szállás közül

Prémium Hotel Panoráma Siófok bemutatkozása

A megújult Prémium Hotel Panoráma négycsillagos színvonalú kiszolgálást nyújt a siófoki Aranyparton. A nyugodt pihenést a minden igényt kielégítő wellness-részleg garantálja, ahol a fedett úszómedencén túl szaunaparkkal (finn szauna, szanárium, fényterápiás infraszauna, gőzkabin, tepidárium, jégkút, élményzuhany), vízi élményelemekkel tarkított barlangfürdővel és nyáron kültéri medencével várják a vendégeket. Szépségcentrum és fittness terem a látogatók rendelkezésére áll.

Prémium Hotel Panoráma Siófok képei

Prémium Hotel Panoráma Siófok vélemények

2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 26.
Nem értem ha az udvar és a medencék tele vannak vendéggel a pincérek,miért a bárban várnak vendégre?!Hogyan menjek fürdő ruhában rendelni?Javasolnék nyári időben a teraszon egy bárt!Tisztelettel:Gyula

2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 11.
A személyzet női tagjai ellenszenvesek, modortalanok voltak. Kedvesség semmi nem volt bennük. Köszönni nem tanultak meg az étteremben (kivétel a recepciót) A BÁR pultosok unintelligensek voltak . Parkoló akkor van ha egy másik autó elé állunk és közöljük velük, amúgy old meg ha tudod. Fertőtlenítést felejtsük el.

2020. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 1.
A szálloda kitűnő elhelyezkedése és a szobánkból látni lehetett a Balatont ami plusz élményt okozott. A személyzet kedves és segítőkész. Az ételek választékosak és finomak voltak. Az étteremből gyönyörű panoráma nyílik a Balatonra. A Wellness részlege is jó a medencék, napozóágyak, napernyők amik benne vannak a szoba árában.

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 28.
Negatív: A wellness részleg nagyon kicsi a szállás méretéhez képest, illetve lehetne este tovább nyitva. A szobát nem takarították minden nap, illetve a törölközőket sem cserélik minden nap.
Pozitív: Közvetlen a parton való elhelyezkedés.

2020. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. július 12.
Összességében elégedettek voltunk a szállással. De a reggelinél nem minden pékáru volt friss. A vacsora választék a többi szállodával összevetve nem volt bőséges.

2020. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. június 27.
A szállóda közel van a korzóhoz de már csöndes környezetben.
A standard szoba két főre kiváló de pótágyon egy kamasz gyerekkel már szükös. A fürdőszoba se nagy.
A személyzet kedves és segítőkész.

2020. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. március 3.
Kicsivel előbb érkeztünk a hotelba, mint ahogy terveztük kb. 30- 40 perccel, de nem volt probléma, elfoglalhattuk a szobát. Nagyon kedves, udvarias a személyzet, és rendkívül segítőkészek. Pontosan, érthetően adnak útbaigazítást, még akkor is, ha már kb. a 132. ember kérdezi ugyan azt tőlük. A tisztaság kifogástalan, sehol egy porszem, pedig szőnyegpadló van a szobákban, és a folyosókon is.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 6.
Nagyon készséges a személyzet, gördülékeny a ki- és bejelentkezés. Finomak és változatosak az ételek. Jó hangulatú utószilveszteri retropartit szerveztek. A wellness-részlegben a 4 szauna tágas, kora reggeltől működik, frissítő ital és sok nyugágy áll rendelkezésre. Az élménymedencében az élményelemek viszont csak korlátozottan voltak bekapcsolva.

2019. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. január 3.
A szálloda tetszett, bár ár- érték arány nem megfelelő. Az ételek finomak. Sajnos, nagyon szeles napokat fogtunk ki, ezért az erkély ablak és ajtó folyamatosan nyikorgott.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 30.
A személyzet udvarias, a kiszolgálás maximális. Az étel finom, változatos. A pihenést szervezett kiegészítő programokkal, szolgáltatásokkal is segítik. A szobák tiszták, de hiányoltunk legalább egy kényelmes ülőalkalmatosságot.

Prémium Hotel Panoráma
4 nap/3 éjszaka 18.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, húsvéti bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, húsvéti programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.02. - 2021.04.05.
Prémium Hotel Panoráma
3 nap/2 éjszaka 19.250,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitnesz terem használattal, internet elérhetőséggel
2021.06.11. - 2021.06.24.
Hotel Yacht Wellness & Business
3 nap/2 éjszaka 14.229,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyertyafényes vacsorával, romantikus bekészítéssel, wellness centrum és szauna világ használattal Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.02.12. - 2021.02.14.
Residence Konferencia és Wellness Hotel
5 nap/4 éjszaka 14.399 - 32.961,- Ft/fő/éj között: bőséges büféreggelivel és büfévacsorával, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
2021.03.01. - 2021.12.22.
Hotel Magistern Konferencia & Wellness
3 nap/2 éjszaka 12.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fürdőköntös használattal, masszázskuponnal, infrakabin használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.03.01. - 2021.05.31.
CE Plaza Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.225,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs és koktél kuponnal, játszóházzal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.01. - 2021.12.23.
Apartman Bella Panzió
3 nap/2 éjszaka 6.725,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, állatkert belépővel, kései kijelentkezéssel, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.05.20-ig
Balla Apartmanház
Érvényes: 2022.01.26-ig
Hotel Carpe Diem
3 nap/2 éjszaka 14.400 - 18.720,- Ft/fő/éj között: reggelivel, üdvözlőitallal, játszótérrel
2021.05.01. - 2021.10.31.
Vicze Apartman
Érvényes: 2022.01.26-ig
Jókai Villa
1-2 éjszaka 8.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményekkel, szaunarészleg használattal, ajándék pezsgővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.02.28-ig
Prémium Hotel Panoráma
4 nap/3 éjszaka 19.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs kedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.21. - 2021.05.24.

Szállodák Siófokon és környékén
Vital Hotel Nautis Gárdony
Hotel Yacht Wellness & Business Siófok
Holiday Hotel Csopak Csopak
Egy hajónyi szerelem (min. 2 éj)
Valentin napi hétvége (min. 2 éj)
Balatoni nyaralás (min. 5 éj)

SiófokX