Prémium Hotel Panoráma Siófok
8600 Siófok, Beszédes J. sétány 80.

Prémium Hotel Panoráma Siófok a térképen

Prémium Hotel Panoráma Siófok értékelése:

8. helyezett a 222 siófoki szállás közül
35. helyezett Balatonon - 1114 szállás közül

Prémium Hotel Panoráma Siófok bemutatkozása

A megújult Prémium Hotel Panoráma négycsillagos színvonalú kiszolgálást nyújt a siófoki Aranyparton. A nyugodt pihenést a minden igényt kielégítő wellness-részleg garantálja, ahol a fedett úszómedencén túl szaunaparkkal (finn szauna, szanárium, fényterápiás infraszauna, gőzkabin, tepidárium, jégkút, élményzuhany), vízi élményelemekkel tarkított barlangfürdővel és nyáron kültéri medencével várják a vendégeket. Szépségcentrum és fittness terem a látogatók rendelkezésére áll.

Prémium Hotel Panoráma Siófok képei

Prémium Hotel Panoráma Siófok vélemények

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 21.
Egy áprilisi hétvégén voltunk itt. Azt hittük hogy kevesen lesznek a szállodában de tévedtünk. A recepciós kis hölgy nagyon kedves volt elmondta mi merre van mivel még nem voltunk itt. A szoba kicsi de barátságos. A belső wellnes részlegről ne beszéljük olyan kicsi és használhatatlan. Egy kád méretű melegvízes medence meg egy kicsi úszómedence 5*3.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 17.
Egy 10 éves gyerekkel töltöttünk el 6 éjszakát a szállodában. A pótággyal egy kicsit szűkös volt a szoba, de még nem ment a kényelem rovására. Az érkezéskor a szoba elfoglalható volt. A személyzet udvarias és segítőkész. A parkoló zárható, a szálloda mellett van, kiváló, mindig volt hely. A strand és part nagyon jó.

Apamaci TOP egyébhely értékelő
2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 12.
Pünkösdi hosszú hétvégére egy siófoki pihenést választottunk. A Prémium Hotel Panoráma "Pünkösdi királyság" csomagot kínált. Régen jártunk Siófokon, így e mellett döntöttünk a meglehetősen borsos ára ellenére. Általában nem szokott gondot okozni egy-egy szálláshely, vagy étterem értékelése, most azonban komoly zavarban vagyok, vélhetően az éles ellentétek miatt.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 3.
A hotel kiváló fekvéssel rendelkezik, reggeli közben is csodálható a Balaton. A személyzet kedves, segítőkész. A félpanziós ellátás minden igényt kielégített, a lazacos salátától a borjúpaparikásig. Reggeli és vacsora mellé is volt friss gyümölcs. A kölcsönözhető bicikli rövidtávokra tökéletes.

2019. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. március 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy szülinapi ajándékba kapott hétvégét töltöttünk az unokánkkal. Nagyon jól éreztük magunkat , mind a hárman. A szálloda szép, tiszta, rendezett. Az ételek finomak , változatosak, a felszolgálók figyelmesek. A fürdő igaz elég pici, de minden megtalálható ami egy ilyen rövid pihenéshez kell. A szoba három személynek kicsi, de minden megoldható mert csak kevés időt töltöttünk a szobába.

2018. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. január 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálláshely jól megközelíthető, a Balaton partján fekszik.
A személyzet kedves, a szállodában tisztaság volt. Ott jártunkkor latin tánc esttel kedveskedtek a vendégeknek. A gyerkőcöknek pedig volt délutáni játszóház és csillám tetoválás.
A büféreggeli ill.büfévacsora ízletes és sokféle.
Wellnes részleg kicsit kicsi.
Összességében ajánlanám.

2018. novemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. november 4.
A képek alapján csalódás volt a wellness részleg. Sajnos elég kicsik a
medencék. A szobák folyosóit csak késő délután világítják meg, így napközben elég nyomasztó a sötétség. Az ételválaszték nem túl
nagy, de az ízletes. Jó, hogy a szobából látni lehetett a Balatont és a
part is közel van.

2018. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. október 30.
A szálloda közvetlenül a vízparton található, ami nagyon jó, azonban szobái kicsik, hosszabb tartózkodásra nem túl kényelmes, de 2 éjszakára megfelelt. A fürdőszobák nem voltak tiszták, ami elfogadhatatlan, bár amint jeleztük, azonnal jöttek takarítani. Az ételválaszték bőséges, a személyzet kedves és segítőkész.

2018. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. október 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon tetszett, hogy az októberi hosszú hétvégén esténként külön programokat is szervezett a szálloda, ill. a hosszított wellness nyitvatartás is szuper volt. A reggeli és a vacsora bőséges és nagyon változatos volt. A szobák picit szűkek, egy nagyobb gyerekkel épphogy el lehet férni. A kilátás a szobából a Balatonra csodálatos.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kedves fogadtatás, kiváló ételek. A hotel elhelyezkedése nagyon jó, a balkonunk a Balatonra nézett. A wellnes részleget nagyobbnak képzeltem. A recepciósok már a kitett reklámok olvasásakor is felajánlották segítségüket. Nagyon jól éreztük magunkat.

Prémium Hotel Panoráma
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskedvezménnyel, kerékpár használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.14-ig
Prémium Hotel Panoráma
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.26. - 2019.12.29.
Residence Konferencia és Wellness Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.600 - 16.150,- Ft/fő/éj között: bőséges büféreggelivel és büfévacsorával, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
Érvényes: 2020.12.22-ig
Hotel Yacht Wellness & Business
3 nap/2 éjszaka 11.998 - 12.855,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.01-ig
Hotel Magistern Konferencia & Wellness
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, fürdőköntös és infrakabin használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.11.23. - 2019.11.25.
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel
4 nap/3 éjszaka 18.067,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, wellness használattal, internettel
2019.12.22. - 2019.12.27.
Dorina Wellness Apartman
6 nap/5 éjszaka 6.667,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.10.21-ig
CE Plaza Hotel
3 nap/2 éjszaka 11.225,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs és koktél kuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.05.29-ig
Apartman Bella Panzió
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
Érvényes: 2020.10.21-ig
Janus Boutique Hotel & Spa
3 nap/2 éjszaka 12.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.04-ig
Balla Apartmanház
2 nap/1 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.02.01. - 2020.10.21.
2 nap/1 éjszaka 12.400,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2020.11.15-ig

Szállodák Siófokon és környékén
Hotel Laroba Alsóörs
A Laroba Hotel Budapesttől egy órányi autóútra, a Balaton északi partján, Alsóörsön...
Hotel Wellamarin Zamárdi
Hotel Yacht Wellness & Business Siófok
Akciós őszi-téli wellness pihenés (min. 2 éj)
Őszi szünet (min. 2 éj)
Őszi miniszabi (2 éjtől)