pronizsuzsa

pronizsuzsa adatlapja

Ilyen vagyok
Borbarát  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Húsimádó  •  Házias ízek kedvelője  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Kisállattal utazó
Regisztráció2016.04.29
Utoljára itt2023.07.28

2017. január 30.családjával járt itt
Családi ebédre jöttünk össze az étteremben. Maga az étterem kissé retro, de ez nem ront semmit a hangulaton. Az adagok hatalmasak és nagyon ízletesek. Összesen 5-en voltunk, az 5 főből hárman ettünk levest is. Nagyon tetszett, hogy a nagymama húslevesét piros zománcos kis lábosban tálalják.
Szörnyű 2017. január 30., kollégákkal járt itt
Két alkalommal jártam itt vacsorázni, egyik rosszabb volt mint a másik. Első alkalommal hatalmas tányéron valami piszokfolt, ez volt az étel. Elég izetlen, jellegtelen valami, és kevés. Az elhelyezés kényelmetlen, alig lehetett elférni, a könyökömet folyamatosan belevertem az ablak melletti oszlopba.
Kiváló 2018. január 27.családjával járt itt
2018. január 26-án családi ünneplés alkalmából vacsoráztunk itt. Csak pozitívumokat tudok leírni. Szívélyes fogadtatás, végig figyelmes és udvarias kiszolgálás. Az ételek finomak és bőséges adagok. Várakozni szinte egyáltalán nem kellett. Köszönjük Koronakert, agyon jól éreztük magunkat. Először de nem utoljára jártunk itt.