Koronakert Étterem Budapest
1161 Budapest, Szentkorona u. 120.

Koronakert Étterem Budapest a térképen

Nagyterem - max. 60 fő
Visa, EC/MC
Staropramen

Koronakert Étterem Budapest bemutatkozása

A Koronakert Étterem Pest XVI. kerületében, kellemes zöldövezeti környezetben található. A visszafogottan elegáns környezet különleges színfoltja éttermünk télikertje. Étlapunkon a nemzetközi valamint a magyaros konyha ízei mellett a reformkonyha különlegességei is megtalálhatóak. Céges rendezvények, üzleti megbeszélések vagy családi összejövetelekre készített egyéni ajánlatunk az egyszerűtől a több fogásos összeállításokon át, a svédasztalos fogadásig terjed.

Látogasson el hozzánk, hogy Önnek és vendégeinek szebbé, kellemesebbé varázsolhassuk napját!

Koronakert Étterem Budapest képei

Koronakert Étterem Budapest vélemények

R.Ágica TOP szállásértékelő
2020. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 9.
Nőnapi meglepetésként kaptam a páromtól a vacsorameghívást. Mind az ételekkel mind az italokkal maximálisan elégedettek voltunk. Rozé kacsamellet választottam sütőtökkel, brokkoli krokettel, ribizli mártással. . . . nagyon ízletes, és harmonikus volt. Desszertnek sajttortát kértem barackkal, ami szintén isteni finom volt.

2019. novemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. december 12.
Visszatérő vendégként, először az emeleti különteremben megbeszélésen, majd az étteremben korai vacsorán voltunk. Mindkét helyen kifogástalan kiszolgálásban részesültünk. Változatlanul finom, friss ételek, nagy adagok.Kényelmes, barátságos hely. Az ablakból úgy láttam, újítottak a kerthelyiségen. Magán-és céges rendezvényekre is kiváló.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 1.
Párommal a teraszon kaptunk, egy kellemes kétfős kis asztalt. A leves, főétel, desszert sorból semmiben nem találtunk kivetni valót, az ízek kellemesen harmonizáltak, az ételek jól készültek. Az adagok korrektek, páromnak csomagolni is kellett. A kiszolgálás profi, udvarias, érdeklődő de nem tolakodó. Ár/érték arányban kiváló a hely.

2018. novemberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2018. december 18.
November 30-án voltunk délutáni megbeszélésen, majd ebéden. Az udvari különteremben kezdtünk, ahol eléggé fáztunk. Bár előre lefoglaltuk a helyet, nem igazán volt felfűtve. /Akkor kezdődtek a hűvös napok. / Az udvaron kellett a gyűlés után átmenni az étterembe. Ott sem volt túl meleg. Az ételek, levesek, főételek, desszertek is mind frissek,finomak voltak, szépen tálalva.

2018. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. június 30. - 5 látogató hasznosnak vélte
A tavaszi spárgaszezonban voltunk legutóbb a Koronakertben. A környezet, a kiszolgálás továbbra is rendben van, az ételek most annyira nem jöttek be. A spárgakrémleves átlagos volt, viszont elkövettem azt a hibát, hogy a (meglehetősen húzós árú) spárgával körített rib-eye steaket kértem, ami nekem nem jött be.

2018. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. február 20.
Hangulatos étterem egy csendes kis családi házas utcában. A pincérek kedvesek, udvariasak, gyorsak. Az ételek finomak, a választék elég nagy. A rendelésre nem kell sokat várni. Az árak hasonlóak, mint az ilyen színvonalú éttermekben általában. Már többször ebédeltünk ott, mindig tisztaság fogadott minket. Mindenkinek csak ajánlani tudom, király hely.

2018. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. január 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
2018. január 26-án családi ünneplés alkalmából vacsoráztunk itt.
Csak pozitívumokat tudok leírni. Szívélyes fogadtatás, végig figyelmes és udvarias kiszolgálás. Az ételek finomak és bőséges adagok. Várakozni szinte egyáltalán nem kellett.
Köszönjük Koronakert, agyon jól éreztük magunkat. Először de nem utoljára jártunk itt.

Flótás TOP szállásértékelő
2017. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. május 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
Csak pozitívumokat tudok leírni erről a hangulatos, kellemes, igen jó konyhával és gyors, udvarias személyzettel rendelkező étteremről. Állandó tisztaság és maximális segítőkészség jellemzi a pincéreket, pedig van dolguk bőven, mert komoly forgalmuk van. A színvonalhoz mérten az árak is elfogadhatók, így mindenkinek csak ajánlani tudom a Koronakertet.

2017. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. március 20.
Családi ünnepi alkalmakkor ritkán, de rendszeresen keressük fel az éttermet. Mint mindig, így most is nagy tisztaság fogadott, nagyon udvarias a kiszolgálás. Az ételek/italok választéka közepes, az árak viszont magasabbak az átlagnál. Ez önmagában nem probléma, ha a minőség is társul hozzá. Nos négyen voltunk, de a levesek, a fő ételek, a desszertek ízetlenek, jellegtelenek voltak.

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 12. - 6 látogató hasznosnak vélte
Nagyon kellemes étterem Budapest XVI. kerületében egy kis csendes, családi házas utcában. Általában az étterem is csendes, hangulatos, a pincérek is kedvesek, gyorsak. Tökéletesen alkalmas egy kellemes vasárnapi ebéd elfogyasztására a családdal. De ami a legfontosabb: az ételek finomak, rendben vannak, itt még nem csalódtam semmiben.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
The Hotel Unforgettable - Hotel Tiliana by Homoky Hotels
3 nap/2 éjszaka 10.932 - 28.293,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, sportolási lehetőségekkel, kültéri játszótér használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.05.28. - 2020.08.31.
Krisztina Szálláshely
Szigetszentmiklós
2020.07.09. - 2020.09.02.
Bazilika alatti Panzió
3 nap/2 éjszaka 17.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korlátlan italfogyasztással kávégépből, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.05.29. - 2020.12.31.
Libra Hotel
Veresegyház
3 nap/2 éjszaka 11.725,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, belépővel a veresegyházi Medveparkba, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.01. - 2020.09.01.
Petneházy Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 10.631 - 29.151,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, WIFI internettel
2018.07.05. - 2021.12.22.
Portobello Wellness & Yacht Hotel
2-4 éjszaka 19.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, játszókuckó használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.25. - 2020.08.31.
Hotel Honti
3 nap/2 éjszaka 10.000 - 14.600,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.07.07. - 2021.01.03.
Velence Resort & Spa
Velence
4 nap/3 éjszaka 29.900 - 32.567,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, kávé- és teabekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, internet elérhetőséggel
2019.02.21. - 2020.08.30.
Bo18 Hotel Superior
2 nap/1 éjszaka 12.142 - 25.053,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2019.05.27. - 2021.05.31.
Panni Pihenőház
3 nap/2 éjszaka 4.500 - 7.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.07.07. - 2021.07.07.
Szépia Bio & Art Hotel
Zsámbék
2-4 éjszaka 15.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, sportpálya használattal, múzeum belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.01. - 2020.08.31.
Tó Wellness Hotel
Bánk
3 nap/2 éjszaka 19.329 - 31.059,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.18. - 2020.12.22.

Szállodák Budapesten és környékén
Royal Club Hotel Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
City Hotel Unió  Budapest
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval
Boldog napok (min. 2 éj)